Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 199

Tema: Crysis

  1. #61
    patch = 10fpsa vise... provjereno..
    Core2 DUO 6400(3.0clck),abitab9pro,EVGA 8800gt(zalmanvf1000),2gb kingnmaxddr2 800,cheftec 650wpsu,benq 19" lcd,audigy2 zs,creative l 5700 digital,320gb seagateb

  2. #62
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao nomad-delta
    patch = 10fpsa vise... provjereno..
    zavisi sve o grafičkoj
    neće netko sa 6600gt dobit 10fpsa
    taj tvoj info ne znači nikome ništa osim onima koji imaju indentičan komp il barem istu grafičku

  3. #63
    cuj ako igra na onim postavkama za njega igrivim sigurno hoce..
    Core2 DUO 6400(3.0clck),abitab9pro,EVGA 8800gt(zalmanvf1000),2gb kingnmaxddr2 800,cheftec 650wpsu,benq 19" lcd,audigy2 zs,creative l 5700 digital,320gb seagateb

  4. #64
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Imate crysis topic,tamo raspravljajte o tome dali patch daje 0.001 FPS-a više na tom,kao što netko reče,benčmarku.

    Evo,frend koji je 3D dizajner kupio Crysis(originale),instalirao ga,kaže dobra grafika i deinstalirao xD
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  5. #65
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    lik kaka dezinformacije i moram se ne složit da je neznam koji topik
    samo nek mi da link koji potvrđuje da svaka grafiča dobije boost od 10 fpsa i staviću u rank pwned by taj-i-taj
    i da čestitaj frendu na glupu potezu

  6. #66
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348
    da li bi 8600gt dobila kakav boost?

  7. #67
    probaj
    Core2 DUO 6400(3.0clck),abitab9pro,EVGA 8800gt(zalmanvf1000),2gb kingnmaxddr2 800,cheftec 650wpsu,benq 19" lcd,audigy2 zs,creative l 5700 digital,320gb seagateb

  8. #68
    Senior Member Nuke me please ZC_Someone's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    zagorska husta
    Postova
    215
    = Citat = Izvorno postao Iron Storm
    O ukusima se ne raspravlja .
    Sve zavisi voliš li takve FPSe ili ne. Malo sam odigrao demo, pa ću bit slobodan i prokomentirati.

    Istina da je Crysis većinom grafički demonstrator, no ima i pozitivnih elemenata. Igrao sam demo, pa priču neću komentirati. Borbe, da, većinom se sve svode na isti kalup, no gdje u takvim FPSovima nisi vidio "bitku po kalupu"? Ista stvar: hvataj zaklon>izviri>pucaj>sakrij se>izviri>pucaj itd. , tek neke sitne varijacije (cloack npr.). U Crysisu, bar koliko sam vidio, situacije nisu (pretjerano) skriptirane (aludiram na CoD2), tako da neće stalno dolaziti ako ne prođete neki trigger da se dogodi slijedeća radnja. Voice acting varira o težini igre (pogledajte opise težinâ). CoD4 i Crysis nema smisla uspoređivati zato jer se radi o različitim tipovima FPSa.
    ali drugi dobri FPSovi imaju dobru priču, igrivost, optimiziranost, atmosferu

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    Meni je osobno Crysis odličan po svim aspektima. Samo je prekratak. A iz većine vas vrišti ljubomora jer ju ne možete igrati na max detaljima pa ju pljujete zbog "neoptimiziranosti"... Igru moj brat piči na low detaljima na 7 godina staroj konfiguraciju u finom FPSu i jako lijepo izgleda za te godine
    meni isto radi ko i frendu koji nema tri gige rama i koji ima grafičku slabiju od moje

    = Citat = Izvorno postao nomad-delta
    patch = 10fpsa vise... provjereno..
    i ne uopče nije bila neoptimizirana ako patch može napravitit toliku razliku

    netko je napisao da je crysis pobrao finte iz drugih igara, zaboravio je spomenuti Carmackovu metodu sigurne igrivosti odi od jedne točke do druge, pa se vrati pa odi na treću i sve to smjestili u ogromne sobe koje nemaju zidove već umjesto njih sigurnu smrt, ma daj molim te tako repetativnu igru nisam vidio od kvake4
    i kolko vidim u zadnje vrijeme svi imaju svoju verzuju stridera iz hl2

    i priznajem joj grafičku realnost i fiziku ali zabijanje u zgrade i dizanje u zrak je bilo zanimljivo prvih pola sata poslje je dosadno

    i kako se ju usuđujete usporediti s fisherom, u splinter cellu se šuljanje ne temelji na cloak, trk do grma, recharge, cloak, trk do grma, ubij čuvara i tako to ide ko kad u C++ uđete u takvu gadnu beskonačnu petlju da vam komp počne smajliče crtati po ekranu, a vjerujte to je teško napraviti

    priča - lol, prije crysisa sam igrao Portal i on mi je igriviji, ima bolju priču, atmosferu, zabavniji je, a ima 750mb

    imam još samo ovo reći o crysisu, nabije mu Byron Long k.... u guzicu marketinšku
    size matters not,
    for my ally is the force,
    and powerful ally it is.

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Crysis ima puno više osim grafike, samo treba to sve otkrit. Igra je pre zahtjevna, to fkt je, kad kupim novi komp za 2-3 godine onda ću s guštom odigrat Crysis ponovo i ponovo.

    U Crysis sam se lijepo uživio, baš imaš osjećaj kao da si živina zbog tog nano suit-a.

  10. #70
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084
    igra mi je super ali joj fali zatvorenih prostora tako da mi je far cry još uvijek puno bolji

  11. #71
    Senior Member Lock'n'Load vkgamer16's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Rapture
    Postova
    153
    igra je jedno od najvecih sranja koje sam odigrao u puno vremena,far cry clone,razocaranje vece od hellgate londona.i onda tamo neki iggy kaze kako je crysis vjerojatno najbolja igra iz 2k7
    Lunatics.Leaks.Rebellion.And now bleeding ghosts.Aint life in Rapture grand?

  12. #72
    Senior Member Lock'n'Load vkgamer16's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Rapture
    Postova
    153
    crysis bolji od hl2,de ne seri,a i sto se tice igre godine 2k7 to je definitivno bioshock
    Lunatics.Leaks.Rebellion.And now bleeding ghosts.Aint life in Rapture grand?

  13. #73
    = Citat = Izvorno postao vkgamer16
    igra je jedno od najvecih sranja koje sam odigrao u puno vremena,far cry clone,razocaranje vece od hellgate londona.i onda tamo neki iggy kaze kako je crysis vjerojatno najbolja igra iz 2k7

    svaka čast ja ne razumjem oko čega je se digla tolika prašina jest da je grafika dobra ali nema šanse da bi kupio igricu za koju treba ogromna konfiguracija a prijeđeš je za pola sata
    Postal 2 rules

  14. #74
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683
    slažem se da je crysis dobra igra, al se ne slažem (nikako!) da je bolja od bioshocka.

  15. #75
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945
    Bioshock ima puuno bolju atmosferu, dovoljno je demo zaigrat. Crysis sam igro samo demo doma i multiplayer u igraonici, ali isto imam neke zaključke...
    Kao prvo više su isfurali tropski otok i džunglu, dovoljno je bilo u far cry. kao drugo priča je SF trash i zamara i treće totalno me iritiraju patrolirajući ratni brodovi- makneš se 10m od otoka i instantno te dignu u zrak...
    U multiplayeru je gameplay prespor, barem prema mojim dojmovima... uz sve one mogućnosti nanosuita očekivao sam da će biti ludo ko u quakeu 3 areni ili UT-u...
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao Ryder
    treba ogromna konfiguracija a prijeđeš je za pola sata
    Post godine !!!

  17. #77
    Senior Member Lock'n'Load vkgamer16's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Rapture
    Postova
    153
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    znaš..onaj tamo neki IgGy iliti za tebe gospodin Igor Gajić je osoba koju sam imao čast upoznati i za koju vjerujem da ima kredibilitet da neku igru pravilno ocijeni...a tebe upozoravam da se smiriš...i onako usput, igra godine 2k bi bio DeusEx, NOLF ili Homeworld...ako već ne znaš pisati kratice godina, izbjegavaj ih...
    da li bi crysisu dao 96%?
    da li bi ga nazvao najboljom igrom 2k7?
    da li bi rekao da je bolja od bioshocka?
    ako ti je barem jedan od odgovora potvrdan,nisi normalan.
    e btw,ko ti je dopustio da na mene gledaš svisoka???
    Lunatics.Leaks.Rebellion.And now bleeding ghosts.Aint life in Rapture grand?

  18. #78
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    @vkgamer16 Hellboy je upravu. Recenzeti određenih igara ocjenjuju igre na najrealniji način, ako idemo uspoređivat Crysis i BioShock meni su tu negdje slične po ukupnom dojmu. Tebi ne trebaju ocjene ništa govorit ako to ne želiš i bezveze se opterečuješ zbog toga. Ako ti je BioShock bolji neka ti bude i nema beda. Meni je BioShock bolji od Crysisa po tome što sam dobio više od očekivanja, a Crysis ima ono nešto da ne nabrajam sada, uglavnom pokrenuo je novu revoluciju gaminga i tako to. Toliko o tome, to je moje mišljenje i netreba se nitko složit samnom ako neće.

  19. #79
    ako ti se nesvida recenzija nemoj citat casopis
    EDIT: svatko ima svoje misljenje
    = Citat = Izvorno postao Stryder
    nebi ga bano... jer voli čevape

  20. #80

    Re: Crysis

    Idem malo oživit ovu temu. Čini se interesantna...


    Dakle, Bioshock nisam igrao, pa niti Hellgate London. U zadnje vrijeme slabo pratim novosti iz gamerskog svijeta. Ali igrao sam Crysis i prvo šta mi je palo na pamet čim sam vidio uvodnu scenu je: "Alieni... Prokleti bili..." Dobro, to sam brzo oprostio, jer se danas sve vrti oko naših nepoznatih svemirskih "susjeda".

    Uvijek se sve vrti oko aliena nekakvih koji su na neki nepoznati način došli do našeg planeta. To je užasno nemaštovito! Uvijek su alieni daleko napredniji od nas, imaju cool oruđe i oružje a mi (ljudi) tamo sa nekim jadnim puškicama krenemo protiv njih!
    Zašto se ne napravi igra koja će imati obrnutu radnju?!

    Ja sam to ovak zamislio... Poslana je ekipa ljudi (svih mogućih zvanja i struka) na neki tamo planet (ne, ne Mars, jbt Mars...) i zapeli mi tamo, ono, ponestalo nuklearnog goriva za put nazad do Zemlje! Kad ono, na tom planetu ima života! Kad ono, taj život je fizički razvijen ali tehnološki nisu razvijeni! E pa da vidimo onda! Ljudi stigli na planet, imaju oružje (nuklearno i biokemijsko xD) i krenu osvajat planet!

    Ja želim takvu igru! Da se mogu malo iživljavat na nečemu!
    AMD Phenom 9500 @ 2.42366... GHz XD, 2 GB Kingston HiperX 800 MHz, Gigabyte MA770-DS3, AMD/ATi Sapphire Radeon HD3870 512 MB G-DDR4 @ 800 / 1310 MHz, Chieftec Turbo series 650W

  21. #81
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Crysis

    Ja ne kužim zašto u Crysisu nema zatvorenih prostora ali Cevat je rekao da je Crysis trilogija,zato jedva čekam nastavak i nadam se da će to biti ispravljeno.

  22. #82
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Crysis

    Osim grafike crysis je(da se krivo ne izrazim)smece. Istina da ga je korisno kupit zbog modova al crysis sam po sebi je nevalja(barem meni). I ako mi neko kaze po cemu se crysis razlikuje od ostalih pucacina(osim u grafici) ja ga odma idem instalirat i ponovo halat...

    EDIT: St.D ako os nes tako igrat nabavi postal i izivljavaj se ko ostali bezumni ameri...

  23. #83
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Crysis

    Ma cek di se ti mos snekat pored tenka kad on ocito na tebe ide i puca po tebi...Il kad te helic recimo hvata stavis invisibility a helic jos uvijek leti iznad tebe pomaknes se on ide za tobom(samo kaj ne puca kad si nevidljiv).Crysis nemres prec sneak-anjem, niti ima onda imalo smisla prec tako crysis, a ovo kaj velis mos bit snajperista, snajper nades svake prijestupne i jos ktome kad ga nades ima 3 metka...

  24. #84
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Crysis

    = Citat = Izvorno postao LL21
    sandox style gplay...
    Prokleto istinito! Sandbox in game, sandbox out of game... SDK je jedan od najboljih user-friendly koje sam vidio... i veoma moćan... pruža sate zabave nakon pređene igre... mogućnosti su iznimne, još samo da skužim AI paths pa ću imat RTS experience

  25. #85
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Crysis

    Odlična je igra ali evo šta ne valja:

    Igra je prelagana čak i na Delta.
    Priča mi je nekako glupa.

    Ostalo je sve super.

  26. #86

    Re: Crysis

    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    Igra je prelagana čak i na Delta.
    Priča mi je nekako glupa.
    Dvije riječi koje sve objašnjavaju: mainstream i FPS.

  27. #87
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Crysis

    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    Odlična je igra ali evo šta ne valja:

    Igra je prelagana čak i na Delta.
    Priča mi je nekako glupa.

    Ostalo je sve super.
    A sto je to ostalo(osim grafike naravno)?

  28. #88
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Crysis

    = Citat = Izvorno postao bornathepicek
    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    Odlična je igra ali evo šta ne valja:

    Igra je prelagana čak i na Delta.
    Priča mi je nekako glupa.

    Ostalo je sve super.
    A sto je to ostalo(osim grafike naravno)?
    Nanosuit, igrivost. Šta bi više?

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Crysis

    a nanosuit je stvarno super-inovativno... nesto nevidjeno.. o takvom necem sam ja razmisljo dok sam imo 6 godina i dok sam igro stari doom...
    evo ovak..Crysis je dobar za malo se ispucat i divit se grafici..a i grafika ce ionak bit za par godina zastarjela...a za ispucavanje je to novi call of duty

    good day
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  30. #90
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Crysis

    Ne diviš se ti grafici u Crysisu nego kompjuteru koji tu grafiku može na full podnijet sa oko 30fps.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

Slične teme

  1. Crysis 2 će biti u 3D-u + Crysis 2 beta
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-07-2010, 00:49
  2. Crysis
    By tbone in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 03-01-2010, 22:42
  3. Crysis Warhead i Crysis na Steamu
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-10-2008, 10:47
  4. Crysis
    By mehekek in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-12-2007, 15:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •