Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 151

Tema: Guidovi

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709

    Guidovi

    jeste učlanjeni u koje guildove, ja sam u fightersima a ubrzo ću u dark brotherhood. BTW jel netko zan di mogu nać thieves guild

  2. #2
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    tu sam negdje
    Postova
    148
    ja sam uclanjen u fighters,thiefs,assasins i u blade...


    thiefs guild ces naci tako da podmitis one prosjake ili ako si imperial kao ja bacis na njih word of the emperor i odmah ti kazu gdje...


    reci cu ti odmah gdje se nalazi,ali ne znam hoce li ti se prihvatiti ako odmah tamo odes a da nisi ispitao prosjake...


    otidji poslije ponoci u imperial city waterfront i pogledaj tamo oko kuca iza jedne kuce ces vidjeti,1 crnca sa gusterom i zenskom...

    moras razgovarati sa tim crncem i on ce ti dati quest(moras ukrasti knjigu od nekog starca) i kad to obavis biti ces uclanjen u thiefs guild...
    Jedini način da bi izbjegli greške je steći iskustvo.
    Jedini način da bi stekli iskustvo... je činiti greške.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    ja u Dark Brotherhood i Fighters

  4. #4
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576
    Ja sam učlanjen u :THIEFS,MAGES,FIGHTERS i u ORDER OF VICTORIUS BLOOD.U ovom zadnjem jako dobro plaćaju za svakog ubijenog vampira
    moraš donjet samo kao dokaz da si ubio vampira VAMPIRE DUST.
    I onda za svakog ubijenog dobiješ 250 golda.Naravno moraš bit ućlanjen da bi to mogao.

    Još malo i u DARK BRODERHOOD.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    jel se može bit u i u dark brotherhoodu i u thiefsima. pitam zato jer u morrowindu su oni zakleti neprijatelji. jel ima netko učlanjen u oboje

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    jel se može bit u i u dark brotherhoodu i u thiefsima. pitam zato jer u morrowindu su oni zakleti neprijatelji. jel ima netko učlanjen u oboje
    Nisu oni zakleti neprijatelji nego Morag Tong i Thifes guild,Morag Tong i Dark Brotherhood se baš i nevole jer Brotherhood su samo plaćeni ubojice i ubijaju za bilo koga za novce dok Mornag Toug ima pravila prema kojima određuju koga smiju ubiti i imaju nekakvu "čast" ili tako nešto.

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    [quote=Broken Mirror]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":9a994lbw
    jel se može bit u i u dark brotherhoodu i u thiefsima. pitam zato jer u morrowindu su oni zakleti neprijatelji. jel ima netko učlanjen u oboje
    Nisu oni zakleti neprijatelji nego Morag Tong i Thifes guild,Morag Tong i Dark Brotherhood se baš i nevole jer Brotherhood su samo plaćeni ubojice i ubijaju za bilo koga za novce dok Mornag Toug ima pravila prema kojima određuju koga smiju ubiti i imaju nekakvu "čast" ili tako nešto.[/quote:9a994lbw]

    da, malo sam se zajebo. nego jel netko zna je li postoji u oblivionu magije mark i recall

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    [quote=Prince-Artas][quote="Broken Mirror":3ed0cd3l]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":3ed0cd3l
    jel se može bit u i u dark brotherhoodu i u thiefsima. pitam zato jer u morrowindu su oni zakleti neprijatelji. jel ima netko učlanjen u oboje
    Nisu oni zakleti neprijatelji nego Morag Tong i Thifes guild,Morag Tong i Dark Brotherhood se baš i nevole jer Brotherhood su samo plaćeni ubojice i ubijaju za bilo koga za novce dok Mornag Toug ima pravila prema kojima određuju koga smiju ubiti i imaju nekakvu "čast" ili tako nešto.[/quote:3ed0cd3l]

    da, malo sam se zajebo. nego jel netko zna je li postoji u oblivionu magije mark i recall[/quote:3ed0cd3l]

    Ne njih su makli jer su uveli onaj debilni sustav putovanja preko mape.

  9. #9
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576
    [quote=Broken Mirror][quote="Prince-Artas":22llye0d][quote="Broken Mirror":22llye0d]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":22llye0d
    jel se može bit u i u dark brotherhoodu i u thiefsima. pitam zato jer u morrowindu su oni zakleti neprijatelji. jel ima netko učlanjen u oboje
    Nisu oni zakleti neprijatelji nego Morag Tong i Thifes guild,Morag Tong i Dark Brotherhood se baš i nevole jer Brotherhood su samo plaćeni ubojice i ubijaju za bilo koga za novce dok Mornag Toug ima pravila prema kojima određuju koga smiju ubiti i imaju nekakvu "čast" ili tako nešto.[/quote:22llye0d]

    da, malo sam se zajebo. nego jel netko zna je li postoji u oblivionu magije mark i recall[/quote:22llye0d]

    Ne njih su makli jer su uveli onaj debilni sustav putovanja preko mape.[/quote:22llye0d]

    Šta fali putovanju preko mape.
    Pet puta je bolje napravljeno nego u prethodniku.
    Ko oće pješaćit može pješaćit ko oće jahat može jahat
    ko oće odmah se stvorit na nekoj lokaciji koju je već posjetio samo klikne dva puta na grad ili bilo šta drugo i stvori se tamo.
    A ne ona lutanja po mapi pješećiš 4 sata da bi došao na quest.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    putovanje je ok. nego šta kažete na one indikatore koji vam govore di triba ići

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Ali u tome je čar, ja se sjećam koliko sam se puta usrao u Morrowindu kada bih se našao negdje u divljinu(bio sam low lvl.) a noć i samo čuješ zvukove razne oko sebe, e pa ja mislim da se taj osjećaj povećao jedno deset puta kada se nađeš u Obilvionu(igra) u šumi a pala noć.

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Ali u tome je čar, ja se sjećam koliko sam se puta usrao u Morrowindu kada bih se našao negdje u divljinu(bio sam low lvl.) a noć i samo čuješ zvukove razne oko sebe, e pa ja mislim da se taj osjećaj povećao jedno deset puta kada se nađeš u Obilvionu(igra) u šumi a pala noć.
    meni osobno morrowind je bolji. bolji su mi izbornici, questovi a i čini mi se da je morrowind znatno masovniji od obliviona

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    [quote=Prince-Artas]
    = Citat = Izvorno postao "Broken Mirror":r416yfuo
    Ali u tome je čar, ja se sjećam koliko sam se puta usrao u Morrowindu kada bih se našao negdje u divljinu(bio sam low lvl.) a noć i samo čuješ zvukove razne oko sebe, e pa ja mislim da se taj osjećaj povećao jedno deset puta kada se nađeš u Obilvionu(igra) u šumi a pala noć.
    meni osobno morrowind je bolji. bolji su mi izbornici, questovi a i čini mi se da je morrowind znatno masovniji od obliviona[/quote:r416yfuo]

    Konzolitis?

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    [quote=Broken Mirror][quote="Prince-Artas":zxly15tl]
    = Citat = Izvorno postao "Broken Mirror":zxly15tl
    Ali u tome je čar, ja se sjećam koliko sam se puta usrao u Morrowindu kada bih se našao negdje u divljinu(bio sam low lvl.) a noć i samo čuješ zvukove razne oko sebe, e pa ja mislim da se taj osjećaj povećao jedno deset puta kada se nađeš u Obilvionu(igra) u šumi a pala noć.
    meni osobno morrowind je bolji. bolji su mi izbornici, questovi a i čini mi se da je morrowind znatno masovniji od obliviona[/quote:zxly15tl]

    Konzolitis?[/quote:zxly15tl]

    glup mi je ono mješaje jurnoala s inventorijem

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    meni se ova mapa u oblivionu čini puno manja nego u Morrowindu...

  16. #16
    Guest
    mapa i je manja


    = Citat = Izvorno postao Bethesda
    Želimo da mapa bude manja da se igrači negube u svjetu


    malo mi inventory suxa,trebalo mi je 30 min da nađem mapu i statse

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    ja ne kužim kako baciti neki item iz invertoryja

  18. #18
    Guest
    shift+click...


    vidim da ću morat napravit faq

  19. #19
    long live thiefes guild!

  20. #20
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    dark brotherhood, blades, assassins, fighters.... moram se jos negdje uclanit
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao T.N.T.
    meni se ova mapa u oblivionu čini puno manja nego u Morrowindu...
    pa jest manja, nažalost

  22. #22
    [quote=Prince-Artas]
    = Citat = Izvorno postao "T.N.T.":3julk4v1
    meni se ova mapa u oblivionu čini puno manja nego u Morrowindu...
    pa jest manja, nažalost [/quote:3julk4v1]

    manja manja...i toj "manjini" pridonosi jos i fast travel jer u morrowind si trebal ici pjesice ili striderom

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    dark brotherhood, blades, assassins, fighters.... moram se jos negdje uclanit
    gdje naći assasins?

    BTW: učlani se u Mages guild

  24. #24
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503
    = Citat = Izvorno postao BINUX
    Ja sam učlanjen u :THIEFS,MAGES,FIGHTERS i u ORDER OF VICTORIUS BLOOD.U ovom zadnjem jako dobro plaćaju za svakog ubijenog vampira
    moraš donjet samo kao dokaz da si ubio vampira VAMPIRE DUST.
    I onda za svakog ubijenog dobiješ 250 golda.Naravno moraš bit ućlanjen da bi to mogao.

    Još malo i u DARK BRODERHOOD.
    kako se rjesi pnaj prvi q za order of vic. blood kad moras provlit onom u kucu i pretrazit je..ja sam je svu pretrazio ali nista nema kao ni tog vampira sa J se nekako zove ...

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    = Citat = Izvorno postao =PcP=F@N
    = Citat = Izvorno postao BINUX
    Ja sam učlanjen u :THIEFS,MAGES,FIGHTERS i u ORDER OF VICTORIUS BLOOD.U ovom zadnjem jako dobro plaćaju za svakog ubijenog vampira
    moraš donjet samo kao dokaz da si ubio vampira VAMPIRE DUST.
    I onda za svakog ubijenog dobiješ 250 golda.Naravno moraš bit ućlanjen da bi to mogao.

    Još malo i u DARK BRODERHOOD.
    kako se rjesi pnaj prvi q za order of vic. blood kad moras provlit onom u kucu i pretrazit je..ja sam je svu pretrazio ali nista nema kao ni tog vampira sa J se nekako zove ...
    ja imam isti problem, help...

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao T.N.T.
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    dark brotherhood, blades, assassins, fighters.... moram se jos negdje uclanit
    gdje naći assasins?

    BTW: učlani se u Mages guild
    moraš bit grand champion u areni

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao BINUX
    Ja sam učlanjen u :THIEFS,MAGES,FIGHTERS i u ORDER OF VICTORIUS BLOOD.U ovom zadnjem jako dobro plaćaju za svakog ubijenog vampira
    moraš donjet samo kao dokaz da si ubio vampira VAMPIRE DUST.
    I onda za svakog ubijenog dobiješ 250 golda.Naravno moraš bit ućlanjen da bi to mogao.

    Još malo i u DARK BRODERHOOD.
    di se učlanjiva u taj order of vic. blood

  28. #28
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    da i mene zanima gdje se učlanjiva u taj guild?
    <3 ya all.

  29. #29
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576
    = Citat = Izvorno postao =PcP=F@N
    = Citat = Izvorno postao BINUX
    Ja sam učlanjen u :THIEFS,MAGES,FIGHTERS i u ORDER OF VICTORIUS BLOOD.U ovom zadnjem jako dobro plaćaju za svakog ubijenog vampira
    moraš donjet samo kao dokaz da si ubio vampira VAMPIRE DUST.
    I onda za svakog ubijenog dobiješ 250 golda.Naravno moraš bit ućlanjen da bi to mogao.

    Još malo i u DARK BRODERHOOD.
    kako se rjesi pnaj prvi q za order of vic. blood kad moras provlit onom u kucu i pretrazit je..ja sam je svu pretrazio ali nista nema kao ni tog vampira sa J se nekako zove ...
    Je malo je zajebano treba bit strpljiv.
    Ovako kad dođeš u njegovu kuću imaš jedan stol na prvom katu
    na tom stolu ti je knjiga a na knjigi nešto slićno pismu samo klikni
    na to pismo i quest je gotov.
    Ovo je na bazi sjećanja ako nije dobro vratit ću se sejvom i pogledat toćno i postat screenshott sa stolom i pismom.
    I ovaj iz victorius blodda će vam reć da je taj tip po ćijoj kući tražite
    vampir al nije nemojte ga ubit u onoj vikendici nego poprićajte s njim
    i skužit će te da je ovaj drugi u stvari vampir koj vam je dao quest ovaj glavni iz victorius blooda.
    I onda kad ubijete nekog vampira uzmite iz njegovog inventorija VAMPIRE DUST i vratite se u imperial city u kuću di se nalazi Oder of Victorus blood i dobit će te za svakog ubijenog vampira 250 golda
    vi njemu vampire dustt kao dokaz on vama pare.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  30. #30
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    ali kako se učlanit u taj guild???
    <3 ya all.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •