Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 136

Tema: Cajke

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636
    a jbg ja ih moram trpit jer u drustvu 10 njih slusa a ja i frend ih ne slusamo tako da....
    Mozemo se jedino smijat kad neko pusti neku jer kaj oni govore to je strasno.. npr "pijem da se napijem" gdje tu ima smisla, mislim ima nekaj al ubacit u pjesmu mislim ono..
    Sve cajke su na tu fantaziju(alkohol,droga,sex) samo o tome pjevaju a 80% o alkoholu.
    Ne kuzim kako moze uzivat u tom krestanju??

  2. #32
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    = Citat = Izvorno postao Blacky_123
    a jbg ja ih moram trpit jer u drustvu 10 njih slusa a ja i frend ih ne slusamo tako da....
    Mozemo se jedino smijat kad neko pusti neku jer kaj oni govore to je strasno.. npr "pijem da se napijem" gdje tu ima smisla, mislim ima nekaj al ubacit u pjesmu mislim ono..
    Sve cajke su na tu fantaziju(alkohol,droga,sex) samo o tome pjevaju a 80% o alkoholu.
    Ne kuzim kako moze uzivat u tom krestanju??
    hehehe meni u drustvu od nas 10-tak njiih 2 slusa,tako da ih
    i mi se redovno cepamo kad izadjemo i cujemo neke ispade tipa - probicu i 2 zvucna zida kad ti dreknem na interfon (ko ne veruje zsmd6Ez3iZUS )
    i cajke nisu 80% o alkoholu vec su 90% o sex-u
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  3. #33
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    Kratko cu dat svoje misljenje,posto mislim da imam pravo na to jer sam zavrsio osnovnu,srednju glazbenu skolu,sviram u dva orkestra,imam bend i tak...ugl: smeche od glazbe i tu sva prica staje.(add on: mrzim je)
    Won't Bow Don't Know How.

  4. #34
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Ne volim cajke smatram to totalnim kičem, ali u istom rangu si mi i razne bijons, umbrele i tako to. Ne krećem se u tim krugovima, a cajke sam jedino imao prilike čuti kada ih netko pusti s mobitela što je u srednjoj školi bilo često, tako da se ne mogu složiti da ih ne nabijaju na nos.


    Ali me čudi što još nije došlo do sveopćeg flamefesta, svaka čast! (da sad sam vjerojatno ukleo sve)

  5. #35
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    Ja bi tebi dva,govorim o maloj djeci koja tek idu u vrtić,koja su se rodila prije 4-5 godina,djeca koja niti ne shvaćaju pola stvari,djeca koja ne razumiju niti riječi tih pjesama (ako se šta može razumjeti).
    Ja ne znam da tako mala djeca slušaju neku određenu vrstu glazbe, a kamo li cajke.

  6. #36
    ko voli nek izvoli

  7. #37
    Senior Member Ninja hurdle r0pe's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    923
    = Citat = Izvorno postao Blacky_123
    a jbg ja ih moram trpit jer u drustvu 10 njih slusa a ja i frend ih ne slusamo tako da....
    Mozemo se jedino smijat kad neko pusti neku jer kaj oni govore to je strasno.. npr "pijem da se napijem"Sgdje tu ima smisla, mislim ima nekaj al ubacit u pjesmu mislim ono..
    Sve cajke su na tu fantaziju(alkohol,droga,sex) samo o tome pjevaju a 80% o alkoholu.
    Ne kuzim kako moze uzivat u tom krestanju??
    ono pijem jel sam žedan

    i u svakoj pjesmi ga je ženska ostavila a on nju još voli, al baš u svakoj

  8. #38
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Isusa ti boga HfkNoMC7G9ES
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  9. #39
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Isusa ti boga HfkNoMC7G9ES
    H3EzPd0MxsQS
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  10. #40
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    = Citat = Izvorno postao dpeica
    I meni onda idu s*** neki ljudi što ja slušam Rap i viču mi po ulici yo man yo yo kak to ide daj mi pokaži sa rukama, ovo, ono yo yo Eminem, 50 Cent...
    Već se po tome se vidi da su cajkeri primitivci i seljačine pošto neznaju ni jednog osim ovih dvoje MC-ja. Samo briju na te svoje divokoze i alkohol i drugo ih nezanima. Sve te muhe treba riješit jednim
    A šta možeš protiv primitivnih idiota?
    Najbolji su mi oni koji kažu da ne slušaju cajke,a neki lik pusti neku takvu pjesmu na mobitelu oni odmah plešu na nju,mislim,koma do bola.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Rasprava nema smisla jer pocinje sa predpostavkom da su cajke glazba. Glazba, kao umjestnost, izrazavanje osjecaja i misli? Ni blizu.

    Vidite, cajke imaju jednu svrhu, a to je prodati nesto uz sto manje truda. Jedna osoba napise "glazbu", druga "tekst" i na kraju nadju prsatu curu ili seljacinu sa 10kg zlatnine oko vrata i to je manje vise to. Tko je bio na karaokama, zna da se gotovo uvijek jedna osoba istakne sa glasom, no opet daleko od kvalitetnog pjevaca. Eto, ta osoba predstavlja vrhunac kod pjevaca u cajkama.

    Zivcira me kad ljudi kazu da su ovi koji slusaju cajke imaju puno bolji pogled na glazbu jer se ne opterecuju nicim. Za pocetak, oni u glavi uopce nemaju ideju glazbe. Nesto napravljeno po sabloni se sigurno time ne moze nazvati.

    Jos jedna stvar, sad uzmite sve gore napisano i primjenite na 95% nase estrade. Takodjer, primjenite na vecinu zabavne glazbe u svijetu.

    Jos mislite da su cajke krive za propast glazbe? Tko kod nas, recimo, gura nove glazbenike sa novim i kvalitetnim idejama. Druga stvar, tko kod nas uopce trazi kvalitetnu glazbu? Znate dobro tko ce najlakse napuniti stadion/dvoranu. Je li za to kriva losa glazba ili ljudi/potrosaci?
    there is no god to punish us

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    Ja bi tebi dva,govorim o maloj djeci koja tek idu u vrtić,koja su se rodila prije 4-5 godina,djeca koja niti ne shvaćaju pola stvari,djeca koja ne razumiju niti riječi tih pjesama (ako se šta može razumjeti).
    Ja ne znam da tako mala djeca slušaju neku određenu vrstu glazbe, a kamo li cajke.
    Dođi u moj grad,djeca idu u *khm*disko*khm*,slušaju narodno,ma debilizam živi.Ajde,splićani se nebi smjeli tužit,u 8. mjesecu Iron Maiden svira na poljudu

    Ljudi koji slušaju cajke nemaju kvocijent inteligencije,sviđaju im se jer se društvu sviđaju.Tako neka ženska iz mog razreda,govorila da ih mrzi,ali svi su slušali pa i ona počela.Jedni se povode za drugima,svatko želi biti kul i misli da će to biti ako sluša šta i drugi.Znam par njih koji slušaju cajke,a kažu da su im glupe i da im se ne sviđaju,ali su fora.

    Ako ste čuli istočnjačku muziku prepoznat ćete...ja znam cajke zvati gipsy folk,pogodite zašto...


    Zaključak: Cajke su glazba koliko i Tokio Apartmani
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  13. #43
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    Ljudi koji slušaju cajke nemaju kvocijent inteligencije
    Generaliziranje ftw

  14. #44
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    ma ona tucakovic ili kako se vec zove!? sto pise tekstove za 80% granda (ako ne i vise) je jebeni genijalac...zena ima smisla za rimu,nadje par budala koje ce da vriste i zgrne grdne pare.
    Genijalno nema sta
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  15. #45
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    Joco, da ti odgovorim na pitanje, mi šabane zovemo ciganima.
    Plexi, imaju cajkeri inteligenciju, al je obrnuto proporcionalna vremene provedenom slušajući cajke. I generaliziranje pali dosta dobro za cajke, jerbo, znam svega par cajkera, a znam ih puno, koji nisu glupi, al stvarno glupi. U ovom slučaju, iznimka potvrđuje pravilo.

  16. #46
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    Mrzim tu glazbu tolko, da ću početi mrziti i one koji to slušaju.

    Najgore mi je kad neko krene s mobitela puštati to sranje od glazbe, pa ?ebo te led uzmi slušalice pa si sam slušaj a ne živcirati druge koji to ne slušaju ili pak raditi facu od sebe pred onima koji to slušaju..

    Mrzim također tipove koji se briju na Metal il Hip Hop, ili na Thompsona a slušaju i cajke, e takvima bi razbio i mobitele i MP3 tako da nemogu više ništa od toga slušati..


    Ipak na kraju krajeva volim se nasmijati na tektove tih narodnjaka, a još više na srpski rap.

    Evo primjera srpsko ciganskog repera

    Dame i gospodo reper iz Kostolca
    8Y9bEhCd ... re=related


    najviše volim kad odem posjetiti rodbinu iz srbije, pa s bratićem(metalcem) koji ima cijelu kolekciju tog "repera" iz zafrkancije repamo njegove riječi

  17. #47
    Govorite vi što hocete ali na cajkama je najlakše 'uvatit' žensku, iako slušamo rock ja i ekipa odemo subotom u mastersa na cajke iz gore navedenih razloga.

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    Ja bi tebi dva,govorim o maloj djeci koja tek idu u vrtić,koja su se rodila prije 4-5 godina,djeca koja niti ne shvaćaju pola stvari,djeca koja ne razumiju niti riječi tih pjesama (ako se šta može razumjeti).
    Ja ne znam da tako mala djeca slušaju neku određenu vrstu glazbe, a kamo li cajke.
    Dođi u moj grad,djeca idu u *khm*disko*khm*,slušaju narodno,ma debilizam živi.Ajde,splićani se nebi smjeli tužit,u 8. mjesecu Iron Maiden svira na poljudu

    Ljudi koji slušaju cajke nemaju kvocijent inteligencije,sviđaju im se jer se društvu sviđaju.Tako neka ženska iz mog razreda,govorila da ih mrzi,ali svi su slušali pa i ona počela.Jedni se povode za drugima,svatko želi biti kul i misli da će to biti ako sluša šta i drugi.Znam par njih koji slušaju cajke,a kažu da su im glupe i da im se ne sviđaju,ali su fora.

    Ako ste čuli istočnjačku muziku prepoznat ćete...ja znam cajke zvati gipsy folk,pogodite zašto...


    Zaključak: Cajke su glazba koliko i Tokio Apartmani
    plexihack je moj idol
    inače već je hrpa ljudi argumentirala zašto su cajke sranje, i neda mi se ponavljati za njima.
    ironično je da cajkaroši više nisu samoSprimitivci, jer ih sad žele slušati svi koji žele ispasti cool, biti u trendu itd. tako da privlače hrpetinu glupih ljudi, ili samo onih koji su povodljivi i nemaju svoje ja. prezirem obje skupine.
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    imam samo jednu stvar za rec: '' smijem se a place mi se ''
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  20. #50
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    ma hebeđ cajke, umri prirodnom smrću

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    = Citat = Izvorno postao flander
    ma hebeđ cajke, umri prirodnom smrću
    bas to
    fala bogu vise nejdem u razred s ovima.. iss daj si zamislite kak mi je bilo.. ujutro nastava, 7.40 ulazim u razred i prvo kaj cujem: cigance cigance da ti kupim zlatno lance.. ''
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  22. #52
    cajke: end of story....
    u mom razredu svi slušaju jebene cajke...
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  23. #53
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Bilo je i u mom bivšem razredu u osnovnoj, počeli su slušati tu "vrstu glazbe" htjeli su ispasti cool, poslije su prestali... Imam puno sreće što sada idem u MIOC, tu se sluša većinom metal, nema ni traga ni glasa cajkama

  24. #54
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    mrzim cajke, sranje tesko. sam su mi dobre 3 pjesme, zato sto ne zavija tolko i normalne su pjesme. ostalo SUCKS

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    = Citat = Izvorno postao hrvoje07
    Govorite vi što hocete ali na cajkama je najlakše 'uvatit' žensku, iako slušamo rock ja i ekipa odemo subotom u mastersa na cajke iz gore navedenih razloga.
    ako nemožeš uhvatit žensku nije kriva glazba već nešto drugo, zar ne?

  26. #56
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    kad su na cajkama vecinom pijane droljetine

  27. #57
    = Citat = Izvorno postao ChR0NoS
    = Citat = Izvorno postao hrvoje07
    Govorite vi što hocete ali na cajkama je najlakše 'uvatit' žensku, iako slušamo rock ja i ekipa odemo subotom u mastersa na cajke iz gore navedenih razloga.
    ako nemožeš uhvatit žensku nije kriva glazba već nešto drugo, zar ne?
    Sto care!!!
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  28. #58
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    Al istina je to, baš ti je bed pojebat curu koja izdiše alkoholne pare
    To je meni gore neg da ideš barit u McDonalds(da, to se isto radi)

  29. #59
    = Citat = Izvorno postao ChR0NoS
    = Citat = Izvorno postao hrvoje07
    Govorite vi što hocete ali na cajkama je najlakše 'uvatit' žensku, iako slušamo rock ja i ekipa odemo subotom u mastersa na cajke iz gore navedenih razloga.
    ako nemožeš uhvatit žensku nije kriva glazba već nešto drugo, zar ne?
    Piše lijepo 'najlakše'

    tko bira (više) masturbira

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Al istina je to, baš ti je bed pojebat curu koja izdiše alkoholne pare
    To je meni gore neg da ideš barit u McDonalds(da, to se isto radi)
    tko bari u mekdonaldsu i kolko efikasno?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

Slične teme

  1. Cajke
    By CrazySmurf in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 09-10-2009, 10:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •