Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 159

Tema: Kaciga™ guide za početnike

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Kaciga™ guide za početnike

    Dakle,ako počinjete sa WoW-om,uvijek je dobro znati riječ više,stoga bi bilo korisno da se pridržavate sljedećih uputa prije nego što uopće napravite lika.

    1.Nikada,ama baš nikada,nemojte moliti za gold.Nemate pojma kako je to iritantno,a u današnjem WoWu je toliko lagano dobiti gold ( da,čak i na <10 levelima!) da je to smiješno! Napravite par questova,nabavite 2x gathering profesije ( više riječi o tome kasnije...).Ako već morate nekoga pitati,nemojte mu uletiti sa whisperom tipa "helo can u plz give me 10g so i can buy new armour at ah? plz",već ga lijepo,kulturno,civilizirano pitajte,e.g
    "Greetings, [Ime].I have just rolled here,and this is my first toon,so I was wondering can you spare me a few coins,it's always hard at beginning,so... : )".Nadalje,nemojte mu ako odbije dati gold odmah reći "lol idiot stupid n00b fuck u",već mu jednostavno recite "Okay,Iunderstand.Thank you for your time spent on this pitty old Blood elf / Orc / Undead."Tko zna,možda će ako vidi da niste "tipični" beggar možda i dati par silvera...? Ako vam da,nikada,ama baš nikada,mu nemojte reći da vam je dao malo golda.Već je pokazao svoju kulturu,u najmanju ruku,time što vam je uopće odgovorio na whisper.I - to se podrazumijeva - dakle,nemojte mu samo reći "Ty" i odjuriti,već mu podjednako uljudno kao i u prvom whisperu recite "Thank you very much,you have helped me so much // I will repay you as soon as I get some money".

    2.Profesije.Puno ih je,razlikuju se.Ipak,imaju dvije "osnovne" podjele - gathering ( sakupljačke,jel) i crafting ( u kojima radiš oklope / torbe e.g)
    Za BRZI novac na početku,ja vam preporučujem da uzete 2x gathering profesije.... najbolje minning ( kopate rude koje nalazite diljem svijeta - najčešće uz planinu) i skinning ( oderete kožu sa životinja ).
    Zašto ne 1x gathering i jednu crafting? Pa,kada prvi put napravite lika,brzo ćete shvatit kako bez love - kao i upravom svijetu,uostalom - nemožete nigdje.Uskoro će vam trebati novci za nove magije ( svaka 2 lvla?),za repair,za mountove,za ovo,za ono... crafting profesije nisu moneymaker. Ja vam toplo preporučavam da do 70-og lvla uzmete 2x gathering profesije - brza lova na početku,a na 70-om odbacite jednu gathering i uzmete jednu crafting profesiju.Uf,komplicirano?
    _______Profesije______________
    Gathering...
    1.Herbalizam ( skupljaš biljke )
    2.Minning
    3.Skinning
    Crafting
    1.Tailoring ( od ovoga se rade cloth oklopi,korisno za magove,warlocke,popove^^,...i također,torbe).
    2.Blacksmithing ( rade se oklopi - korisno za melee klase,međutim to uglavnom imaju warriori & paladini).
    3.Engineering ( rade se razne bombe,naočale,puške,korisno ).
    4.Alchemy ( Cpt.Obvious,rade se razni napitci koji povremeno povećavaju vaše atribute,koji vas healaju,restoraju manu...).
    5.Leatherworking ( rade se razni oklopi,ali od kože - korisno za leather & mail klase)
    6.Jewelcrafting ( rade se "utori" za opremu koji povećavaju atribute iste,ogrlice,prsteni...)
    Enchanting ( ova profesija zapravo ne spada ni u jednu skupinu profesija tbh,zato što za nju treba oprema jače kvalitete[zelena]Sda bi se dobili materijali za povećavanje atributa nekog oklopa / oružja.

    3.Ne trošite gold na gluposti!!
    Jedan od razloga zašto večina ljudi nema 90g za mount na 40-om lvlu,kao i za epic mount na 60-om,kaoi za flying mount na 70-om,kao ni za epixx flying mount ( ) jest to što oni troše teško stečene novce na gluposti koje vide na AH.Što se tiće levelanja,gear nije bitan.Ja lvlam uglavnom iz quest opreme,koja je sasvim dovoljna,nema potrebe da potrošim uberwtf blue weapon iz AH.U opremi se brinite na 70-om.

    4.Vaša klasa...
    ...koju odaberete za početak će vam biti JAKO dosadna tamo negdje oko
    29-og lvla.Počet ćete rerollat.Opet će vam dosadit...da,da.Ja sam svoj prvi
    gamecard doslovno potrošio re-rollajući...pa ipak,nešto me puklo u glavi i odlučih izlvlat do tog famoznog 70-og . Držite se svoje klase,ne posjećujte Blizzard official forume,pogotovo ne class forume - kako je Arbiter rekao,"...ako ste skloni vanjskim utjecajima,nemojte im se izložiti."Živa istina,tamo će doslovno svaki 2 topic biti "Blizzard,buff [Insert random class],ili,ne,ne, "Nerf Warlocks!!1"...ne morate vjerovat,ali ova igra je JAKO izbalansirana,čak iako vam se tako ne čini dok vam SL warlock stavlja 6 DoT i feara vas 5 put

    5.Informirajte se o vašoj klasi!
    Prije nego što uopće krenete,nemojte uzeti klasu koja zvuči imbah,nego pravac thottbottSi pogledajte malo class skillove,pitajte nekoga tko već ima nekog high lvl lika malo o klasama,itd.

    6.Alliance ili Horda?
    Čiji vam se lore / look više izgleda,ja preferiram hôrdu čisto iz razloga što tamo neću naletjeti na 12-ogodišnjeg balavca ( barem ne toliko čestoS- opet,ima i u hordi balavaca,ali koliko sam primjetio ne u tolikoj količini).

    7.Server
    Ima 4 vrste servera - PvP ( Player Vs Player),PvE ( Player Vs Enviroment), RP ( Roleplay ) , RPPVP ( RolePlay Player Vs Player)...
    Više informacija o istima imate sticky topic - Pitanja i odgovori...ako nema,recite pa objasnim.
    Toplo preporučavam PvP server - na Kor'gallu ako želite hordu igrat,ili pak Ragnarosu ako želite alliance igrati...

    8.Koja klasa?
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    za newbie-koju klasu odabrati

    prvo,ne slušajte ona sranja "ovaj ti je bolji od ovog a taj pwna onoga".
    Igraj klasu s kojom se najbolje osjećaš i s kojom ti je zabavno igrati.
    Npr.,voliš se šuljati,napadati s leđa i raditi bolestan dmg koji ubija za tri sekunde?Rogue! voliš li se zaletiti među njih 50et pa šta bude?Warr!
    voliš li iz daljine sa bowon/gunom pwnati?Hunter!kužite?

    __________________________________________________ _____________

    1.Priest


    ova klasa nije za svakoga.Gdje god idete,hilat ćete druge,stoga se pripremite da dobivate wispove tipa "zašto me nisi zahilo debilu?".Dakle,za ovu klasu poželjno je da imate mnogo živaca.Ipak,ako volite hilat,ovo je prava klasa za vas.Idete u gotovo sve instance*,priestova ima jako malo.Općenito najtraženija klasa.Za PvP nisu nešto,iako shadow priest (većina talent pointsa stavljena u shadow tree) poslije 40-og i Shadowforme (sav dmg koji primaš se smanjuje za 15%,sav dmg koji radiš se povećava za 15%) rulaju,pogotovo na 49om kada imaju većinu dobrih stvari iz shadow tree-a.
    Priestovi moraju paziti da imaju opremu sa +intellect i +spirit.

    2.Warrior

    Poslije priesta,najtraženija klasa za instance.Warriorova zadaća u instancama je da tenka (prima sav dmg na sebe,zato što ima pun kura*
    armora i ima najviše hp-a od svih ostalih).Iako i druid i paladin mogu tenkati,wariror to radi najbolje.Ova klasa RULASu PvP-u akoSima privatnog
    priesta iza sebe,i dobru opremu.Većina klasa je mrtva ako im wariror dođe u melee domet.
    Warriori trebaju pazit da imaju opremu sa +Strengh i +Stamina,a ako je fury spec,uglavon se fokusira na +agility.

    3.Mage

    Mage je zabavna klasa,mogu nanjeti bolestan dmg u kratkom vremenu.
    Za PvP je vrlo dobar,pogotovo frost mage koji imaju odličan survivability.
    Za PvE nije baš tražena klasa,uglavnom ćete ulazi u grupu kao "random" ili "dps".
    Mejđevi trebaju pazit da imaju opremu sa +intellect jer dok god ima mane ima i mejđa

    4.Druid
    E druja je drukčija od ostalih klasa zato što može uzimati forme drugih životinja i tako si povećavati staminu,strenght ili agility.
    Recimo,druja kad uzme bear formu (ovo na mom avataru
    ) dobiva jako puno stamine i strenght,pa postaje nešto kao warrior.Kad se pretvori u macu (ne onu kućnu) dobiva puno agilitya i ima sposobnost da se šulja i radi bolestan dmg,pa postaje rogue.
    Ipak,u PvE čete ili tenkati u bear formi kada nema warriora ili ćete biti healer.Druja ima odlične HoTove (HealOverTime spelove,recimo svakih 3 sekunde zahila 200 dmga )
    Druid može biti super za PvP,pogotovo ako je feral specced.
    Druidi trebaju imati opremu sa +Agi +Str +Sta +Int

    5.Paladin

    E paladin je (poslije twink gnome rogua ) najomraženija klasa,i to sa razlogom.Paladin je nešto kao warrior,znači može nositi armore kao wariror...ali može se hilat i stavljati "bubble",kojim postaje immun na sve napade i ne prekida mu se spellcastanje...znači ovako.Borite se s njim
    (ima pun k hp-a i armora) kada mu napokon dođete na 5%healtha,on upali bubble i zahila se do negdje 90% ako ne i više hp-a.I dobro,idemo ponovno.Borite se,nakon pola sata mu dođete na 3%hp-a i on iskoristi "Lay On Hands",kojim zahila paladina za max hp-a.
    Po mnogima loladin suxa u PvP-u,ali po meni je dobar paladin uber za PvP.Za PvE uglavnom ide kao healer ili da tenka.I da,on uz warlocka ima free mount...znači odm,ah na početku imaš 100g u đepu
    trebaju pazit da imaju opremu sa +Str,+Sta i +Int

    6.Rogue
    Rogue je stealth klasa,znači on dolazi do izražaja kada šćepa maga s leđa ,radi bolestan dmg u kratkom vremenu.Za PvP je rogue super,ali da bi nešto napravio u PvP-u moraš imati skill...za PvE grupe ulaze kao dps.
    Treba pazit da ima opremu sa +Str i +Agility,i kako nam baja Flander kaže,staminu .

    7.Warlock
    Warlock uz huntera jedini može imati petove,samo što su njeogvi petovi demoni lock je evil klasa,ima najbolje DmgOverTime spelove i ima free mount
    Lock pravi velik dmg,a do punog izražaja dolazi u dugim borbama.
    Za PvP je imba,fearaš ga,staviš DmgOverTime spelove i to je to .
    Pogotovo je za PvP uber poslije 50og lvla,kada dobiva Felguarda.
    PvE isto imba,lock brzo lvla,a u grupe ulaziš kao "random" ili "dps"
    Treba pazit PRVOSna +Sta onda +Int

    8.Shaman
    Shamani su isto omražena klasa zbog svojim totema.Shamani mogu stavljati toteme koji ih healaju,rade dmg,dispelaju fearove,zbog toga
    su za PvP super.Shamani su spellcasteri,iako mogu biti dobri i melee.
    PvE?vrlo dobri,u grupe ulaze uglavnom kao "random".
    Trebaju pazit na +Str +Int +Spirit

    9.Hunter
    Hunteri su ranged klasa,znači rade dmg iz daljine.Mnogi se slažu kako je ova klasa imba za PvE,znači pet napade moba i drži mu pažnju dok mu se ti smiješ iz daljine.
    PvP?imba.
    Vidi,vidi,3 ujutro a ja još uvijek ovo pišem
    Ništa,vi dodajte svoje prijedloge za nove igrače.
    Over and out,
    K4ciga.

    Savjet...

    Po mogućnosti,odaberite server gdje već imate nekog high-level prijatelja / server sa mnogo hrvata ( Kor'gall,Karazhan - Horda,Ragnaros - Alliance).
    Mala $$ pripomoć je uvijek dobrodošla,osim toga uvijek možete prijatelja zvati da vam otjera gadnog Elfa koji vas ganka,pomoći sa l33t questovima,ili jednostavno dati pare za mount. [ Smeagoul ].

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    Hvala ti puno.Bas mi je zavrsila instalacija WoW-a.
    Neznam Horda or allianca??



  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Lijepo napisano m8, korisno i pregledno, gz od mene.



    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    Hvala ti puno.Bas mi je zavrsila instalacija WoW-a.
    Neznam Horda or allianca??
    S

    Pa.. ima svoje dobre i loše strane svaka. Allianca = klinci, ali i ok ljudi, dosta gube na bg-u..

    Horda = ima klinaca, ali ne toliko, i fora je horda, ne vidim neku lošu stranu..

    Ali nije do ničega, nego ono što se tebi sviđa, ili zbog lorea ako igraš RP

    I da, ne znam jel to sam kod mene, ali meni horda pomogne više nego allije.. ono ne ubiju me odmah, nego su me par puta spasile horde.. čudno..
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  4. #4
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    kaciga

    pogotovo mi se sviđa prvo pravilo o goldima ^^
    Boli me K***C !!11

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    Da, i kaciga, nadodaj ovo u prvi dio : obavezno se sprijateljiti sa nekim lvl 70 likom sa servera, tko zna, mozda ce vam i ta osoba dobrovoljno dati pare za mounta ? (Jel tako kaciga ? )

  6. #6
    Eh, kad sam već spomenut onda bi bilo pošteno da se bar javim u temi.
    Inače sam igrao kao Priest dok sam bio aktivan... da, Kaciga vam je dobro rekao - oboružajte se živcima ako mislite igrati sa Priestom, posebno u PvE (ako se levelate to će biti nevjerojatnoSspor proces, a kad počnete sa instancama poželjeti ćete da imate .kill commandu kako bi je upotrijebili na nekim likovima ).

    Mind Blast FTW.

  7. #7
    dobar guide da sam barem ja imo ovako nesto kada sam pocinjao... e da i za ovo horde vs alliance... Uzmi hordu ja sam skonto koliku sam gresku napravio tek na 60-tom levelu sa allianceom (pre TBC) Mislim moze se naci dobrih igraca ali vecina igraca su djeca i to ne mislim ono od 10 do 14 godina nego djeca po ponasanju. Znam nekih likova od 12 godina bolji od onih 20+
    Ragnaros:
    Hunter 70 (0/45/16)
    Rogue 70 (41/0/20)

  8. #8
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    Hvala ti puno.Bas mi je zavrsila instalacija WoW-a.
    Neznam Horda or allianca??
    uzmeš hordu i dojdeš na Ragnaros i javiš se meni

    btw Kaciga dobar topic mada si mogao malo više o rogama napisat, i opet si napisao da treba str+ agi+ a stamina ništa a? Jel više treba stamine i agi-a nego strenghta, pa svi season arena setovi uopće ne daju strenght, a ni instance setovi, tako da strenght i nije neka obaveza

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    jebeno objašnejno,ty kaciga

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Hvala svima,i da - naravno da bi bilo korisno da se odmah skompate sa nekim high levelom [ Smeagoul ].
    A što se tiče horde ili alliancea,stvar je ukusa,no morali ste primjetiti kako 70% battlegroundova ipak pobjeđuje Horda .

    Nadalje,evo popis ljudi koji igraju WoW...i serveri naravno,možda vam pomogne da se odlučite - ako sam nekoga zaboravio,slobodno recite.

    1.FlanderS- Rogue - Ragnaros - Horda
    2.SmeagoulS- Hunter - Kor'gall - Horda
    3.Eucaliptus - Warrior - Ragnaros - Alliance
    4.Cmeljo22S- Druid - Kor'gall - Horda [ Igra kao Milka ]
    5.WizardS- Mage - Kor'gall - Horda [ Igra kao Horrificus]
    6.JediMiNjokeS- Warrior - Aggaman - Alliance [ Igra kao Perun ]
    7.SovaS- Rogue - Karazhan - Horda [ Wolfey ]
    8.BoxerS- Rogue - Kor'gall [ Igra kao Boxerr ]
    9.The-BorgS- Mage - Kor'gall [ Crowizard ]
    10.KelosonS- Shaman - Karazhan - Horda [ Beaster ]
    11.dexS- Druid - Magtheridon - Alliance [ Irox ]
    12.KirbyS- Priest - Kor'gall - Horda [ Evelon ]
    13.SvinjoguzS- [ zna se da se igra,ali nezna gdje ,svinja javi se ^^ ]
    14.M4mutS- Warrior - ? - Horda [ Mamutar ]
    15.OutmindS- Shaman - ? - Alliance [ javi se! ]
    16.O-OkacS- Hunter - Boulderfist - Alliance [ Shoty ]
    17.prckoS- Warlock - Kor'gall - Horda // ne igra,ali se vraća za vrijeme expanzije .
    18.Dark SarumanS- Druid ( ne,nije resto! ) - Ragnaros - Alliance
    19.Maze - Hunter - Twilight's hammer - Alliance [ Ruyan ]
    20.Black Knight- Shaman - Karazhan - Horda[ Blackyy ]
    21.XaviazS- Warlock - Karazhan - Horda [ Snupi ]
    22.Zicmi - Rogue - Twilight's Hammer - Alliance
    - Paladin - Twilight's Hammer [ Ljubica ]S- Alliance
    -Warlock - Twilight's Hammer [ Bubica ]S- Alliance
    23.Colossus - Rogue - Karazhan - Horda [ Darkweaver ]
    24.PetlareS- Warrior - Karazhan - Horda [ Morgoth ]
    25.Lord Jambrek - Rouge - Karazhan - Horda [ShakhzixS]


    Ljudi,javite se pa vas dodam na listu .

    EDIT :
    = Citat = Izvorno postao flander
    ... da treba str+ agi+ a stamina ništa a?
    Evo dodajem u prvi post .

    Update 30.01.2008,14:27]

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    K4ciga zezno si se ja ne igram više wow
    ali naravno mogu biti od pomoci ako vas šta zanima samo me PM znam sve igro sam igru 2 godine i dalje ju pratim,ali jednostavno nemogu više upalit wow iz RL razloga.Ko zna mozda se vratim na Wotlk.
    E da ovo je super šta swi napisao svaka čast
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  12. #12
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao prcko
    K4ciga zezno si se ja ne igram više wow
    ali naravno mogu biti od pomoci ako vas šta zanima samo me PM znam sve igro sam igru 2 godine i dalje ju pratim,ali jednostavno nemogu više upalit wow iz RL razloga.Ko zna mozda se vratim na Wotlk.
    E da ovo je super šta swi napisao svaka čast
    Hvala,uh što dosada učini?
    Evo edito sam post,vraćaš se za vrijeme expanzije.

  13. #13
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    Uff sada problem sa serverima.U koji da udem



  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Ako ćeš hordu,Kor'gall ili Ragnaros,ako ćeš alliance Ragnaros .
    Evo,priča se po gradu da je Flanderu dosadno,rerollaj hordu na Ragnarosu i wispaj ga da ti da 600g .

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    Svidaju mi se Night Eflovi ali sada se bojim ovih klinaca



  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    A možeš probati,neznam,ja nikada nisam imao 20+ allya,iako bih ti rađe preporučio hordu,kad dođeš na 70-ti level trebat će ti Gladiator set,a za gladiator set će ti trebati markice i honori.Iz iskustva znam da allyi izgube 70% bitaka,rasprše se ko muve po WSG-u.A sada,kretena ima i na jednoj i na drugoj strani,kao i genijalaca.Osim toga,evo ti jedan quote sa official foruma...
    ...Night Elfs are like opinion.Everyone has one.
    ,lol,night elfi su ti najpopularnija rasa u ally-a,svaki drugi ally je Elf,strava .

  17. #17
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Ako ćeš hordu,Kor'gall ili Ragnaros,ako ćeš alliance Ragnaros .
    Evo,priča se po gradu da je Flanderu dosadno,rerollaj hordu na Ragnarosu i wispaj ga da ti da 600g .

    lol da dosadan sam jel koljem sve okolo ali ipak uzmi hordaše Crni viteže

    @ K4ciga Dark Saruman ti alianca druid, vidio sam ga kad je bio Noć vještica

  18. #18
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    Ok Horda,klasa=(jos se dvoumim).
    Sada Kor'gall ili Ragnaros?



  19. #19
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    Ok Horda,klasa=(jos se dvoumim).
    Sada Kor'gall ili Ragnaros?

    pa Ragnaros brate, čuo sam da Korgall su svi napustili, samo su neki vjerni ostali, kam to mi maj jang aprentis

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    OK.Ragnaros.Daj mi nick flander da te dodam



  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Flander je Cpt.Obvious ^^ime mu je flander
    @Znam da je DS alliance,pogreška u automatizaciji .

  22. #22
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    OK.Ragnaros.Daj mi nick flander da te dodam
    ma svaki char mi se zove Flander ^^ dojdem u igru oko pola 2 idem ručat sad

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Na korgall nejdi ni slucajno server je teški propalitet i to vec dugo,a stanje se nimalo ne popravlja.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  24. #24
    = Citat = Izvorno postao prcko
    Na korgall nejdi ni slucajno server je teški propalitet i to vec dugo,a stanje se nimalo ne popravlja.
    da
    hebote pa taj server je cece srusen nego sto radi

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Na mom serveru skoro svaki lvl 70 ima gladijajator gear.. jest da ima puno nelfa, ali u hordi je oko 80% igrača undead rogue

    Eh da, dodaj i mene na listu: Ruyan, nelf hunter, twilight's hammer.. igram oko mjesec i po dana, tak da nisam velik lvl..
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  26. #26
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912
    I am Wolfey and I am undead rogue.What's your game?
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  27. #27
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    dada najzesca recenica ally klinci sve a lol onda kad im daju free epic u bgu izadu iz raidova i pocnu farmati bg xD
    maca na forumu

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    Pohvale Flanderu



  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Hvala svima,i da - naravno da bi bilo korisno da se odmah skompate sa nekim high levelom [ Smeagoul ].
    A što se tiče horde ili alliancea,stvar je ukusa,no morali ste primjetiti kako 70% battlegroundova ipak pobjeđuje Horda .

    Nadalje,evo popis ljudi koji igraju WoW...i serveri naravno,možda vam pomogne da se odlučite - ako sam nekoga zaboravio,slobodno recite.

    1.FlanderS- Rogue - Ragnaros - Horda
    2.SmeagoulS- Hunter - Kor'gall - Horda
    3.Eucaliptus - Warrior - Ragnaros - Alliance
    4.Cmeljo22S- Druid - Kor'gall - Horda [ Igra kao Milka ]
    5.WizardS- Mage - Kor'gall - Horda [ Igra kao Horrificus]
    6.JediMiNjokeS- Warrior - Aggaman - Alliance [ Igra kao Perun ]
    7.SovaS- Rogue - Karazhan - Horda [ Wolfey ]
    8.BoxerS- Rogue - Kor'gall [ Igra kao Boxerr ]
    9.The-BorgS- Mage - Kor'gall [ Crowizard ]
    10.KelosonS- Shaman - Karazhan - Horda [ Beaster ]
    11.dexS- Druid - Magtheridon - Alliance [ Irox ]
    12.KirbyS- Priest - Kor'gall - Horda [ Evelon ]
    13.SvinjoguzS- [ zna se da se igra,ali nezna gdje ,svinja javi se ^^ ]
    14.M4mutS- Warrior - ? - Horda [ Mamutar ]
    15.OutmindS- Shaman - ? - Alliance [ javi se! ]
    16.O-OkacS- Hunter - Boulderfist - Alliance [ Shotty ]
    17.prckoS- Warlock - Kor'gall - Horda // ne igra,ali se vraća za vrijeme expanzije .
    18.Dark SarumanS- Druid ( ne,nije resto! ) - Ragnaros - Alliance
    19.Maze - Hunter - Twilight's hammer - Alliance [ Ruyan ]

    Ljudi,javite se pa vas dodam na listu .

    EDIT :
    = Citat = Izvorno postao flander
    ... da treba str+ agi+ a stamina ništa a?
    Evo dodajem u prvi post .
    Dodaj mene:
    20.Black Knight- Shaman - Ragnaros - Horda[ Blackyy ]



  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Dodano .

Slične teme

  1. ESL vodič za početnike
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 01-02-2012, 22:44
  2. S.T.A.L.K.E.R. guide
    By Invisible Man in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 23-03-2007, 20:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •