Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 31

Tema: Guild wars težak??

  1. #1
    Guest

    Guild wars težak??

    Eto započeo sam ponovno igrati nakon podužek vremena.

    Naime igram sa warriorom ali je nastoa problem.Nakon kratkog igranja u glavnome kraju na red je došao i izbor za drugu "formaciju" u kojoj sam izabrao smjer necromancer.
    Nakon nekakvog testa necromancera poslan sam u onaj ja mislim lost ascalon...nakon kaj je grad zapaljen ili srušen kaj već...To je sveukupno 15-20 minuta igre od samog početka ali questovi su brutalno teški.Gotovo da nema šanse da sam s jednog kraja otiđem na drugi.Kada izaberem par računalnih igrača da me prate i pomažu isto tako nekad ne uspijem,

    Griješim li ja to u čemu ili je guild wars zbilja tolko "težak".

    Savjeti su naravno dobro došli.

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Koji level ti je taj lik?

  3. #3
    Guest
    a ono tek sam počeo...velim nako 25-30 minuta igranja već sam u kurcu...

    level 3...mada mislim da to sad uopče nije bitno...bilo bi glupo da prvo moram dizat level krepanjem i onda da idem normalno po questovima,baš i nema logike

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Valjda si prerano izašao iz presearinga. Jel Ascalon uništen tj. dal vidiš mapu cijele Tyrie?

  5. #5
    Guest
    sječam se da je bila ona animacija kako žena govori kako je grad uništen...i naravno uništen je i sad igram...a nisam odlutao..stalno sam pratio primary quest...

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Briši lika, napravi novog i u presearingu (prije prihvaćanja questa nakon kojeg se uništi grad) pređi što je više moguće side-questova. Bit ćeš level 7 prije izlaska iz presearinga (tako je barem meni bilo)

  7. #7
    kako ocekujes da jedan lik 3 lvl sa basic armorom i weapom pobjedi chara na 8 lvl-u?

  8. #8
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    i kupi u post searingu sa warriorom neki equipment tako da te odma ceka u storageu kad dodes u post searing. +60 hp staff ti je vise nego dobar

    Bux.to referrer

  9. #9
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    204
    Nije da se sad sprdam s WAmoima ali na početku dok još stvarno nemaš skillova nikakvih ti je najlakše počet s W/Mo -em i zahilat se tu i tam jer je onaj mhenlo na početku stvarno predebilan.
    Necro kao sekundarna profesija ti je skroz nepotreban,osim možda za neki farm kasnije ali za to ne brini u početku.

    Najvažnija stvar -skupljaj za bolji armor u Ascalonu jer bez njega nećeš moć ni prdnut. S vremenom ćeš uć u štos kako agroat i ulazit u borbu bez problema. A onda ti dođe hard mode poslje

  10. #10
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Ne briši lika nipošto: Pre slab ti je lik? Levelat će se. Vatreno krštenje i sve to....
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    samo rijesavaj questove sa hejnčmanima daleko ces dogurat jer imas dosta ljudi koji ni neznaju upravljat likom ...
    kako ja radim npr. uzmem lika lvl-am ga do određenog lvl-a pokupim sve kvestove u gradu, ostalim provincijama i onim malim outpostovima, izadjem van i ne vracam se u grad dok ne rijesim sve kvestove

    edit :
    kanta je dosadna al se najbrze lvl-a i najlakse je doc do rare oruzja
    po mom zakljucku ako grijesim ispravite me

    edit 2 :
    ako treba pomoc samo zovi
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  12. #12
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Hm, prvi put da vidim da netko kaže da je početak GW-a težak...

    Vjerojatno propuštaš neku ključnu stvar, samo ne znaš koja je. Dakle,
    - povedi henchmane. Ako ti nisi healer, onda barem jednog healera. Kasnije će ti trebati i interrupt skillovi, za koje opet imaš nekakvog hencha (archer ili mesmer), a možeš i ti sam interruptati
    - nastoj imati što bolji armor i oružje
    - diži samo atribute koji su ti povezani sa skillovima (klasična greška s warriorima je da ljudi ulažu atribute u više od jednog weapon masteryija istodobno - to nemoj raditi, nego samo jedno oružje maxaj).
    - kupi sve s poda i prodaj merchu. SVE. Makar da nekom psu ispadne zub. Prodati će se
    - zapamti da henchevi nisu u stanju napraviti spikeSsami od sebe. Moraš prvo osobno napasti nekog lika default napadom (space tipka ili jednostavno klik), a ne spellom ili nečim sličnim jer genijalci od hencheva inače ne uzimaju u obzir tvoj napad. Tako svaki put kad mjenjaš metu, prvo je napadni default napadom, da se henchevi okrenu na tu metu
    - mete se mjenjaju s tab
    - prva meta koju gotovo UVIJEK napadaš je neprijateljski monk/healer


    Što se tiče prelaska sa pre-searing na post-searing, nastoji malo levelupati lika prije nego Charrovi sjebu Ascalon. Level 5 je sasvim dovoljan da se osjećaš svoj na svome kad dođeš u razrušeni Ascalon. S henchevima, naravno
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    = Citat = Izvorno postao Kron
    i kupi u post searingu sa warriorom neki equipment tako da te odma ceka u storageu kad dodes u post searing. +60 hp staff ti je vise nego dobar
    oops, ja mislio da iras sa necrom ponovno, a da si sa warom presao sve. znaci sad imas W/N? a nista, uzmi soul feast i deri

    Bux.to referrer

  14. #14
    Guest
    ok..uspio sam za sad...i ide mi donekle...polako rješavam questove...level 5 sam za sad...

    nego imam od prije jednog lika lvl 12 i 2 lika level 20....jel si mogu kako uzet njihove iteme tj premjestiti ih na novog lika???treba mi armor bolji.

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Stavi iteme u Storage (Xunlai Chest) i kasnije ih pokupi s drugim likom. I armor se ne može prebacivat s jednog na drugog lika jer je customiziran za svakog lika posebno. Btw jesi ti Amd Freak Cro iz CM-a?

  16. #16
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zg
    Postova
    290
    armor ne možeš prebacivat, jer su customizeani, dok iteme možeš pod uvjetom da nisu customizeani, a njih i sve ostale stvari prebacuješ preko Storagea, zapravo ne znam kak se to sad zove, prije se zvalo Xunlai Agent
    SILJO JE IMBA

  17. #17
    Senior Member Lock'n'Load axe's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    186
    = Citat = Izvorno postao Mafioso
    Stavi iteme u Storage (Xunlai Chest) i kasnije ih pokupi s drugim likom. I armor se ne može prebacivat s jednog na drugog lika jer je customiziran za svakog lika posebno. Btw jesi ti Amd Freak Cro iz CM-a?
    cekaj malo zasto mislis da je iz CM-a??
    sto si time htio reci??
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51

    Jel ti shvaćaš da živimo u zemlji u kojoj roditelji ne razlikuju pojam gejmanja od super maria i misle da su kreditne kartice zlo poslano od samog Sotone ?

  18. #18
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Djakovo
    Postova
    510
    = Citat = Izvorno postao axe
    [cekaj malo zasto mislis da je iz CM-a??
    sto si time htio reci??
    zato jer imamo jednog lika u guildu kojem je IGN Amd Freak Cro


    http://www.croatian-maniacs.com

    Dao Bog pa ti sin doveo zeta doma !!!

  19. #19
    i većina aktivnih igraća gw sa ovog forum je u cm-u

  20. #20
    Guest
    = Citat = Izvorno postao tmarosi
    = Citat = Izvorno postao axe
    [cekaj malo zasto mislis da je iz CM-a??
    sto si time htio reci??
    zato jer imamo jednog lika u guildu kojem je IGN Amd Freak Cro
    yesam....

    a si mogu lovu barem prebaciti preko storage-a??

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    a si mogu lovu barem prebaciti preko storage-a??
    Naravno, to je i standardna procedura kod radnje novog lika... napraviš nekog jadnika na prvom levelu i prebaciš svu imovinu i nekretnine na njega

    Inače, možeš u storage stavljati baš sve, ali likovi međusobno mogu koristiti sve osim customiziranih itema.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  22. #22
    Guest
    ok a di da nađem taj storage???sad sam u lost ascalonu...level 5...

  23. #23
    kod onog brda gdje si nesto prodaju,tam ti je odmah izlaz za van grada,pise ti xunai chest,xunai storage,trebas platiit 50 g da ti daju akaunt pa stvaljaš tamo stvari,moš još para nadoplatiti da dobiš još mjesta...
    imas u svakom outpostu i gradu jedan xunai negdje i dva

  24. #24
    Guest
    našao hvala...

    ctrl+alt i tražio i našao odmah...

  25. #25
    Senior Member Lock'n'Load axe's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    186
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    našao hvala...

    ctrl+alt i tražio i našao odmah...
    nema na cemu sto sam ti ingame rekao..
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51

    Jel ti shvaćaš da živimo u zemlji u kojoj roditelji ne razlikuju pojam gejmanja od super maria i misle da su kreditne kartice zlo poslano od samog Sotone ?

  26. #26
    Guest
    eeeeee....sad sam zbilja došo in game...level 7 sam za sad....level 6 hammer....radi mi oko 35 damag-a sa kaldivom...i koristim black i death magic..za sad super...prolazim questove bez beda....


    hvala svima...ako zastanem di javim

    P.S:Onaj lik je dobar u piken squeru...daje 2000 exp za quest di treba njegovu kćer nać kao...

  27. #27
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    to je pregadan quest. jos se malo lvlaj. reci mi jel igras sa hammerom swordom ili axeom, mozda ja imam nesta u storagu da ti dam, ali posto sam imao massive cleaning jucer, onda neznam

    Bux.to referrer

  28. #28
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Hehe, imam ja u storageu jedan hammer, 19-35 dmg, rare (zlatni), icy dmg, +5 armor... zaboravio sam koliko je requirement...

    Naravno, Marabus ima vjerojatno najmanje 40 perfect hammera
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  29. #29
    Guest
    hammerom..mislim da imam neki od 17-39....level 7 hammer za sad...


    I da nije taj quest zajeba,,prošo sam ga s prve...pomogao je healer i necromancer

  30. #30
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zg
    Postova
    290
    ne postoji hammer sa 39 damagea..
    max damage za hammer je 19-35
    SILJO JE IMBA

Slične teme

  1. Guild wars 2
    By bornathepicek in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-09-2012, 15:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •