Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 81 od 81

Tema: Rasprava:zasto oblivion nevalja

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao Akul
    1. Zašto Oblivion koristi skill sustav umjesto expirience sustava pitate? Evo ogovora:

    ZATO ŠTO JE TO ELDER SCROLLS!!!!

    Da nema toga, taj serijal više ne bi bio isti jer je to jedna od stvari zašto je TES specijalan! Nemam ništa protiv EXP sustava, ali imam protiv toga da su sve igre iste. Gdje bi svijet bio da sve igre nose u imenu Fallout i uvijek su jednake?

    P. S. Ako ti smeta ovaj sustav leveliranja, tada igraj neki drugi RPG koji ga ima. Ne bi ih trebalo biti teško naći. Ima ih i previše. Ničeg novog u njima. Uvijek jednak i nikad promijenjen.

    2. Zašto rješavati questove ako ne dobivaš posebnu nagradu?
    Evo jedno pitanje za tebe:
    Zašto igrati igru kad ti ne da ništa, a ti trošiš novac?
    Evo odgovora:
    RADI ZABAVE!! Kupio si igru da se zabavljaš, a ne da gledaš koje nagrade dobivaš! Ako hoćeš nagrade tada si isprogramiraj program koji te traži da upišeš svoje ime i uvijek ti daje 2000 bodova!

    3. Citat:
    "ako se zeli napravaiti stvarno jak lik razvijen do kraja, pod major skilove moraju se staviti stvari koje uopce se ne koriste a mogu se po zelji brzo razvit a pod minor staviti ono sto se koristi u igri!!!"
    Nije da te vrijeđam, ali one koji rade takve stvari zovem čudacima. Zašto? Jer očito uživaju u tome da si upropaste igru. Biti superjak u nekoj igri nije zabavno ni jednom pravom igraču jer nema izazova.
    nije da ja tebe zovem idiotom al tebi neke stvari nisu jasne...

    jedna od bitnih stvari u svakome RPG je kreiranje lika i njegov razvitak... ili nije mozda? i raditi super lika nije uopce glupo niti ne ubija igrivost dapace, moras znat igrat igru da bi to mogao napravit... pitaj to svakoga igraca Diabla... Jos bolje, pitaj bilo kojega igraca igra po D&D pravilima sto znaci za igru ako si pogrijesio u izgradnji lika... nemozes ju zavrsit u uber lik je nuznost... i to nije nista lose... Samo je lose sto je to U Oblivionu napravljeno totalno Debilno i bez imalo logike!

    Nemoraju sve igre biti iste, dapace... jednostavno level up sistem u Oblivionu je los!!! Jednostavnoi nije prikladan kompjuterskim igrama!

    A za ono sto se tice nagrada u obliku exp... to opce ne zelim komentirat... ili se pravis glup ili si toliki zderac marketinskog hypea da jednostavno nisi u stanju priznat sebi da nemora sve bitidobro sto je u oblivionu...

    Pozdrav!
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Ali zasto bi neko kupia igru za 400kn da bi udara stakora ili kostura ako moze uzivati u onome sto igra nudi
    Ja po stoti put ponavljam da je igra dobra i igram ju, ali i napominjem stvari koje nevaljaju... a leevel up sistem nevalja!
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  3. #63
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    22
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Ali zasto bi neko kupia igru za 400kn da bi udara stakora ili kostura ako moze uzivati u onome sto igra nudi
    Ja po stoti put ponavljam da je igra dobra i igram ju, ali i napominjem stvari koje nevaljaju... a leevel up sistem nevalja!
    kulamasta

    igram elder scrolls od Arene, da su promjenili level up sistem nebi ni uzeo oblivion jer to nebi bio više elder scrolls.

    ako si očekivao da će biti drugačije pretpostavljam da nisi nikada igrao TES serijal.

    i slažem se, da je igra dobra.

  4. #64
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    = Citat = Izvorno postao Akul
    1. Zašto Oblivion koristi skill sustav umjesto expirience sustava pitate? Evo ogovora:

    ZATO ŠTO JE TO ELDER SCROLLS!!!!

    Da nema toga, taj serijal više ne bi bio isti jer je to jedna od stvari zašto je TES specijalan! Nemam ništa protiv EXP sustava, ali imam protiv toga da su sve igre iste. Gdje bi svijet bio da sve igre nose u imenu Fallout i uvijek su jednake?

    P. S. Ako ti smeta ovaj sustav leveliranja, tada igraj neki drugi RPG koji ga ima. Ne bi ih trebalo biti teško naći. Ima ih i previše. Ničeg novog u njima. Uvijek jednak i nikad promijenjen.

    2. Zašto rješavati questove ako ne dobivaš posebnu nagradu?
    Evo jedno pitanje za tebe:
    Zašto igrati igru kad ti ne da ništa, a ti trošiš novac?
    Evo odgovora:
    RADI ZABAVE!! Kupio si igru da se zabavljaš, a ne da gledaš koje nagrade dobivaš! Ako hoćeš nagrade tada si isprogramiraj program koji te traži da upišeš svoje ime i uvijek ti daje 2000 bodova!

    3. Citat:
    "ako se zeli napravaiti stvarno jak lik razvijen do kraja, pod major skilove moraju se staviti stvari koje uopce se ne koriste a mogu se po zelji brzo razvit a pod minor staviti ono sto se koristi u igri!!!"
    Nije da te vrijeđam, ali one koji rade takve stvari zovem čudacima. Zašto? Jer očito uživaju u tome da si upropaste igru. Biti superjak u nekoj igri nije zabavno ni jednom pravom igraču jer nema izazova.
    nije da ja tebe zovem idiotom al tebi neke stvari nisu jasne...

    jedna od bitnih stvari u svakome RPG je kreiranje lika i njegov razvitak... ili nije mozda? i raditi super lika nije uopce glupo niti ne ubija igrivost dapace, moras znat igrat igru da bi to mogao napravit... pitaj to svakoga igraca Diabla... Jos bolje, pitaj bilo kojega igraca igra po D&D pravilima sto znaci za igru ako si pogrijesio u izgradnji lika... nemozes ju zavrsit u uber lik je nuznost... i to nije nista lose... Samo je lose sto je to U Oblivionu napravljeno totalno Debilno i bez imalo logike!

    Nemoraju sve igre biti iste, dapace... jednostavno level up sistem u Oblivionu je los!!! Jednostavnoi nije prikladan kompjuterskim igrama!

    A za ono sto se tice nagrada u obliku exp... to opce ne zelim komentirat... ili se pravis glup ili si toliki zderac marketinskog hypea da jednostavno nisi u stanju priznat sebi da nemora sve bitidobro sto je u oblivionu...

    Pozdrav!
    Radi moje pristojnosti, u gornjeme sam postu promijenio riječ IDIOT u čudak, pa ću sada reći:
    Ti si usrana seronja, glupan, idiot...

    Dobro, a sad krenimo na stvar:

    1. Očito nisi nikad završio TES, zar ne? Za razliku od većine RPG-a gdje razviješ lika do kraja, i tada igraš MQ, u TES-u toga nema! Trenutno igram Morrowind s likom koji na težini 100 kolje i najače neprijatelje. Je li to zabavno? Ne.
    Ako ti igraš RPG da bi imao uber-charactera, tada smanji težinu OB-a kada dobiješ level koji smatraš perfektan. Ako više voliš zabavu kroz cijelu igru (jer ona nema kraja), tada igraš kako spada. Vidiš? Developeri su ti dali izbor.

    2. Otkad je logično da kad ubiješ 100 trolova da naučiš provaljivati brave? Logika očito nema nikakve veze s ovime o čemu govorimo.

    3. Ne padam pod marketinški hype i nije me briga što oni kažu. Ali kad igram neku igru, igram je da je igram, ne zato da je uspoređujems drugim igrama ili zato da napravim super lika i tada umirem od dosade.
    Znam koje su negativnosti Obliviona (interface je loš (mada ne uspoređujem igre, uvijek se sjetim Gothica II kad je interface problem), svijet je mogao imati i viže unique itema, stealth je mogao biti bolji) ali puno pozitivnih stvari poništavaju negativne.

    4. @Kulmasta:
    Treba da doista uživaš u igri ako to radiš

  5. #65
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    btw... level up sistem je promjenjen

    a zasto lupat po stakoru a 400 kn dao za igru... hmm... zato da na level upu dobijem +5 na strengt... ja sam od onih cudnih koje vesele takve stvari
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  6. #66
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    22
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    btw... level up sistem je promjenjen
    o čemu ti?

    priznaj da ni nemaš igru...

    ništa nije promjenjenu u lvl up sistemu od morrowinda

  7. #67
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    O Oblivionu imamo major skils kojima radimo level up lika i minor skills kjima nemozemo radit level up ali se racunaju na bonus atribute pri levelingu... u Morrowindu imamo major skills i minor skills koji se koriste za level up i ostale skilove koji se ne koriste za level up... Takodjer u Oblivionu ima manje skilova nego sto ima Morrowind...

    Priznaj da nikada nisi niti cuo za te igre sve do nedavno
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  8. #68
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    22
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    O Oblivionu imamo major skils kojima radimo level up lika i minor skills kjima nemozemo radit level up ali se racunaju na bonus atribute pri levelingu... u Morrowindu imamo major skills i minor skills koji se koriste za level up i ostale skilove koji se ne koriste za level up... Takodjer u Oblivionu ima manje skilova nego sto ima Morrowind...

    Priznaj da nikada nisi niti cuo za te igre sve do nedavno
    4 major i 4 minor je zamjenjeno za 7 major.

    gdje je tu velika promjena?

    ti tu pričaš o načinu level up-a... ti bi htio exp level up... pa onda fino igraj diablo.

    nije TES za tebe...


  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    = Citat = Izvorno postao pidjama
    <snip>
    Ustvari, bilo je 5 major i 5 minor skillova.

    U Morrowindu je bilo više skillova ali neki od njih su bili beskorisni (unarmored na primjer)

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    je, 5/5 je... beskorisne skollove koristim iskljucivo za dobar leveling...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  11. #71
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    OBLIVION NIJE D&D IGRA NITI KORISTI IŠTA OD D&D SVIJETA UKLJUČUJUĆI LEVELING SISTEM!!!!
    AKO HOĆEŠ D&D IGRAJ NEKU DRUGU IGRU A NEŽALI SE NAMA I NEDIŽI MI ŽIVCE!!!!!!!!!!!!!!

  12. #72
    BRAVO!!! To je isto kao da ja konstatiram da je Monkey Island 3 loša simulacija aviona... Bolji je Flight Simulator...

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    OBLIVION NIJE D&D IGRA NITI KORISTI IŠTA OD D&D SVIJETA UKLJUČUJUĆI LEVELING SISTEM!!!!
    AKO HOĆEŠ D&D IGRAJ NEKU DRUGU IGRU A NEŽALI SE NAMA I NEDIŽI MI ŽIVCE!!!!!!!!!!!!!!
    S



    Napokon netko osim mene tko to zna.

  14. #74
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    i btw... kada naucis izbaciti predmet iz inventorija ukljuci se u raspravu... ok?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  15. #75
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    i btw... kada naucis izbaciti predmet iz inventorija ukljuci se u raspravu... ok?
    To je posljedica konzolitisa a ovo što ti pišeš je posljedica glupitisa.

    P.S.: Igru sam dobio danas u 18:00 sati tako da nije baš čudno da još nisam sve pohvatao.

  16. #76
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    ne sorry... potpuno si u pravu... Zamisli mene glupoga, Oblivion usporedjujem sa D&D igrama, a potpuno razliciti zarnovi....
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  17. #77
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    ne sorry... potpuno si u pravu... Zamisli mene glupoga, Oblivion usporedjujem sa D&D igrama, a potpuno razliciti zarnovi....
    Nisu potpuno različiti žanrovi ali jednostavno TES odbija D&D pravila jer ih očito smatra zastarijelima, a sudeći prema prodaji TES naslova vjerujem da imaju PUNO istomišljenika u svijetu.

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    TES jednostavno zeli biti jako komercijalan i zeli se jako puno prodavat i zeli da svaki vlasnik X-boxa ima po jedan primjerak igre...
    I zato je svaka igra u TES serijalu manja nego prethodna (Morrowind manji nego Daggerfall, Oblivion manji nego Dagerfall... Arenu nisam igro pa neznam kakvo je stanje sa njom), I sam kazes da se primjecuje konzolitis, Skilova je manje nego prije, jednostavno se pojednostavljuje i razvodnjava...
    Eto, toliko od mene u ovoj temi... tko je skuzio neke stvari, ok, tko nije, nema veze, ionako je to samo igra...

    Pozdrav!
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  19. #79
    Member Plants Vs Zombies tydeth's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    39
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    TES jednostavno zeli biti jako komercijalan i zeli se jako puno prodavat i zeli da svaki vlasnik X-boxa ima po jedan primjerak igre...
    I zato je svaka igra u TES serijalu manja nego prethodna (Morrowind manji nego Daggerfall, Oblivion manji nego Dagerfall... Arenu nisam igro pa neznam kakvo je stanje sa njom), I sam kazes da se primjecuje konzolitis, Skilova je manje nego prije, jednostavno se pojednostavljuje i razvodnjava...
    Eto, toliko od mene u ovoj temi... tko je skuzio neke stvari, ok, tko nije, nema veze, ionako je to samo igra...

    Pozdrav!
    Mislis Oblivion manji nego Morrowind

    A to sto govoris i je vise manje istina nazalost.

  20. #80
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    i btw... kada naucis izbaciti predmet iz inventorija ukljuci se u raspravu... ok?
    To je posljedica konzolitisa a ovo što ti pišeš je posljedica glupitisa.

    P.S.: Igru sam dobio danas u 18:00 sati tako da nije baš čudno da još nisam sve pohvatao.
    Za one koji ne znaju: Da bi bacio item iz inventora, trebaš držati SHIFT i stisnuti na njega.

  21. #81
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    ili samo drzati click na itemu i paziti da ima dovoljno mjesta da ga izbacis ne u inventoriju nego izvana da moze stat na neko mjesto najbolje je gledat u nebo i onda ga izbacit
    alo?

Slične teme

  1. pogodi sto nevalja
    By osvetnik_sch3l3 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 05-02-2010, 00:59
  2. zasto 6kb!?!
    By _ZlayA_ in forum PC Play Web Portal
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 22-03-2008, 21:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •