Stranica 1 od 21 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 629

Tema: San Andreas

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    San Andreas

    Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.

  2. #2
    ha cuj,meni je bolji od 1 i 2

    ali da je sve postalo monotono je istina

  3. #3
    Ovo jest "Pljuvačnica", ali nebi bilo loše da iznesete konkretnije argumente.

    Meni "San Andreas" nije najgori GTA. Da budem objektivan- najbolji GTA u serijalu, ali što se subjektivnog razmišljanja tiče- par iritirajućih misija i jako loše kontrole prilikom vožnje avionom su me odmaknuli na neko vrijeme od igre.

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    Ovo jest "Pljuvačnica", ali nebi bilo loše da iznesete konkretnije argumente.
    Naravno, samo prvo čekam tuđa mišljenja

  5. #5
    Sorry 4 OT, ali btw... avatar ti rula, Spacey je legenda

  6. #6

    Re: San Andreas

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.

    ! Što, hoćeš reći da je npr. GTA SA gori od npr. GTA VC ili GTA2! PA to su GLUPOSTI!

  7. #7
    Senior Member Nuke me please Imothep's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    279
    VC mi je draži zbog one ejtiz tematike, a SA mi je manje drag zbog gangsta rap tematike
    Suckin up all you can, suckin up all you can suck.
    Workin up under my patience like a little tick.
    Fat little parasite.

  8. #8
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    GTA je gluplji sve vishe to sto ima vishe nastavaka... ali je SA definitivno bolji od svih prijashnjih... (igro sam ga samo pol sata )
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  9. #9
    = Citat = Izvorno postao Imothep
    VC mi je draži zbog one ejtiz tematike, a SA mi je manje drag zbog gangsta rap tematike
    da,to je.al mi tematika i nije baš nekaj bitna,glavni je gameplay

    ali jedna stvar je clear:VC ima 100 puta bolji radio program(V-rock)

  10. #10
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    20

    Re: San Andreas

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.
    molim pa ne mogu vjerovat , sta je tebi bolje na proslim nastavcima od san andreasa? stvarno igra yasluyuje po meni i 110% jer to je igra koja ne dosadi ni nakon 100 sati igranja...
    Svi smo mi Ante!

  11. #11
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352

    Re: San Andreas

    = Citat = Izvorno postao biohazard 4
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.
    molim pa ne mogu vjerovat , sta je tebi bolje na proslim nastavcima od san andreasa? stvarno igra yasluyuje po meni i 110% jer to je igra koja ne dosadi ni nakon 100 sati igranja...
    kako kome.. meni dosadila na 40-ak % ... znači nakon dan-dva igranja...

    a najdraži gta mi je gta 2, neznam ni sam zašto ali tako je..

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: San Andreas

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.
    Gta 1? Gta 2, 3, Vc? Gta je dobio pravi smisao u San Andreasu. Zašto je inače tako prihvaćen dobro? Ne znam, po meni je to treća najbolja igra na mom spisku, igrao sam je preko 100 sati i s modovima koje sam skidao s neta... Jednostavno fascinantno. Ne znam, ako vam je ovo najgori gta onda ste pomalo razmaženi, ali nemojte se sad uvrijedit na ovo. Ne može sve uvijek biti savršeno. Zadovoljite se onim što imate. Igrajte San Andreas

  13. #13
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Sasvim dovoljno komentara.

    Uglavnom od kud da počnem? Prvi i drugi GTA su priča za sebe, i odmiču od posljednja tri nastavka. Njih ćemo zato na staviti u drugi plan. Daleko od toga da neki nostalgičari neće uzdignuti prva dva ispred 3D nasljednika. U svoje vrijeme bili su nevjerojatno igrivi. Poznajem neke ljude koji gradove znaju kao svoj đep, unatoč tome što nema karte ili nekih prepoznatljiv zgrada, te se igra odvija iz pričje perspektive, pa je koordinacija znatno otežana.

    Krenimo na GTAIII. Kad je ta igra izašla (krajem 2001.), doista je bila revolucija u žanru. Po prihvatljivim zahtjevima pružala je igraču veliki i poprilično interaktivni grad. Glavni protagonist, koji kroz cijelu igre ne prozbori ni riječi (što igri daje neku neku posebnu čar), svojom pojavom i gestama ostavio je trag među igračima iako nije imao previše razrađen karakter. Grafika je u tom trenutku bila nešto odlično, kontrole jednostavne, uglavnom, pružala je igraču vrlo dobro iskustvo.

    Potom je došao i VC, koji je uvelike promijenio GTA. Umjesto šutljivca, dobili smo svadljivca, čiji je karakter svojim glasom izoštrio Ray Liotta, pogotovo u onim posprdnim komentarima. HUD je bio onako kričavo šaren, da bi se naglasio stil osamdesetih i to se nekome svidjelo, nekome ne. Soundtrack je osjetno povećan. Grafika je uznapredovala, no ništa posebno. Također, dodani su i posjedi koje se može kupiti. Uglavanom, Vice Cityem prevladava stil i karizmatični likovi.

    Dolazimo do SA. Zašto mi je najgori? Kako nisam znao što me očekuje, a predhodnici su mi se svidjeli (kako ste upravo mogli i pročitati), dočekao sam igru pun nade u još bolji nastavak. Nakon svega par dana umjerenog igranja uslijedio je uninstall. Zašto? Igra je iz temelja mijenjana, iako je u srži to još i danje GTA. Dodano je zbilja puno stvari, od kojih su neke poprilično inovativne. Tako nalazimo na plivanje, bicikle, kustomizaciju lika koja nije bazirana samo na skinovima, odjeću, teretanu, djevojku i sitnice poput toga... Sve je to lijepo, ali ako profulaš bazu, fulao si cijelu igru. Kao prvo, od onog (ako se mogu tako izraziti) nenadjebivog stila, oni su nas bacili "in-da-hood", gdje pratimo Carlovu priču, kojeg svi zovu CJ (prva glupost). Meni je jasan taj "gangsta" stil i te pizdarije, ali IMHO to nikad nije trebalo jednom GTA serijalu. Carl, prvobitno jer mu se može mijenjati izgled, nije uopće prepoznatljiv i kvalitetan lik i kroz igranje mi nikako nije odgovarao. Misije su, iako ima i zbilja orginalnih stvari, druge pak znaju biti dosadne. Kvragu i takav život, namučiš se kao budala i zaradiš RESPECT. Daj zamisli gluposti. Jel respect plaća troškove igranja, kao bojanje automobila pri chaseu, kupovanje posjeda, sitnice koje (ili koje bi trebale) činiti igru zabavnom...? Ima tu još gluposti, bez brige.One odlične kontrole koje su dominirale Libertyem i Viceom, ovdje su promijenjene i zapravo uništene. Pucanje je postalo apsurd uz onakav način ciljanja. To nisu kontrole predviđene za ophodnju s mišem i tipkovnicom. Na grafiku i zvuk nemam prigovora. Iako je engine poprilično star, tim bolje, jer će više ljudi igrati igru. Zvučni efekti su vrlo dobri i raznoliki. Kod glazbe pak, možda malo previše dominira Rap. Gledajući na stil igre, to i nije čudno, ali poklonici dotične vrste glazbe bili bi sasvim zadovoljeni i s nešto manje sadržaja, a da su malo više uložili u druge. Definitivno najbolji trenutci igre zabilježeni su u kombinaciji autoput + choper + K-Rose.

    Nemojte me krivo shvatiti, SA nije smeće, to niste nigdje pročitali u mojim postovima, samo si je Rockstar postavio prevelike standarde predhodnim nastavcima. Osobno mi je najdraži VC. Glazba, stil, likovi... SA iako sadržajno opširnija igra, u mojim, ali i mnogim tuđim očima, znatno je inferiornija igra od predhodnika. Nekima je najlošiji, nekima najbolji, sami određujemo šta nam se najviše sviđa.



    Napisani tekst baziran je na mojem subjektivnom i nema gotovo ni truke objektivog mišljenja. S tekstom se možete, a i ne morate složiti. Iako je šturo napisan, vjerujem da će vas barem djelomično uvesti u problematiku




    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Ti si inače, kao jako "pametan" ,znam te sa CV-a! Šta, hoćeš reći da je npr. GTA SA gori od npr. GTA VC ili GTA2! PA to su GLUPOSTI!
    Ne razumijem šta želiš reći. Glup sam jer smatram predhodnike boljima, tj. jer imam neosporivo pravo na vlastito mišljenje. Pri sljedećoj ovakvoj izjavi, prisjeti se one stare: "De gustibus non est disputandum"

  14. #14
    ne slažem se s tobom,al ok

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Ja se slažem s W3DR4N-om potpuno.Vice City je najbolji,onda GTA3.SA je nekako,upropašten.

  16. #16
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    ko kaže da sa nije dobar.
    e pa baš je
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  17. #17
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    nije mi namjera pljuvati po ničijem mišljenju nego po samoj igri.dakle,početak,dojam,malo mi dosadna muzika al ajde može proć nakon pol sata je više nisam ni primjećivao,grafika je malo bolje od vc ali je stvarnooo pre kartuniš,ko da crtić gledam,likovi su katastrofa i da animacije nisu onako dobre sve bi ošlo kvragu.
    kontrole malo čudne,nezgodno je za voziti avione i nikako mi nije jasno zašto toliko inzistiraju na njima kad to ljude iritira ?
    Priča je ok na početku ali kasnije kad dođem u 3. grad sve se razvodni,i igrivost i priča,nije dinamično ko vc.da ne govorim kad ostanem bez auta il motora u onoj vuko****** pa pješice nazad do ceste..
    ma znate o čemu pričam
    jedina stvar koja je bolja nego u vc je to da ne umreš kad padneš u vodu,hvala im što su se napokon odvažili to srediti.
    i humor je oke,isto ko stari likovi,npr. onaj odvjetnik,i kent pol.
    u vc je bolja muzika i bolji setting i grad je manji tako da nije razvodnjen gejmplej,u san andreasu mi treba 10minuta od točke a do b,ovakav prostor je ok u STALKERU jer je to tip igre gdje se mora istraživati i preživljavati,ili kao u Oblivionu,ali u gta mi ovoliko prostora stvarno ne treba,barem ako je ovako realiziran kao u san andreasu.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  18. #18
    Junior Member Plants Vs Zombies Kruki's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Našice
    Postova
    27
    Meni osobno najbolji je GTA 3 što se igre tiče, ali su se u SA mogli malo više potrudit

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    Meni je SA savrsena igra, jedino bi grafika mogla biti bolja,sve je ostalo super(mjuza, igrivost, svi ti nigeri i gangseri ).........a vi ostali

  20. #20
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    VC mi je najbolji nastavak najverojatnije zbog atmosfere (volim sunčano), i zbog igrivosti (igrao sam neprestano nekih 5-6 mjeseci) dok mi je GTA SA na početku izgledao ultra cool ali nažalost igrao sam je 15-ak dana i odjeb

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  21. #21
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    sve u svemu... bugovita igra prepuna sranja, nekih u poizitivnom a nekih u negativnoms mislu
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  22. #22
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    Htio bih one koji pljuju po GTA serijalim pogotovo po San Andreasu, upitati imaju li na umu bilo koju igru koja je "slobodna" ko GTA?
    GTA je zacetnik lutanja po gradu, zajebavanja i ostalih sitnica koje nas cine sretnim
    Stoga bi bilo uredu da, ako vece serete po GTA-u, onda to cinite u netotalitarnim kolicinama (npr. grafika....) a ne da cijelu igru pohrackate!
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  23. #23
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Büre
    Htio bih one koji pljuju po GTA serijalim pogotovo po San Andreasu, upitati imaju li na umu bilo koju igru koja je "slobodna" ko GTA?
    GTA je zacetnik lutanja po gradu, zajebavanja i ostalih sitnica koje nas cine sretnim
    Stoga bi bilo uredu da, ako vece serete po GTA-u, onda to cinite u netotalitarnim kolicinama (npr. grafika....) a ne da cijelu igru pohrackate!
    Potpisujem....mislim nije mi jasno nepostoji casopis ili internet stranica koja se bavi igrama a da GTA: SA nije dala ocijenu vecu od 90%....pa sad ko je tu upravu....

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    = Citat = Izvorno postao Büre
    Htio bih one koji pljuju po GTA serijalim pogotovo po San Andreasu, upitati imaju li na umu bilo koju igru koja je "slobodna" ko GTA?
    GTA je zacetnik lutanja po gradu, zajebavanja i ostalih sitnica koje nas cine sretnim
    Stoga bi bilo uredu da, ako vece serete po GTA-u, onda to cinite u netotalitarnim kolicinama (npr. grafika....) a ne da cijelu igru pohrackate!
    ja mislim da je zacetnik takvih igara driver, koji je totalni shit - pogotovo driv3r

  25. #25
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    ja mislim da je zacetnik takvih igara driver, koji je totalni shit - pogotovo driv3r[/quote]

    Driver nije zacetnik takvih igara, da nebudes u zabludi, jer ako se sjecas (neznam koliko imas godina) GTA 1 u kojoj si mogao sve sto i u trojci (naravno s losijom grafikom i pticje perspektive itd...)
    A GTA je izasao prije nego, moram tako nazvati "debilni" driver!
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    [quote=T.N.T.]
    = Citat = Izvorno postao "Büre":mghgm0tg
    Sgradu, zajebavanja i ostalih sitnica koje nas cine sretnim
    ja mislim da je zacetnik takvih igara driver, koji je totalni shit - pogotovo driv3r[/quote:mghgm0tg]

    Krivo misliš, gta je izašao davno prije drivera, a driver je pokupio bolje kritike zbog toga što je gta sve do trećeg dijela bio iz ptičije perspektive, a ne kao driver.

    Općenito mislim da je gta sa najbolji do sada, i nemam primjedbi osim grafike i upravljanja avionima.
    U nekoj recenziji jedan je recenzent izjavio: "Najbolja single player igra do sada."
    Ja to potpisujem.

    Btw, Warren Spector (za kojeg mislim da je tvorac Thief seriala, ispravite me ako sam u krivu) izjavio je na jednom summitu da je gta sa opća sramota koju bi on htio pokazati svojoj majci da ona vidi dokle je došla virtualna stvarnost. Kaže on da se nada da će netko napraviti igru koja će biti isto toliko interaktivna i slobodna, ali koja neće promovirati nasilje i rasizam.
    No offence, ali kad ja čujem Cj-a kako govori Niger, odmah mi se navuče osmijeh na lice i da ne mislim na rasizam. Iskreno se i ja nadam da bi bilo dobro da se napravi nekakva mirna verzija gta, recimo simulacija života, ali da nisu simsi.

  27. #27
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    Krivo misliš, gta je izašao davno prije drivera, a driver je pokupio bolje kritike zbog toga što je gta sve do trećeg dijela bio iz ptičije perspektive, a ne kao driver.

    Nisi me shvatio. GTA je prva freelance igra u kojoj si mogao ulazit u sve aute , ubit bilo koga. Toga u prvom Driver nema.
    ZAKLJUCAK: GTA JE PRVA FREELANCE IGRA!


    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  28. #28
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Snake
    Općenito mislim da je gta sa najbolji do sada, i nemam primjedbi osim grafike i upravljanja avionima.
    Od prvog posta, mišljenje ostaje. SA je najlošiji moderni GTA nastavak. Razlog je jednostavan. Tema nije privlačna gotovo nikome osim fanovima "In da hood" stila, te pravim GTA ovisnicima.

    = Citat = Izvorno postao Snake
    U nekoj recenziji jedan je recenzent izjavio: "Najbolja single player igra do sada."
    Ja to potpisujem.
    Ovo je sramota za igraću industriju. Kad mi takvo nešto "objektivni" recenzent kaže, žao mi je šta sam ikad kročio gaming stazama.

    = Citat = Izvorno postao Snake
    Warren Spector (za kojeg mislim da je tvorac Thief seriala, ispravite me ako sam u krivu)
    U pravu si. Spector je car. Taj tip je stvarno predan poslu. Radio je na nekim od najboljih FPS naslova ikad (IMO).

  29. #29
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Snake
    U nekoj recenziji jedan je recenzent izjavio: "Najbolja single player igra do sada."
    Ja to potpisujem.
    Daj pazi sto pises malo prije si napiso da ti je najbolja igra MGS, a sad ti je GTA...hmmm daj se odluci

  30. #30
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Snake
    U nekoj recenziji jedan je recenzent izjavio: "Najbolja single player igra do sada."
    Ja to potpisujem.
    Daj pazi sto pises malo prije si napiso da ti je najbolja igra MGS, a sad ti je GTA...hmmm daj se odluci
    Kuri, kuri, neka ceo svet vidi
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

Slične teme

  1. GTA:San Andreas Lan
    By nekifrik in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-04-2009, 17:35
  2. San Andreas IDE
    By Wolfwrath in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-04-2007, 19:56
  3. GTA San Andreas Bug - HELP!!!
    By R@PTOR in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 02-12-2006, 21:17
  4. GTA San Andreas
    By 160-R in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 04-11-2006, 21:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •