Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 81

Tema: Rasprava:zasto oblivion nevalja

  1. #31
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    110
    = Citat = Izvorno postao Danny
    [edit]SKirby.. jesi ti puko? Nemoj da sad idem trazit screenove od WoW-a. Ti stvarno mislis da ces primjetit da su nokti nekom sranju predebeli ili kako drzi noz. Jebota igram nekih 5 sati danas i koljem ih i nisam nijednom primjetio to. Razlog? Uzivam u igri umjesto da trazim glupe male greske. I bas bi te vidio gledat na nokte dok te ovaj kolje.
    Gle, nije mi bio problem ubijati crvene piksele sa plavim pikselima dok sam se kretao između smeđih i plavih piksela. Dapače, jako sam se dobro zabavljao.

    Ali ako je ekipa počela naplaćivati grafiku i zvuk (i proizvođači igara i proizvođači hardvera), onda očekujem da će tamo neki dizajner, prije negoli se uputi u 3d modeliranje oružja, uzeti tu-i-tamo koju knjigu o srednjevjekovnom oružju i proučiti materiju.

    Zanimljivo, neke kompanije imaju tu ružnu naviku ne-amaterskog pristupa žanru. Dovoljno je samo pogledati silnu paletu Star Wars licenciranih igara pa ti je odmah jasno koja kompanija zna posao, a koja ne. A sve se, kao, zna i sve je dokumentirano i nacrtano unaprijed.

    /rant
    Potjeh, BE priest 56, GM of <Specijalci> PCPlay gilda, Karazhan EU.

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Znate što jebite se svi vi, meni je igra odlična a ako ćete tražiti dlaku u jajetu slobodno to i napravite, te umjesto da se zabavljate uspoređute fiziku sa HL2, gledajte kolike nokte imaju goblini i općenito izigravajte budale tako da vam se drugi mogu rugat.

  3. #33
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    110
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Znate što jebite se svi vi, meni je igra odlična a ako ćete tražiti dlaku u jajetu slobodno to i napravite, te umjesto da se zabavljate uspoređute fiziku sa HL2, gledajte kolike nokte imaju goblini i općenito izigravajte budale tako da vam se drugi mogu rugat.


    Napokon. Sad kad smo uspješno ubili glupi thread možemo se ići igrati
    Potjeh, BE priest 56, GM of <Specijalci> PCPlay gilda, Karazhan EU.

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Znate što jebite se svi vi, meni je igra odlična a ako ćete tražiti dlaku u jajetu slobodno to i napravite, te umjesto da se zabavljate uspoređute fiziku sa HL2, gledajte kolike nokte imaju goblini i općenito izigravajte budale tako da vam se drugi mogu rugat.
    S


  5. #35
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Znate što jebite se svi vi, meni je igra odlična a ako ćete tražiti dlaku u jajetu slobodno to i napravite, te umjesto da se zabavljate uspoređute fiziku sa HL2, gledajte kolike nokte imaju goblini i općenito izigravajte budale tako da vam se drugi mogu rugat.
    Spa jebote to je jedina istina, kad bi tako trazili glupe greske u HL2 ili FC ili bilo cemu drugome isto bi ih nasli so umisto da serete ovde o jednoj od najboljih igara danjasnice kupite je jer pretpostavljam da je vecina vas ni nema i predjite je, uzivajte i shvatite savrsenstvo nikad nije i nikad nece postojati, naucite u zivati u onome sto imate a ne traziti dlaku u jajetu
    Well, as long as it's interesting.

  6. #36
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    tu sam negdje
    Postova
    148
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Znate što jebite se svi vi, meni je igra odlična a ako ćete tražiti dlaku u jajetu slobodno to i napravite, te umjesto da se zabavljate uspoređute fiziku sa HL2, gledajte kolike nokte imaju goblini i općenito izigravajte budale tako da vam se drugi mogu rugat.
    Spa jebote to je jedina istina, kad bi tako trazili glupe greske u HL2 ili FC ili bilo cemu drugome isto bi ih nasli so umisto da serete ovde o jednoj od najboljih igara danjasnice kupite je jer pretpostavljam da je vecina vas ni nema i predjite je, uzivajte i shvatite savrsenstvo nikad nije i nikad nece postojati, naucite u zivati u onome sto imate a ne traziti dlaku u jajetu

    sto je to savrsenstvo??

    jeli to ono sto nikad necemo postici?
    Jedini način da bi izbjegli greške je steći iskustvo.
    Jedini način da bi stekli iskustvo... je činiti greške.

  7. #37
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Je to ti je to jer to ne postoji tomu se treba nadati to se treba truditi postici ali se nikad nece postici upravo zato je to savrsenstvo
    Well, as long as it's interesting.

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Savršenstvo je ono čemu uvijek treba težiti ali nikad postići.

  9. #39
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    tu sam negdje
    Postova
    148
    zamislite da se sve igra ne izdavaju dok se ne rijese svi bugovi i sve optimizacije ne rijese tj. da se sve ceka dok ne bude savrseno vjerojatno bismo oblivion cekali nekih 12-13 godina...

    kome bi se to dalo cekati...


    mozda zato Dukem Nukem:Forever vec 6-7 godina u proizvodnji
    Jedini način da bi izbjegli greške je steći iskustvo.
    Jedini način da bi stekli iskustvo... je činiti greške.

  10. #40
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576
    = Citat = Izvorno postao Davorin
    vi ste hrpa ljubomornih i isfrustriranih igrača koji bi htjeli najbolje alienware konfiguracije na svojim stolovima, a sad je izašao Oblivion i vas većina imate stare kanturine i nemožete nabrijati detalje grafike i ostalog, pa ste odmah našli pljuvat po igri koju jedva da i pokrenete. što se tiče vaših 9600 ili nedaj Bože 9550 i sl. igranje takve igre je za usporedit sa drkanjem, a na grafikama kao što su x800 (moja) 2 GB rama kingm.hc. rama je ugodno sexanje, a za 7800 i ostale pile se može usporedit sa dobrom jebačinom. i zato prekinite srat zaposlite se i kupite si komp za barem 15000 kuna. i onda započnite igru kao što je Oblivion. a ne ih uspoređivat sa usranim far cry-em i hl2 koji su mi dobro radili i na 9250 sasvim solidno. prestanite srat isfrustrirana nacijo. još smo uvijek na jebenom balkanu! a što se tiče igrivosti pojedinih igara.....ne bih komentirao.
    Svaka ćast majstore potpuno se slažemo.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  11. #41
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Znate što jebite se svi vi, meni je igra odlična a ako ćete tražiti dlaku u jajetu slobodno to i napravite, te umjesto da se zabavljate uspoređute fiziku sa HL2, gledajte kolike nokte imaju goblini i općenito izigravajte budale tako da vam se drugi mogu rugat.
    Bravo tako je meni je isto fenomenalna a to ko šta misli il uspoređuje zaboli me K...C
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  12. #42
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    tu sam negdje
    Postova
    148
    ja sada mogu reci da imam smece od komp-a ali mi je drago sto mogu igrati tu igru bar na low(na koje detalje i igram )

    ja jedino kod te igra imam par zamjerki a ne da sada gledam fiziku ili takve neke gluposti ili da serem kako HL2 ima bolju grafiku samo zato jer igram Oblivion na low...
    Jedini način da bi izbjegli greške je steći iskustvo.
    Jedini način da bi stekli iskustvo... je činiti greške.

  13. #43
    1. Uspoređivat Oblivion sa Far Cray je ko uspoređivat šah sa križić kružić
    2. A što se tiće usporedbe Oblivion - Morrowind i dužini igre EVO VAM GA

    http://speeddemosarchive.com/Morrowind.html
    -- film koj pokazuje kako se morrowind prelazi za 14 i pol minuta skupa sa kreiranjem lika
    -- ima i onaj drugi sa 7 min

  14. #44
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Savršenstvo je ono čemu uvijek treba težiti ali nikad postići.
    slažem se

    oblivion nije savršena igra, naravno, ali je najbliže od svih ostalih

    tri stvari koje je dijele od savršenstva su
    1. posebni save filovi za oba lika s kojima igram
    2. oružje koje se trenutno koristi (ali nije u ruci) lebdi u zraku na liku s kojim igram
    3. ja ne živim u tom svijetu

  15. #45
    Senior Member It lives by night Thoroughbred B's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    PC Ekspert
    Postova
    576
    opcenito ne mozete usporedjivati grafiku igrica koje nisu radjene na istom engine-u
    Conroe E6600 3.8Ghz,Ballistix D9GMH,P5B Deluxe WiFi,7900GT vmodded,7600GT WR owner

  16. #46
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    = Citat = Izvorno postao Thoroughbred B
    opcenito ne mozete usporedjivati grafiku igrica koje nisu radjene na istom engine-u
    tako je, ne možemo uspoređivati tetris i space invaders...

  17. #47
    Guest
    [quote=T.N.T.]
    = Citat = Izvorno postao "Thoroughbred B":39d45ttt
    opcenito ne mozete usporedjivati grafiku igrica koje nisu radjene na istom engine-u
    tako je, ne možemo uspoređivati tetris i space invaders...[/quote:39d45ttt]

  18. #48
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    ah... sto dalje to gore... ova je igra RPG ko sto je... neznam... a najjaci je leveling... prakticki uz malo volje i bolesnog mozga u samome tutorialu mozes doc do zadnjega 50 lvl... Istina, nije niti Morrowind po tome pitanju punjo bolji... ali u Oblivionu to se bas nekak istice... rpg bez exp pointa je ko piva bez alkohola... cemu uopce questove rjesavat ako ne za npr. 2000 exp? za zlato koje ionako mozes pokrast? ah... Fallout, vracam se tebiiiiiiiii....
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  19. #49
    Guest
    plvl peak je 225

  20. #50
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Leveling je tako glupo napravljen, dizes nekakve major, minor i druge skillove umisto da ti lipo kazu treba ti toliko i toliko expa do tog i tog lvla i taj quest i kreep daje toliko expa i gotovo (kao u WoW-u)
    Well, as long as it's interesting.

  21. #51
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    leveling je katastrofa... ako se zeli napravaiti stvarno jak lik razvijen do kraja, pod major skilove moraju se staviti stvari koje uopce se ne koriste a mogu se po zelji brzo razvit a pod minor staviti ono sto se koristi u igri!!!

    kada dobijemo 3 grupe minor skilla po 10 poena onda idemo na brzaka dobit 10 poena iz majoor skilova da napravimo level up i da dobijemo iz iz tri atributa +5. Ako su nam major skilovi oni koje koristimo u igri napravit cemo pre brzo level up i necemo moc dobiti dobar bonus na atribute... znaci minor = glavni skilovi, major = oni koji su nepotrebni za ista drugo osim za level up
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    ma nemate pojma, leveling je super napravljen...

    tako je uvijek bilo u TES serijalu...

  23. #53
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    ...i oduvjek nevalja, a sa daljnjim pojednostavljenjem jos vise dolazi do izrazaja
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    ...i oduvjek nevalja, a sa daljnjim pojednostavljenjem jos vise dolazi do izrazaja
    drugačiji ne znaći i lošiji...

  25. #55
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    U ovom slucaju znaci
    Well, as long as it's interesting.

  26. #56
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    U ovom slucaju znaci
    nebih se složio... :naughty:

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Leveling je odličan jer sada ti raste ono što koristiš a ne ono sa exp. kada lupaš sa mačem a exp. poitove stavljaš u magiju.

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    1. Zašto Oblivion koristi skill sustav umjesto expirience sustava pitate? Evo ogovora:

    ZATO ŠTO JE TO ELDER SCROLLS!!!!

    Da nema toga, taj serijal više ne bi bio isti jer je to jedna od stvari zašto je TES specijalan! Nemam ništa protiv EXP sustava, ali imam protiv toga da su sve igre iste. Gdje bi svijet bio da sve igre nose u imenu Fallout i uvijek su jednake?

    P. S. Ako ti smeta ovaj sustav leveliranja, tada igraj neki drugi RPG koji ga ima. Ne bi ih trebalo biti teško naći. Ima ih i previše. Ničeg novog u njima. Uvijek jednak i nikad promijenjen.

    2. Zašto rješavati questove ako ne dobivaš posebnu nagradu?
    Evo jedno pitanje za tebe:
    Zašto igrati igru kad ti ne da ništa, a ti trošiš novac?
    Evo odgovora:
    RADI ZABAVE!! Kupio si igru da se zabavljaš, a ne da gledaš koje nagrade dobivaš! Ako hoćeš nagrade tada si isprogramiraj program koji te traži da upišeš svoje ime i uvijek ti daje 2000 bodova!

    3. Citat:
    "ako se zeli napravaiti stvarno jak lik razvijen do kraja, pod major skilove moraju se staviti stvari koje uopce se ne koriste a mogu se po zelji brzo razvit a pod minor staviti ono sto se koristi u igri!!!"
    Nije da te vrijeđam, ali one koji rade takve stvari zovem čudacima. Zašto? Jer očito uživaju u tome da si upropaste igru. Biti superjak u nekoj igri nije zabavno ni jednom pravom igraču jer nema izazova.

  29. #59
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    oni briju na neku realnost kaj se toga tice, i u Morrowindu i u Oblivinu... samo, ovo je IGRA A NE REAL LIFE!!! i ono sto u stvarnome zivotu savrseno funkcionira u igri nemora funkcionirat tako dobro, a niti ne funkcionra!

    Kako dici armor skill bilo light bilo heavy??? nadjite stakora pa neka lupa po vama... svakih 5 minuta piknite heal da ostanete na zivotu.. a skill samo raste....

    Kako dis blade, hant to hand i blunt skill? sumonirajte obicnog kostura koji vam nista nemoze i rasturajte po njemu... a skill raste...

    i tako mozete dic sve skillove do maksimuma a da uopce ne igrate igru! oprostite, ali to nije dobro...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  30. #60
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ali zasto bi neko kupia igru za 400kn da bi udara stakora ili kostura ako moze uzivati u onome sto igra nudi
    Well, as long as it's interesting.

Slične teme

  1. pogodi sto nevalja
    By osvetnik_sch3l3 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 05-02-2010, 00:59
  2. zasto 6kb!?!
    By _ZlayA_ in forum PC Play Web Portal
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 22-03-2008, 21:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •