Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 136

Tema: Cajke

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374

    Cajke

    jesam spomenuo ikada na ovome forumu da mrzim cajke iz dna duše
    sada bi bilo vrijeme za to!

    veliki sam ljubitelj glazbe, slušam metal i rock, sviram gitaru i klavir, pjevam u školskom zboru, imam svoj bend, cijenim sve vrste glazbe, od klasične, do heavy metala.... sve, osim cajki!

    ta glazba meni ide na kurac, ja te pjesme mrzim iz dna duše, nemam ništa protiv recimo tome zdravkovića i halida bešlića, ali turbo folk kao ceca i indira radić, jebote treba odrezati uši svakome tko sluša cajke ili tko pjeva cajke, ta je glazba bez ikakvoga žara, bez ikakve srži, neki kažu da se dobro pije na nju, a ja kažem AKO SE JEDINO NA CAJKE DOBRO PIJE, JA NEĆU PITI.......

    Pola mojih vršnjaka sluša cajke, ma šta pola, 90%, i malo njih sluša zato što vole tu glazbu jer se tu glazbu nemože voljeti jer je to zavijanje nekih srpskih navlačiguzica, nekih pjevačica koje imaju glas kao dok pjevaju imaju stup širok 1000 metara u šupku, ta glazba je meni zavijanje, bez ikakvog ritma, melodije su sve ali baš SVE iste, a o tekstovima da i ne pričamo, svi sliče na ovo:

    Bio si moja avantura
    Sada više nisi moja avantura
    Imao si me
    Sada me više nemaš....
    Voleo si me
    Sada me više ne voliš....
    I NEKI KAŽU DA SE PREPOZNAJU U OVIM TEKSTOVIMA. Najjača mi je izjava: "slušam cajke jer se prepoznajem u njima"....

    ISUSATI AKO SE PREPOZNAJEŠ U CAJKAMA ONDA SI TI NIŠTA DRUGO NEGO JEDNO OBIČNO ZAVIJANJE UZ HARMONIKU U ISTOČNJAČKOM STILU BEZ IMALO RITMA ILI PRAVE GLAZBE I TEKSTA!!!!!!!!!!!!

    ALI TU NIJE KRAJ

    Premda ja mrzim tu muziku iz dna duše, ona se meni nameće i svima nama na 100 načina:
    - dođem kod škole družiti se sa frendovima, oni navijaju cajke na mobitel
    - dođem u kafić, oni navijaju cajke
    - izađem vanka, svi frendovi mi plešu na cajke

    Nikada nisam previše se zamarao sa time što koja osoba sluša, ali mnogo mi govori o jednoj osobi kojoj je najdraža vrsta glazbe obično zavijanje u orijentalnom stilu....

    Molio bi da se nitko ne shvati krivo ovaj moj post i neke grube riječi jer sam baš na taj način htio reći što mislim o cajkama

    ako ima netko na ovome forumu tko sluša cajke i želi se svađati dat ću mu svoj msn jer ne želite znati gdje bi svađa završila

    ja vjerujem kako su pcp forumaši dovoljno razumni da ne slušaju cajke

    isto tako se nadam da nema ovakva tema, tražio sam i nisam našao, bar ne u pljuvačnici

  2. #2
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    e ti si moj čovik ne slušam cajke jel ih nemrem smislit, fakat ne razumijem ljude koji neš vide u njima, ne samo da su im tekstovi koda ih je pisao neki 3 godišnjak nego ono uz tu glazbu fakat se nemreš ni opustiti ama baš niš, to je samo za opijanje, puj puj po cajkama

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    Cajke slušaju većinom seljačine i primitivci to su pjesme BEZ IKAKVE STVARALAČKE VRIJEDNOSTI za koje je potreban sintesajzer i neki idiot koji to želi pjevat. Svaka druga cajka je kopija one prve. Cajke samo promoviraju pijanstvo i nasilje od njih ljudi postanu "beserek" (sorry ak je krivo napisano) većina ljudi koji slušaju cajke imaju moralne vrijednosti jednake 0. Također dobar komad cajkaša su kriminalci i narkomani. Ako se mene pita treba nekako tome stati na kraj. I da , za NE slušati cajke potreban je IQ.


  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    također, ne volim cajke, ali ko voli nek izvoli

  5. #5
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    Zamislite ovaj scenarij, neki idiot ode u , recimo, fontanu, napije se ko majka
    i našmrče bijelog, uđe u auto i ide on voziti... i ubije sebe i nekog drugog. I sad nek netko kaže da nisu to samo cajkaši, pa nisu , al većina takvih nesreća uzrokuju takvi ljudi.


  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    ChR0NoS, ti si moj brat blizanac
    Ne razumijem ni ja...tekstovi su potpuno imbecilni,besmisleni i retardirani.
    Ali hvala dragom bogu,imam Walkman mobitel,pa su Brujeria,Exploited,AC/DC i Maideni jači od nekih levih cajki bre...
    Imam par frendova koji govore da su ustaše a slušaju čisto srpske narodnjake
    Žalosno,žalosno...to nije glazba,to je neko oružje koje je osmišljeno da bi ubilo naš narod i dalo debilima povod da se napiju i pobiju.
    A tek kad djeca slušaju narodno,djeca koja niti neznaju šta znači život.

    Svatko ko ne sluša cajke je inteligentiji od Homo Sapiensa i trebala bi se napravit država za takve (japan ).

    IQ Ljubitelja turbo folka < IQ najgluplje čimpanze na ovom svijetu
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  7. #7
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    B'n'H
    Postova
    762
    Slazem se s tobom i uglavnom sa svima vama koji postate ovdje...
    Jos jedan problem cajki je taj sto su u 99.99% slucajeva plagijati i to cisti...
    Eto bas imam primjer...cujem ja za pjesmu pachanga-locoSono kewl mi pjesma...par dana kasnije cujem negdje pjesmu pocinje ama bas isto...isti beatovi i ja sad kontam ta pjesma...kad ono nije ta nego cujte sad...pjeva je neka Slađa (ne znam prezime ) a pjesma se zove Don Perignon (ili Perinjon po Vuku Karadjicu)...a tekst je cisto debilan...Plz nadjite tu pjesmu na netu jer hvala Bogu nema na youtubeu da pokazem...''kupite njen album'' i odgovorite na ovo....eto molim vas k'o Boga da poslusate...
    Isto tako je s onom Jelenom Karleusom...evo potrudio sam se da vam i nadjem ...I ja sam prosao kroz vrlo kratkuSfazu slusanja ovog smeca pa sada mogu prosvjedociti o ovome ...sada mi ne pada na pamet da sta od toga poslusam.
    Original
    Smece od prerade
    E da...slazem se za to o Halidu sta si rekao...on je ipak car i ne moze se svrstati s ovim cajkama...koje ''pjevaju'' plastičarke...
    Ali de gustibus non est disputandum ...slazem se i s Malokijem u postu poslije ovog
    Neka kul slika

  8. #8
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Kuratz mi puca dali netko sluša cajke ili ne, nije moja stvar i nikad neće bit.
    Meni na živce idu ljudi koji se prepucavaju zbog ukusa (da, ljudi poput vas).

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    A tek kad djeca slušaju narodno,djeca koja niti neznaju šta znači život.
    Majke mi, da se nađem kraj tebe sada, šamar bih ti opalio. Zašto? Jer ni sam nemaš više od 15-16 godina (ako sam dobro skužio) i nađeš mi se tu sa ovakvim forama.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    cajke imaju najjači lyrics ikad
    trgam se svaki put
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    Četnička mjuza. /no_like
    No, u principu, jest da je to za seljačine i preloše, al bmk osim ak mi to neko ne nabija na nos. Ak zna držat za sebe ko svako drugi normalan, onda oke. Problem je kad mi netko to počne puštat, a ja to ne želim, i neće prestat iako zamolim. E to je već oveći zajeb.

    A kronos, ovo da se jedino na cajke može dobro pit, to nije točno. NIsam nikad slušao cajke, a pijem sasvim dobro i napijem se. točka

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    A kronos, ovo da se jedino na cajke može dobro pit, to nije točno. NIsam nikad slušao cajke, a pijem sasvim dobro i napijem se. točka
    ja nisam nikada ni rekao da se samo uz cajke može piti, to sam stavio jer mi neki frendovi govore da se samo uz cajke dobro pije, da nemožeš piti uz rock i te stvari

    svi koji misle da se uz rock nemože piti i da se samo uz cajke dobro pije neka jednom dođu u jedan rock klub u imotskom i neka vide koliko ih je trijeznih

    ja isto ne slušam cajke i pijem i trijeznim se, alkohol nema veze sa vrstom muzike koju netko sluša nego su cajkaši toliko primitivni da u tome nalaze izliku što slušaju cajke

  12. #12
    Senior Member Lock'n'Load NowA's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Chucking with Chill
    Postova
    128
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    cajke imaju najjači lyrics ikad
    trgam se svaki put
    nadam se od smijeha, ja da

    sta se tice pica, ima istine u tome, meni su dobre kad sam pijan
    al samoSkad sam pijan
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    u one nogometno-menadžerske spike se ne kužim...možda da se ubace mačevi, ili koji spell...ono,tipa Materrazzi kastao fireball na Zizoua,no Zizou ima fire shield na 65%,pa je uzvratio svojim enchanted blunt weaponom...

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Ne slušam cajke nit me ne zanimaju.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  14. #14
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    A kad netko ide po gradu i navije cajke da se čuje kroz tri ulice?
    Takve bi ja dao streljat,zar nemaju neku pošteniju muziku za slušanje?
    mislim,ko voli nek izvoli,ja osobno ne slušam cajke niti ću ih ikad slušat,a ako netko u mojoj blizini pusti takvo nešto ja onda palim svoju muziku.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  15. #15
    Senior Member Lock'n'Load NowA's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Chucking with Chill
    Postova
    128
    = Citat = Izvorno postao Nitro3d
    A kad netko ide po gradu i navije cajke da se čuje kroz tri ulice?
    Takve bi ja dao streljat,zar nemaju neku pošteniju muziku za slušanje?
    mislim,ko voli nek izvoli,ja osobno ne slušam cajke niti ću ih ikad slušat,a ako netko u mojoj blizini pusti takvo nešto ja onda palim svoju muziku.
    sva sreca sta su medijski zabranjene =P
    (mislim, uvijek ima iznimaka, ali to su posebne radio stanice/tv programi itd.. ak nevolis ne okreci na to)
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    u one nogometno-menadžerske spike se ne kužim...možda da se ubace mačevi, ili koji spell...ono,tipa Materrazzi kastao fireball na Zizoua,no Zizou ima fire shield na 65%,pa je uzvratio svojim enchanted blunt weaponom...

  16. #16
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    = Citat = Izvorno postao NowA
    = Citat = Izvorno postao Nitro3d
    A kad netko ide po gradu i navije cajke da se čuje kroz tri ulice?
    Takve bi ja dao streljat,zar nemaju neku pošteniju muziku za slušanje?
    mislim,ko voli nek izvoli,ja osobno ne slušam cajke niti ću ih ikad slušat,a ako netko u mojoj blizini pusti takvo nešto ja onda palim svoju muziku.
    sva sreca sta su medijski zabranjene =P
    (mislim, uvijek ima iznimaka, ali to su posebne radio stanice/tv programi itd.. ak nevolis ne okreci na to)
    Ni ne okrečem na takve stanice,jer su
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  17. #17
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Mislim da su cajke najmanji problem današnjeg glazbenog habitusa, jer vas nigdje ne siluju s njima, osim ako baš odlazite na mjesta gdje ih puštaju. S druge strane, kod mnogih koji ih (kao) slušaju, u pitanju je svojevrsni bunt, građanska neposlušnost, a ne glazbeni ukus, dok je kod dijela ruralne populacije ta glazba popularna prije svega zbog jednostavnosti izričaja kroz teme koje su im bliske u svakodnevnom životu. Dakle, taj balkanski country, vjerovali ili ne, po spontanosti ima puno sličnosti s metalom, bluesom i jazzom, a koliko god vam ružno zvučao, morate mu priznati iskrenost, jer ne pokušava biti ono što nije, za razliku od "domaće zabavne pop glazbe", koja će dati dupe i unutrašnje organe samo da se proda. Dakle ono što nam je uništilo glazbu definitivno nisu cajke, već tri do četiri asa, strine nacionale, jane, vane, bibe, đibe, žabe, dugmadi, kolonade i ine gamade, tj ono što slušaju vaše mame, cure i sestre, pa i vi samo što nećete priznati
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  18. #18
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Gazda vas sve malo owna

  19. #19
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    za novu godinu je sve bilo kul dok nisu 5 min prije ponoći pustili Šampanjac. i meni se došlo rigat, i ja sam njih 7 i gadne zvučnike uspio nadglasat sa "Udara gitaru taj metalac". onda su odustali

    Bux.to referrer

  20. #20
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    ali ne shvaćam zašto se toliko zamarate s time, ignorirajte ko ja i gotovo.

  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas debeli1975's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    341
    ''Jedva čekam da sahranim majku,
    pa u kuću da pozovem rajku!''

    cajke >

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    Ček, uvrijedio si glazbu samim time što si cajke proglasio glazbom. Pa to nije nešto pojmljivo, kako je to smeće tako glupavo, retardirano i monotono. Stvarno ne mogu vjerovati kako itko, ama baš itko to smeće može slušati...
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    I meni onda idu s*** neki ljudi što ja slušam Rap i viču mi po ulici yo man yo yo kak to ide daj mi pokaži sa rukama, ovo, ono yo yo Eminem, 50 Cent...
    Već se po tome se vidi da su cajkeri primitivci i seljačine pošto neznaju ni jednog osim ovih dvoje MC-ja. Samo briju na te svoje divokoze i alkohol i drugo ih nezanima. Sve te muhe treba riješit jednim

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    jer vas nigdje ne siluju s njima
    Vraga. Ovdje u Bosni jednostavno ne možeš pobjeći od toga, koliko god se trudio.

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564
    Primitivna glazba,seljačkog naglaska,jadnih tekstova i poratnih melodija.

    Jadno.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    SMislim da su cajke najmanji problem današnjeg glazbenog habitusa, jer vas nigdje ne siluju s njima, osim ako baš odlazite na mjesta gdje ih puštaju.
    Mislim da sam već spomenio da nas siluju sa cajkama

    = Citat = Izvorno postao ChR0NoS
    SPremda ja mrzim tu muziku iz dna duše, ona se meni nameće i svima nama na 100 načina:
    - dođem kod škole družiti se sa frendovima, oni navijaju cajke na mobitel
    - dođem u kafić, oni navijaju cajke
    - izađem vanka, svi frendovi mi plešu na cajke
    __________________________________________________ _

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    S druge strane, kod mnogih koji ih (kao) slušaju, u pitanju je svojevrsni bunt, građanska neposlušnost, a ne glazbeni ukus
    Čisto sumnjam u glazbeni ukus osoba koje slušaju tako nešto, a drugi dio tvoje rečenice me naveo na pomisao npr. ako su moji roditelji okorijeli kršćani da ja zbog “građanske neposlušnosti” moram slušati neku sotonsku glazbu

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    dok je kod dijela ruralne populacije ta glazba popularna prije svega zbog jednostavnosti izričaja kroz teme koje su im bliske u svakodnevnom životu.
    Dugo se vremena bavim muzikom i uspio sam shvatiti da baš ta jednostavnost izričaja uzrokuje monotonost i repetitivnost kod cajki i čini ih nezanimljivom muzikom, ako stavimo na stranu iritantnu glazbu koja odgovara stereotipu cajki

    a već otprije imam nešto za ovo "teme iz svakodnevnog života"

    = Citat = Izvorno postao ChR0NoS
    SI NEKI KAŽU DA SE PREPOZNAJU U OVIM TEKSTOVIMA. Najjača mi je izjava: "slušam cajke jer se prepoznajem u njima"....

    ISUSATI AKO SE PREPOZNAJEŠ U CAJKAMA ONDA SI TI NIŠTA DRUGO NEGO JEDNO OBIČNO ZAVIJANJE UZ HARMONIKU U ISTOČNJAČKOM STILU BEZ IMALO RITMA ILI PRAVE GLAZBE I TEKSTA!!!!!!!!!!!!
    __________________________________________________ __________

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    SDakle, taj balkanski country, vjerovali ili ne, po spontanosti ima puno sličnosti s metalom, bluesom i jazzom
    Koliko glazba može biti spontana kada se svaka, ali baš svaka melodija temelji na istome…
    Malo je reći “temelji” jer neću slagati ako kažem da je 80% pjesama isto
    __________________________________________________ __________

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    SDakle ono što nam je uništilo glazbu definitivno nisu cajke
    Samo ću reći da će se sa ovom izjavom malo tko složiti, ali ipak ću objasniti da pored sve kvalitetne muzike na današnjem tržištu, što strane, što domaće, što blues, što rock većina mladih sluša => CAJKE i to ne zato što vole tu glazbu, jer ja ne vjerujem da se ta glazba može iskreno voljeti, već oće ispasti face
    Po meni samo najveći krkani i primitivčine slušaju cajke

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    jel je tebi Mamut najveća primitivčina i seljačina?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    ja to ovako gledam

    kada bi svaki čovjek koji sluša cajke bio najveći primitivac i seljak onda bi ja sa pravom mogao nazvati i svoje sestre i rođake i neke od najboljih prijatelja primitivcima, i ispostavilo bi se da je pola našega naroda primitivno i to ste strane je nemoguće gledati

    ali kada pogledamo koliko je u stvari ta glazba primitivna nemogu izvući nijedan drugi zaključak nego da je netko onaj tko je sluša primitivan

    ne želim ja sada Mamuta proglašavati stereotipom cajkaša jer to netko tko sluša cajke ne mora biti seljačina i primitivac jer imam dosta frendova koji slušaju cajke a ponašaju se kao rokeri, ali opet ostaje trulo ono u njima => to da slušaju cajke

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    A tek kad djeca slušaju narodno,djeca koja niti neznaju šta znači život.
    Majke mi, da se nađem kraj tebe sada, šamar bih ti opalio. Zašto? Jer ni sam nemaš više od 15-16 godina (ako sam dobro skužio) i nađeš mi se tu sa ovakvim forama.
    Ja bi tebi dva,govorim o maloj djeci koja tek idu u vrtić,koja su se rodila prije 4-5 godina,djeca koja niti ne shvaćaju pola stvari,djeca koja ne razumiju niti riječi tih pjesama (ako se šta može razumjeti).

    @W1k1n6 - Siluju nas žestoko,gdje se god okreneš puštaju cajke.Prestao sam se družiti s ljudima koje sam smatrao prijateljima jer su 24/7 puštali cajke na mobu.Imaš pravo,nisu cajke jedine uništile glazbenu industriju,ali zato uništavaju naše mozgove i bubnjiće koji moraju trpit to.

    btw,sam si rekao u jednom uvodniku,za čuti pravu muziku,a ne ovo komercijalno emo smeće,treba se kopati duboko po undergroundu.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  30. #30
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    Kao prvo da napomenem da NE opravdavam Cajke iliti Shabane (kako se to ovde naziva) niti ih slusam,ali na to da ih znam (deo nekog teksta ili neku pesmu) ili ne znam jednostavno ne mogu da uticem,jer hteo covek ili ne - znaces ih jer su svugde oko tebe(ili barem privucen time da se malo cepas od smeha ) .
    Oko pronalazenja ljudi u tome - tekstovi su im vrlo primitivni i niskoumni i ne treba ti mozga da bi ih shvatio...i bave se temama iz svakodnevnice i retko ko se ne moze naci u tome (verovali ili ne) bez obzira da li slusas ili ne...primer (glup ali eto) : ostavila te je devojka a ti si jos zaljubljen u nju (ovo ti se desava iako ne slusas cajke, a one o tome pevaju - znaci ) ili ti si sutnuo devojku a ona te jos smara...itd
    A sto se tice same muzike, svaka druga je napravljena na isti kalup ali ima i onih koji mogu sa smatraju muzikom (opet verovali ili ne)...
    Imao sam prilike i hteo sam da vidim UZiVO neke od njih, cisto iz znatizelje pa da mogu da izvucem neki zakljucak...
    Prvo je usledio "koncert",nastup,sta vec, Baje Malog Knindze u sportskoj hali u blizini mesta gde zivim... i odem ti ja...
    prvo,kada je sve krenulo,15 minuta sam se smejao ko kreten i svi su me gledali ko da sam skrenuo a onda sam posle toga bio ---> da bih nakon 5 minuta morao da izadjem napolje jer bi se ispovracao tamo...
    Ma uzas, covek doveo dvojicu na klavijaturama (od kojih je jedan po mojoj proceni bio suvisan) i nisu promenili ritam SVE VREME (mozda malo ubrzali ili usporili, ali ne i promenili),nisam ni ocekivao da ce biti bolje... ali...
    Neko vreme nakon toga sam imao prilike da odem na koncert CEce i bio sam veoma iznenadjen.
    Iza nje ceo bend, od bubranja do saksofoniste, ma sve...(cak i violina) i kada su zasvirali nisam imao osecaj da sam na koncertu CEce. Ljudi su stvarno super svirali sve je u celini jako dobro zvucalo...sve u svemu bio sam veoma iznenadjen. (nesto slicno je i ovde Opd15yKDPyES)
    A ove Jelena Karleusa,Stoja i slicne necu ni da komentarisem...
    Ono sto mi je gore od CajKi i sto me vise zabrinjava je nesto tipa ovome Q6_5yK-tuLM
    gde im je "muzika" u pozadini (ako se uopste moze nazvati muzikom) debilnija od soundtracka za super mario bros za segu (rispekt za maria,ali to je prvo na cega me je asociralo) i veoma lici na doticnu (ST iz maria) ili ovo PRDENJE U POZADINI sto neki nazivaju muzikom GIYXHLlxD8U
    sastavljenom od pffff uhhh paaa aahhhhh i slicno
    Sve u svemu , hteo bih da napomenem da ima izuzetaka u cejkarosima, iako Ceca to nije, jer cajkarosi su oni iz Grand produkcije,ali nebitno...isto tako i u rock,punk,metalu,... ima smeca od bendova koji nisu dorasli ni cajkarosima bez obzira sto sviraju "ozbiljniju" vrstu muzike...
    Eto par mojih zapazanja
    izgubio sam se malo pri pisanju i zaboravio sta sam tacno hteo da kazem,ali eto,sta je tu je...
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

Slične teme

  1. Cajke
    By CrazySmurf in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 09-10-2009, 10:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •