Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Pomoc pocetniku

  1. #1

    Pomoc pocetniku

    Poceo dansa igrati TES4 Oblivion..Presao sam onu tamnicu i izasao napolje..Sta trebam dalje raditi..Kako da vidim koji sam quest dobio..Nemogu nikako da otvorim mapu i da vidim koji quest imam..Probao sam sve tipke na tastaturi..Jel moze par pocetnickih savjeta..Sta da radim da bi opstao u ovom svijetu Obliviona i kad cu dobiti onog konja..Ja sam nasao ispred neke kuce smedjeg konja i uzeo ga,ali kad god sidjem s njega on pocne bjezati prema kuci..Kako da mu dam komandu da me ceka?

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: Pomoc pocetniku

    = Citat = Izvorno postao BingBang
    Poceo dansa igrati TES4 Oblivion..Presao sam onu tamnicu i izasao napolje..Sta trebam dalje raditi..Kako da vidim koji sam quest dobio..Nemogu nikako da otvorim mapu i da vidim koji quest imam..Probao sam sve tipke na tastaturi..Jel moze par pocetnickih savjeta..Sta da radim da bi opstao u ovom svijetu Obliviona i kad cu dobiti onog konja..Ja sam nasao ispred neke kuce smedjeg konja i uzeo ga,ali kad god sidjem s njega on pocne bjezati prema kuci..Kako da mu dam komandu da me ceka?
    1. Preporučujem da počneš isponova i ovog puta ČITAŠ poruke koje ti dolaze u tamnici.
    2. Tab tipka ti otvara sve što ti treba
    3. Konj odlazi ća jer ga nisi kupio

  3. #3
    Dobio sam poziv od klana DARK BROTHERHOOD da im se pridruzim,ali moram ispuniti zadatak ( da ubijem covjeka po imenu rufio na Green Road u Ing of Ill Omen )..Odem tu i tu imaju vlasnik,njegova zena i cuvar...Svi mi kazu da je rufio u privatnoj sobi,downstairs,ali je problem sto nigdje nema downstairs vec samo upstairs..Gore nije jer sam provjerio..

    Gdje je rufio?

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Imaš trap door....nalazi se na podu. Hm ako se sjecam, mislim da je odmah kada uđeš lijevo...samo gledaj po podu i naći ćeš trap door.

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    = Citat = Izvorno postao BingBang
    Dobio sam poziv od klana DARK BROTHERHOOD da im se pridruzim,ali moram ispuniti zadatak ( da ubijem covjeka po imenu rufio na Green Road u Ing of Ill Omen )..Odem tu i tu imaju vlasnik,njegova zena i cuvar...Svi mi kazu da je rufio u privatnoj sobi,downstairs,ali je problem sto nigdje nema downstairs vec samo upstairs..Gore nije jer sam provjerio..

    Gdje je rufio?
    Uđi. ODMAH lijevo imaš u podu trap door...
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

Slične teme

  1. Pomoc!!
    By Cookie monsta in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 26-04-2009, 21:29
  2. Pomoc
    By marko1997 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-12-2008, 09:26
  3. Pomoc !?
    By h4ro in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 04-05-2008, 19:27
  4. Pomoc oko c++
    By Blacky_123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-02-2008, 17:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •