Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 49

Tema: Pomoc noob na vidiku!!!

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385

    Pomoc noob na vidiku!!!

    ja sam n00bina u wowu i sad trebam pomoc na par pitanja...
    Inace sam rogue i..
    zanima me kako dobiti mačeve i na kojem se to levelu dobiije?
    na kojem levelu mogu imati poisone?
    mogu li kasnije nositi neki jasci armor tipa mail ili neki ne-kloth i ne-leder?

    trebam mi guide za talente jer ne znam koji su ok a koji ne vidim on vase ali to su talneti na levelu 70 ja sam tek 17 i imam eviscerete i master of deception do kraja trebam sto dalje i koji su dobri poweri...
    All power demands sacrifice

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Mač treniraš kod weapon mastera, pitaj guarda u gradu gdje je to.. dalje ti ne bih znao reći jer nisam rogue.
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  3. #3
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Pomoc noob na vidiku!!!

    = Citat = Izvorno postao Daniel666
    ja sam n00bina u wowu i sad trebam pomoc na par pitanja...
    Inace sam rogue i..
    zanima me kako dobiti mačeve i na kojem se to levelu dobiije?
    na kojem levelu mogu imati poisone?
    mogu li kasnije nositi neki jasci armor tipa mail ili neki ne-kloth i ne-leder?

    trebam mi guide za talente jer ne znam koji su ok a koji ne vidim on vase ali to su talneti na levelu 70 ja sam tek 17 i imam eviscerete i master of deception do kraja trebam sto dalje i koji su dobri poweri...

    ovako:

    1.Mačeve moš naućit u Ogrimaru(sad bu me neko napuco jel neznam kak se piše) tamo u valley of honor ako se dobro sječam, ili u Undercity-u di su ti treneri za Warriora, u Tunder Bluffu neznam, pitaj stražare, a i ovak imaš sad gore na mapi onaj "tracker"
    2.poisone dobiš čini mi se na 10 lvl-u tj to ti je quest, sad neznam di počinje, brijem da kod rogue trainera, ako ne kod njega onda u Ratchetu, uglavnom pogledaj na http://thottbot.com/
    3.rogue može SAMO nosit LEATHER ili CLOTH, ali pošto cloth nema statistike za rogua, onda samo nosi LEATHER

    i da btw imaš topic sa odgovrima i pitanjima, nema potrebe delat novi topic da se privuče pažnja

    Sretna ti nova

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    ok vidim ja sam elf rogue lv 19 i nemam te vase lokacije ... i neznam poison raditi lol

    nema tu weapon mastera kod elfova

    i nitko mi nije rekao kamo da ulozim talente
    All power demands sacrifice

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Blood elf/night elf? Ako si night elf, onda u stormwind..
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Night elf sam. Dakle u Stormwind...
    All power demands sacrifice

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    = Citat = Izvorno postao Daniel666
    Night elf sam. Dakle u Stormwind...
    Da, imaš u trade district ono drvo na trgu, i desno imaš kao trgovinu i unutra tipa po imenu woo ping, tamo naučiš.. 10 silvera te košta
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  8. #8
    poisoni su na lvl 20 njubine lol

  9. #9
    evo ti za talente rokaj samo u combat sa swordovima dakle prvo imp Sinister strike pa gouge onda +5% hit chancea pa pojacaj dmg off handa za 50% nemoj ici na onaj riposte i parry to bi bilo to
    Ragnaros:
    Hunter 70 (0/45/16)
    Rogue 70 (41/0/20)

  10. #10
    samo nemoj zaboraviti uciti nove spellove
    i redvito ih provjeravati.
    idi kod trenera i uci gluposti i radi questove.
    morat ces raditi posebne kvestove za lock picking.
    sto se talenta tice, trpaj si u combat najvise, idi sa macevima jer tako ces se najbrze lvlati.
    ja sam isao na full subtely od samog pocetka, bude jako tesko daggerima srediti hrpu mobova, ali ako idem jednog po jednog i napadam prvi, onda definitvno pobjedjujem.
    i obavezno odi na http://www.thottbot.comS- izaberi si questove i odaberi "rogue" questove, dobit ces listu po lvlima questove koje moras obavit obavezno

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Da sad sam vec lv 22 i vecinu sam talenata stavio u assasination i sneaking...

    Mislim 1na1 rokam lv 25 monstere bez beda ali vise odjednom je veliki problem a uvijek za 1 gold mogu resetirati talente...

    Hmm ja sam cuo da je lose u combat ici sa rogue posebno pored tako krvavog assasination tree...

    A zar Warriori nemaju jaci combat tree od rogue???

    + vidim da neki hax0ri uopce ne daju ni jedan bod u combat

    WTF??
    All power demands sacrifice

  12. #12
    Ne trebaš ih napadati više odjedanput kad imaš ogroman burst damage - napadneš (stab-stab-stab) i seliš se na drugu metu.
    Ja kad sam se prebacio bio na rogue alta, dok sam levelao priesta, jednostavno sam stao i bio u šoku koliko je lagano levelati sa njima.

  13. #13
    = Citat = Izvorno postao Daniel666
    Da sad sam vec lv 22 i vecinu sam talenata stavio u assasination i sneaking...

    Mislim 1na1 rokam lv 25 monstere bez beda ali vise odjednom je veliki problem a uvijek za 1 gold mogu resetirati talente...

    Hmm ja sam cuo da je lose u combat ici sa rogue posebno pored tako krvavog assasination tree...

    A zar Warriori nemaju jaci combat tree od rogue???

    + vidim da neki hax0ri uopce ne daju ni jedan bod u combat

    WTF??
    prvi put za 1 gold, 2 put za 5 i tak svaki novi put za 5+ tak da se ne zajebavas s tim !

  14. #14
    zasto ''sneaking''? ne igras pvp , a to za combat da ne valja lol ko ti je to rekao prvo nema boljeg builda za levelanje pitaj svakog iskusnijeg igraca upravo zato sto ne moras ici iza moba da ga ubijes vako do 30 on moze samo jedan ambush napravit ili cheap shot pa backstab a bolji je efekat ako samo spama sinister strike. Mislim ako hoces mozes ici i u assasination i levelat ali sa swordovima.
    Ragnaros:
    Hunter 70 (0/45/16)
    Rogue 70 (41/0/20)

  15. #15
    e da sorry za spam. Procackaj malo rogue temu na forumu i jesi primjetio koji je najbolji build za arenu trenutno? 0/31/30 a za PvE 19/42/0 nije bas combat ko sto si se naslusao
    Ragnaros:
    Hunter 70 (0/45/16)
    Rogue 70 (41/0/20)

  16. #16
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    za PvE je najjbolji hemmo sa mačevima, pa ne delam dmg manji od 1000 sa hemmo, grindal sam danas onaj Primal Shadow, dva primala nagindal za pola sata, tako da ni hemmo build nije za bacit, Assassination je dobar za instance jel imaš onaj quick recovery pa je pozitivno kad te netko shila 30% više dobivaš, a i svaki missani ili dodgani udarac smanjuje koštanje abilitija za 80% jel tak? Imaš onaj imp KS što je dobro jel je dmg veći za 9%, a ubiti svaki build je dobar samo se treba naviknut na njega i znat igrat, Mutilate je isto tako bolestan

  17. #17
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    e sad ovisi jel si ti u nekoj late game instance jer ti tamo taj quick recovery kurca nevrijedi jer tank drzi aggro... to je po meni vise talent za arenu
    Boli me K***C !!11

  18. #18
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Ok taj vas hemo build i cold blood sam inace mislio napraviti ali sad ste me zbununli jer sam samo jednom nasao combat build na rogue temi i svi su se cudili sto uopce ima maceve...

    Neznam bas da mi je stelt dobar za pvp jer kad me jednom tkriju ne mogu se vise vratiti u tamu i onda me ownaju posebno moj frend druid i njegovi masovni hilinzi ubiju me u pojam...

    Ja mislim naprije graditi lika za istrazivnje i mlacenje, mene arena malo zanima, mozda za instances malo...

    Eto sad mi po ovom sugerirajte jer uskoro mislim resetirati skillove ...

    P.S. svi ownzori nemaju ni boda u combat to je ono što me odvlaci i isto svi imaju stelt tree i assasinaton tree prepun . Mislim da se netko sa mnom zaj*bava...
    All power demands sacrifice

  19. #19
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912
    = Citat = Izvorno postao Daniel666
    Ok taj vas hemo build i cold blood sam inace mislio napraviti ali sad ste me zbununli jer sam samo jednom nasao combat build na rogue temi i svi su se cudili sto uopce ima maceve...

    Neznam bas da mi je stelt dobar za pvp jer kad me jednom tkriju ne mogu se vise vratiti u tamu i onda me ownaju posebno moj frend druid i njegovi masovni hilinzi ubiju me u pojam...

    Ja mislim naprije graditi lika za istrazivnje i mlacenje, mene arena malo zanima, mozda za instances malo...

    Eto sad mi po ovom sugerirajte jer uskoro mislim resetirati skillove ...

    P.S. svi ownzori nemaju ni boda u combat to je ono što me odvlaci i isto svi imaju stelt tree i assasinaton tree prepun . Mislim da se netko sa mnom zaj*bava...
    Evo combat tree ti je za pve ali mozes ti ic na assassination i subtlety mozda ces malo sporije lvlat al usput mozes ownat allyje.I ovom tvom prijatelju ne smis dat vrime da se hila prvo mu daj sap pa dodji iza njega pa ambush pa bactstab pa ga napadaj sinister strikeom i eviscerate.Ja u combat tree imam jedino improvan sinister strike.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  20. #20
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Ja u combat tree imam jedino improvan sinister strike.S- Sova

    I zasto onda ici u combat tree??
    All power demands sacrifice

  21. #21
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912
    = Citat = Izvorno postao Daniel666
    Ja u combat tree imam jedino improvan sinister strike.S- Sova

    I zasto onda ici u combat tree??
    Zato jer svi kazu da je to dobro za pve al meni je za pve dosta imati improvab sinister strike.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Daj ga nemojte tlačit, lik nije ni lvl 20, dok dođe do 70 valjda će skužit kak igrat svoju klasu... Općenito su mi debilni ti upiti "koji build da uzmem", sve ovisi na šta najviše ciljaš. Trenutno, za levelanje, uzmi improved Sinister Strike iz Combata, i sve ostalo u Assassination, najmanje dok ne dobiješ Cold Blood. Meni je općenito cijeli Assassination tree prebolestan, samo kaj je zadnji talent glupo orijentiran na Daggere... Anyway, složi si nešto ovakvog: http://www.wowhead.com/?talent=fGe0oxRoizZM
    To ti je do lvl 42, dalje se možeš respecat ak hoćeš. A da, i nemoj koristit Daggere za levelanje.
    42

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Spectre je napokon pogodio moju ideju thnx man ;D

    Ja bi sve ovo radio napravio (naravno) ali JA NEMOGU NAĆI TRENERA ZA MAČ!!!

    Eto sato ja koristim koš uvijek daggere. Night Elf lv 24 sada nalazim se u Ashenvalu tražim nekoga ko mač trenira a da ne moram napraviti taj opasni put u Ogrimar.
    All power demands sacrifice

  24. #24
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Lol... pa kao Night Elf niti ne možeš u Orgrimmar (spelling!), to je Horde grad
    Za levelanje koristi sword ili mace, a treneri su ti ovdje:
    Sword:
    Woo PingS- Stormwind City
    HandiirS- The Exodar
    Mace:
    Buliwyf StonehandS- Ironforge
    HandiirS- The Exodar

    Kad si u jednom od velikih gradova, samo pitaj Guarda za "Weapon Trainer" ili "Weapon Master", pokazat će ti gdje je na mapi.
    42

  25. #25
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Ok sad kako bi mogao tamo doci... nema portala a sve izvan Ashenvalea je dead mans land za mene ...

    Ima Weapon Master u Darnasusu ali on ne trenira maceve samo lukove i hand 2 hand

    Vidite da sam N00bus Maximus Superbus i da sam za Božić prvi put WoW vidio

    Puut anyone?
    All power demands sacrifice

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Pitaj maga za portal do Stormwinda,otamo uzmi onaj "vlak" za IF.

  27. #27
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Heh, to ti je problem, doći iz Night Elf zona do ostatka svijeta na malom levelu, a bez pomoći Many have tried, few have succeed!
    42

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Pretrazio sam cijeli Darnasus i nema tog vlaka .

    Stvarno se pocinjem osjecati kao debil ali di je taj vlak?

    Gdje god da je ja cu tamo doci... samo recite di je :E
    All power demands sacrifice

  29. #29
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Daniel666
    Pretrazio sam cijeli Darnasus i nema tog vlaka .

    Stvarno se pocinjem osjecati kao debil ali di je taj vlak?

    Gdje god da je ja cu tamo doci... samo recite di je :E

    pa nemaš vlaka u Darnasusu lol nego IF u SW ti vodi vlak i obrnuto, iz Darnassusa u jedan od tih gradova možeš jedino kolko ja znam pješke, do Ratcheta i onda brodom kroz Stv do Darkwooda i onda u onaj Elvin Forest to SW-a

  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao flander
    ... jedino kolko ja znam pješke, do Ratcheta i onda brodom kroz Stv do Darkwooda i onda u onaj Elvin Forest to SW-a
    *nisam pročitao flanderov post,briši*

    edit: neka pita maga da mu otvori portal ffs,

Slične teme

  1. Star Wars Republic Commando 2 na vidiku?
    By Deadwalker in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 30-08-2012, 14:57
  2. msn noob prob
    By God Of War(gaming) in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-06-2008, 09:51
  3. Frend noob
    By Pippen47 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 19-01-2007, 16:00
  4. interface noob
    By Makaveli in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 08-06-2006, 14:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •