Stranica 3 od 103 PrvaPrva 123451353 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 3064

Tema: Crysis

  1. #61
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Crysis? solidna igra.....
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    kako znaš kad nije izašla

  3. #63
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    po cemu je mene to briga?

    ne moraju moj ukus i razmisljanje odredivati stef i bara
    FC je, kao sto sma napisao u najavi crysisa, dobar s tehnicke strane, tj. dobra grafik, zvuk i odlican AI, al atmosfera je nikakva. dosadi igra kad se prestanes diviti grafici, prica je cisto smece, ja bi bolje napisao, a i voice acting je strah i trepet za ljude koji cuju
    modeli cudoista su kopija dooma i losi su
    setting je cijelo vrijeme skroz isti

    ne svida mi se igra, jebi ga

    gle pokušaj si to ovako predočiti:npr. ja jako volim aute. aston martin mi je prejeben auto. jako kvalitetan. e sad, postoji i mercedes. meni se ti auti uopće ne sviđaju. ALI JA ZNAM DA JE TO VRHUNSKA KVALITETA i nikad necu reći da je to SMEĆE od auta. to je tako djetinjasta izjava.

    upravo to si ti rekao za far cry i crysis. mozda se tebi igra ne sviđa,kao meni taj mercedes ali ne razumijem kako ti ne shvacas da je to kvalitetna igra(koja naravno ima mane kao i svaka igra koja postoji)?


    far cry mozda nema neku jaku atmosferu,ali ima gemplej. a doom 3 ima uzasno dobru atmosferu ali gemplej je malo lošiji.(meni) iako ga igram zbog atmosfere.

    gledao sam video s E3a o Crysisu. u toj igri grafika nije samo za sliniti nego sluzi kao ogroman faktor imerzivnosti,uvuče te u igru. stvar je u tome što se to na ovakvom nivou nikad prije nije moglo ni zamisliti

    jer ovakva realnost još nije viđena.nije šareno ko far cry nego su boje skroz prirodne. pucaš sa machine gunom po šumi,granje leti na sve strane...jebote stabla se raspadaju,ni ne vidis neprijatelje,samo ti odjednom doleti granata,zatrese ekran,zamgali vid,oglušiš i pa pa. tip te vidi,sakrije se u grmlje,odšulja se do svoje ekipe, vrati se s njih 10 i gotov si.

    sve izgleda jako stvarno i zato je adrenalin veci dok se provlacis kroz te prasume.i to onda stvara atmosferu.još ako muziku pogode...

    stvar je samo u prezentaciji i ponekad teatralnosti. šta misliš zašto su LOTR filmovi onako dobri? jer skoro pa nema kadra gdje nema glazbe koja savršeno odgovara situaciji. bitke,tuzne scene itd..

    siguran sam da ce crysis bit pomak naprijed u svemu osim eventualno u priči i glazbi.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  4. #64
    Apsolutno se slažem s tobom, još kada bi bila dobrotvorna svrha na PCP-forumu da svi forumaši dobiu X1900XTX da mogu igru igrati sa difuse ray efektom!

    Crysis će isto kao i njegov prethodnik biti solidan, ali kažem solidan FPS, dakle za ljubitelje žanra, preporuka!

  5. #65
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    joj sta nije to rezervirano za direkt iks 10 grafe? joj daj stresem se kad se sjetim kakav komp imam a sta mi treba za crysis..

    jos kad sam vidio ono cudo neko,ko metalni pauk,na traileru,stari moj pauk ful neki bolesni zvuk proizvodi i svaki put kad to napravi,vatra koja gori na olupinama aviona se počne lelujati u suprotnom smjeru...kao da puše u nju..jebeno
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  6. #66
    Mene Crysis uopće nije ni iznenadio, ni oduševio... a vidio sam sve in-game i demo snimke, intervijue, trailere...

    no opet... nekako preeemali korak naprijed.


    ROCK ON!

  7. #67
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Na ovom traileru na novom dvd pcplayu ništ posebno se ne može vidjeti.....očekivao sam puno više....
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  8. #68
    Member Plants Vs Zombies MiNdBrEaKeR's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Flying High:)
    Postova
    85
    ma jebote ovaj fps je najbolji koji sam ikada vidio realna grafika...samo sto ce trebat prodat kucu da se kupi komp koji ce to pokrenut



  9. #69
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    po cemu je mene to briga?

    ne moraju moj ukus i razmisljanje odredivati stef i bara
    FC je, kao sto sma napisao u najavi crysisa, dobar s tehnicke strane, tj. dobra grafik, zvuk i odlican AI, al atmosfera je nikakva. dosadi igra kad se prestanes diviti grafici, prica je cisto smece, ja bi bolje napisao, a i voice acting je strah i trepet za ljude koji cuju
    modeli cudoista su kopija dooma i losi su
    setting je cijelo vrijeme skroz isti

    ne svida mi se igra, jebi ga

    gle pokušaj si to ovako predočiti:npr. ja jako volim aute. aston martin mi je prejeben auto. jako kvalitetan. e sad, postoji i mercedes. meni se ti auti uopće ne sviđaju. ALI JA ZNAM DA JE TO VRHUNSKA KVALITETA i nikad necu reći da je to SMEĆE od auta. to je tako djetinjasta izjava.

    upravo to si ti rekao za far cry i crysis. mozda se tebi igra ne sviđa,kao meni taj mercedes ali ne razumijem kako ti ne shvacas da je to kvalitetna igra(koja naravno ima mane kao i svaka igra koja postoji)?


    far cry mozda nema neku jaku atmosferu,ali ima gemplej. a doom 3 ima uzasno dobru atmosferu ali gemplej je malo lošiji.(meni) iako ga igram zbog atmosfere.

    gledao sam video s E3a o Crysisu. u toj igri grafika nije samo za sliniti nego sluzi kao ogroman faktor imerzivnosti,uvuče te u igru. stvar je u tome što se to na ovakvom nivou nikad prije nije moglo ni zamisliti

    jer ovakva realnost još nije viđena.nije šareno ko far cry nego su boje skroz prirodne. pucaš sa machine gunom po šumi,granje leti na sve strane...jebote stabla se raspadaju,ni ne vidis neprijatelje,samo ti odjednom doleti granata,zatrese ekran,zamgali vid,oglušiš i pa pa. tip te vidi,sakrije se u grmlje,odšulja se do svoje ekipe, vrati se s njih 10 i gotov si.

    sve izgleda jako stvarno i zato je adrenalin veci dok se provlacis kroz te prasume.i to onda stvara atmosferu.još ako muziku pogode...

    stvar je samo u prezentaciji i ponekad teatralnosti. šta misliš zašto su LOTR filmovi onako dobri? jer skoro pa nema kadra gdje nema glazbe koja savršeno odgovara situaciji. bitke,tuzne scene itd..

    siguran sam da ce crysis bit pomak naprijed u svemu osim eventualno u priči i glazbi.
    Slazem se sa King Mortal... FarCry je mercedes sa motorom od yuge... FarCry, kao i Crysis veeeeeliki shit, bas kao i Doom, i Painkiller i svaki no brain fps.

  10. #70
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    samo je half life 2 dobar FPS jelda valtiel?

    jer se tamo ful koristi mozak.moraš točno znati gdje ubacit mašinu za veš kako bi ti se digla limena ploča preko koje ti onda ljepo odeš dalje...e nisam to znao rješit,zvao sam 6 frendova da zajedno probamo nešto iskemijati..



    meni se sviđa i far cry i hl2 svaki na svoj način. a vas dvojica bi mogli malo objašnjavati zašto za svaku igru dajete opis:

    King Mortal: ma da da,igro sam to, to je čisti šit.

    Valtiel: ma da,igra je veći šit nego šta je king mortal reko da je. hl2 je bolji.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  11. #71
    Te sitne stvari su dovoljne da HL ucine boljim od ostalih fpsova...

    Ali ona najbitnija stvar je da HL IMA PRICU!!!!

  12. #72
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    i manje vise je stalno raznolik, malo vozikas, malo sam koljes, malo sa suborcima, malo s alien suborcima, pa nest drugo vozis, pa kojes s gravityjem, itd.
    FC je repetetivan do bola
    jedino se tu i tamo mozes vozikat

    jebi ga, meni je FC dosadio nakon par novio dok su mi ove zagonetkice u hl2 bile

    punokrvni FPS-ovi su dosadni, meni

    trebamo vise igara kao hl2 i deus ex
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  13. #73
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    i manje vise je stalno raznolik, malo vozikas, malo sam koljes, malo sa suborcima, malo s alien suborcima, pa nest drugo vozis, pa kojes s gravityjem, itd.
    FC je repetetivan do bola
    jedino se tu i tamo mozes vozikat

    jebi ga, meni je FC dosadio nakon par novio dok su mi ove zagonetkice u hl2 bile

    punokrvni FPS-ovi su dosadni, meni

    trebamo vise igara kao hl2 i deus ex
    tako je

  14. #74
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    mislim da ću ipak odigrat crysis, svidio mi se trailer

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    mislim da ću ipak odigrat crysis, svidio mi se trailer
    pa svi cemo ga pokrenut, ak cemo moci, bar da vidimo jesu li nam se sumnje/snovi ostvarili
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  16. #76
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Danas sam tek vidio onaj trailer s PCP dvd-a...

    Sranje

    Ok, ozbiljno, ono je nešto nenadje*ivo. Igra izgleda ko da je scena iz nekog SF filma od prije 4-5 godina. Ona mech-alien beštija je tako dobro izvedena da bi se i Spielberg trebao posramiti (uspoređujući s onim njegovim tripodima iz Rata Svjetova)

    Jako dobro. JAKO.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  17. #77
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Danas sam tek vidio onaj trailer s PCP dvd-a...

    Sranje

    Ok, ozbiljno, ono je nešto nenadje*ivo. Igra izgleda ko da je scena iz nekog SF filma od prije 4-5 godina. Ona mech-alien beštija je tako dobro izvedena da bi se i Spielberg trebao posramiti (uspoređujući s onim njegovim tripodima iz Rata Svjetova)

    Jako dobro. JAKO.
    slažem se ono je odlično napravljeno

  18. #78
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    mene nešto zanima: odakle njima dx 10 hardver

  19. #79
    Senior Member Nuke me please ZC_Someone's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    zagorska husta
    Postova
    215
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    u pucaninama, po mome skromnome i slabo cjenjenome misljenju, je vrloooooooooo bitna... zasto? vrlo jednostavno... u pucacinama je jedan od najbitnijih faktora atmosfera, a ona se najlakse postize vizualnim prikazom i zvukom... a u vizualijama Far Cry briljira...
    no true, igrivost zivi i bez grafike, ako je igrivost dobra dobra je i atmosfera, kad se sluzis grafikom da bi dobio dobru atmosferu igra obicno ispadne lose, a kad imas igrivost imas i sve ostalo sto je potrebno za zakon igru


    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    HL2 je smece na kvadrat ako cemo realno. Igra nema mehaniku, ali ima nekakvu tehniku (iako ne bas dobru)... posebno je jadna linearnost... osim toga, HL2 je bolji od HL... tko jos moze igrati HL pored danas puno boljih FPS-ova... a obrana vam moze biti samo: "HL je legendarna igra!", ali ako shvacate koje je to smece od izjave, onda vam je jasno da gejmerskoj industriji pod hitno treba Crysis...

    Sto se tice grafike, puno bolje djeluje u pokretu jer se na screenshotovima vidi lose filtriranje shader programa (npr. ako pogledate kod onog tenka cijev...)

    da, zbilja? ajde molim te argumentiraj s pet tvrdnji zasto je hl2 sranje i zasto je farcry bolji, ljudi moji ak nesto pljujete dajte barem nabacite neki argument, evo recimo ugledajte se na W3DR4N-a, ne slazem se u svim stvarima s njim (gta:sa u pljuvacnici grrrrrr ) ali postujem sto daje argumente koji stoje. i zasto gejmerima treba crysis, da im operusa depove i nagradi ih odlicnom grafikom, ma daj. FarCry i Crysis smatram komercijalnim proizvodima koji su nastali u dogovoru s proizvodacima hardvera. za crysis jos ne mogu reci ali za frycry znam da je no brain fps napravljen s revolucionarnom grafikom i nicim drugim, a od tolko spominjane odlicne fizike ja nisam vidio previse osim realnog padanja mrtvih protivnika. prica je bila totalni shit a atmosfera je drzala prvih pola sata i pola sata kad su se poceli pojavljivati mutanti. da ne spominje ono sranje kad si helikopter koji inace srusis s raketom, trebao pogodit deset puta samo zato jer je u njemu sjedio boss, ma molim te koja glupost, takve stvari za mene skidaju ocjenu barem za 15%
    za crysis ne predvidam bolju sudbinu (daj boze da sam u krivu), a i moram komentirati ovaj trailer u kojem se bori s plavom zivinom: PA TO JE TOTALNI RIP-OFF HALF-LIFA 2, TO JE COPY PASTAN STRIDER SPIMPAN S SPOJLERIMA I PLAVIM NEONKAMA, KAO I U FILMU RAT SVIJETOVA
    size matters not,
    for my ally is the force,
    and powerful ally it is.

  20. #80
    "FarCry i Crysis smatram komercijalnim proizvodima koji su nastali u dogovoru s proizvodacima hardvera."

    ..fala bogu da je..
    HL1 je igra
    HL2 je samo remake.. niš više..

  21. #81
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    ljudi, HL2 je remek djelo igrače industrije jer ima fenomenalnu atmosferu. razmislite malo - je li PRIČA Half-lifea 2 stvarno tako dobra?? eksperiment pošao po zlu, otvorio se portal i napali nas alieni, i kasnije porobili, da bi nas Freeman došao spasiti? klasična priča SF igre...ništa posebno. no način na koji se ta (ne pretjerano maštovita) radnja odvija je nešto posebno, stvarno uvuče igrača u HL svijet, dobra je zato što igra nije podijeljena na misije, sve je nekako sad-i-odmah. HL2 ima odličnu atmosferu, grafiku, fiziku, glazbu, solidan AI (malo bolje pogledajte kako se protivnici snalaze, shvatit ćete...)...ali ni traga VRHUNSKOJ priči. ne kažem da je loša, ali me nije previše zaintrigirala.

    i po čemu se onda Crysis toliko razlikuje?? priča je klasična, isfurana SF priča, no ova igra ima sve što treba da igrača "uvuče" u tu jednostavnu radnju, baš kao i HL2. ponavljam - ATMOSFERA JE BITNA. a da bi atmosfera jednog FPS-a bila dobra, osim raznolike radnje i napete akcije, i sa tehničke strane mora sve biti dobro napravljeno. nije mi jasno kako možete pljuvat po nečemu što još nije ni izašlo?

    presubjektivni ste ljudi... :naughty:

    neki tvrde da je ova igra pretjerano nabrijana, i da je obični tehnološki demo, te da će služiti tome da se prodaju nove kartice. a zašto ne? pa jedna igra će sigurno PRVA imat DX10 grafiku. niste se žalili kad su najavljivali HL2, UT 2004, Halo i ostale DX9 igre? hvala Bogu da će natjerat nVIDIU i ATi da naprave nove kartice...pa zar je to loše? i NE MORATE kupit novi hardver, tko vas tjera?

    i dalje mi nije jasno zašto ljudi imaju nešto protiv nove tehnologije?
    nije mi jasno ni zašto već ovu igru proglašavate sranjem (zato što ima dobru grafiku) a još nije ni izašla?
    i ne, ne kužim šta Far Cry ima veze s radnjom ove igre (osim šta je isti otok). ovdje igrate kao netko sasvim deseti. to što je FC imao šrot priču, ne znači da će i Crysis.

    ljudi, dajte argumente kad po nečemu pljujete.

    i da, kupit ću Crysis, i odigrat ga (naravno, prije toga ću kupit novi komp, NE ZBOG IGRE, nego zato što ću ovaj morat dat za poslovne svrhe iduće godine).

    btw, mene zanima na čemu oni sada vrte Crysis?? kakve su to kartice?
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  22. #82
    onda se igre vraćaju na ono iz čega su i nastale:
    na poligone za isporbavanje snage grafičkih kartica..

    a to za mene nisu igre..

  23. #83
    = Citat = Izvorno postao Blaster32
    onda se igre vraćaju na ono iz čega su i nastale:
    na poligone za isporbavanje snage grafičkih kartica..

    a to za mene nisu igre..



    Imaš moju potpunu podršku, i baš kako reče KingMortal, dajte nam igara kao deus ex ili hl . . .

  24. #84
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    29

    Crysis

    Igra je odlična,grafika je fenomenalna i nema joj uzora.
    Bit će bolja i od Half Life 2.


    By the way, igra vam izlazi,koliko sam ja čuo,kad izađe Windows Vista,a on izlazi početkom iduće godine.

  25. #85
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Blaster32
    onda se igre vraćaju na ono iz čega su i nastale:
    na poligone za isporbavanje snage grafičkih kartica..

    a to za mene nisu igre..
    NE MORA BIT!!! to što Crysis ima jako naprednu grafilu i fiziku, ne znači da je šit igra. ako ćemo se tako protivit napretku, onda bi bilo bolje da je grafika ostala na razini Quake 1...

    čak i ako Crysis bude shit, donijet će nam nešto prekrasno - ogroman napredak. jednom će doć i HL3, i imat će bolju grafiku od Crysisa...samo što ne vjerujem da će itko na to prigovarat
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  26. #86
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Blaster32
    onda se igre vraćaju na ono iz čega su i nastale:
    na poligone za isporbavanje snage grafičkih kartica..

    a to za mene nisu igre..



    Imaš moju potpunu podršku, i baš kako reče KingMortal, dajte nam igara kao deus ex ili hl . . .
    Deus ex kada je izasao izmucio je tadasnje najjace pile, tek 1-2g. kasnije se mogao normalno igrati na nekom normalnom kompu.I po cemu je tada bilo bolje nego danas.Nemate pojma a vecina vas je i zelena da bi znali kako se povijest ponavlja u pc industriji.Tehnologiju se ne moze zaustaviti.FC je legenda.Nadam se da ce i Crysis to postati za dobrobit pc igranja.


  27. #87
    Nisam mislio u hardverskom pogledu, mislio sam po samoj kvaliteti igre, iako je bila zahtijevan(što znam da u jednu priliku je), ali je bar bila igriva, i mamila je ta igranje, a to sa Crysisom definitivno neće biti!

  28. #88
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Nisam mislio u hardverskom pogledu, mislio sam po samoj kvaliteti igre, iako je bila zahtijevan(što znam da u jednu priliku je), ali je bar bila igriva, i mamila je ta igranje, a to sa Crysisom definitivno neće biti!
    Daj to argumentiraj,pa igra jos nije ni izasla .Ti sigurno imas staklenu kuglu.


  29. #89
    cuj HL nema price dobre, slicna prica kao i FarCry...

    Samo cu reci G-Man... Ely Vance... te stvari jednostavno probude svaku mozdanu vijugu, i natjera vas na razmisljanje sta se krije iza svega toga...

    FarCry, jedino sto morate razmisljati je da li ona treba izgleda bolje sa grudnjakom ili bez

  30. #90
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    FarCry, jedino sto morate razmisljati je da li ona treba izgleda bolje sa grudnjakom ili bez


    = Citat = Izvorno postao dugi
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Nisam mislio u hardverskom pogledu, mislio sam po samoj kvaliteti igre, iako je bila zahtijevan(što znam da u jednu priliku je), ali je bar bila igriva, i mamila je ta igranje, a to sa Crysisom definitivno neće biti!
    Daj to argumentiraj,pa igra jos nije ni izasla .Ti sigurno imas staklenu kuglu.
    yep, igra nije ni izašla, a ti ju već pljuješ. kad si otvorio ovaj topic, samo si hvalio igru.....pih, evo šta ti je narodna svijest...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

Slične teme

  1. Crysis 2 će biti u 3D-u + Crysis 2 beta
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-07-2010, 00:49
  2. Crysis
    By tbone in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 03-01-2010, 22:42
  3. Crysis Warhead i Crysis na Steamu
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-10-2008, 10:47
  4. Crysis
    By mehekek in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-12-2007, 15:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •