Stranica 2 od 103 PrvaPrva 12341252102 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 3064

Tema: Crysis

  1. #31
    Dali mi neko moze prepricati u nekoliko recenica neku zakon pricu iz neke igre


  2. #32
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ne bas zato sto igra koja ima dobru picu i kompliciranu pricu koja se nemoze prepricati u par recenica
    Well, as long as it's interesting.

  3. #33
    A to bi bile


  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Dali mi neko moze prepricati u nekoliko recenica neku zakon pricu iz neke igre
    Max Payne 2

    Max se nalazi u bolničkom krevetu, sav krvav i opijen drogama. Bježi iz bolnice i naiđe na mrtvog čovjeka. Prilikom toga mu se pričinjavaju vizije i zvukovi prošle noći;koja se može odigrati u Max Payne 1. Uzima pištolj i razbojnik uleti i zaprijeti mu. Max mu uputi headshot i ovaj se sroza na kutije i razbije policu. ::: Max je ugledao svoju ljubav, Monu Sax, kako bježi s liftom, prije nego što je ubila tri "cleanera". :::U igri ima nekoliko scena za prste polizat.:::Kraj igre. Mona Sax umre. Alternativni kraj igre; Max ubije sam sebe. Da ti pričam cijelu priču, ako nisi igro igru, ostao bi bez daha.
    Ljubavni triler u koncepciji igre s odličnom fizikom.U jednom dijelu igre su napola goli zajedno, na noći i pada kiša. I to napravljeno u koncepciji stripa.Žrtva Mone Sax da kroz vatru skače da spasi Maxa. Priča je još glavni adut igre. :::U jednom dijelu Max bkeži iz zgrade koja će explodirati i udari ga metal onaj sa gradilišta i Mona ga ide spasiti, sa svojim Dragunovom.

  5. #35
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao dugi
    A to bi bile
    SHalf Life, sve Blizzardove igre, vecina RPG-ova i avantura, FEAR itd. to su igre koje zasluzuju moj respeckt
    Well, as long as it's interesting.

  6. #36
    Fear odlicna igra meni jedna od boljih ali kroz igru nisam se previse obazirao na pricu pored onakve grafike,razno raznih efekata ,atmosfere i adrenalinske akcije.


  7. #37
    Trebate ipak priznati postal ima naj dramatičnije zaplete
    Gdje umire autoritet rađa se sloboda!

  8. #38
    npr.call of duty 1&2 su mi jedne od najboljih i najzabavnijih igri totalno ludilo prica koja prica pa ona je tu samo reda radi bitna je igivost, efekti,zabava ,grafika i atmosfera.


  9. #39
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    Grim Fandango ima predobru priču...

    neda mi se sad pisat

  10. #40
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Čarobnjak mudro zbori... HL je najbolja pucačina ikad. Meni je bolji i od dvojke premda je dvojka jako blizu. Kad opet naprave takvog glavog lika i tako atmosferičnu radnju nek se jave (tko god oni bili)
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    HL2 je smece na kvadrat ako cemo realno. Igra nema mehaniku, ali ima nekakvu tehniku (iako ne bas dobru)... posebno je jadna linearnost... osim toga, HL2 je bolji od HL... tko jos moze igrati HL pored danas puno boljih FPS-ova... a obrana vam moze biti samo: "HL je legendarna igra!", ali ako shvacate koje je to smece od izjave, onda vam je jasno da gejmerskoj industriji pod hitno treba Crysis...

    Sto se tice grafike, puno bolje djeluje u pokretu jer se na screenshotovima vidi lose filtriranje shader programa (npr. ako pogledate kod onog tenka cijev...)

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao dugi
    A to bi bile
    SFEAR
    Ajde kad tako tvrdiš prepričaj mi fear u više od nekiliko rečenica
    može

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Kaj F.E.A.R ima priču?

  14. #44
    Jao... tek danas pogleda picove i trailer... ma ovo je cisti shit! Ama bas shit! Stvarno nemam rijeci! Grafika jeste dobra... ali prica ce biti oko aliena??? OMFG!

    Metal Gear Solid 4 je najbolja igra ikad, a to je prvenstveno zbog price... hwhwhw... a grafika doticne igre, siguran sam, ce nadmasiti grafiku od Crysis, ipak su to japanci. A vjerovatno Silent Hill 5 takoder

    Ipak, slozit cu se sa ljudima da nema boljeg fpsa od Half life 2, jer jedino on i valja! Ali sta ces, neko ne voli razmisljati, nekog fascinira izgled daj Pamelu, sta ce mu doktorica nauka

  15. #45
    Senior Member Lord of The Fleas gamer4life's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Metropola Vrbani
    Postova
    359
    Samo se bojim da će crysis biti više kao poligon za testiranje moći nvidie i ati radeona tj. da neće imati nikakvu priču,da će u prvom mjesecu prodaja biti velika,a zatim će padati jer će gameri shvaćati da igra nema ono nešto .


    P.S. Volio bi da se ovo ne dogodi,ali mislim da hoće....nažalost .
    CPU AMD Athlon64 BOX 3000+,sck.939
    DDR 1GB,SuperRAM Kingmax
    HDD Segate barracuda 120 GB
    GPU GF 7600GT,256MB,PCI-E
    Plextor PX-712A
    Logitech MX-518

  16. #46
    Izišle "navodno" točne min. i preporučene konfiguracije za Crysis od službenog adminstratora . . .! Evo vam link na forum, pa pročitajte sve postove, šokiran sam!

    http://www.crysis-online.com/forum/inde ... 141.0.html

  17. #47
    = Citat = Izvorno postao gamer4life
    Samo se bojim da će crysis biti više kao poligon za testiranje moći nvidie i ati radeona tj. da neće imati nikakvu priču,da će u prvom mjesecu prodaja biti velika,a zatim će padati jer će gameri shvaćati da igra nema ono nešto .


    P.S. Volio bi da se ovo ne dogodi,ali mislim da hoće....nažalost .
    to ti je danas slucaj u svakoj drugoj igri..
    a kako je Crysis prije svega velika komercijala.. sve ti je jasno..

  18. #48
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Izišle "navodno" točne min. i preporučene konfiguracije za Crysis od službenog adminstratora . . .! Evo vam link na forum, pa pročitajte sve postove, šokiran sam!

    http://www.crysis-online.com/forum/inde ... 141.0.html
    lol šokiran sam
    ja to budem pokrenio ako athlon 3000+ 1.8 Ghz može može i moj sempron 2500+ @ 2.0 GHz,za rame se čudim.lol ja ću imat 2GB i za grafu! znači moja 6600GT 128 MB moće izdržat na low DX 9 na XP-u!stvarno sam šokiran da ću moći igrati crysis

  19. #49
    Member Plants Vs Zombies Gu4rd14n's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    pwnLAND
    Postova
    67
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Nije sve ni u grafici, npr. Far Cry ima odlicnu grafiku, ali igra je smece, nema pricu, a nevjerujem ni da ce je Crysis imat pa nece mocu ugroziti Half Life
    ITEKAKO SE SLAZEM...Far Cry je bio samo poznat po grafici i fizici...al ni po cemu drugom...brzo mi je dosadio kad sam ga bio igro...STO NIKAKO NEMOGU REC ZA HL 2...HL 2 i jos neke pucacine imaju MNOGO BOLJU ATMOSFERU I PRICU NEGO STO JE IMA FAR CRYSi sto ce je imati CRYSIS(oprostite sto vicem al MOORAAAMM)!!! CRYSIS ima istrosenu pricu(kao iz filmova "B" produkcije), al je naravno to sve upakirano u nevjerojatan graficki prikaz...pa se mnogima yebe za pricu(naravno to meni jako, jaaaaaaakkoo smeta)!!!!

  20. #50
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    read my lips. bit ce smece

  21. #51
    Senior Member Lock'n'Load MRKWA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postova
    103
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Ma nema FPS-a do HL2 i nece ga biti dok ne izadje HL3
    I S T I N A !!!!!!!!!!!!!
    -igra je jako malo zahtjevna a daje najlijepšu i najdinamičniju grafiku koju sam ikad vidio. Ne morate mi vjerovat, ali i dan danas imam hl2 instaliran na kompu. i ne namjeravam ga deinstalirat jer mi je to najbolja igra od svih!!
    -isto tako mi je najbolja kada igram lan s frendovima. grafika, prica, efekti, glazba, atmosfera, kraj...MA SVE!!!!!!!!!!

  22. #52
    Ma nek se gone oni u QUrac s crysisom! Jeste vidjeli što admin preporučujue za optimalno igranje Conroe proc, 2GB kvalitetnog RAM-a i da se strpimo i kupimo 8600 GT sa DX10 podrškom . . .! A koja su to govna, i na kraju ce engine opet biti neoptimiziran, i navalite luuuuddddi amerikanci u trgovine prosipajte godišnje plaće za hardver da bi mogli uključiti motion blur u igri, a vi ostali zadovoljite ukoliko imate 3ghz, 1GB RAM-a i 7600 GT zadovoljite se low detaljima! . . .!

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    crysis ce bit smece
    isto ko FC
    al ce se mnogima dignut (opet) na grafiku i proglasit ovo igrom godine i uzasno inovativnim
    a i kakav je to jebeni next gen ak je u pitanju samo druga grafika??
    moja kita, ne next gen
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  24. #54
    Uf,koliko gnjeva.FC sam odigrao tri puta i nije mi zao,mozda ga zaigram jos jednom.Meni je remek djelo.Crysis treba pricekati pa vidjeti.Jedno je sigurno, zbog jedne igre ne kupujem nikakav novi hardver.


  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    fc remekdjelo?
    to je bench
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  26. #56
    http://pc.ign.com/articles/500/500550p1.html
    http://www.gamespot.com/pc/action/farcr ... =Far%20Cry
    nije mi se dalo dalje traziti ali ocito ne mislim samo ja da je FC remek djelo.


  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    po cemu je mene to briga?

    ne moraju moj ukus i razmisljanje odredivati stef i bara
    FC je, kao sto sma napisao u najavi crysisa, dobar s tehnicke strane, tj. dobra grafik, zvuk i odlican AI, al atmosfera je nikakva. dosadi igra kad se prestanes diviti grafici, prica je cisto smece, ja bi bolje napisao, a i voice acting je strah i trepet za ljude koji cuju
    modeli cudoista su kopija dooma i losi su
    setting je cijelo vrijeme skroz isti

    ne svida mi se igra, jebi ga
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #58
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao MRKWA
    -igra je jako malo zahtjevna a daje najlijepšu i najdinamičniju grafiku koju sam ikad vidio. Ne morate mi vjerovat, ali i dan danas imam hl2 instaliran na kompu. i ne namjeravam ga deinstalirat jer mi je to najbolja igra od svih!!
    Mala zahtjevnost je relativan pojam.

    I ja imam instaliranog. Ipak je osnova za modove.

  29. #59
    Pai ne mora te biti briga.Ja samo pokusavam biti objektivan,npr.Civilizacija bilo koja je meni dosadna makar sam zavrsio 3 i 4 dio.No vidi se iz aviona da je to remek djelo te nikako ne mogu tvrditi da je igra sranje samo zato jer je meni dosadna.To je bio samo jedan primjer.Rasprava bez nekih dokaza je rasprava u nedogled,zato sam dao dva linka od po meni najrepektabilnijih stranica.


  30. #60
    Jesam dosadan? Neka sam! HALF LIFE!!!!!SONLY FPS WORTH PLAYING!

Slične teme

  1. Crysis 2 će biti u 3D-u + Crysis 2 beta
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-07-2010, 00:49
  2. Crysis
    By tbone in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 03-01-2010, 22:42
  3. Crysis Warhead i Crysis na Steamu
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-10-2008, 10:47
  4. Crysis
    By mehekek in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-12-2007, 15:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •