Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: 2 Monitora ista slika...

  1. #1

    2 Monitora ista slika...

    e sad me zanima kako da na dva monitora gledam npr. isti film???

    spoim ih oba na graficku, odem u opcije i jedino kaj uspijem je da mi ovaj drugi bude samo produzetak ovog prvog..uspjevam stavit film ili samo na 1. ili samo na 2.

    Di u opcijam bi trebao mozda nekaj ukljucit/iskljucit da bi imao istu sliku na oba...ili mi treba jos nekaj (neki program,kabel..)
    It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!

  2. #2
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Ja ti mogu objasniti za ATIjevu grafu odnosno Catalyst, što se tiče NVidie nemam pojma...
    Dakle kad si spojio oba monitora, pokreneš Catalyst te u ListViewu (stablo) odabereš Displays Manager. Ako si dobro spojio trebao bi ti prepoznati 2 monitora (Main i Secondary). Sad ne mogu biti precizan, ali mislim da bi trebao oba enablati da ti obadva monitora radi. Ja sam to pokušavao s monitorom i telkačom. Imaš i "sliku" kao i u Display Propertiesu (Control Panel u Windowsima), te pritisneš na monitor br. 2 koji je disablan, te potvrdiš.

  3. #3
    to i radim na ATI-u koji je na burazovom kompu..ali ne uspjevam uvijek mi ispadne samo dodatak tak da mogu samo vuc prozore i ikone sa monitora na monitor...hmm
    It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!

  4. #4
    Senior Member It lives by night Grim Fandango's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    591
    Isti film na 2 monitora? Znaš kako će ti izgledati slika razvučeno?, tj, ako imaš 2 monitora od 15" onda će ti biti rezolucija 2048x768.

  5. #5
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao Grim Fandango
    Isti film na 2 monitora? Znaš kako će ti izgledati slika razvučeno?, tj, ako imaš 2 monitora od 15" onda će ti biti rezolucija 2048x768.
    Mislim da on želi identičnu sliku na dva monitora
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  6. #6
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    jel možem ja na isti taj nacin spojit TV, nije mi kulj gledat film na kompu.

    Bux.to referrer

  7. #7
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Kao što rekoh, može se spojiti i sa TVom jer sam i ja to radio na mojoj staroj Radeonki 9200. Pritom se mora enablati drugi device u Catalystu te eventualno podesiti neke sitnice.

  8. #8
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    151
    trazi opciju clone!i ja sam to radio na staroj 9200!veoma jednostavno za namistit,enable drug imonitor(ili tv) i podesi clone...u ati cataylstu bi to trebao jednostavno naci,ja se sad ne mogu sjetit gdje tocno
    totus mundus agit histrionem

  9. #9
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    29
    Kod nvidie imas clone. Desni klik>properties>settings>advanced>ime graficke>procackaj i nadji clone. Eh da, nemoj stavit primary display jer meni onda prikazuje film samo na onom koji je primary, na drugom ne.

Slične teme

  1. Jel valja ovo ista?
    By Kid A in forum Komponente
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 10-08-2012, 15:22
  2. opet ista tema o grafičkama
    By W3DR4N in forum Komponente
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 08-07-2009, 20:18
  3. Preporuka Monitora
    By szeljkos in forum Komponente
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 13-06-2009, 15:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •