Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 46

Tema: Anybody there?

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312

    Anybody there?

    Ovih dana dosta se ljudi žali da im je GW dosadio, da je sve monotono, nema ničeg novog, itd. Šta vi mislite o tome, jel i vama dosadio?

  2. #2
    Meni nije, dugo nisam igrao pa ću sada preko ovih praznika sa rangerom dovršiti prophecies, preći factions i tako... zafrkavati se većinom

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Pa malo mi je dosadio,ali sada ću napravit najvjerojatnije monka pa ću prelazit Prophecis.Jer Prophecis sam prvi put prešao s Warriorom kojeg sam prebacio iz Factionsa,a prešao sam prophecis onako što brže,nisam puno pratio priču....
    "The present will pass by if you live in the past."

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    vjeruj mi nakon duzemjesecnog igranja drugih igrica ukljucujuci i wow zalim sto sam prestao igrat gw jer jedino u gw-u imas sta za radit, a ne ko u drugim igrama jedini cilj je da dojdes do max lvl-a a poslje toga si puska nemas sta za radit...
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  5. #5
    sunjam da ću opće više ga igrati...

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Meni su u GW-u zabavni PvP i kampanja (PvE), farmanje me baš ne privlači. Nisam neki GW frik i ne namjeravam npr. skupljat titlove, ali sumnjam da ću ikad prestat igrat GW.

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Naći će se uvijek nešto za igrat,ali očekivao sam da će EOTN biti malo veći,što ćemo radit dok dođe GW 2......Počeo sam opet radit dungeone,malo prodavat stvari i tako...Bolje im je da GW 2 bude dobar
    "The present will pass by if you live in the past."

  8. #8
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Djakovo
    Postova
    510
    evo ja se zabavljam PvE-om. misije sam sve preso na NM i HM. questove takodjer (ostala su josh 2 questa iz sva 4 nastavkaza preci a to cu poslije wintersdaya). tak da u PvE mi je ostalo skupljati pare da maxam titule. Evo bash sam nabavio cuge dovoljno da maxam drunka (josh 2500 minuta do maxa, sto znaci nekih 5-10 dana). a onda idem dalje maxati ostale PvE titule ovim redom: wisdom, asura, nornmvanguard, sva 4 VQ, chest, kurzick, lucky/ unlucky te zadnje Luxon. Onda prelazim na PvP titule.


    http://www.croatian-maniacs.com

    Dao Bog pa ti sin doveo zeta doma !!!

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Naravno da će ljudima koji su igrali od početka Guild Wars igra dosaditi, ja ga igram već 17-18 mjeseci te mi igra još nije dosadila, iako mi naravno sada nije ni upola uzbudljiva kao onda kada sam počeo igrati.


    = Citat = Izvorno postao tmarosi
    Onda prelazim na PvP titule.
    Ti znaš koliko treba da se maxira PvP titula, a i ako neideš da ih maxiraš nego samo do ranka 3 da im možeš prikazivati u HoM-u treba ti pun kurac vremena, čak i Commander titula koja ne zahtjeva druge sposobne igrače već igraš solo treba dosta vremena za doći do rank 3.
    Champion titulu da i ne spominjem koju ukoliko želiš uopće početi trebaš dovesti svoj guild do 1200 ratinga, a iskreno sumljam da je CM uopće sposoban doći do takvog rating-a, dok pobjeđivanje s tim rating-om uopće netrebam spominjati.

  10. #10
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Djakovo
    Postova
    510
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Ti znaš koliko treba da se maxira PvP titula, a i ako neideš da ih maxiraš nego samo do ranka 3 da im možeš prikazivati u HoM-u treba ti pun ***** vremena, čak i Commander titula koja ne zahtjeva druge sposobne igrače već igraš solo treba dosta vremena za doći do rank 3.
    Champion titulu da i ne spominjem koju ukoliko želiš uopće početi trebaš dovesti svoj guild do 1200 ratinga, a iskreno sumljam da je CM uopće sposoban doći do takvog rating-a, dok pobjeđivanje s tim rating-om uopće netrebam spominjati.
    ma znam ti ja sve o PvP titulama...cuj dok ja maxam sve ove PvE titule trebat ce mi jedno pola godine. a da maxam kurzick i luxon to je josh bar toliko

    lucky/unlucky isto toliko

    a sto se tice CM i GvG..ma daj sta ti je. to ne moze niti jedan HR guild danas. championom se i ne mislim zabavljati. ali ove ostale mislim dodati u HoM a onda derati samo po Hero


    http://www.croatian-maniacs.com

    Dao Bog pa ti sin doveo zeta doma !!!

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Svaka ti čast za te titule,ja nemam volje za njih... Još samo da nemam ovako fucking spor komp i da nemam lagg sa avarege pingom 20k,sve bi još bilo bolje.
    "The present will pass by if you live in the past."

  12. #12
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Djakovo
    Postova
    510
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Svaka ti čast za te titule,ja nemam volje za njih... Još samo da nemam ovako fucking spor komp i da nemam lagg sa avarege pingom 20k,sve bi još bilo bolje.
    pogasi sve zive i nezive programe u pozadini (antivirus, firewall i sve ostalo sto moze raditi nekakav update) i ostavish smao GW da ti radi i nema laga nikada


    http://www.croatian-maniacs.com

    Dao Bog pa ti sin doveo zeta doma !!!

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Firewall isključen,antivirus ne radi dok igram, MSN i ostali programi su uvijek ugašeni. Zapravo jedino nemam lagg kad sam npr. SAM u guild hallu,ali čim dođem u grad di je više od 7-8 ljudi lagga ko ludo.
    "The present will pass by if you live in the past."

  14. #14
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Djakovo
    Postova
    510
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Firewall isključen,antivirus ne radi dok igram, MSN i ostali programi su uvijek ugašeni. Zapravo jedino nemam lagg kad sam npr. SAM u guild hallu,ali čim dođem u grad di je više od 7-8 ljudi lagga ko ludo.
    jel lagga ili trza?


    http://www.croatian-maniacs.com

    Dao Bog pa ti sin doveo zeta doma !!!

  15. #15
    Meni takodjer lagga ko ludo. Kak mi je komp spor tako i prvih 30s prosjecni mi je FPS oko 5-6, a ping oko 7-8k. Kasnije se ping vrati u normalu ali FPS je jos uvijek relativno nizak. Anyway, igram s hrpetinom likova i jos nisam odlucio s kim da lovim titule, tako da mi je ostalo jos hrpa vremenas prije nego sto mi GW dosadi.
    "The Confederacy is no more. And to all the enemies of humanity, seek not to bar our way, for we shall win through, no matter the cost!"
    ~Arcturus Mengsk

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Pa recimo nekad jednostavno trza,a nekad se počne okretat oko svoje osi,prođe kroz 4 zida,nađem se bog te pitaj gdje,sve zašteka i nakon 1-2 minute opet sam di sam počeo.Konfa od kompa je 2.6Ghz,512 RAM-a 128 MB ATI 9550(jadno,znam).Ionako ću uskoro kupit novi komp...
    "The present will pass by if you live in the past."

  17. #17
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Djakovo
    Postova
    510
    ako ti je FPS mal, smanji detalje (rezolucija pogotovo)

    ako je do pinga a imash sve zivo i nezivo ugaseno osim GW onda je problem do GWa


    http://www.croatian-maniacs.com

    Dao Bog pa ti sin doveo zeta doma !!!

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Ma znam,sve sam smanjio i pokušo,komp mi je malo u k... Sredit ću ja to dok ne kupim novi...Barem mi u misijima dok je malo ljudi u partyu ne šteka,ali u većim gradovima je već problem(nekada),danas sam npr. bio u kainengu i trebalo mi je 2 minute dok loada tamo samo,ali kasnije nije bilo bada,ali gadno je kad usred dungena počne štekat..
    "The present will pass by if you live in the past."

  19. #19
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    meni je najcesce ok,ali ako je party od igraca only i to jos u eotnu, ( ne znam zasto ali u eotnu mi duze ucitava,cesce laga,... ) to je jako lose

  20. #20
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    13
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Ma znam,sve sam smanjio i pokušo,komp mi je malo u k... Sredit ću ja to dok ne kupim novi...Barem mi u misijima dok je malo ljudi u partyu ne šteka,ali u većim gradovima je već problem(nekada),danas sam npr. bio u kainengu i trebalo mi je 2 minute dok loada tamo samo,ali kasnije nije bilo bada,ali gadno je kad usred dungena počne štekat..
    Thrall steka ti jer si vecinom u eng dis di ima ljudi na bacanje pa dok to tvojih 512 rama(za eotn trebas vise od 521rama) prozvaka treba vremena tako je i meni samo sto imam program da oslobodim rame i vucaram se vecinom po ruskom dis tamo nemas zive duse ..a drugo GW laga nesto ovih dana ubitacno

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Teško ću kupit ili prodat ili naći party u ruskom distriktu...
    "The present will pass by if you live in the past."

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701
    meni je već dvaput dosadio, ali uvijek me evo nazad
    a sad idem igrat

  23. #23
    Senior Member Lock'n'Load axe's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    186
    meni nije jasno zasto ste svi tako duboko uvjereni da hrvati

    suckaju u GvG i PvP??

    i moram priznat da mi je zanimljiviji PvPSod PvES..
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51

    Jel ti shvaćaš da živimo u zemlji u kojoj roditelji ne razlikuju pojam gejmanja od super maria i misle da su kreditne kartice zlo poslano od samog Sotone ?

  24. #24
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zg
    Postova
    290
    pa hrvati su najbolji pvp playeri, barem kaj se tiče hallsa
    doduše više ne znam nikog ko igra GW od te ekipe
    SILJO JE IMBA

  25. #25
    Senior Member Lock'n'Load axe's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    186
    laga zbog eventa ......a i stalno nekaj prckaju
    vise nemozes ni farmat ni igrat kako spada

    i kako bi se trebalo obogatit??
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51

    Jel ti shvaćaš da živimo u zemlji u kojoj roditelji ne razlikuju pojam gejmanja od super maria i misle da su kreditne kartice zlo poslano od samog Sotone ?

  26. #26
    Senior Member Lord of The Fleas ^B4$t4rD^'s Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .[ Đakovo ].
    Postova
    471
    lol pa ne laga jako, koda ce ti sto odmoc u bogacenju

  27. #27
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624
    meni je isto dugi loadinzi i lagovi bili dok sam drzo na medium//high postavkama (Defultu, tak mi bilo cim sam uso u igru)... sad iam low//medium i loadinzi su kraci a fps je nesto visi... uglavnom, im happy...

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    Dosadilo mi je pomalo.Stalno te titlove sto da jaci budem...i onda sma skuzio da i nije bas neka fora.Jedan tip iz naseg guilda ima maxano 25 titlova i nema nista sa tim
    Sada malo igram wow ali zabavljam se i sa gw-om.Naravno da necu prestati bildati titule



  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Nije tebi dosadio GW jer ti je dosadio,nego zatp što te WoW opsjeda.. Ali dosadit će ti i WoW...
    "The present will pass by if you live in the past."

  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    kako me wow moze opsjedati
    kupio sam ga prije 3 dana.
    Prije toga nisam bas GW palio.



Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •