Stranica 809 od 842 PrvaPrva ... 309709759799807808809810811819 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 24.241 do 24.270 od 25252

Tema: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

  1. #24241
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Gleda film o putovanju kroz vrijeme i onda se žali da je to nemoguće.

    Nezz

  2. #24242
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Falus Pregledaj post
    Gleda film o putovanju kroz vrijeme i onda se žali da je to nemoguće.

    Nezz
    Krivo. Gledam film o putovanju kroz vrijeme i onda se žalim kako je loše izveden.
    Ne tvrdim da putovanje kroz vrijeme nije moguće (dapače, uvjeren sam da je nešto tome slično itekako moguće) već da jednostavno prave katastrofalno loše filmove o tome u zadnje vrijeme.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #24243
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Al ta apsurdnost je upravo to što film čini posebnim. Putovanje kroz vrijeme je tu alat u priči, posve je nebitno kako je ono izvedeno, bit je u toj paradoksalnoj situaciji koju je omogućilo, koja zapravo čini film. Shvaćam kad netko napada filmove s putovanjem kroz vrijeme kad je ono loše objašnjeno i/ili puno rupa i ne logičnosti, al ode toga nema, sama ideja toga i kako to funkcionira nije bitna za film, a sve što se događa je super povezano i zatvara krug. Da postoji opterećenje da se objasni zaplet zapravo film bi bio samo još jedan u moru istih, a o tome koliko je to moguće il ne moguće dovoljno je valjda reći da je u pitanju putovanje kroz vrijeme.
    Well, as long as it's interesting.

  4. #24244
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    I dalje nije moguće to što su u Predestinationu napravili, taj zaplet, a to sam i naveo kao manu. S putom kroz vrijeme ili bez, nije čak ni paradoks. Samo je zanimljivo.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  5. #24245
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Kako nije moguće, na temelju čega to tvrdiš nije mi jasno, film predstavlja tu beskonačnu petlju koja nema ni početak ni kraj, niti u jednom trenutku se to ne pokušava objasniti, koji bi bio smisao toga kad se očito ne može objasniti. Bitno je samo da situacija postoji, da je stvarna i dobro je prikazana, nije da postoji neka rupa u prikazu.
    Well, as long as it's interesting.

  6. #24246
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Pa ne može onako postojati samo po sebi. Može samo u nečijoj mašti ili na filmu.
    Da su recimo nakon end-creditsa ubacili scenu u kojoj je osoba u luđačkoj košulji koja je to sve umislila (da je sam oba svoja roditelja i da putuje kroz vrijeme) onda bi film bio izvrstan.
    Ili da je to pak nečija ideja za knjigu, film ili nešt - onako, da je plod mašte onda ne bi moralo imati početak. Ovako pokušava biti previše ozbiljno nego što može biti.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  7. #24247
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ti tvrdiš da ne može, da su ubacili takvu neku scenu film bi izgubio svoju smisao. Stvorili su tu situaciju, i ona je održiva, sve se uklapa, koliko god to bilo apsurdno. Ono postoji i u zatvorenom začaranom krugu je koji nema početka ni kraja, upravo to je cijela poanta. Ne vidim smisao u tome da ubijaju to sa tim objašnjavanjem kojem toliko težiš, ovako imamo poseban film, s takvom scenom na kraju bi to bio samo još jedan u moru istih. Mislim to je film, on ne mora biti moguć, niti objašnjiv, niti smislen, bitno je da funkcionira, al možda ne mora ni to. Zapravo općenito mi nije jasno to ograničavanje umjetnosti, ili možda bolje rečeno suđenje umjetnosti na temelju takvih stvari. Ne tvrdim da mora film svima biti dobar, al glupo mi je da se film sudi na temelju nečega što opće ne pokušava biti.
    Well, as long as it's interesting.

  8. #24248
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ne znam, nisam još čuo da film moramo proglasiti dobrim ako on namjerno pokušava biti loš.
    Ako je film rađen da bude loš i ispadne loš, onda mu daš što lošiju ocjenu jer je ta ocjena u biti dobra (npr neke parodije, ako ti je parodiranje super daš recimo 2).
    Ako je film rađen da bude dobar a ispadne loš, onda mu daš neku ocjenu u rangu 4-5-6 od 10 i time izraziš nezadovoljstvo.
    Ako je film rađen da bude dobar i ispadne dobar, daš 7-8-9 ovisno o svom dojmu i to je to.

    Kako je ta situacija koju navodiš održiva ako nije stvoriva? Kako je došlo do toga ako nema početak?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  9. #24249
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Na znam kako smo završili sad u brojevima, niti u dobrom i lošem, al dobro. Poanta filma nije u tome kako je do toga došlo ni može li do toga doći, nit je to bitno, bitno je samo da to je, i to je to, jednostavno mi nije jasno kako se može filmu suditi da je loš zbog toga što se po tebi takvo nešto ne može dogoditi, i mora imati početak kad je to posve nebitno, i film se time ne bavi. Da se film time bavi, da pokušava to objasniti nekako, i da to ispadne glupo il što već i da se onda zbog toga film napada to mi je jasno, al ovako jednostavno nije.

    Tko je rekao da mora postojati početak, makar nije da se tvrdi da početak ne postoji, jednostavno nije to bitno za radnju, i kad bi se takvo što išlo objašnjavati posve bi se izgubio smisao filma. Održiva je zato što sve ima smisla, po onome što je dano, i onome što se time prihvaća, putovanje kroz vrijeme i tako to, nema rupa koje onemogućuju da se to tako događa, bar ih ja nisam uočio.

    Uglavnom da skratim, film toplo preporučam, veoma je zanimljiv, i odlično je iskorištena ideja putovanja kroz vrijeme za stvaranje zanimljive priče. Veoma originalan film, što u današnje vrijeme nije nikako mala stvar.
    Well, as long as it's interesting.

  10. #24250
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Jednostavno ne možeš prihvatiti da je meni film loš jer je jednostavno glup? Glup film mi ne može biti dobar i to je sva mudrost oko toga. A taj film jeste glup, bilo to namjerno ili ne.
    Dobro, ne mogu baš reći da mi je bio krajnje loš jer je bio zanimljiv/gledljiv ali je krajnje predvidljiv i, jesam li već rekao, glup.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  11. #24251
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Nisi ubra onaj dio kad se na neki način sam film (ili pisac, jer po knjizi je rađen film) pita o tom problemu ili nelogičnost u priči?

  12. #24252
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Frky Pregledaj post
    Nisi ubra onaj dio kad se na neki način sam film (ili pisac, jer po knjizi je rađen film) pita o tom problemu ili nelogičnost u priči?
    Očito mi je promakao.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  13. #24253
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ok, da se ispravim, nije se pitao nego obranio, sort of!!

  14. #24254
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Jednostavno ne možeš prihvatiti da je meni film loš jer je jednostavno glup? Glup film mi ne može biti dobar i to je sva mudrost oko toga. A taj film jeste glup, bilo to namjerno ili ne.
    Dobro, ne mogu baš reći da mi je bio krajnje loš jer je bio zanimljiv/gledljiv ali je krajnje predvidljiv i, jesam li već rekao, glup.
    Već sam požalio zbog komentiranja, al ne mogu odoliti da ne pitam kako je točno ovaj film glup?
    Well, as long as it's interesting.

  15. #24255

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Wizard Pregledaj post
    Već sam požalio zbog komentiranja, al ne mogu odoliti da ne pitam kako je točno ovaj film glup?


    Na koju foru se Jane ne sjeća face čovjeka koji ju je oplodio. Ono nema šanse. Prvi puta se zaljubila i da zaboravi facu. Kasnije kada je operirana trebala se prepoznati u ogledalu osim ako nema parkinsovu bolest.



  16. #24256
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    To sam se i ja pitaooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! Tralalalalala

  17. #24257
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?


    Pa prošlo je ipak neko vrime, moguće da je izmaglilo lice, a i sjećanja se mjenjaju, al ono zar sam apsurd te ideje nebi bio dovoljan da takvo što ne padne na pamet?

    Mslim jel može tko zamisliti takvu situaciju, znači putovanje kroz vrijeme joj ni kao ideja nije palo na pamet, tako da i ako joj bi se učilo da si liči na njega to bi valjda pripisala bilo ćemu drugome osim tome da je to stvarno ona.

    Well, as long as it's interesting.

  18. #24258
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Al dobro, to mogu shvatiti da je nekome previše, i da mu to smeta, ipak je to možda malo nategnuto.
    Well, as long as it's interesting.

  19. #24259

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Wizard Pregledaj post

    Pa prošlo je ipak neko vrime, moguće da je izmaglilo lice, a i sjećanja se mjenjaju, al ono zar sam apsurd te ideje nebi bio dovoljan da takvo što ne padne na pamet?

    Mslim jel može tko zamisliti takvu situaciju, znači putovanje kroz vrijeme joj ni kao ideja nije palo na pamet, tako da i ako joj bi se učilo da si liči na njega to bi valjda pripisala bilo ćemu drugome osim tome da je to stvarno ona.

    Jedino ako ima parkinsovu bolest kao što sam već rekao. Ono prva ljubav i otac djeteta i da ne skužiš tu facu kad se pogledaš u ogledalo. Daj molim te...cijeli film pada nakon toga.



  20. #24260

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    edit

    Mogu pohvaliti odličnu glumu i zanimljiv dio koji se odvija u bircu. Ideja filma također nije loša ali izvedba i ova ogromna scenarističko/logička rupa jako kvare dojam.


  21. #24261
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ne znam, meni se ta ideja čini toliko apsurdna da mislim da nebi nitko takvo što pomislio, koliko god se ta faca činila poznatom, tako da to nikako ne vidim kao rupu, al dobro, kužim da to nekome može biti previše.
    Well, as long as it's interesting.

  22. #24262
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Parkinsovu?

  23. #24263

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Paran0a Pregledaj post
    Parkinsovu?
    http://www.plivazdravlje.hr/bolest-c...va-bolest.html

    Demencija je jedan od simptoma ili ti ga senilnost. Znaš ono tipično u američkim filmovima kad oboljeli otac/majka ne prepoznaje vlastito dijete pa već minutu kasnije se sjeti pa ponovno zaboravi itd...


  24. #24264
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    to je tako jer mu piše u scenariju da mora zaboravit pa se nakon dve scene opet sjetit

  25. #24265
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Ne znam, nisam još čuo da film moramo proglasiti dobrim ako on namjerno pokušava biti loš.
    Ako je film rađen da bude loš i ispadne loš, onda mu daš što lošiju ocjenu jer je ta ocjena u biti dobra (npr neke parodije, ako ti je parodiranje super daš recimo 2).
    Ako je film rađen da bude dobar a ispadne loš, onda mu daš neku ocjenu u rangu 4-5-6 od 10 i time izraziš nezadovoljstvo.
    Ako je film rađen da bude dobar i ispadne dobar, daš 7-8-9 ovisno o svom dojmu i to je to.

    Kako je ta situacija koju navodiš održiva ako nije stvoriva? Kako je došlo do toga ako nema početak?
    A ako je film rađen da bude loš i ispadne remek-djelo (npr. Troll2 i Deathstalker2)?

  26. #24266
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Valjaju li prvi Troll i Deathstalker?
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  27. #24267
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ok su, al drugi ih nadmašuju u svemu.

  28. #24268
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Onda da samo druge pogledam?
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  29. #24269
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Windwalker Pregledaj post
    A ako je film rađen da bude loš i ispadne remek-djelo (npr. Troll2 i Deathstalker2)?
    Daš lošu ocjenu jer su fulali u naumu. Ili daš dobru ako ti se film svidio pa ih tako kazniš (nabiješ im na nos što film nije loš).
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  30. #24270
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
    Onda da samo druge pogledam?
    Ma možeš i oba nastavka od svakog ak imaš vremena.

    Vrhunske trashine.

    Al nastavci nadmašuju original, što se ne događa često.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •