Vidi rezultate ankete: Mrzite li školu?

Glasači
216. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • ofc, najveće zlo

    138 63,89%
  • ma baš je fora, jedva čekam dječji sabor, weee

    36 16,67%
  • Haha, neidem više u školu

    42 19,44%
Stranica 1 od 12 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 349

Tema: ŠKOLA

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    ŠKOLA

    Škola----> fuj najveće zlo u povjesti čovjeka...(dobro drugo, najveće zlo je EA...)

    Pogotovo zadnji tjedan... najjace mi kad pitam smijem li odgovarat za veću ocjenu kaže, "šta se nisi javio prije zadnjeg tjedna nemože to tako..." tako je bilo prošle godine... ove godine u studenom, cjelo vrjeme svakog pitam smijem odgovarat, ne! treba i učiti kad čemo svo gradivo obraditi(pa nije li HNOS smanjio gradivo?)... i sad mi opet sve ostaje na zadnji tjedan, idem ujutro u školu, a unutra je do 3. sata temperatura ispod ništice, a ja sam jedva budan... totalno iscrpi čovjeka, ma fuj jedva čekam da završi...

    Ima tema u Alt-F4, ali ovo je posebno za pljuvanje škole i svega što ima veze sa školom

  2. #2
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    imaš temu već, tamo pljuj komentiraj i hvali, sad samo treba doći famozni mod i lockat ovo lol

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: ŠKOLA

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    Škola----> fuj najveće zlo u povjesti čovjeka...(dobro drugo, najveće zlo je EA...)

    Pogotovo zadnji tjedan...Snajjace mi kad pitam smijem li odgovarat za veću ocjenu kaže, "šta se nisi javio prije zadnjeg tjedna nemože to tako..." tako je bilo prošle godine... ove godine u studenom, cjelo vrjeme svakog pitam smijem odgovarat, ne! treba i učiti kad čemo svo gradivo obraditi(pa nije li HNOS smanjio gradivo?)... i sad mi opet sve ostaje na zadnji tjedan, idem ujutro u školu, a unutra je do 3. sata temperatura ispod ništice, a ja sam jedva budan... totalno iscrpi čovjeka, ma fuj jedva čekam da završi...

    Ima tema u Alt-F4, ali ovo je posebno za pljuvanje škole i svega što ima veze sa školom
    i mene to ubija u pojam
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  4. #4
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Školu prošao, drago mi je. :D

  5. #5
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Školu prošao, drago mi je.

    jesam i ja jedno hiljadu puta, pored nje ohoho hehe

    očeš reči da si završio

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Još se mučim 3 razred srednje ohh
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    da, jebeš školu, najbolje da ti daju plug u ruke sa sedam godina
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  8. #8
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Meni je škola dosadna, profesori ne znaju dobro prezentirati gradivo (ima iznimki), ono što sad radimo iz infe znam već godinu dana (Pascal), i općenito, dosada. Za polugotiške me boli k****, važan mi je kraj godine.

    P.S. Jeste li čuli za profesora Horvatinovića? Ako niste, idite na YouTube. On je meni profesor povijesti.

  9. #9
    = Citat = Izvorno postao Iron Storm
    ... profesori ne znaju dobro prezentirati gradivo (ima iznimki)...
    To je po meni glavni problem, posebno u tehničkim školama. Mislim, uzalud mu što je on dip.ing. (dipling) ako ne zna to pošteno prezentirati.

  10. #10
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    [quote=Arbiter of Change]
    = Citat = Izvorno postao "Iron Storm":38kqpf2t
    ... profesori ne znaju dobro prezentirati gradivo (ima iznimki)...
    To je po meni glavni problem, posebno u tehničkim školama. Mislim, uzalud mu što je on dip.ing. (dipling) ako ne zna to pošteno prezentirati.[/quote:38kqpf2t]


    točno to, tako kod nas na faksu lik isto ima tih pizdarija ispred svoga imena, a predavanja su mu Power point prezentacija koja je smo tekst preko cijelog slajda, znači nije izvukao samo najbitnije nego ono koda je c/p sa nekog sjta što najvjerovatnije i je, ali mi se čini da nije jel ima pravo pisnih grešaka da je to Bogu za plakat, predmet je ekologija, i žalosno je to što bi to možda bio jedini predmet koji bi volio poslušat jer sam ga imao u šumarskoj pa bi nekre stvari mogao i povezati ovak gubljenje vremena, fakat žalosno

  11. #11
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tribunal
    Postova
    175
    Ja sam je davno,daaavno završio i ne fali mi samo radi glupih profesora. Jedino mi fali ono školsko druženje
    Protiv gluposti i bogovi sami bore se uzalud
    http://ultimaguild.forumotion.com/

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Meni će falit ekipa kad odem sad u srednju...ali školu mrzim,gubim vrijeme koje mogu trošit pametno na budućnost...npr. da nemam škole mogao bih cijeli dan derat C++ i PHP i jednog dana se zaposlit u Blizzardu ili Bethesdi...

    A ovakva škola je sh*t...jučer radili žmigavac na tehničkom.Imali smo široku lemilicu i par komadića lema
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945
    Meni je puna kapa mehanike, TOS-a (tehnologija obrade i sastavljanja), fizike i svega toga. A kad sm misli da je osnovna dosadna...
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    nemojte tako. dok je zavšite željet ćete još barem malo škole.
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    = Citat = Izvorno postao POSA
    nemojte tako. dok je zavšite željet ćete još barem malo škole.
    Aha...da,zaželjet ću još malo da mi zauzima sate i sate slobodnog vremena da bi *khm* naučio nešto*khm* šta već znam...
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  16. #16
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    = Citat = Izvorno postao POSA
    nemojte tako. dok je zavšite željet ćete još barem malo škole.
    Ne znam, meni je jako drago što je to razdoblje života iza mene.

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    da, lako tebi reći koji sad govoriš kako ti je sad fax prelagan i zajebancija
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  18. #18
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    bem ti onog ko je izmislio skolu, tj. ocjenjivanje

  19. #19
    vidim da pola ovog foruma ima oko 10god te ih puca film 'ajmo biti kul i pljuvat po skoli'
    ja znam par takvih u stvarnom zivotu iz moje generacije (20 godina) koji su totalno si zivot upropastili i ponavljaju maturu po 17 put... uglavnom su Ogame i Wow bili krivci.
    ja sam oduvijek imao stav da je skola nesto normalno, nesto sto trebas raditi, neki cilj u zivotu... pa danas, iako igram wow i sve nove igre, uredno davam ispite na građevini, a i kroz srednju sam imao dobre ocjene...

    ali stav ocjene su zlo i skolu treba srusiti...ah...djecurlija

  20. #20
    Member Plants Vs Zombies Mithras's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Tu iza brda
    Postova
    34
    = Citat = Izvorno postao Rapttor
    vidim da pola ovog foruma ima oko 10god te ih puca film 'ajmo biti kul i pljuvat po skoli'
    ja znam par takvih u stvarnom zivotu iz moje generacije (20 godina) koji su totalno si zivot upropastili i ponavljaju maturu po 17 put... uglavnom su Ogame i Wow bili krivci.
    ja sam oduvijek imao stav da je skola nesto normalno, nesto sto trebas raditi, neki cilj u zivotu... pa danas, iako igram wow i sve nove igre, uredno davam ispite na građevini, a i kroz srednju sam imao dobre ocjene...

    ali stav ocjene su zlo i skolu treba srusiti...ah...djecurlija
    S

  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas Kablam's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Gospić
    Postova
    390
    Evil i say, EVILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
    http://en.wiktionary.org/wiki/Appendix:Internet_slang

    da ne moram stalno ić u kafanu za link

  22. #22
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    ma ne mrzim skolu koliko mrzim zatupljene i senilne profesore kojima je cilj porusiti 50 ucenika godisnje
    ugl , moj razred ima 129 jedinica na polugodistu

  23. #23
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    To je po meni glavni problem, posebno u tehničkim školama.
    Ne znam kako kod tebe, ali ovdje kod mene u Karlovcu su ti profesori stručnih predmeta meni baš super, odlično mi objasne gradivo, a i zanimljivo je. Dok naprimjer profesorica iz povjesti samo vrti slajdove, profesorica iz Hrvatskog inzistira na plakatima i slične gluposti.

    @vi koji idete u srednju, a žalite se kako vam je užasno - koji quratz idete onda u školu? Ispišite se odmah pa, kako je Mortal reko, plug u ruke i deri. Vi ak mislite da će te jednog dana moć bit "netko" i imat dobar, lagan i dobro plačen poso bez škole, onda navalite i javite dojmove.

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701
    naravno da mrzim školu, zadaće učenje i to, ali opet, da nema škole.... većinu frendova sam tamo upoznao...

  25. #25
    Senior Member Lord of The Fleas Kablam's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Gospić
    Postova
    390
    još samo petak , još samo petak .
    http://en.wiktionary.org/wiki/Appendix:Internet_slang

    da ne moram stalno ić u kafanu za link

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    školu u principu ne mrzim, volim druženje i zajebanciju s profesorima, ali mi se nekada škola popne na vrh *****, znate kako je to, ne moram vam pričati

  27. #27
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    22
    Haha, neidem više u školu
    i isao bi bez problema jos 10 godina

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas Kablam's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Gospić
    Postova
    390
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    u koju ti školu ideš?
    Osnovna Jure Turića 7 razred
    http://en.wiktionary.org/wiki/Appendix:Internet_slang

    da ne moram stalno ić u kafanu za link

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    eto vidiš...još godinu dana i ti si slobodan čoek...imaš svoj život u svojim rukama...nemoj ni ići u srednju...to je za debile koji žele napraviti nešto od sebe...ti idi i lutaj svijetom...kamo god te vjetar ponese...
    Fora je u tome da si sa sadašnjim školskim sustavom možemo komotno obrisat dupe jer ne služi obrazovanju kako bi trebao. Previše podataka, bez ikakve svrhe, neorganiziranost, bespotrebni predmeti (šta će mi matematika ako idem za jezike?!?!), IQless vlada koja ofc zna sve i treba ući u Europu asap odnosno uvesti državnu maturu tako kombinirajući sustavno mučenje sa sustavnim debilizmom. Eto

  30. #30
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Najveći problem našeg školskog sustava je nedostatak novca, što se tiče gradiva to ionako ovisi od profesora do profesora što će i koliko tražiti, a vjerujem i da bi profesori bili bolji da je više novca u sustavu.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •