jesam spomenuo ikada na ovome forumu da mrzim cajke iz dna duše
sada bi bilo vrijeme za to!

veliki sam ljubitelj glazbe, slušam metal i rock, sviram gitaru i klavir, pjevam u školskom zboru, imam svoj bend, cijenim sve vrste glazbe, od klasične, do heavy metala.... sve, osim cajki!

ta glazba meni ide na kurac, ja te pjesme mrzim iz dna duše, nemam ništa protiv recimo tome zdravkovića i halida bešlića, ali turbo folk kao ceca i indira radić, jebote treba odrezati uši svakome tko sluša cajke ili tko pjeva cajke, ta je glazba bez ikakvoga žara, bez ikakve srži, neki kažu da se dobro pije na nju, a ja kažem AKO SE JEDINO NA CAJKE DOBRO PIJE, JA NEĆU PITI.......

Pola mojih vršnjaka sluša cajke, ma šta pola, 90%, i malo njih sluša zato što vole tu glazbu jer se tu glazbu nemože voljeti jer je to zavijanje nekih srpskih navlačiguzica, nekih pjevačica koje imaju glas kao dok pjevaju imaju stup širok 1000 metara u šupku, ta glazba je meni zavijanje, bez ikakvog ritma, melodije su sve ali baš SVE iste, a o tekstovima da i ne pričamo, svi sliče na ovo:

Bio si moja avantura
Sada više nisi moja avantura
Imao si me
Sada me više nemaš....
Voleo si me
Sada me više ne voliš....
I NEKI KAŽU DA SE PREPOZNAJU U OVIM TEKSTOVIMA. Najjača mi je izjava: "slušam cajke jer se prepoznajem u njima"....

ISUSATI AKO SE PREPOZNAJEŠ U CAJKAMA ONDA SI TI NIŠTA DRUGO NEGO JEDNO OBIČNO ZAVIJANJE UZ HARMONIKU U ISTOČNJAČKOM STILU BEZ IMALO RITMA ILI PRAVE GLAZBE I TEKSTA!!!!!!!!!!!!

ALI TU NIJE KRAJ

Premda ja mrzim tu muziku iz dna duše, ona se meni nameće i svima nama na 100 načina:
- dođem kod škole družiti se sa frendovima, oni navijaju cajke na mobitel
- dođem u kafić, oni navijaju cajke
- izađem vanka, svi frendovi mi plešu na cajke

Nikada nisam previše se zamarao sa time što koja osoba sluša, ali mnogo mi govori o jednoj osobi kojoj je najdraža vrsta glazbe obično zavijanje u orijentalnom stilu....

Molio bi da se nitko ne shvati krivo ovaj moj post i neke grube riječi jer sam baš na taj način htio reći što mislim o cajkama

ako ima netko na ovome forumu tko sluša cajke i želi se svađati dat ću mu svoj msn jer ne želite znati gdje bi svađa završila

ja vjerujem kako su pcp forumaši dovoljno razumni da ne slušaju cajke

isto tako se nadam da nema ovakva tema, tražio sam i nisam našao, bar ne u pljuvačnici