Stranica 1 od 103 1231151101 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 3064

Tema: Crysis

  1. #1

    Crysis

    Evo izišlo je nekolik trailera . . . Igra izgleda fakat beautiful, ovaj zadnji čak prikazuje i nekoliko sekundi in-game scena, gdje idete kroz šumu . . .! Ajde ovdje raspravljajte o igri! samo mi recite zna li se otprilike u kojem mjesecu koje godine bi trebala izići! DATUM IZLASKA?!

  2. #2
    ja nemam pojma sam znam da će igra biti prejebena jelda
    deathpheonix

  3. #3
    Posljednji trailer je dovoljan da padneš u komu od igre! Mislim na najnoviji, čini mi se da je danas objavljen na netu! Ma to nikada us vom životu takvo nešto nisam vidio, pogledajte obvezno!!

  4. #4
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ma nema FPS-a do HL2 i nece ga biti dok ne izadje HL3
    Well, as long as it's interesting.

  5. #5
    Ma vidi njega, sta ti ja kazem, molim te skini, ovo će biti čuudo igra! IGRA 22. STOLJEĆA! na posljednjem traileru su prikazane baš in-game scene iz Prvog lica, ma jednostavno neopisivo!

  6. #6
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Nije sve ni u grafici, npr. Far Cry ima odlicnu grafiku, ali igra je smece, nema pricu, a nevjerujem ni da ce je Crysis imat pa nece mocu ugroziti Half Life
    Well, as long as it's interesting.

  7. #7
    Normalno da nije sve u grafici, ali igra je toliko realna, počevši od fantastične fizike . . .! HALF LIFE 2 nije ni do koljena FC-u!"

  8. #8
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ma jeli ko to kaze, HL je najbolji FPS
    Well, as long as it's interesting.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709

    Re: Crysis

    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Evo izišlo je nekolik trailera . . . Igra izgleda fakat beautiful, ovaj zadnji čak prikazuje i nekoliko sekundi in-game scena, gdje idete kroz šumu . . .! Ajde ovdje raspravljajte o igri! samo mi recite zna li se otprilike u kojem mjesecu koje godine bi trebala izići! DATUM IZLASKA?!
    ma to je samo far cry s novom grafikom. niš posebno

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Nije baš samo Far Cry s novom grafikom...također je napravljen novi engine (cryengine 2) i kod pisan od korijena totalno novi...

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    Nije baš samo Far Cry s novom grafikom...također je napravljen novi engine (cryengine 2) i kod pisan od korijena totalno novi...
    znam to. nego uspoređujem budući crysis s far cry-em i čine mi se iste igre različite samo u grafičkom engineu

  12. #12
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    198
    Daj link

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    u pucaninama, po mome skromnome i slabo cjenjenome misljenju, je vrloooooooooo bitna... zasto? vrlo jednostavno... u pucacinama je jedan od najbitnijih faktora atmosfera, a ona se najlakse postize vizualnim prikazom i zvukom... a u vizualijama Far Cry briljira...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  14. #14
    Senior Member It lives by night emp!'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    <Důbr¤vn!k>
    Postova
    535
    = Citat = Izvorno postao Frost
    Daj link

  15. #15
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

  16. #16
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    Nije baš samo Far Cry s novom grafikom...također je napravljen novi engine (cryengine 2) i kod pisan od korijena totalno novi...
    znam to. nego uspoređujem budući crysis s far cry-em i čine mi se iste igre različite samo u grafičkom engineu
    Pa ak si kupio onaj PCPlay di piše neš sitno o igri, vidit ćeš da Crysis ima potpuno novu priču i da ih veže samo mjesto radnje...

  17. #17

  18. #18
    Ma ona najava u PCP-u je dovoljna da opravda ove moje postove

    ODLIČNA GRAFIK, PO MENI IGRIVOST!

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    baš danas dobio pcp,po slikama grafika je na low-u bolja neg far cry na high-u
    ne, zbilja igra ce bit zaaaakkooonnn,po meni bolja od hl2, ili se barem nadamo,nada umire......kad ju neko upuca....

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    Nije baš samo Far Cry s novom grafikom...također je napravljen novi engine (cryengine 2) i kod pisan od korijena totalno novi...
    znam to. nego uspoređujem budući crysis s far cry-em i čine mi se iste igre različite samo u grafičkom engineu
    Pa ak si kupio onaj PCPlay di piše neš sitno o igri, vidit ćeš da Crysis ima potpuno novu priču i da ih veže samo mjesto radnje...
    imat će vjerojatno debilnu priču kao i fc

  21. #21
    Za jedan fps od priče je daleko bitnija atmosfera.akcija,dizajn nivoa,grafika i igrivost.


  22. #22
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Nadajmo se da ce to biti najbolji FPS ikada, ali nevjerujem da ce biti bolja od HL2 iako bi mi bilo drago, jer ce onda drugi pokusavati biti bolji od njega i tako dok ne dodjemo tako blizu savrsenstva i bude smak svijeta
    Well, as long as it's interesting.

  23. #23
    Ovaj screenshotovi sve govore a i najava u PCP-u! Nije sve u grafici ali ipak

    http://www.ccfx.net/nextboxforum/viewtopic.php?t=7134

    BTW. Možda će se dugo učitavati, ali vrijedi čekati

  24. #24
    Senior Member It lives by night emp!'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    <Důbr¤vn!k>
    Postova
    535
    Opalaaa

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Igra ce biti zakon i tocka!

    Uglavnom, ocekujem dobru grafiku... i igrivost

  26. #26
    Grafika ce biti nenormalno moćna, oni screenshotovi mi izgledaju kao da uživo gledam onaj tenk!

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Tek ovaj drugi trailer, ja mislio da su oni išli snimati da bi imali realne Havaje( ) a ono !

  28. #28
    Nebi se slozio da je bas HL2 najbolji fps igra ima fenomenalnu pricu al je AI glup ko **** tako da cjelu igru prelazis tako da drzis prst na w i sam head shot-ove . Kako sam čuo da u Crysis-u češ sve moči uništavat ispada vrlo prinamljivo što vrlo pozitivno bi utjecalo na gejmplej, a priča je velika rupa, samo ču se nadat da neče biti neki jadni AI, Far Cry mi je bio super što igru na malo težoj težini bilo je nemoguče proči baz skrivanja i uvjek mi se preljeva znoj kad sam je igro, često sam došo u situacija kd sam bio kod neprijatelja u mraku i čujem kak neko mrmlja a blizu mene je i zapucam i od paljbe vidim tipa pred sobom lol
    Gdje umire autoritet rađa se sloboda!

  29. #29
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    [quote=Prince-Artas]
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":3i2bbmo7
    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    Nije baš samo Far Cry s novom grafikom...također je napravljen novi engine (cryengine 2) i kod pisan od korijena totalno novi...
    znam to. nego uspoređujem budući crysis s far cry-em i čine mi se iste igre različite samo u grafičkom engineu
    Pa ak si kupio onaj PCPlay di piše neš sitno o igri, vidit ćeš da Crysis ima potpuno novu priču i da ih veže samo mjesto radnje...
    imat će vjerojatno debilnu priču kao i fc[/quote:3i2bbmo7]
    Evo, citiram ti iz PCPlaya:

    "... no u igru ovoga puta ne upadaju plaćenici, ludi profesor i mutirani majmuni već nešto toliko originalno da biste od same pomisli mogli doživjeti tri kemijska orgazma zaredom - vanzemaljci. Vanzemaljci su, naime, od oba pola, južnog i sjevernog, eto, odabrali savršeni tropski otočić kako bi ga zamrznuli te ga tako konvertitali prems vlastitim životnim potrebama."
    Eto, možemo vidjeti kako će priča biti zakon !!!
    Al, bilo kako bilo, kad nabavim novi kompjutor, bilo to za godinu ili 10, ja ću Crysis odigrat jer mi se grafika jako sviđa i sviđa mi se ta velika sloboda...

  30. #30
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Nevjerujem da ce napraviti zakon pricu vec neko drugorazedno smece vidi se da idu napravit igru koja ce napravit golemi pomak u grafici i fizici, a prica je sporedna stvar, oni bi je najradije izbacili
    Well, as long as it's interesting.

Slične teme

  1. Crysis 2 će biti u 3D-u + Crysis 2 beta
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-07-2010, 00:49
  2. Crysis
    By tbone in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 03-01-2010, 22:42
  3. Crysis Warhead i Crysis na Steamu
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-10-2008, 10:47
  4. Crysis
    By mehekek in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-12-2007, 15:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •