Vidi rezultate ankete: Mrzite li školu?

Glasači
216. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • ofc, najveće zlo

    138 63,89%
  • ma baš je fora, jedva čekam dječji sabor, weee

    36 16,67%
  • Haha, neidem više u školu

    42 19,44%
Stranica 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 349

Tema: ŠKOLA

  1. #31
    Senior Member Lord of The Fleas Kablam's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Gospić
    Postova
    390
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    eto vidiš...još godinu dana i ti si slobodan čoek...imaš svoj život u svojim rukama...nemoj ni ići u srednju...to je za debile koji žele napraviti nešto od sebe...ti idi i lutaj svijetom...kamo god te vjetar ponese...
    Ti me podsječaš na jednog iz razreda, STALNO ME TRAUMATIZIRAŠ
    http://en.wiktionary.org/wiki/Appendix:Internet_slang

    da ne moram stalno ić u kafanu za link

  2. #32
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    eto vidiš...još godinu dana i ti si slobodan čoek...imaš svoj život u svojim rukama...nemoj ni ići u srednju...to je za debile koji žele napraviti nešto od sebe...ti idi i lutaj svijetom...kamo god te vjetar ponese...
    Gdje su nestali stari dani kad si mogao raditi kao nadničar dok lutaš svijetom dobijajući hranu i sklonište kao plaću.... /sigh.

  3. #33
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Pljujem na školski sustav!

    pao prvo polugodište...imam ocjene iz matematike 3 2 1 i ona spiči jedinicu, a prošlo polugodište (prvi razred) imao ocjene 1 2 2 1 i dala mi dva...

    XD
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  4. #34
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    138
    = Citat = Izvorno postao FireSpirit
    Pljujem na školski sustav!

    pao prvo polugodište...imam ocjene iz matematike 3 2 1 i ona spiči jedinicu, a prošlo polugodište (prvi razred) imao ocjene 1 2 2 1 i dala mi dva...

    XD
    jebiga
    moja je sestra imala iz povijesti 5,5,1 i oborio ju je

  5. #35
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ma što će ti srednja... Postani Bard i zarađuj hrpe i hrpe nofaca...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Pljujem po školi,nema više nastave...sada mi ostaje još jedno polugodište u ovoj goddamn školi....
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  7. #37
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Dobro ako vam se ne sviđa ići u školu, kako ljudi kažu, ispišite se i postanite smetlari itd.
    Ja smatram da:
    1) većina profesora ne zna prezentirati gradivo kako spada (npr. mi na infi - a pazite, MIOC - izdvojimo 90 minuta vježbi za piskaranje u bilježnice o proceduri ReadLine i funkciji WriteLine, ma dajte molim vas)
    2)školski obrazovni sustav je loš, jer kao što su ljudi rekli, previše nepotrebnih podataka. Btw šta će nam latinski u matematičkoj gimnaziji?

  8. #38
    = Citat = Izvorno postao Zorg_The_Borg
    (šta će mi matematika ako idem za jezike?!?!),
    ti zajebavaš, zar ne...nisi nikad cuo da trebas imati neko opce znanje ili nesto...

    sarkazam ON
    sto ce ti ista osim jezika ako ides za jezike... dovoljna su ti 2-3 predmeta....za ostalo budi glup. fino
    sarkazam OFF

    sustav, kakav jest, je sasvim ok... jedino je stvar u tome da bi neki sustav za ljencine....a jbga, takvog nema

  9. #39
    Ja mislim da je svima potrebno osnovno i primjenjivoSznanje iz matematike (znači ono, do korijenja i kvadrata te njihove uporabe). Kome trebaju derivati, broj e i ostale gadarije (osim ako ne idete dalje)?

  10. #40
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ja mislim da je svima potrebno osnovno i primjenjivoSznanje iz matematike (znači ono, do korijenja i kvadrata te njihove uporabe). Kome trebaju derivati, broj e i ostale gadarije (osim ako ne idete dalje)?
    svakome tko se zeli smatrati iti malo dijelom inteligentnijeg sloja pucanstva... nije stvar da li ti znas nacrtati diferencijalni racune, stvar je u tome da tako naucis bolje apstraktno razmisljati...
    na mom faxu se sve vrti oko fizike, mehanike i slicnih stvari...opet, smatram da znanja iz hrvatskog, engleskog, biologije i hrpe drugih predmeta korisnim jer ne ispadnem glupan u svakoj temi u drustvu koja se ne tice onog sto cu kasnije raditi u zivotu.
    naravno, postoji i opcija da pricas samo o nogometu i politici...ali onda definitivno ne spadas u inteligentniji sloj pucanstva.

  11. #41
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ja mislim da je svima potrebno osnovno i primjenjivoSznanje iz matematike (znači ono, do korijenja i kvadrata te njihove uporabe). Kome trebaju derivati, broj e i ostale gadarije (osim ako ne idete dalje)?
    Heh, meni je i dalje fascinantno što se ljudi iz mog srednjoškolskog smijera (tehničar računarstva) pitaju i pri tome nerviraju - "šta će nama matematika?". A još uvijek se dobro sjećam kako sam starog davio još nekad u 6. osnovne da mi objasi sinus i kosinus jer mi je to trebalo za bilo kakve rotacije u mojoj 2D igri...

  12. #42
    Tehničar računalstva vjerojatno nije jedan od onih smjerova koji bi se trebao žaliti, da.

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    zato da budeš pismen pa da je meni lakše čitat kroz tvoje nepismene retke
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  14. #44
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Matematiku se dosta daleko uči jer se koristi i u npr. statistici koju ima ogroman broj smjerova čak i u društvenim znanostima.

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    moje nepismene retke...sarkastični herpesu
    meni je herpes prošao, ti i dalje ne stavljaš razmak iza tri točke
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    uf, samo to ne
    samo to i veliko početno slovo
    ubilo bi me
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  17. #47
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ja ne mogu dokučiti zašto imamo kemiju i biologiju... Pogotovo kemiju, koja mi je upropastila polugodište...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #48
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    pa imaš kemiju baš zato
    da ti upropasti polugodište
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  19. #49
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Ja ne mogu dokučiti zašto imamo kemijuSi biologiju... Pogotovo kemiju, koja mi je upropastila polugodište...
    Ministarstvo te ne voli.
    Ne stvarno, imamo preopširno znanje u našim školama za razliku od (khm, khm) jedne zapadne države.

  20. #50
    Senior Member It lives by night BLOODdemon's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    C:\WINDOWS\System32
    Postova
    521
    ja ne mogu dokučit zašto imamo glazbeni,tjelesni,vjeronauk i likovni,

  21. #51
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Kad smo već kod toga, ja ne mogu shvatiti zašto u matematičkoj gimnaziji imamo opširan latinski...

  22. #52
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    zaš uopće imamo školu onda, kad se već pitamo?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  23. #53
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ajd nek imamo književnost radi opće kulture i povijesti svojeg i drugih naroda...al kog me vraga tupi s tim padežima, imenicama, glagolima kad to kao tehničar za računalstvo nikad neću koristiti...
    Ja sam tu suprotnog mišljenja. Mislim da je važnije naučiti nas padežima, tako da se znamo pravilno izražavati. Ružno bi bilo da u BurekViewu kao tooltip za Zoom+ dugme piše "Uvečaj". Neko moje struke će često dolaziti u situaciju da mora pisati neke tekstove, unutar softwarea u kome radi (ili koji sam pravi), prilikom pisanja dokumentacije i sl. S druge strane, značaj književnosti za te aktivnosti je znatno manji u odnosu na dobro poznavanje gramatike. Ne kažem da treba u potpunosti izbaciti knjige iz škole, ali mogli bi proći i s mnogo manje istih, pogotovo u tehničkim školama. A i jako dobra vježba je insistiranje na pravilnom pisanju posvuda - čak i na forumima.

  24. #54
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Najbitnije je da ljudi ipak znaju što više različitih znanja tako da se teže može njima manipulirati.

  25. #55
    Senior Member Lord of The Fleas D@rX's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Tu sam...
    Postova
    359
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    da, jebeš školu, najbolje da ti daju plug u ruke sa sedam godina
    owned.

    Ma škola je ok. Da vas pitam, gdje bi danas postojala računala itd. da nisu školovani ljudi godine proveli istražujući tranzistore itd, mislite da bi neki bez ijednog razreda škole napravio nešto?. Dajte molim vas, školu svi moramo proć, voljeli je ili ne, kasnije ustvari se vidi sta ce nam skola.

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Tehničar za računastvo je definitivno smjer u kojem ako se žališ na matematiku ispadaš debil...ali opet jedini na što ja oduvijek imam žalbu je materinji jezik...ajd nek imamo književnost radi opće kulture i povijesti svojeg i drugih naroda...al kog me vraga tupi s tim padežima, imenicama, glagolima kad to kao tehničar za računalstvo nikad neću koristiti...

    E ovo ti je biser i pol. nećeš u životu koristit padeže? ŠTa ćeš govorit moj tata raditi u firma?? A to tupljenje u srednjoj baš i nije bezveze. Pogledaj samo u big brotheru (to je ustvari slika društva), kaže da su padeži sam si je smo ste su.
    When did I know????
    The day my mom told me I could be
    whatever I wanted to be.
    -Allen Iverson #3

  26. #56
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Najbitnije je da ljudi ipak znaju što više različitih znanja tako da se teže može njima manipulirati.
    Jeste i to važno, ali malo ko može ili želi ići prema nekoj velikoj širini znanja. Ljudi uvijek nastoje utrošiti vrijeme na ono od čega će najviše imati koristi, a tu nisam izuzetak.

  27. #57
    Senior Member Lord of The Fleas D@rX's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Tu sam...
    Postova
    359
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    = Citat = Izvorno postao D@rX
    E ovo ti je biser i pol. nećeš u životu koristit padeže? ŠTa ćeš govorit moj tata raditi u firma?? A to tupljenje u srednjoj baš i nije bezveze. Pogledaj samo u big brotheru (to je ustvari slika društva), kaže da su padeži sam si je smo ste su.
    u big brother puštaju idiote radi gledanosti... ispravno sam govorio i pisao i prije nego li sam uopće znao za padeže...
    i ja sam isto pa nisam znao mnogo mnogo pravila koje i danas u drugom srednje srećem. Pravopis se stalno mijenja i nadopunjuje kao i riječnik i zato nam treba to tupljenje.
    When did I know????
    The day my mom told me I could be
    whatever I wanted to be.
    -Allen Iverson #3

  28. #58
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    Jeste i to važno, ali malo ko može ili želi ići prema nekoj velikoj širini znanja. Ljudi uvijek nastoje utrošiti vrijeme na ono od čega će najviše imati koristi, a tu nisam izuzetak.
    Da al je teško utvrditi gdje su te granice onoga što se ne treba ili treba znati. I onda se može dogoditi da imaš SAD gdje su svi usko specijalizirani, a nemaju nikakvo opće znanje.

  29. #59
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Dobro pamtim pravila gramatike, nemam s time problema.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  30. #60
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    Mislim da je važnije naučiti nas padežima, tako da se znamo pravilno izražavati. Ružno bi bilo da u BurekViewu kao tooltip za Zoom+ dugme piše "Uvečaj".
    Padeži-> gramatika
    Č, ć-> pravopis

    Teorija gramatike mi u životu nikada neće trebati osim ako ću nekog podučavati hrvatski, tako da me prosto zaboli pitanje za akuzativ jer nikada neću fulati padež kada ću s nekim pričati.

    Dok, recimo, pravopis mi je vrlo važan (pogotovo zbog posla) i zanimljivo je što mi niko prije bureka nije rekao kako se uz pomoć ekavice može skužiti je li "ije" ili "je".
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •