Vidi rezultate ankete: Moze podforum?

Glasači
84. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    30 35,71%
  • Ne

    54 64,29%
Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 36

Tema: Heroji?

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Heroji?

    Jel bi moglo(ma moze se...) da se napravi Heroes of Might&Magic podforum?

    Cjeli serijal je super i po mnogima je najbolji TBS(nekim i najbolja strategija...), jer serijal je stvarno fenomenalan, a TBS vec polako izumire...
    U svakom nastavku(dobro izuzet cemo 4.) nema nikakvog tank rusha, svaka rasa ima svoje prednosti i mane, svoje taktike, heroje, artefakti njihovo spajanje i jos mnogo toga....
    HoMM 3 i 5 imaju super map editor uz kojeg je prelagano praviti vlastitu mapu...

    Mislim da serijal zasluzuje podforum

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    mislim da nema dovoljno igrača na forumu
    prije par dana otvorio sam jedan topik u vezi homm5 expanzije
    0 odgovora

  3. #3
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    ne igram to i cijeli serijal mi se ne svidja

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701
    ajd stavi anketu "igrate li heroes" pa da onda vidimo, iako mislim da vas nema dovoljno...

  5. #5
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    ja sam apsolutno za, ali je problem nedovoljna zainteresiranost ostalih forumasa...

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701
    = Citat = Izvorno postao TAGAN
    ja sam apsolutno za, ali je problem nedovoljna zainteresiranost ostalih forumasa...
    pa kako da budem zainteresiran za nešto što ne igram? naravno da sam za da se otvori, ali nemam od toga nikakve koristi jer ga ne igram

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780
    ne...bilo je puno pametnijih ideja za neke podforume,a nisu prosle,pa onda sad glasam da ova ne prode....

    nhf kolega...

    edit: iako su mi herosi dost dobra igra...

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    jbg nista onda, steta jer je cjeli serijal super.... mada ni na ET podforumu nema puno ljudi....

  9. #9
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    NOT!
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  10. #10
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    ne

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer NiX4's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    U borbi protiv horda zla
    Postova
    1.426
    daj ovo je glupo ovako nabijat post count , trebala bi samo anketa postojati
    silent we fall

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    vidi ko kaze

  13. #13
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Ili daj barem obrazložite zašto da ili ne.

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    Šteta što nema nekoga, jer ovdje stvarno ima puno taktika i svaka je dobra protiv necega...

    svaka rasa je super i sve je tako detaljno, a o grafici(koja je 1 i po god. stara) u homm 5 da i ne govorim, no vecina tih klinaca sto vole eye-candy grafiku su preglupa da bi shatila kako se igra igra tako da...

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    B'n'H
    Postova
    762
    Mislim da ne jer ima i previse podforuma a za heroese je i par tema dovoljno...Nisam bas upucen sto se heroes community-a tice ali ne znam bas koliko je modabilna i koliko modova ima pa da se eventualno o njima i pise...
    Neka kul slika

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    khm... da igra je savrsena pa netrebaju nikakvi modovi, s druge strane je tu dlican map editor(znao sam s njim radit sa 8 god ) koji je dobar i u homm 3 i u homm 5, poptpuno jednostavan a opet slozen...

    a taktika kolko ima... rase... heroji....

    ae sad moram ici

  17. #17
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    igra, tj HoMM 5 nije savrsena zobg jednog prospusta...
    ogromna neoptimiziranost, inace su homm predobre igre...^^

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    igram HoMM3 aktivno(igro sam) al kad mi ovaj idoser dosadi vracam se hommu, homm3 igram odkad je izaso i svi ostali hommi mi ne pasu il su jednostavno glupi, heh, jednom kad se naviknete na Homm3 svi ostali dijelovi su vam retardirani..
    tak da glasujem da se otvori podforum, al sa opcijom u profilu da ga se sakrije, ak bi nekom smetalo
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    HoMM 5 naspram grafike koju ima, i ogromnih animacija je super optimiziran...
    dok neki supreme commanderi i sl. imaju sličnu ili još goru grafiku, pa opet zahtjevaju jači hardver...

    @Svinjoguz Jesi igro sa expanzijom Hammers of Fate ili sa patchem(mislim da je 1.3) kompletno mjenja interface i sve što se može, d aizgleda baš kao u homm 3... i meni je u početku homm 3 owno 5 i pljuvo sam na pcplayevu recu istog, ali kad ga malo bolje proigraš postaje sve bolji... Igram ga već dosta dugo a opet neznam sve tajne svake rase...(čak ni za sylvan koja mi je omiljena) jer svaki heroj ima posebne abilitye(sposobnosti)...
    HoMM 5 mi je ipak malo bolji od HoMM 3, ali nema ništa naspram 1k-2k lichesa ili gomilu sharpshootera, ili pak uber wizard heroja iz towera...
    No ima i HoMM 5 sve to

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Osobno obožavam heroje al realno nema dovoljnog interesa da bi se imao jedan takav podforum.

    Al smatram da bi se trebao otvorit jedan strogi RPG forum. Pod "strogim" mislim sa strogim pravilima tipa jedna igra max 2 teme; jedna opcenito a druga *spoiler* tema ili nesto slicno; a ne da ko na RES podforumu ima milion besmislenih tema tipa najbolji grad, najbolja knjiga i neznam sta sve ne
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  21. #21
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao NiX4
    daj ovo je glupo ovako nabijat post count , trebala bi samo anketa postojati
    lawl

    Nisam za o.O
    #paperplatoongoonz

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Osobno obožavam heroje al realno nema dovoljnog interesa da bi se imao jedan takav podforum.

    Al smatram da bi se trebao otvorit jedan strogi RPG forum. Pod "strogim" mislim sa strogim pravilima tipa jedna igra max 2 teme; jedna opcenito a druga *spoiler* tema ili nesto slicno; a ne da ko na RES podforumu ima milion besmislenih tema tipa najbolji grad, najbolja knjiga i neznam sta sve ne
    e viš ovo je dobra ideja...
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  23. #23
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701
    mislim da pokušaj propada, ali ovo gore je dobra ideja

  24. #24
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    Protivsam podforuma za Heroje,ali također mislim da bi podforume za određene igre trebalo zamijeniti podforumima za određeni žanr.Zašto su npr.Starcraft (RTS) i Diablo(HnS RPG) u istom podforumu?Istina je da imaju istog proizvođača,ali podjela po žanrovima je meni prihvatljivija.

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    ne ne treba... sorry


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  26. #26
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Osobno obožavam heroje al realno nema dovoljnog interesa da bi se imao jedan takav podforum.

    Al smatram da bi se trebao otvorit jedan strogi RPG forum. Pod "strogim" mislim sa strogim pravilima tipa jedna igra max 2 teme; jedna opcenito a druga *spoiler* tema ili nesto slicno; a ne da ko na RES podforumu ima milion besmislenih tema tipa najbolji grad, najbolja knjiga i neznam sta sve ne
    ovo je jos bolja tema, i to puno

    a sta se tice homm podforuma moze

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    HoMM se lagano stavi u taj podforum... Svaki nastavak dobije svoj topić i to je to... Kao i Disciples i Age of Wonders... NAravno, to nisu cisti rpg naslovi vec kombinacija tbs/rpg al mislim da su u nekoj mjeri to srodni zarnovi a i stvarno igre imaju dovoljno rpg elemenata.

    Moja je ideja da svaka igra ima maksimalno 2 topića; i ili bi strogo zabranjeni topići tipa najbolji heroj u HoMM ili najbolja magija u Baldurs Gateu... Ako se nekome raspravlja o tome, lagao postavi upit unutar topića igre, pa ako ima zainteresiranih za raspravu lagano se povede. To dovodi do preglednosti foruma a takodjer izgleda i ozbiljnije.

    Također potrebna je jedna Sticky tema gdje bi bile sve teme unutar podforuma, kojih opet nebi bilo previse zbog razloga koje sam naveo prije. To također dovodi to preglednosti podforuma, bitno smanjuje otvaranje dvostrukih tema jer jednim klikom miša vidimo sve otvorene. Tražolicu ionako nitko ne koristi pa smatram da bi to bilo od velike pomoči.

    Pri otvaranju temu, strogo bi bilo abranjeno otvorit temu sa uvodnim postom tipa: Meni igra rula a kaj vi mislite? Bez veze i uopce ne navodi na daljnju raspravu. Svaka novootvorena tema trebala bi imat u uvodnome postu barem mini recenziju igre, par slika, koji link na slizbene stranice ili neki fan site. Tako da ako netko i nije igrao doticnu, uvodni post u njemu probudi neku znatiželju. Takđer odmah se dobiva i materijala za raspravu...

    Ovo su mi ovako neke prve ideje kako bi to moglo izgledat...

    Sorry na podužem postu
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  28. #28
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    ne....
    ionak ima previse podforuma, foruma počima izgledati kao kupus salata
    Boli me K***C !!11

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer mamlaz's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tamo gdje se svijetla gase...
    Postova
    1.434
    Ma HoMM franšiza rula!

  30. #30
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    = Citat = Izvorno postao NiX4
    daj ovo je glupo ovako nabijat post count , trebala bi samo anketa postojati
    lawl

    Nisam za o.O
    U pravu si, prljavi spameri...

    Možete vi imati HoMM podforum ako dobijemo Diablo podforum...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •