Vidi rezultate ankete: Mrzite li školu?

Glasači
216. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • ofc, najveće zlo

    138 63,89%
  • ma baš je fora, jedva čekam dječji sabor, weee

    36 16,67%
  • Haha, neidem više u školu

    42 19,44%
Stranica 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 349

Tema: ŠKOLA

  1. #301
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: ŠKOLA

    osnovna je bila Ljudevit Gaj, jedna od najljepših škola koje sam imao prilike vidjeti...osobito sad...stvarno mi nedostaje zafrkavanje po hodnicima sa starim frendovima, a srednja je bila ETŠ...i osnove su zaguljene ako dobiješ mog bivšeg razrednika...ali tehničko crtanje i dokumentiranje je bilo...stresno...onak, morao si biti precizan u desetinku milimetra u crtanju ili ti spusti ocjenu^^
    latinski nije problem za naučiti...jezik kao jezik

  2. #302
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: ŠKOLA

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    osnovna je bila Ljudevit Gaj, jedna od najljepših škola koje sam imao prilike vidjeti...osobito sad...stvarno mi nedostaje zafrkavanje po hodnicima sa starim frendovima
    moja osnovna također, nedostaje mi zezanjes fronedovima, i općenito to društvo, svi ošli u etš, a ja u gimu

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    Sa srednja je bila ETŠ...i osnove su zaguljene ako dobiješ mog bivšeg razrednika
    Stko ti je bio razrednik?

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    ...ali tehničko crtanje i dokumentiranje je bilo...stresno...onak, morao si biti precizan u desetinku milimetra u crtanju ili ti spusti ocjenu^^
    Sšta kod [rimuvano]?

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    latinski nije problem za naučiti...jezik kao jezik
    Sajde to p0onovi ispred gimnazije, i dobit ćeš batina ko nitko, stvarno, stvarno nisi vidio latinaša na djelu, to treba preživjeti, ali stvarno ...

  3. #303
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: ŠKOLA

    prve 3 godine smo imali profesora Šakića za razrednika (on je držao osnove i fiziku), onda je otišao u polu-mirovinu i dobili smo profesora Brčića za razrednika...stariji od nas nekih par godina, znao se oblokat kao nitko kad smo bili u Cerniku u lovačkoj kući svi skupa, napio se, ja mu drpio ključeve, on mi skoro otkinuo bradavicu, ja ga bubnuo
    i ne, ne kod Glavaša, Tehničko crtanje i dokumentiranje smo imali kao predmet u srednjoj...zešće zeznuta stvar...
    inače kad sam završavao osnovnu vaš profesor kemije (više ne znam kako se zove, onak stariji, proćelav tip) me molio da dođem u gimnaziju išao je sa ekipom iz gimnazije na natjecanja iz kemije u isto vrijeme kad sam ja išao sa ekipom iz osnovne...redovno sam imao bolje rezultate od njegovih ^^

  4. #304
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: ŠKOLA

    Vidi ti Hellboya FACE!

    Nego, u mojoj školi profesori pušači preko velikog odmora se skupe u prostoriju u školskoj dvorani koju zovu pušiona... Jednom sam išao nešto gledati u dvoranu i slučajno sam ušao u tu prostoriju a njih 5 duva i stoje čašice sa aperitivima na stolu.... samo su me ošinuli pogledom i drukčije su me gledali do kraja godine...

  5. #305
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: ŠKOLA

    mhm...zvučiš wannabe sarkastično...sutra ti uploadam slike diploma sa natjecanja kad već njušim sumnju ^^

  6. #306
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: ŠKOLA

    Nisam, nisam, kažem ti. Prvo si najbolji na kemiji pa onda klepaš profesore Suzdrži se uploadanja, ne moraš se toliko mučiti

  7. #307
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: ŠKOLA

    gah, klepio sam ga po ruci nakon što me uhvatio za desnu sisu i zavrnuo ju...iste noći smo pješke išli 13 km nizbrdo da uteknemo pred pijanom ruljom ludih cajkaroša...

  8. #308
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Požega (Kaptol)
    Postova
    62

    Re: ŠKOLA

    Najjače kad je kod nas na satu latinskog ovaj lik prdnio i to onak jače, a bila potpuna tišina. I otad ga profesor skroz truje. Kaže " Da si ovih dana prolazio ulicama, led bi se otopio bez problema. "
    Pa kad ga ovbaj pito: "Profesore, mogu an wc ?"
    Ovaj odgovori: "Ajde, Ajde. Bolje tu nego tamo."


  9. #309
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: ŠKOLA

    Imamo mi sada jednog u srednjoj što je rekao bih, wanna be pederska pedofilčina... Stalno momke iz mog razreda klepa, pa ih hvata svugdje, uzeo je jednom sušeni bakalar pa ih je " milovao njime ", bolesnik glupi... uglavnom, pošto ja imam 199 cm mene još nije taknuo i pita on mene: " Mogu li ja malo tebe po glavici... ", a ja ga prekinem, " Profesore, ja bih više da mi ostanemo na ovako, intelektualnim odnosima...." nisam ni dovršio a on je potišteno otišao... nije baš više kontaktirao sa mnom puno !

  10. #310
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: ŠKOLA

    čvjč bolestnog čovjeka, hellboy misliliš na ivoševića koji je otišao u mirovinu, lol ono sam mislio da govoriš o osnovnoj
    e koje si ti godište? da vidim jesi išao s nekim koga znam

  11. #311
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: ŠKOLA

    = Citat = Izvorno postao Bara
    Imamo mi sada jednog u srednjoj što je rekao bih, wanna be pederska pedofilčina... Stalno momke iz mog razreda klepa, pa ih hvata svugdje, uzeo je jednom sušeni bakalar pa ih je " milovao njime ", bolesnik glupi... uglavnom,Spošto ja imam 199 cmSmene još nije taknuo i pita on mene: " Mogu li ja malo tebe po glavici... ", a ja ga prekinem, " Profesore, ja bih više da mi ostanemo na ovako, intelektualnim odnosima...." nisam ni dovršio a on je potišteno otišao... nije baš više kontaktirao sa mnom puno !
    Nadam se i preko 100kg

    Takve najvise volim ^^

  12. #312
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: ŠKOLA

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Nemoj ga rejpat,jos je mlad.

  13. #313
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: ŠKOLA

    = Citat = Izvorno postao Guber
    čvjč bolestnog čovjeka, hellboy misliliš na ivoševića koji je otišao u mirovinu, lol ono sam mislio da govoriš o osnovnoj
    e koje si ti godište? da vidim jesi išao s nekim koga znam
    e da, Ivošević...prije nekih 5-6 godina sam išao na natjecanja iz kemije kad je on vodio svoje društvo iz gimnazije...'89. godište sam...

  14. #314
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: ŠKOLA

    Ljudi, jel vi imate još profesora u školi koji daju čvoke, pleskaju, i tako? Mi imamo jednog iz matematike, ove je godine ošao u mirovinu , kada bi nešto rekli došai bi do nas i počeo nas čupat za bafe, ili nam stat na nozi, ili nas plesnuti, ili udriti po glavi... uglavnom, munjeno staro govno!!

  15. #315
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: ŠKOLA

    me ne kod nas su svi fini

  16. #316
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: ŠKOLA

    http://www.etsmostar.edu.ba/upis.ppt

    ajte skinite pa vidite bili valjalo za mene ista xD

    inace, ucim C++, nemam veze sa hardwareom, imao sam 2 foruma, znam nesto o njima, volim brojeve nego ista, bili se uklopio?
    xD

    a inace sam teski neradnik tako da gimnazija nedolazi u obzir

  17. #317

    Re: ŠKOLA

    Evo lagano nevezano, ali vidim već neko vrijeme da studenti divljaju zbog Bolonje po ulicama Madrida pa me zanima vaše mišljenje o tome.
    Opravdano ili ne? Postoji li šansa da se takvo nešto dogodi i kod nas?

  18. #318
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    1.981

    Re: ŠKOLA

    A sad moglo bi se desit, al opet ne tako davno prosvijedovali su zbog prevelikih skolarina (koje u biti i jesu prevelike i uopce ih ne bi trebalo biti na drzavnim studijima>po meni isto ko da placas skolarinu za srednjoskolsko obrazovanje, ne ubrajajuci privatne skole), pa na kraju nista znacajno od toga. Mene u pravilu smeta ta bolonja jer se ne mojem faksu dogada to da profesori organiziraju kolegije kak njima pase tj. kak im "puhne". Npr. profesor dode neki dan na predavanje i kaze ukidam vam proljetni rok, valjda jer mu malo ljudi dolazi na predavanja , ne znam...onak jbno, od ta tri jadna roka kaj imamo ukini nam jedan, komisjiski ne racunas u pravilu, znaci imas jedan rok...odlicno Dakle uopce nema nekih pravila, kod nekog da bi kolokvirao treas imat 90/100 bodova kod nekog 40, kod nekog su dolasci bitni, kod nekoga ne itd. Znam da svaki profesor ima svoj sistem rada, al neke osnovne stvari...ono daj se dogovorite, poboljsajte to, il vratite stari sistem.

    mah, nek budu prosvijedi, Bolonja ist KRIEG


  19. #319
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: ŠKOLA

    Ja sam vec vise puta rekao da u nasoj drzavi jos uvijek nema i pitaj boga kada ce biti "prave bolonje". Ono, nema nekakvog jedinstvenog sustava nego svaki fakultet se nacelno prilagodio bolonji, u skladu s svojim mogucnostima. I sta se sada desilo!?...jedni fakulteti imaju nekakvu bolonju, dok na drugima bolonje gotovo i nema, al bitno da je mi "imamo". Bolonja kao sustav je dobro zamisljena, al sto je zalosno, katastrofalno lose se provodi. Pitanje je samo vremena kada ce studentima i u Hrvatskoj prekipjeti i kada ce poceti masovni prosvjedi jer trenutna situacija je fakat ubitacna. Npr., uzmimo moj FOI i brucose koje su ga upisali ove godine. Po semestru, brucosi imaju 7 predmeta+TZK. E sad, na svakom predmetu postoje 2 sata predavanja i 1 ili 2 sata seminara. E posto je rijec o FOI-u(informaticki faks), gotovo svaki drugi predmet ima vjezbe na racunalu pa stoga onoj satnici dodajmo jos 2 sata vjezbi na racunalu. Tako npr se desi da za jedan kolegij moramo potrositi 5 sati tjedno samo da obavimo obvezne stvari(predavanja+seminari+labosi). Pomnozite tih 4/5 sati sa 7 i dobijete da morate na faksu "provesti do 30 sati tjedno". Stavio sam ovo pod navodnike jer naravno zbog prekrasnih rasporeda to ispada cijeli dan svaki dan. Znaci, brucos mora provesti pet cijelih dana na faksu(desi se da je ponekad i subota radna radi nekakvih nadoknada) i onda jos se od bolonjca ocekuje da uci kroz vikend. Kako je vec jedan forumas napisao u drugom topicu, pobogu, pa nismo se ozenili za faks na kojem studiramo!...I da, tako to traje pet tjedana i onda dođe tjedan kolokvija u kojem student ima 7 komada i na svakom se ocekuje da bude prolazna ocjena(redovan rad a.k.a bolonjac a.k.a velika prolaznost, ne!?). I sad vi recite da su ovo normalni uvjeti za rad...a o ostalim "biserima" koji se događaju rađe ni nebi govorio. Vjerujem da je na drugim fakultetima barem slicno, tak da veliki prosvjedi kod nas?? Sasvim realna stvar, ako se stvari drasticno ne promjene...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #320
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    16

    Re: ŠKOLA

    idem sedmi razred,a razrednik je bože sačuvaj...ima godina kao stara kruška i još starija trešnja zajedno,a ne bi otišo u mirovinu,nema majke...imamo i neku nastavnicu koja je još starija od njega,maltene na samrti(to jedva čekam),ubila mi je svaki pojam fizike,kada ju imamo najradije bih usmjerio minobacač na nju i razrednika,pa kud pukne-pukne.
    tko zna,zna!onaj tko zna da ja znam ono što on ne zna zna da ga moje znanje može ubiti u zdrav mozak.

  21. #321

    Re: ŠKOLA

    Čudno mi je da to svi kažu.

  22. #322
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: ŠKOLA

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ja sam vec vise puta rekao da u nasoj drzavi jos uvijek nema i pitaj boga kada ce biti "prave bolonje". Ono, nema nekakvog jedinstvenog sustava nego svaki fakultet se nacelno prilagodio bolonji, u skladu s svojim mogucnostima. I sta se sada desilo!?...jedni fakulteti imaju nekakvu bolonju, dok na drugima bolonje gotovo i nema, al bitno da je mi "imamo". Bolonja kao sustav je dobro zamisljena, al sto je zalosno, katastrofalno lose se provodi. Pitanje je samo vremena kada ce studentima i u Hrvatskoj prekipjeti i kada ce poceti masovni prosvjedi jer trenutna situacija je fakat ubitacna. Npr., uzmimo moj FOI i brucose koje su ga upisali ove godine. Po semestru, brucosi imaju 7 predmeta+TZK. E sad, na svakom predmetu postoje 2 sata predavanja i 1 ili 2 sata seminara. E posto je rijec o FOI-u(informaticki faks), gotovo svaki drugi predmet ima vjezbe na racunalu pa stoga onoj satnici dodajmo jos 2 sata vjezbi na racunalu. Tako npr se desi da za jedan kolegij moramo potrositi 5 sati tjedno samo da obavimo obvezne stvari(predavanja+seminari+labosi). Pomnozite tih 4/5 sati sa 7 i dobijete da morate na faksu "provesti do 30 sati tjedno". Stavio sam ovo pod navodnike jer naravno zbog prekrasnih rasporeda to ispada cijeli dan svaki dan. Znaci, brucos mora provesti pet cijelih dana na faksu(desi se da je ponekad i subota radna radi nekakvih nadoknada) i onda jos se od bolonjca ocekuje da uci kroz vikend. Kako je vec jedan forumas napisao u drugom topicu, pobogu, pa nismo se ozenili za faks na kojem studiramo!...I da, tako to traje pet tjedana i onda dođe tjedan kolokvija u kojem student ima 7 komada i na svakom se ocekuje da bude prolazna ocjena(redovan rad a.k.a bolonjac a.k.a velika prolaznost, ne!?). I sad vi recite da su ovo normalni uvjeti za rad...a o ostalim "biserima" koji se događaju rađe ni nebi govorio. Vjerujem da je na drugim fakultetima barem slicno, tak da veliki prosvjedi kod nas?? Sasvim realna stvar, ako se stvari drasticno ne promjene...
    Bravo Deadwalker. Ja sam sada 1. srednje i nadam se da će se bar nešto promijeniti do mog dolaska na faks jel situacija mi se čini dosta nestabilna...

  23. #323
    Senior Member Lock'n'Load Gaming Insider's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod, Hrvatska
    Postova
    171

    Re: ŠKOLA

    I agree on 1st comment
    Ocu kifju!!!!!!
    Google

  24. #324
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: ŠKOLA

    = Citat = Izvorno postao ch1asm
    Dnevni broj sati nastave utvrđuje se rasporedom sati škole. Teorijska nastava ne može iznositi više od 6 sati dnevno.
    Neznam dali je to 6 ili 8...jer 8 je normala kod mene ^^
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  25. #325
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: ŠKOLA

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    = Citat = Izvorno postao ch1asm
    Dnevni broj sati nastave utvrđuje se rasporedom sati škole. Teorijska nastava ne može iznositi više od 6 sati dnevno.
    Neznam dali je to 6 ili 8...jer 8 je normala kod mene ^^
    I kod mene je 8 normala, ali uvijek nešto od toga nije teorija. [Radioničke vježbe, laboratorijske vježbe, tjelesni...]
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  26. #326
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: ŠKOLA

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    = Citat = Izvorno postao ch1asm
    Dnevni broj sati nastave utvrđuje se rasporedom sati škole. Teorijska nastava ne može iznositi više od 6 sati dnevno.
    Neznam dali je to 6 ili 8...jer 8 je normala kod mene ^^
    I kod mene je 8 normala, ali uvijek nešto od toga nije teorija. [Radioničke vježbe, laboratorijske vježbe, tjelesni...]
    mi imamo tri dana u tjednu kada je full teorija (7 sati teorije)

  27. #327
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: ŠKOLA

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    = Citat = Izvorno postao ch1asm
    Dnevni broj sati nastave utvrđuje se rasporedom sati škole. Teorijska nastava ne može iznositi više od 6 sati dnevno.
    Neznam dali je to 6 ili 8...jer 8 je normala kod mene ^^
    I kod mene je 8 normala, ali uvijek nešto od toga nije teorija. [Radioničke vježbe, laboratorijske vježbe, tjelesni...]
    Mi imamo radioničke jedan dan,4 sata zaredom,drugi dan laboratorijske,a sve ostale dane 7-8 sati teorijske nastave...
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  28. #328
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    PcPlay Forum
    Postova
    515

    Re: ŠKOLA

    A čujte ovo, na ulazu u moju školu piše na zidu na zlatnoj pločici "ovo je mjesto nulte tolerancije na nasilje". Aha, moš mislit. Imamo dežurne nastavnike na hodnicima, i svi se tuku, a nastavnike nije briga I NEMOĆNI SU. Kažu da je to zbog pravilnika. Ptuj ptuj. Mislim, jedan "učenik" je, ono, totalno bezobrazan prema nastavnicima i nastavnika svrbi dlan da ga ošamari, ali ovaj mu se samo smješka u lice. BTW upravo je pao razred, sve jedinice na kraju. Jadnik.
    Ljudi moji, ja nemam internet. Sve postove sam napiso sa tuđih računala koje imaju internet. Priča se da ću ga uskoro dobiti. Drž'te mi fige.

  29. #329
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: ŠKOLA

    = Citat = Izvorno postao Mr Vercetti
    A čujte ovo, na ulazu u moju školu piše na zidu na zlatnoj pločici "ovo je mjesto nulte tolerancije na nasilje". Aha, moš mislit. Imamo dežurne nastavnike na hodnicima, i svi se tuku, a nastavnike nije briga I NEMOĆNI SU. Kažu da je to zbog pravilnika. Ptuj ptuj. Mislim, jedan "učenik" je, ono, totalno bezobrazan prema nastavnicima i nastavnika svrbi dlan da ga ošamari, ali ovaj mu se samo smješka u lice. BTW upravo je pao razred, sve jedinice na kraju. Jadnik.
    E, baš to, svi mogu zajebavati nastavnike kad im jedinice i neopravdani ništa ne znače, a ako nekom prekipi i izdere se i opali šamar, odmah dobiva otkaz i suđenje. Danas se previše sere o tim dječjim pravima i "odgoju kroz razgovor" kad to nikome ništa ne znači. Mi smo dobivali batine u nižim razredima i nitko se nije usudio sranja radit, a sad kad vidim šta prvi razredi rade...

  30. #330
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: ŠKOLA

    Bah! Mi smo u prva 4 razreda osnovne dobili batina kao volovi. Praksa je služila svrsi i podupirem ju.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •