Evo mislim da ste se svi malo sreli sa ovakvim tekstovima na internetu..
I da valjda znate da je 95 posto ovih stranica koji nude kao neke zarade su uglavnom teske prijevare...

Ali ima i nekih koje zaista rade i omogucuju ljudima da rade online kad ih je volja i tako zarade nesto love...

Naprimjer ako trazi se od vas da nseto platite da bi koristili samo ugasite taj site jer je prijevara...

Naime ja sam malo istrazivao po netu i dosao sam do ovih nacina zarade na netu

Take Surveys online .. /ovo je zanimljivo ispunjavas ankete i placaju ti mislim da zapravo radi..

Free Grant Money / ovo nisam skuzio valjda ti neko da lovu ali ne kuzim..

Get Paid To shop / placaju ti da kupujes...nisam bas za to i te e bay aukcije... JA sam master samo jedne AH... WoW AH...

Money Secrets Online/ mislim da ovdje ima nekih objasnjenja kako varat ljude i zaradivat...pa i ovo otpada...

Work At Home Jobs / ovdje se moze nac dosta dobrih stvari poput Data entry poslova..... popunjavas neke addons i to je to...
Onda Email processors je nesto kao prosljedivanje emaila...
Ima tu i pay to click sto placa po clickovima...
Uglavnom ima dosta work at home jobs..ali se mora pazit da nisu prijevare..

Get paid To Watch
Ovdje te placaju da ocjenjujes gledas i ocjenjujes filmice...

Sve prijevare se mogu prepoznati na dnu ekrana gdje traze neko placanje..
mada neki kazu da nakon sto plate recimo 47 dolara.. program zapravo radi i dobivaju lovu...

Eto svima oprez i ne nasjedajte na svaku od prijevara..ali mislim da mi gameri smo prirodno oprezni

Mislim ima legalnih sistema zarade na netu samo treba naci ih pored TOOOONE prijevara...
I mislim da bi svima nama dobro dosle neka pa barem sitna zarada na neta makar za racun od neta ili novi wow bc

eto ako ko zna vise nek napise nesto.