Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 199

Tema: Crysis

  1. #1
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    108

    Crysis

    Igra je cisti copy paste sistem Far Craya, da nisu prodali prava na ime Ubisoftu to bi i bio Far Cray 2. Misli da je ova igra malo precjenjena, graficki izgled joj je odlican ali kao i Far Cray pati od nedostatka igrivosti, bar po meni!! IgGy kao da je potkupljen pa svim igrama oko kojih se digne hype par mjeseci prije izlaska daje previsoke ocjene!!
    Become my pupil and please click on this http://dasodd.mybrute.com (bez ove povlake izmedu my i brute neznam zasto mi to uvijek stavi)

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Da li je ovo pljuvanje po Crysisu ili po Iggyevoj recenziji Crysisa?

    Reci kad odlucis pa da raspravimo.
    there is no god to punish us

  3. #3
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    108
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Da li je ovo pljuvanje po Crysisu ili po Iggyevoj recenziji Crysisa?

    Reci kad odlucis pa da raspravimo.
    Ma oboje ovo je 2 in 1
    Become my pupil and please click on this http://dasodd.mybrute.com (bez ove povlake izmedu my i brute neznam zasto mi to uvijek stavi)

  4. #4
    Senior Member It lives by night BLOODdemon's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    C:\WINDOWS\System32
    Postova
    521

    Re: Crysis

    = Citat = Izvorno postao dasoDD
    IgGy kao da je potkupljen pa svim igrama oko kojih se digne hype par mjeseci prije izlaska daje previsoke ocjene!!
    nije istina,da si i pročito neku rezenciju a ne samo pogledo ocjene,skužio bi da je mnoge takve igre popljuvo

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Krenimo od ocitog: 1/3 igre za cijenu jedne.

    Gameplay:

    Veliki prostori = veca sloboda kretanja? Ne. Igrac je ogranicen na kretanje od tocke A preko B do C. Bilo kakvo istrazivanje terena ga vodi u samoubojstvo, ili zbog nanosuita, ili zbog brodova koji patroliraju u daljini.

    Borbe => hodanje>mala grupa vojnika>hodanje>veca grupa vojnika>voznja>jos veca grupa vojnika>jos voznje>alieni>brod>kraj. Zijev.
    Detaljniji pregled borbi: sakrij se> upali cloak> ubij jednog-dvojcu> sakrij se i cekaj da se napuni armor i energija odjela>cloak>ponovi.

    Voice acting:
    Vojnici koji u naletu panike (kad vas spaze) postanu macho muskarci koji zaborave materinjski jezik ("I'm gonna kill you for fun" i slicne pizdarije)


    Mozda igri fali zatvorenih prostora, zauzimanje objekata i napredovanja, mislim, priroda stvarno lijepo izgleda, ali, vidis jedan kamen, vidio si ih sve.
    Nekako svaki ugodjaj Crysisa jednostavno zgazi onaj trenutak iz CoD4 kad lezim u kuci, to jest, trazim zaklon dok ne prestanu frcati meci kroz zidove.


    Zasto ce se Crysis isplatiti? Pogledajte modove u izradi na moddb-u.
    there is no god to punish us

  6. #6
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    B'n'H
    Postova
    762

    Re: Crysis

    = Citat = Izvorno postao dasoDD
    Igra je cisti copy paste sistem Far Craya, da nisu prodali prava na ime Ubisoftu to bi i bio Far Cray 2. Misli da je ova igra malo precjenjena, graficki izgled joj je odlican ali kao i Far Cray pati od nedostatka igrivosti, bar po meni!! IgGy kao da je potkupljen pa svim igrama oko kojih se digne hype par mjeseci prije izlaska daje previsoke ocjene!!
    Mislim da se igra zove Far CryS(bez onog a)
    Za crysis...igra mi i nije ispunila sva ocekivanja...mislim jest dobra ali ne toliko koliki hype je bio...
    eidt:Far Cry mi je bio nekako bolji, drzao me konstantno u nekoj napetosti i tjerao me da ga predjem.
    Neka kul slika

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709

    Re: Crysis

    = Citat = Izvorno postao Toxic
    = Citat = Izvorno postao dasoDD
    Igra je cisti copy paste sistem Far Craya, da nisu prodali prava na ime Ubisoftu to bi i bio Far Cray 2. Misli da je ova igra malo precjenjena, graficki izgled joj je odlican ali kao i Far Cray pati od nedostatka igrivosti, bar po meni!! IgGy kao da je potkupljen pa svim igrama oko kojih se digne hype par mjeseci prije izlaska daje previsoke ocjene!!
    Mislim da se igra zove Far CryS(bez onog a)
    @toxic da vidim, sorry

  8. #8
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    B'n'H
    Postova
    762

    Re: Crysis

    Artas nisam mislio na ovo Far Craya
    Nego na Far Cray

    Ako sam ja pogrijesio...pardon
    Edit: No frkenzi
    Neka kul slika

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    ne, meni je igrivost baš u banani

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    priča saka, nema me što gurat da igru igram dalje

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Krenimo od ocitog: 1/3 igre za cijenu jedne.

    Gameplay:

    Veliki prostori = veca sloboda kretanja? Ne. Igrac je ogranicen na kretanje od tocke A preko B do C. Bilo kakvo istrazivanje terena ga vodi u samoubojstvo, ili zbog nanosuita, ili zbog brodova koji patroliraju u daljini.

    Borbe => hodanje>mala grupa vojnika>hodanje>veca grupa vojnika>voznja>jos veca grupa vojnika>jos voznje>alieni>brod>kraj. Zijev.
    Detaljniji pregled borbi: sakrij se> upali cloak> ubij jednog-dvojcu> sakrij se i cekaj da se napuni armor i energija odjela>cloak>ponovi.

    Voice acting:
    Vojnici koji u naletu panike (kad vas spaze) postanu macho muskarci koji zaborave materinjski jezik ("I'm gonna kill you for fun" i slicne pizdarije)


    Mozda igri fali zatvorenih prostora, zauzimanje objekata i napredovanja, mislim, priroda stvarno lijepo izgleda, ali, vidis jedan kamen, vidio si ih sve.
    Nekako svaki ugodjaj Crysisa jednostavno zgazi onaj trenutak iz CoD4 kad lezim u kuci, to jest, trazim zaklon dok ne prestanu frcati meci kroz zidove.


    Zasto ce se Crysis isplatiti? Pogledajte modove u izradi na moddb-u.
    nisam probal igru,ali niti ne namjeravam u skorije vrijeme.vec sam u crysis topicu govoril da mi igra nebude garant valjala jer bude na istu shemu ko,meni ultra-mega-extra debilan i naporan,far cry.i sad se tu zapravo namece pitanje:da li je ta crysis ekipa odabrala đunglu,đunglu i đunglu da bi demonstrirali nešto novo (uz FC) i svoj leveldesign skill...ili možda ljudi nemaju pojma kak napraviti jedan dobar gradić?kazalište?votevr?

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    nisam probal igru,ali niti ne namjeravam u skorije vrijeme.vec sam u crysis topicu govoril da mi igra nebude garant valjala jer bude na istu shemu ko,meni ultra-mega-extra debilan i naporan,far cry.i sad se tu zapravo namece pitanje:da li je ta crysis ekipa odabrala đunglu,đunglu i đunglu da bi demonstrirali nešto novo (uz FC) i svoj leveldesign skill...ili možda ljudi nemaju pojma kak napraviti jedan dobar gradić?kazalište?votevr?
    Crysis engine se jako oslanja na LOD (level-of-detail), sto znaci da modeli s udaljenoscu od igraca gube na detaljnosti, a to drasticno smanjuje broj poligona koje je potrebno renderirati. Elementi poput kvalitete tekstura ili sjena (koje u daljini potpuno nestaju) su takodjer utjecane LOD-om.

    Zato je pogodan za otvorene prostore. Druga stvar je izrada mapa. Da ekstremno pojednostavnim, recimo da se mapa sastoji od:
    -terena
    -tekstura (pijesak, trava, zemlja, itd.)
    -modela (drvece, trava, grmlje, jednostavne gradjevine, kante, smece, itd.)

    Nakon sto su svi modeli spremni, izrada otvorenih i ogromnih mapa postaje jednostavna. Napravi se teren, po njemu se polijepe teksture i modeli, i eto razlicitih mapa koje su napravljene reciklazom (jednake palme, jednake kucice koje su izgradjene od ploca koje je moguce rastaviti, nesto cvrsce kucice u kojima su uvijek isti predmeti - onaj stednjak, frizider i koja plasticna flasa...). Stvar je u tome da se samo cine razlicite jer je sa terenom relativno lako postici raznolikost.

    S druge strane, pogledaj igre koje se uglavnom odvijaju na urbanim podrucjima. Mozes li tamo zamisliti da izlazis iz jedne identicne zgrade u drugu bez da postane dosadno?

    Zato je i sistem nesto drugaciji. Igre poput Medal of Honor-a (svih), CoD-a (svih), Quake-a (svih), Half-Life-a (svih), Dooma 3 i Unreala (opet svih) koriste BSP (binary space partitioning) engineove.

    Tko god da je radio mape za jednu od tih igri zna koliko je drugacije od sandbox editiranja. Bit nije ubacivanje modela nego izrada zidova od brusheva (zamislite gradjenje lego kockama), a modeli se ubacuju tek kao detalji na mapi. Na kraju se mapa "renderira" cime se svi prostori podjele. Nakon toga se igra ne oslanja samo na LOD nego i na te podijele, to jest, engine "zna" gdje se igrac nalazi i s time takodjer "zna" koje prostore s tog mjesta ne vidi pa niti ne bivaju crtani. Buduci da LOD koji djeluje s udaljenoscu modela od igraca takodjer postoji, moguci su i veci otvoreni prostori. No optimiziranost koju BSP-a pruza omogucuje zgrade koje je moguce pretraziti od podruma do krova.
    there is no god to punish us

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082
    Crysis je najbolja igra koju sam ikad igrao, sliciSfar cry-u, ali nije identična. Igra je fenomenalna, kak mozes uopce stavit crysis u pljuvacnicu

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    zbog ukusa?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  15. #15
    ma igra saka,a ono kada se koreja dude zaleti i dere sa na engleskom to je zato što neigraš na najtežem(pogledaj si opis kod težina igre)

  16. #16
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    zbog ukusa?
    /ouch

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Krenimo od ocitog: 1/3 igre za cijenu jedne.

    Gameplay:

    Veliki prostori = veca sloboda kretanja? Ne. Igrac je ogranicen na kretanje od tocke A preko B do C. Bilo kakvo istrazivanje terena ga vodi u samoubojstvo, ili zbog nanosuita, ili zbog brodova koji patroliraju u daljini.

    Borbe => hodanje>mala grupa vojnika>hodanje>veca grupa vojnika>voznja>jos veca grupa vojnika>jos voznje>alieni>brod>kraj. Zijev.
    Detaljniji pregled borbi: sakrij se> upali cloak> ubij jednog-dvojcu> sakrij se i cekaj da se napuni armor i energija odjela>cloak>ponovi.

    Voice acting:
    Vojnici koji u naletu panike (kad vas spaze) postanu macho muskarci koji zaborave materinjski jezik ("I'm gonna kill you for fun" i slicne pizdarije)


    Mozda igri fali zatvorenih prostora, zauzimanje objekata i napredovanja, mislim, priroda stvarno lijepo izgleda, ali, vidis jedan kamen, vidio si ih sve.
    Nekako svaki ugodjaj Crysisa jednostavno zgazi onaj trenutak iz CoD4 kad lezim u kuci, to jest, trazim zaklon dok ne prestanu frcati meci kroz zidove.


    Zasto ce se Crysis isplatiti? Pogledajte modove u izradi na moddb-u.
    kako mi je sad drago da ga nisam igro

  18. #18
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    O ukusima se ne raspravlja .
    Sve zavisi voliš li takve FPSe ili ne. Malo sam odigrao demo, pa ću bit slobodan i prokomentirati.

    Istina da je Crysis većinom grafički demonstrator, no ima i pozitivnih elemenata. Igrao sam demo, pa priču neću komentirati. Borbe, da, većinom se sve svode na isti kalup, no gdje u takvim FPSovima nisi vidio "bitku po kalupu"? Ista stvar: hvataj zaklon>izviri>pucaj>sakrij se>izviri>pucaj itd. , tek neke sitne varijacije (cloack npr.). U Crysisu, bar koliko sam vidio, situacije nisu (pretjerano) skriptirane (aludiram na CoD2), tako da neće stalno dolaziti ako ne prođete neki trigger da se dogodi slijedeća radnja. Voice acting varira o težini igre (pogledajte opise težinâ). CoD4 i Crysis nema smisla uspoređivati zato jer se radi o različitim tipovima FPSa.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    kako može voice acting bit vezan za težinu?
    pojasni
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  20. #20
    Zato jer, bar teoretski dok ne shvatiš što koja riječ znači, ne znaš što kosooki govore dok napadaju (ono: napad, povlačenje, itd).

  21. #21
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    108
    = Citat = Izvorno postao Mjutant
    Crysis je najbolja igra koju sam ikad igrao, sliciSfar cry-u, ali nije identična. Igra je fenomenalna, kak mozes uopce stavit crysis u pljuvacnicu
    Pa nebi bas reko da je najbolja, kako ne bi mogo staviti kad svi koji su je igrali govore da je graficki fenomenalna, ali da su dsli do pola i da im se vise ne igra, i onda sacuvaju seveove od igre i obrisu je misleci da ce je zaigati ponovo:
    Become my pupil and please click on this http://dasodd.mybrute.com (bez ove povlake izmedu my i brute neznam zasto mi to uvijek stavi)

  22. #22
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    108
    = Citat = Izvorno postao Mjutant
    Crysis je najbolja igra koju sam ikad igrao, sliciSfar cry-u, ali nije identična. Igra je fenomenalna, kak mozes uopce stavit crysis u pljuvacnicu
    Kako ti mozeš hvaliti igru koja se nalazi u pljuvačnici , umjesto da je pljuješ. Ako je zelis hvaliti nemoj tu komentirati!
    Become my pupil and please click on this http://dasodd.mybrute.com (bez ove povlake izmedu my i brute neznam zasto mi to uvijek stavi)

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    Meni je osobno Crysis odličan po svim aspektima. Samo je prekratak. A iz većine vas vrišti ljubomora jer ju ne možete igrati na max detaljima pa ju pljujete zbog "neoptimiziranosti"... Igru moj brat piči na low detaljima na 7 godina staroj konfiguraciju u finom FPSu i jako lijepo izgleda za te godine
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082
    = Citat = Izvorno postao RayDX
    Meni je osobno Crysis odličan po svim aspektima. Samo je prekratak. A iz većine vas vrišti ljubomora jer ju ne možete igrati na max detaljima pa ju pljujete zbog "neoptimiziranosti"... Igru moj brat piči na low detaljima na 7 godina staroj konfiguraciju u finom FPSu i jako lijepo izgleda za te godine

    Signed

  25. #25
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao RayDX
    Igru moj brat piči na low detaljima na 7 godina staroj konfiguraciju u finom FPSu i jako lijepo izgleda za te godine
    NTB da računalo kompletno složeno u 2000. pokrene Crysis u bilo kojem obliku. Čak ni screensaver na temu Crysisa, i u tome bi se ugušio.

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    Dobra je igra,nije ono što su najvljivali ali sigurno nije razočarala.Imam trenutno na kompu desetak igri ali vidi vraga sve stoji jer prelazim Crysis po drugi puta.

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Krenimo od ocitog: 1/3 igre za cijenu jedne.

    Gameplay:

    Veliki prostori = veca sloboda kretanja? Ne. Igrac je ogranicen na kretanje od tocke A preko B do C. Bilo kakvo istrazivanje terena ga vodi u samoubojstvo, ili zbog nanosuita, ili zbog brodova koji patroliraju u daljini.

    Borbe => hodanje>mala grupa vojnika>hodanje>veca grupa vojnika>voznja>jos veca grupa vojnika>jos voznje>alieni>brod>kraj. Zijev.
    Detaljniji pregled borbi: sakrij se> upali cloak> ubij jednog-dvojcu> sakrij se i cekaj da se napuni armor i energija odjela>cloak>ponovi.

    Voice acting:
    Vojnici koji u naletu panike (kad vas spaze) postanu macho muskarci koji zaborave materinjski jezik ("I'm gonna kill you for fun" i slicne pizdarije)


    Mozda igri fali zatvorenih prostora, zauzimanje objekata i napredovanja, mislim, priroda stvarno lijepo izgleda, ali, vidis jedan kamen, vidio si ih sve.
    Nekako svaki ugodjaj Crysisa jednostavno zgazi onaj trenutak iz CoD4 kad lezim u kuci, to jest, trazim zaklon dok ne prestanu frcati meci kroz zidove.
    wow pazi ovo... veliki prostori... ajd nabroji mi barem 3 ostale pucačine koje NE nude takav sistem... stalker... odi tamo ubi onog vrati se po nagradu... jel to nije takav sistem... call of duty 4... UVIJEK, ali UVIJEK neprijatelji na istom mjestu u istoj misiji, imaš eventualno 3 puta za mogući prelazak ali opet dolaziš do te točke gdje trebaš stići... CRYSIS barem postavlja mogućnost da od točke a do točke b odeš drugačijim putem, možeš se odvest autom, možeš stealth pristupom, pristup junačine... kažem, ajd nabroji još 3 pucačine koje nisu linearne i ne slijede taj pristup hodanje od točke a do b...

    borbe... u Crysisu neprijatelji ne dolaze pred nišan već imaju svoje rute patroliranja i moguće ih je izbjeći upotrebom cloaka, borba je na razini i zanimljiva je.

    voice acting... pa imaš postavke na very hard govore korejski na easy engleski

  28. #28
    ma igra je super dizajnirana,
    program je nenadmašiv,
    grafika iz budućnosti,
    ali po meni uopće mi nije nešta igriva
    i prelagana je,groooozno

    ovaj post sam već negdje naškrabo
    j*beš sig
    warcraft III(još nepobjeđen)
    CoD 2(živa pušiona)
    HoMM III(profić)

  29. #29
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Kod Crysisa je jedino grafika dobra i to samo ako imaš komp u vrijednosti desnog bubrega.
    Ostalo su sve pouzimali iz drugih igara i spakirali u dual-layer paket.

    Nevjerujete mi?
    Pogledajte:
    cloak - najbolji efekt crysisa - nema li predator u avp1 i avp2 to isto?
    Vožnja vozila i tenkova u igri - zar to nismo vidjeli u Halou i CoDu1 te u jako puno drugih igara?
    Modanje oružja - Stalker i nekoliko starijih igara
    Otok i koncept - Far Cry
    Ima čak malo i iz našeg domačeg ozbiljnog Sama...
    Trebam li nabrajati dalje?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  30. #30
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Ne možeš to tako gledati. Uvijek će netko pronaći stariju igru s istim mogućnostima. Većina tih ideja je iskorištena prije deset ili sad već skoro petnaest godina.

    Tako možeš reći da su stare dos pucačine imale nevidljivost, koju bi pokupio u secretima i koja je obično trajala tridesetak sekundi. Imale su i low gravity, dual weapons, rage i ostale gluposti koje i danas nalazimo, samo šta danas to proizvođači stavljaju kao abilitije. Vozila su još u battlezoneu bila vrhunski ubačena u pucačine, i nisu nam trebali halo i battlefield da bi do toga došlo. Moddanje? Koliko se sjećam, onaj pištolj s kojim počinješ deusex je većina igrača koristila kao glavno i osnovno oružje kroz cijelu igru, s masom modifikacija. Grafika? Samo bih pitao ako se netko sjeća Trespassera i njegove grafike za ondašnji standard.

    Nema potrebe pljuvati takve stvari, ni crysis u ovom slučaju, jer u biti, svi proizvođači danas samo zbrajaju bolje ili lošije ideje njihovih prethodnika. S druge strane, govoriti da je crysis igra ispred vremena je bezveze. Grafički, to je igra ovog vremena. Idejno, prošlog. Igra ispred svog vremena je bio prvi System Shock, koji je bio takav pomak u tehnologiji kakav bi danas bio nezamisliv. I onda se čudite jednoj ideji kakvu je donio Portal. Zamislite takvih revolucionarnih dvadesetak ideja, u punokrvnom proizvodu. E to je igra ispred svog vremena.

Slične teme

  1. Crysis 2 će biti u 3D-u + Crysis 2 beta
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-07-2010, 00:49
  2. Crysis
    By tbone in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 03-01-2010, 22:42
  3. Crysis Warhead i Crysis na Steamu
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-10-2008, 10:47
  4. Crysis
    By mehekek in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-12-2007, 15:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •