Stranica 2 od 21 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 629

Tema: San Andreas

  1. #31
    Member Plants Vs Zombies Matheus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    na WCu (imam laptop)
    Postova
    64
    SA je u svakom slučaju bolji od GTA3 jer je tamo 90% stalno mrak. VC ima najbolji radio, al kad u SA staviš svoju mjuzu nema boljeg. Plivanje je ok, može i bolje. SA je sve u svemu ok jedino zajebava vožnja aviona (zapeo sam na misiji kada moram s onim malim avionom doć iza onog velikog = sjebano). sve u svemu igrica je okS
    ja sam car...

  2. #32
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    tamo sam i ja zapeo i prestao igrat,jel ima neka kvaka kao to preći,onaj veliki avion je prebrz i nemam šanse..
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  3. #33
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    tamo sam i ja zapeo i prestao igrat,jel ima neka kvaka kao to preći,onaj veliki avion je prebrz i nemam šanse..
    Opisite mi detaljnije gdje se to nalazi i koji je zadatak, pa cu vam mozda i pomoci
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  4. #34
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    a ne sjećam se točno,mislim da treba sa malim avionom ići van grada ususret nekom velikom i bacit bombu na njega,problem je šta kad skužiš taj veliki avion treba doć iza i iznad njega,a on je prebrz,dok ja zaokrenem svoj avion ovaj već prođe i onda ga ne mogu stići,a čim dođe do grada misija je fejld
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  5. #35
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    140
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    tamo sam i ja zapeo i prestao igrat,jel ima neka kvaka kao to preći,onaj veliki avion je prebrz i nemam šanse..
    Cijelo vrijeme od polijetanja leti malo više od velikog aviona, a kad se maksimalno približiš, obruši se...

    Ne znam, možda birate krive putanje prema mlažnjaku, ali ja sam tu misiju prešao iz drugog pokušaja...



    Btw, da se uključim u raspravu, fenomenalna fora sa GTA: San Andreas je u tome što ju i nakon što sam prešao storyline mogu s nepromijenjenim interesom igrati još mjesecima. Ogromna količina sadržaja...
    I love to go to the park and watch children jumping up and down... They don't know I'm firing blanks.

  6. #36
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    140
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    a ne sjećam se točno,mislim da treba sa malim avionom ići van grada ususret nekom velikom i bacit bombu na njega,problem je šta kad skužiš taj veliki avion treba doć iza i iznad njega,a on je prebrz,dok ja zaokrenem svoj avion ovaj već prođe i onda ga ne mogu stići,a čim dođe do grada misija je fejld
    Koliko se ja sjećam, trebaš skočiti s padobranom u mlažnjak i poubijati ljude unutra.

    A zaokretanje aviona radiš ranije, genijalac. Valjda već nakon prvog pokušaja možeš prokljuviti gdje, kad i u kojem smjeru će mlažnjak letjeti i unaprijed se pripremiš.
    I love to go to the park and watch children jumping up and down... They don't know I'm firing blanks.

  7. #37
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    kad me pukne ću je ić opet instalirat,sad ponovo prelaziti sve do te misije mi se neda nikako,al peko fala za edvajs,btw vegeta će ti iščupat taj rep
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  8. #38
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: San Andreas

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.
    Meni osobno je GTA SA najbolji dio fransize. Napokon je cijela prica svedena na osnovno - gangsta zabavu. Kome se to ne dopada, normalno da mu nije OK, ali to su gluposti, jer se radi o igri zaboga, a ovakvih igara nemate na trzistu da bi mogli birati.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  9. #39
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    gangsta faca koji vozi avione,vojne helikoptere,jet pack,radi za vladu..malo pretjerano,mogli su napraviti cijelu igru da bude kao prvih 15%,crnačke bande i tak to,kasnije su stvarno pretjerali
    .vice city ima bolji humor,nema brdo praznih prostora,i mjuza i setting su daleko bolji,više se možeš uživiti,sjedneš na motor i svira ti Iron Maiden,a ovdje sjedneš na motor i ono: o yea madafaka,I got money ,I gonna kill yours mother and father,I gangsta...
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  10. #40
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: San Andreas

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.
    Meni osobno je GTA SA najbolji dio fransize. Napokon je cijela prica svedena na osnovno - gangsta zabavu. Kome se to ne dopada, normalno da mu nije OK, ali to su gluposti, jer se radi o igri zaboga, a ovakvih igara nemate na trzistu da bi mogli birati.
    Imamo predhodne nastavke, te tu i tamo nešto postrani dođe

  11. #41
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    zbog tog mi je baš igra fora,taj gangsta ugođaj...
    s autom cruisin' po kvartu,iz radija dopire rap glazba,i to još ponoći...
    lijepa scena
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  12. #42
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Meni su is serijala jedino vrijedni spomena GTA1 i 3, ostali su, ta dva sam igrao dva dana i dosadili su mi...
    Ostale nastavke sam igrao 20 minuta i dosadili su mi...

  13. #43
    Senior Member Lock'n'Load Ludy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Đakovo
    Postova
    115
    više se možeš uživiti,sjedneš na motor i svira ti Iron Maiden,a ovdje sjedneš na motor i ono: o yea madafaka,I got money ,I gonna kill yours mother and father,I gangsta... [/quote]


    Hehe.....sta bi tek bilo kad bi u SA ima neakav Rock Radio.....to bi onda stvarno bila dobra igra.....

    Kakav si ti lik....a da si mozda probao slusat K-Dust ili Radio-X

    Iako mi bas i nije to neakva furka....u gangsta igri vozit se na choperu i slusat rock...ali dobro....

    Btw...igra je zakon....i mislim da usporedjivane prijasnjih i sadasnjih nastavaka i nema bas neakvog smisla.....jer su to potpuno razlicite igre.....samo im je ime isto....

    I govoriti o tome koja je bolja.....svaka je dobra na svoj nacin....samo ovisi o tome sta se vama vise svidja......

    A govorit o tome da SA nist nevalja......neznam.....ali po meni nesto u toj ososbi nevalja.....

    Ali to je samo moje misljenje
    Gaming Since 1995


  14. #44
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao Ludy
    više se možeš uživiti,sjedneš na motor i svira ti Iron Maiden,a ovdje sjedneš na motor i ono: o yea madafaka,I got money ,I gonna kill yours mother and father,I gangsta...

    Hehe.....sta bi tek bilo kad bi u SA ima neakav Rock Radio.....to bi onda stvarno bila dobra igra.....

    Kakav si ti lik....a da si mozda probao slusat K-Dust ili Radio-X

    Iako mi bas i nije to neakva furka....u gangsta igri vozit se na choperu i slusat rock...ali dobro....

    Btw...igra je zakon....i mislim da usporedjivane prijasnjih i sadasnjih nastavaka i nema bas neakvog smisla.....jer su to potpuno razlicite igre.....samo im je ime isto....

    I govoriti o tome koja je bolja.....svaka je dobra na svoj nacin....samo ovisi o tome sta se vama vise svidja......

    A govorit o tome da SA nist nevalja......neznam.....ali po meni nesto u toj ososbi nevalja.....

    Ali to je samo moje misljenje

    Zato su u SA napravili playlist u kojem si ti mozes stavit pjesme po tvom izboru...
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949

    Re: San Andreas

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.
    ma daj svi gta su s*anje treba ih sve
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  16. #46
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    ma ljudi igra je u globalu dobra ali....kad malo pogledaš pobliže neke stvari..npr. zašto su svi u gradu retardirani?lovi me murja i usput pogazi 50 ljudi i nikom ništa,i ponašaju se ko Borg,u roku od 2sekunde nakon šta dobijem 2 zvijezdice,love me 2 policijska auta,da ne govorim šta se dalje događa..s 3,4 zvijezdice,kad se svi porazbijamo nasred ceste,10 auta,ja izađem van iz svog i gledam u murjake koji svojim autom doslovno krče ostale aute s puta samo da dođu do mene.da amerika ima ovakvu murju bila bi najsigurnija zemlja na svijetu.mogli su ovo rješiti kao u mafiji
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  17. #47
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    Pa sta vi ocekujete od GTA-a?
    Realnost?
    Navedite mi jednu igru koja je u potpunosti realna. Svaka igra ima svoje mane, ali vi bas nalazite one koje su specificne za svaku igru.
    Ljudi, budite razumni, pobogu!!!!
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  18. #48
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    je sitina, pa ako dobis metak bez pancirke, kaj ces ti dalje ici i nikom nista?? LOL

    da dobis metak cvilil bi izval svoju mamu, prokrvaril i crko...kad se pogleda u kakvoj zabiti je hrvatska drzava na podrucju medicine itd
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  19. #49
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    = Citat = Izvorno postao Büre
    Pa sta vi ocekujete od GTA-a?
    Realnost?
    Navedite mi jednu igru koja je u potpunosti realna. Svaka igra ima svoje mane, ali vi bas nalazite one koje su specificne za svaku igru.
    Ljudi, budite razumni, pobogu!!!!
    ma ne treba nam realnost u gta serijalu,umiranje od jednog metka i tak to,ali samo nek naprave AI malo pametniji,moraš priznat da je glupo kad jednog običnog crnca ganja i vojska i murja i FBI i helikopteri i tenkovi,i svi oni uvijek znaju gdje se taj crnac nalazi,a da ne govorim da onda odjednom nema više nikakvih auta ni ljudi na cesti osim onih koji te love.

    I još jedan stvar koju sam zaboravio napisati,ovo nema nigdje drugdje osim u gta..

    KAD STANETE NA CESTU I GLEDATE U JEDNOM SMJERU I VIDITE PAR AUTA KAKO SE PRIBLIŽAVAJU,PA ONDA OKRENETE POGLED SEKUNDU DVIJE NA DRUGU STRANU,PA PONOVNO VRATITE POGLED,TI AUTI KOJI SU BILI SVEGA 30M OD VAS SU ODJEDNOM NESTALI ILI ZAMJENJENI SKROZ DRUGIM AUTIMA,U ROKU OD JEDNE SEKUNDE!!
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  20. #50
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Mislim da je Bug najbolje ocijenio GTA:SA 71%, prosječna ocjena, za prosječnu igru...

  21. #51
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    ma ljudi igra je u globalu dobra ali....kad malo pogledaš pobliže neke stvari..npr. zašto su svi u gradu retardirani?lovi me murja i usput pogazi 50 ljudi i nikom ništa,i ponašaju se ko Borg,u roku od 2sekunde nakon šta dobijem 2 zvijezdice,love me 2 policijska auta,da ne govorim šta se dalje događa..s 3,4 zvijezdice,kad se svi porazbijamo nasred ceste,10 auta,ja izađem van iz svog i gledam u murjake koji svojim autom doslovno krče ostale aute s puta samo da dođu do mene.da amerika ima ovakvu murju bila bi najsigurnija zemlja na svijetu.mogli su ovo rješiti kao u mafiji
    slažem se i to su jedni od razloga zakaj mi GTA NIJE jedna od omiljenih igara. Izdržala je na mojem Hardu čak mijesec dana, a onda UNINSTALL!


    ROCK ON!

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Meni je vice city bio na hardu 2 i nešto godine. prešao sam ga fijuuu 8 puta.cijeli grad znam napamet bez radara sve sve misije kaj slijedi sveeeee...LOL al fakat,vice city je zarazan

  23. #53
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    330
    zakaj mi se nečuju mp3 fajlovi koje sam ubacio u onaj folder???
    zakaju se u igri ne čuju?

  24. #54
    Ako me dobro sjećanje služi, moraš nešto u Options namjestit...
    Games are mind killers!
    >MY MIND IS UNDEAD!<

  25. #55
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    69
    definitivno najgora nova igrica

  26. #56
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao RageR
    Ako me dobro sjećanje služi, moraš nešto u Options namjestit...
    ja sam nesto zbrkal i namjestil, nije miblo mp3 nego wma il tak nekaj i radilo je, lol


    al sve u svemu da nema radia igra bi bil


    a) buggovita
    b) monotona
    c) dosadna


    p.s.
    da ju nije PcPlay (IgGy) tako napuhal kako je dobra, jako malo bi ljudi ovu igru prihvatili...
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  27. #57
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    nije nju IgGy napuho nego ju nije stigo dovoljno dugo igrat, pa nije shvatio da nakon nekog vremena postane DOSADNA
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  28. #58
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    330
    = Citat = Izvorno postao RageR
    Ako me dobro sjećanje služi, moraš nešto u Options namjestit...
    thnx much, bum probo

  29. #59
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    nije nju IgGy napuho nego ju nije stigo dovoljno dugo igrat, pa nije shvatio da nakon nekog vremena postane DOSADNA
    ovo je prava istina,ja sam se začudio kad sam nakon recenzije počeo igrati,negdje 5.dan zaredom....pa nije valjda da iggy ovo naziva najboljim gta?? ovu dosadu?
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  30. #60
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    Vice city je bog i batina grand theft auto serijala !!!!!! Ima onaj feeling koji je nenad*****!

Slične teme

  1. GTA:San Andreas Lan
    By nekifrik in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-04-2009, 17:35
  2. San Andreas IDE
    By Wolfwrath in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-04-2007, 19:56
  3. GTA San Andreas Bug - HELP!!!
    By R@PTOR in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 02-12-2006, 21:17
  4. GTA San Andreas
    By 160-R in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 04-11-2006, 21:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •