Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 136

Tema: Vaši glupi trenutci :)

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Vaši glupi trenutci :)

    Ja,kad sam tek kupio WoW,sam malo browsao official forume...vidio sam da "najviše love donosi minning",stoga sam cijeli dan sa svojim dw0rf warriorom skupljao copper orove...skupio sam ih oko 80 + / - i sve ih vendorao =)
    naravno,prodali su se vendoru za oko 25c po stacku,ali nisam bio obeshrabren jer sam mislio da je na početku uvijek tako =)

    Napišite svoje newbie trenutke ovdje

  2. #2
    kupovao sam "vendor" iteme common, gledao sam samo koji item ima veći armor taj sam nosio...

  3. #3
    nisam imao tih trenutaka.......
    al sam imao na lvl 60 u bwl-u
    Kad sam blinko pravo na Nefariona i naravno cijeli raid zgino
    nesto se bio zamislio
    I shall be a Death ,The Destroyer of the Worlds

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Nisam mjenjao opremu 10 levela negdje od 20 do 30
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load Kasho's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Spavaca soba...
    Postova
    154
    najgluplji trenutak hm
    kad san dekapitatoron pula bosa xD e to tria znat

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    sad sam se sjetio još jednog,nedavnog^^

    bili smo u auch.crypts,zadnji boss ( onaj koji dropa [Sonic Spear]S),i svi smo pili prije nego što ga je tank pullo...i ja sam umjesti lijevog klika da ga označim,stisnio desni klik ( hunter sam - auto shoot ) i pullo sam ga =D ugl.,wajpali smo i ono svi u /p chatu pitali "KOJI JE NÂB PULO" ( grupa je bila 4 / 5 hrv. ) ja sam mudro šutio,a naš dobri pala healer je reko da je shaman pullo svi su se počeli derat na njega on jadan pa nisam ja,skoro ga lider kiko i još se na kraju on počeo ispričavat xD

  7. #7
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    22
    ccc sonik spir dropa u šedou labsima

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    uuu my bad,sl ^^ onaj veliki boss,koji stavlja na nekoga onaj debuff koji eksplodira

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    = Citat = Izvorno postao Volimgnomove
    sad sam se sjetio još jednog,nedavnog^^

    bili smo u auch.crypts,zadnji boss ( onaj koji dropa [Sonic Spear]S),i svi smo pili prije nego što ga je tank pullo...i ja sam umjesti lijevog klika da ga označim,stisnio desni klik ( hunter sam - auto shoot ) i pullo sam ga =D ugl.,wajpali smo i ono svi u /p chatu pitali "KOJI JE NÂB PULO" ( grupa je bila 4 / 5 hrv. ) ja sam mudro šutio,a naš dobri pala healer je reko da je shaman pullo svi su se počeli derat na njega on jadan pa nisam ja,skoro ga lider kiko i još se na kraju on počeo ispričavat xD
    zajebana stvar.. Murmur se zove boss.

  10. #10
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Somewhere over the Rainbow
    Postova
    41
    Valjda kada sam DPS'ao onyxiu, jos dok sam igrao sa warriorom, u fazi 1 poceo max dps, dobio aggro, i wajpao raid posto su nastradali oni koji su bili iza od repa i oni koji su bili naprijed od onog fire breatha, krasno je bilo

  11. #11
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    tog Murmur sam farmo 100 puta dok nije dropao dagger i legsice za rogu


    najtupaviji trnutak...hmm....sjećam se kad sam došao u Netherstorm pa tam di su Arca,Bota,Mech instance, a do njih moš samo flying mountom, i sad ujdem u grupu, svi neki imba i sad treba u instancu ja nemem neam mount,a ono bio nabrijan do yaya,ipak mi bilo prvi puta da idem u te instance

  12. #12
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Kolko ih je na pocetku bilo rofl....a; evo jedan poseban posto kad sam poceo igrati wow izgled lika mi je bio uf sve ono daj da bude masa lik lud da kad ga vidis bjezis =) e sad posto sam newbie teski bio otisao ja u ah i svaki put sve pare istrosio za armor wepon P e sad finta je u tome ak to njemu nije dobro stajalo ja sam to vendoro a jos bolje da sam to radio do cca 40 lvl-a P blazen ctrl xD ^^ Ovo mi je jedna od omiljenih ^^
    maca na forumu

  13. #13
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    najnub trenutak..
    kada sam sa svojim 1. likom (warrior) dobio neki one-handed sword, zeleni, boe, i nisam ga se usudio ni jednom staviti na sebe jer sam mislio da ga vise nikad necu moci skinuti....sve do 23. levela ..


    2. najnub trenutak
    kada sam 22.10. prekinuo wow
    kada sam jucer nadoplatio wow i poceo derati njubove koji su honorom kupili s1 ^^
    (It's official, I r back)

  14. #14
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    kada sam sa svojim priestom na lvl 8 tražio gdje da naučim koristiti sword i nikako mi nije bilo jasno zašto ne mogu nigdje, mislio sam da je to bug na mom charu, pa sam započeo sa drugim priestom igrati...ali naravno opet isto...
    inače to je na početku bilo, ali naravno nikako nije jedini n00b ispad...

    EDIT: tražio sam sa paladinom gdje da si nabavim peta (da vidio sam da ga jedan hunter ima) XD
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    kad sam ušao prvi put u AB,sa svojim troll hunterom,samo sam krenio sa ekipom i vidio tamo pod pvp tab da sam ih danas ubio 18 ( HK today ) ja sam mislio da je to neki bug jer nisam nikog ubio,skoro sam ticketo GM-a da prijavim bug ^^

    također,"Vauuu" trenutak je bio kad sam ušao u WC,pa me jedan lik pito jel trebam onaj bow koji dropa boss,ja reko da, i vraćao se kroz instancu da lootam sve corpseve jer sam mislio da je već pao ^^

  16. #16
    = Citat = Izvorno postao Aždaja
    kupovao sam "vendor" iteme common, gledao sam samo koji item ima veći armor taj sam nosio...
    takoder, a igrao sam locka xD, al jos 1 detalj, ja sam do 21 lvl ubijao s daggerom(warlock) jer nisam znao da postoje spellovi !

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Ninjao sam iteme koji su bili binds when picked up u instacama za frenda..

    Sva sreća što je to bilo na privatnom serveru
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  18. #18
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Horfak
    = Citat = Izvorno postao Aždaja
    kupovao sam "vendor" iteme common, gledao sam samo koji item ima veći armor taj sam nosio...
    takoder, a igrao sam locka xD, al jos 1 detalj, ja sam do 21 lvl ubijao s daggerom(warlock) jer nisam znao da postoje spelloviS!
    mi vjeruješ da te doslovce žalim?
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  19. #19
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Barrayar
    Postova
    453
    = Citat = Izvorno postao Ni6hTyX
    = Citat = Izvorno postao Horfak
    = Citat = Izvorno postao Aždaja
    kupovao sam "vendor" iteme common, gledao sam samo koji item ima veći armor taj sam nosio...
    takoder, a igrao sam locka xD, al jos 1 detalj, ja sam do 21 lvl ubijao s daggerom(warlock) jer nisam znao da postoje spelloviS!
    mi vjeruješ da te doslovce žalim?
    vjerujem da je čovjek puno puta umro


    moj n00b trenutak je bio kada smo bili u Karazhanu, krenuli smo pullat neke elite, a ja sam nacilja drugu grupu....wipe

  20. #20
    = Citat = Izvorno postao Ni6hTyX
    = Citat = Izvorno postao Horfak
    = Citat = Izvorno postao Aždaja
    kupovao sam "vendor" iteme common, gledao sam samo koji item ima veći armor taj sam nosio...
    takoder, a igrao sam locka xD, al jos 1 detalj, ja sam do 21 lvl ubijao s daggerom(warlock) jer nisam znao da postoje spelloviS!
    mi vjeruješ da te doslovce žalim?
    ja sam imao isti slucaj....samo negdje do 3. i 4. lvla.... pa sam nakon toga rerollao warriora
    kad sam skuzio da postoje spellovi vratio sam se na magea

  21. #21
    Junior Member Xeoon's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Pasuljevo selo
    Postova
    5
    Najgluplji trenutak kad sam bio jedini healer u grupi(paladin -pazi ovo: lv 60) i upotrijebio sam Divine Intervention(spell s kojim žrtvuješ sebe da bi party membera zastitio od svih spellova i meleea na 3 min al on se ne moze kretat za to vrijeme) i ja budala nisam procito spell do kraja pa mislio da cu ga samo zastitit i ostat ziv kad ja crko i mislio neki bug u igri i poceo srat po blizzardu i da bude jos gore cijeli party pocrkavo jer je jedini healer crko osim ovog na kojeg sam bacio spell i warlock mi reko da nije bug nego spell a ja sav osramocen kao 'da da znao sam' i stisno alt + f4 i ceko par minuta da me kikaju iz partija(previse me bilo sram da ostanem) kad ja se vratim a ovi svi cekaju
    ASUS A8NE-FM>>AMD Athlon 64 3500+ 2200Mhz (Venice core)>>8600GoesLikeHell edition>>2GB RAM>>Seagate Barracuda 160GB

  22. #22
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    22
    Znate onaj Stance Mastery šta ti ostavlja rage kad mjenjas stance? ja sam razumio da ti to daje rage i onda sam mijenjao stance stalno i cudio se sta mi ne puni rage

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    = Citat = Izvorno postao imbaBiGy
    Znate onaj Stance Mastery šta ti ostavlja rage kad mjenjas stance? ja sam razumio da ti to daje rage i onda sam mijenjao stance stalno i cudio se sta mi ne puni rage
    lol to sam i ja mislio ... sva sreca pa neigram warriora

  24. #24
    Senior Member Lord of The Fleas InfernoCRO's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Behind you...
    Postova
    312
    frend mi pula mobovove sa multishotom ^^ a jbg igra tek 3 dana

  25. #25
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    22
    Moj frend je levelao pallya 1-60 na holy haha nie radio instance nego ono ubijao na holy. isto tako sam ja svog prvog chara (priesta) 1-50 na holy dok mi neko nije rekao da je bolje shadow gewd old times =)

  26. #26
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao imbaBiGy
    Moj frend je levelao pallya 1-60 na holy haha nie radio instance nego ono ubijao na holy. isto tako sam ja svog prvog chara (priesta) 1-50 na holy dok mi neko nije rekao da je bolje shadow gewd old times =)

    e to se i meni znalo desit, krenuo sa Resto shamiem igrat, ja se hilao ko budala ali dmg maliii

  27. #27
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Nema do prvi mc sa hunterom tuko one giante sa 2h swordom gg
    maca na forumu

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao imbaBiGy
    Moj frend je levelao pallya 1-60 na holy haha nie radio instance nego ono ubijao na holy. isto tako sam ja svog prvog chara (priesta) 1-50 na holy dok mi neko nije rekao da je bolje shadow gewd old times =)

    e to se i meni znalo desit, krenuo sa Resto shamiem igrat, ja se hilao ko budala ali dmg maliii
    yup..i meni isto

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Okolica Rijeke
    Postova
    950
    A bilo je dosta toga samo mi nista trenutno ne pada napamet.

    Ah da
    1. na cca 30. lvlu u Rfku nisam znao sta je soulstone(lock sam bio) niti kako se koristi pa se party raspao zbog mene i zavrsio sam na ignoreu.

    2. Jos sa prvim charom(hunter) nisam uopce robu popravljao i tako sam jednom usao u gnomer s oko 10% statusom sve mi pozutilo i pocrvenilo(mislim da sam cak stavio sliku na forum).

    ps. Evo uspio sam nac sliku http://img263.imageshack.us/img263/668/aaaaue5.jpgS

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao Ni6hTyX
    = Citat = Izvorno postao Horfak
    = Citat = Izvorno postao Aždaja
    kupovao sam "vendor" iteme common, gledao sam samo koji item ima veći armor taj sam nosio...
    takoder, a igrao sam locka xD, al jos 1 detalj, ja sam do 21 lvl ubijao s daggerom(warlock) jer nisam znao da postoje spelloviS!
    mi vjeruješ da te doslovce žalim?
    haha, al pazi to je fascinantno ja sam cak dosao do lvl 21 xD

Slične teme

  1. oh sh*t trenutci
    By Zízzy in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 148
    Posljednji post: 16-11-2010, 22:02
  2. Najsmješniji online trenutci
    By Kablam in forum Online gaming & living
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 19-04-2008, 19:34
  3. novi i glupi
    By KI KI in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 17-12-2007, 23:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •