Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 75

Tema: 8800 GTS, GTX ili GT?

  1. #31
    Guest
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Uspio sam se jučer posvađati s curom,starim, frendicom.. sve u roku od sat vremena.

    But će da to ima neke veze s tim.
    ma sve ok...u tim trenucima ti je najbolje izbjegavat forum...znam po sebi jer do flejma onda prelako dođe...a i čovjek zna neku glupost reć ma da nije ni svjestan..ajde nije ništa svakome od nas dođe žuta minuta...nadam se da je sad sve ok...lijep pozdrav..

    izvinjavam se svim članovima na malom offtopicu...možemo ontopic dalje

  2. #32
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    ni tebe gwin kaj si moderator kad predlažete čovjeku krivu stvar.
    smiri ton..

    čovjek je pitao za NAJJAČU grafu, a ne za NAJISPLATIVIJU

    ako ja dođem u dućan.. i kažem tipu "hoću NAJBRŽI auto na svijetu", onda hoću NAJBRŽI auto na svijetu. što znači da mi ponudiš Buggati Veyrona. a NE NUDIŠ mi "best-buy" Nissan 350Z

    isto tako. ako kažem "daj mi NAJJAČU grafičku, novac nije problem", onda mi daš GTX (Ultru ne spominjem jer nije pitao za nju, pa pretpostavljam da mu je ograničen izbor u trgovini), a ne nudiš mi best-buy GT-jku.

    pitao sam koja je NAJJAČA. kaj tebe briga koliko ja zarađujem, koliko novaca mogu odvojit za grafu i za kaj će mi takva grafa. možda ju hoću metnut u staklenu vitrinu da se gosti dive

    jel jasno?
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  3. #33
    Guest
    1.Kao prvo nema nikavog tona...to što si ti umišljaš nije moj problem..a uz to tonovi i vikanje se izražavaju velikim slovima koje ja ovdje nisam napisao
    2.Nisam protiv tebe u nijedno pogledu osim što nemaš dobro razmišljenje makar bio stariji ili neznam kaj već
    3.Nije spomenuo da želi najbolju i najbržu već da novac nije problem
    4.Ako ti misliš da se isplati kupiti gtx-ica pored gt-jke i novih atica bez obzira da si autora teme pitao je li baš ograničen oko 3 kartice koje je spomenuo onda za tebe neam riječi

    Iako mislim da nisam pogriješio kad sam ošo s foruma jer vidim da su ovdje neki savjeti na razini neznam čega.

    Tebi je 2000kn samo tako meni nije...tebi je bolje dat 2000kn više za karticu koja ima 5-10% bolje performanse od kartice koja dođe 2000kn manje...uz to sve nijedna od te dvije nema podršku za dx10.1 što je opet negativno.

    I sad pazi stvar...vjerujem da autor topica nezna što da uzme pošto traži i sam savjet...ja velim uzmi ono kaj ti se najbolje isplati jer češ se na gt-jki igrat gotovo identično kak i na gtx-ici koja je duplo skuplja.E pa sad ti slušaj gwina ili mene...i kaj če bit..osoba če bit full zbunjena i na kraju če uzet ultru.
    Ovakve topice baš zbog toga treba lockat jer je krajnje bezobrazno doć ovdje i reć da cijena nije bitna.Ti kao hardweraš gwin bi trebao biti i malo realan a ako i ima para na bacanje dat mu pravi savjet a ne doć i reć pa uzmi najskuplje i najbrže.To je po meni krajnje neprofesionalno a ti misli kaj hočeš.

  4. #34
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Ja ne bi uzeo niti jednu, nego ako se već ima para pričekao bi ove nove gts...naravno ako je čovjeku baš hitno, onda neka si uzme 8800 gt, a za ostalih 2000 kn neka si kupi novi proc, jer ovaj što ima i nije baš najbolji
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  5. #35
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    3.Nije spomenuo da želi najbolju i najbržu već da novac nije problem
    mea culpa..
    tak mi i treba kad ne čitam cijeli topic
    u kojem slučaju si ti u pravu, a ja nisam..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  6. #36
    Guest
    sve ok...

  7. #37
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Da se lik stavrno želi zajebati iz dna srca, odma bi uzeo gtx bez pitanja (jer je ona najbolja, a novac mu nije problem), a ne bi otvarao topic u kojem traži savjet.

    Dakle moja preporuka 8800 GT i novi proc, ako želi imati ultra mašinu....
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  8. #38
    Senior Member Respawned sorcerer NiX4's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    U borbi protiv horda zla
    Postova
    1.426
    = Citat = Izvorno postao Ni6hTyX
    Ja ne bi uzeo niti jednu, nego ako se već ima para pričekao bi ove nove gts...naravno ako je čovjeku baš hitno, onda neka si uzme 8800 gt, a za ostalih 2000 kn neka si kupi novi proc, jer ovaj što ima i nije baš najbolji

    procesor je best buy i nema potrebe za nekim novim , neka štedi pa si poslije kupi novi CPU , a ne ovako ga sjebati !


    malo se informiraj na tom's hardveru o snazi CPU-a pa reci jel dobar ili ne .
    silent we fall

  9. #39
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao NiX4
    = Citat = Izvorno postao Ni6hTyX
    Ja ne bi uzeo niti jednu, nego ako se već ima para pričekao bi ove nove gts...naravno ako je čovjeku baš hitno, onda neka si uzme 8800 gt, a za ostalih 2000 kn neka si kupi novi proc, jer ovaj što ima i nije baš najbolji

    procesor je best buy i nema potrebe za nekim novim , neka štedi pa si poslije kupi novi CPU , a ne ovako ga sjebati !


    malo se informiraj na tom's hardveru o snazi CPU-a pa reci jel dobar ili ne .
    pa je on dobar, ali ima i boljih, tako da mu je isplativiije uzeti 8800 gt i novi proc, nego gtx-icu...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer NiX4's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    U borbi protiv horda zla
    Postova
    1.426
    pa isitina , ali može još malo puno pričekat sa novim procesorom
    silent we fall

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    pod ovo novac nije problem sam mislio da imam novca za jednu od tih kartica! ali niko mi nije odgovorio na pitanj! kolika je temp 8800 GT a koliko od 8800 GTX? moja 8600 GTS se vrti oko 50-60°C!

    amd i mislim da cu te poslusati... tekla mi je reko da si uvjek u pravu! a sad me jedino brine ta buka i temperatura! ako bi moglo malo vise informacija o tome !
    a sto se tice proca kiklop mi ga je preporucio u slucaju da uzmem ovaj jer je najbolji za OC a jos ne shvacam kako to uraditi! ali dobro bit ce i to!
    i da dajte mi malo vise infa o tim novima g92 8800GTS koje bi sad trebale izaci , sad me full zanima iako bi ja uzeo GT sada!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  12. #42
    Guest
    8800gt kartice...eh...oni isto umaju kontroliranu vrtnju ventilatora iliti coolera.Ako je kupiš i kod prvog paljenja češ čut da zbilja jako vrti i dosta buke radi...čak ko neki mini fen da budemo kreativni..oko 4500rpm-a...no to ti ubrzo nestaje zbog automatske regulacije vrtnje te rpm-i padaju na nekih 1500...u windowsima ti cooler radi na nekih 30% a temperature su kad se ništ ne radi oko 40-50c a kad se pokrene 3d mark ili neka igra znaju porast i do 90c.
    Ali imaj na umu da je ta kartica kao i cijela 8800 serija napravljena da izdrži bez problema te temperature.Da budemo realni pa ne bih onda ni prodavali da grafe rikavaju.A koliko ja imam saznanje još nikome nije crkla 8800 sa stock coolerom kolko ja znam.Tak da nemaš frke.I kaj se coolera tiče isto tako,ionak ne puše na full pa te ni buka nebude smetala.

    Najbolje bi stoga bilo uzet neku gt-jku i na nju odmah namontiral zalman vf700cu hladnjak za nekih 160kn.Temperature če ti past za nekih 20-30 c sigurno naspram stock coolera.Tako da imaš tihu i hladnu karticu.A opet kasnije možeš i bez straha overklokirati istu ako nađeš potrebu za time.

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    ok, e hvala amd car si! samo mi reci di se GT-ejka moze kupiti jer je ne vidim u ve milu nigdje! :S
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  14. #44
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    links
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    toga sam se i bojo... nemam te trgovine u gradu! jel ima toga u os? da ne moram sad u zg ic zbog j3b3n3 kartice
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  16. #46
    Guest
    = Citat = Izvorno postao CroCarp
    toga sam se i bojo... nemam te trgovine u gradu! jel ima toga u os? da ne moram sad u zg ic zbog j3b3n3 kartice
    pošta rula

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    ma da... jos da mi se osteti u transportu pa da bude boga isusa!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  18. #48
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao CroCarp
    ma da... jos da mi se osteti u transportu pa da bude boga isusa!
    ma neće, a i dostava je valjda besplatna ne?
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  19. #49
    Senior Member It lives by night Grim Fandango's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    591
    Gle sada će ti se ionako prestati proizvoditi 8*** serija zbog DX 10.1

    http://www.fudzilla.com/index.php?optio ... &Itemid=34

    pričekaj malo i uzmi novu seriju koja bi trebala doći uskoro ili uzmi ATI HD3870

  20. #50
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    = Citat = Izvorno postao Grim Fandango
    Gle sada će ti se ionako prestati proizvoditi 8*** serija zbog DX 10.1

    http://www.fudzilla.com/index.php?optio ... &Itemid=34

    pričekaj malo i uzmi novu seriju koja bi trebala doći uskoro ili uzmi ATI HD3870
    pa malo si taj članak krivo shvatio... ne prestaje se proizvoditi 8800 serija, nego modeli sa G80 čipom... pa tek je izašao G92 na tržište, još najbolje da ga ukinu za 2 mjeseca....

    uostalom D8E će biti kartica sa dva G92 gpu-a.
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    evo samo da kazem da sam odluci uzti 8800 GT a i ko god zeli postati da uzmem onu HD nek ne posta jer to nije no so asm trazio!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  22. #52
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Čuj tvoje su pare mi samo dajemo prijedloge.

  23. #53
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Mislim si uzet 2x GT pa u SLI, umjesto jedne GTX, skoro ista cijena dođe. Samo ne znam hoće li me napajanje jebat. Valjda neće, s obzirom da će cijeli komp bit nov jel, pa tako i napajanje.

    Ovo sa SLI možda, jer još ne znam jel mi to stvarno treba
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  24. #54
    Guest
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Mislim si uzet 2x GT pa u SLI, umjesto jedne GTX, skoro ista cijena dođe. Samo ne znam hoće li me napajanje jebat. Valjda neće, s obzirom da će cijeli komp bit nov jel, pa tako i napajanje.

    Ovo sa SLI možda, jer još ne znam jel mi to stvarno treba
    a tim postom si htio što točno reć ili pitati?Jer ne vidim poantu?

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer callista's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    1.091
    jediminjoke kolki monitor imaš?

  26. #56
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Mislim si uzet 2x GT pa u SLI, umjesto jedne GTX, skoro ista cijena dođe. Samo ne znam hoće li me napajanje jebat. Valjda neće, s obzirom da će cijeli komp bit nov jel, pa tako i napajanje.

    Ovo sa SLI možda, jer još ne znam jel mi to stvarno treba
    jedino kada ima uopce smisla uzimati SLi/crossfire je kada igras na rezama 1600x1200 pa na vece...

    i btw., rade stavi 2xhd3870//hd3850 nek ta dva dubra (8800gt)... grijace se da ne kazem koliko, a kolko ce struje povuc...

  27. #57
    Senior Member Respawned sorcerer callista's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    1.091
    Dvije 8800Ultre u SLI-ju imaju otprilike na 30" monitoru 30 FPSa u crysisu na sve moguće high i 2560x1680 rezi. ali na 22" monitoru imale su 20 FPSa sa istim postavkama samo na 1680x1050.... pa ti računaj.

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Mislim si uzet 2x GT pa u SLI, umjesto jedne GTX, skoro ista cijena dođe. Samo ne znam hoće li me napajanje jebat. Valjda neće, s obzirom da će cijeli komp bit nov jel, pa tako i napajanje.

    Ovo sa SLI možda, jer još ne znam jel mi to stvarno treba
    jedino kada ima uopce smisla uzimati SLi/crossfire je kada igras na rezama 1600x1200 pa na vece...

    i btw., rade stavi 2xhd3870//hd3850 nek ta dva dubra (8800gt)... grijace se da ne kazem koliko, a kolko ce struje povuc...
    daj karlo, molim te, suzdrži se od idiotskih postova... svako malo blebneš glupost, pa ostaneš živ...

    kakva 2 đubra? o čemu ti pričaš čovječe? ti imaš fx5200 i tu si se našao davat "pametne" savjete iz vlastitog iskustva???

    koliko struje troše, molim te??? maksimalno 110w puta 2, što je manje od jedne 2900xt!!!!

    odi se bavi nečim pametnim, ne širi dezinformacije i ne zbunjuj ljude svojim lupanjem gluposti.
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  29. #59
    = Citat = Izvorno postao callista
    Dvije 8800Ultre u SLI-ju imaju otprilike na 30" monitoru 30 FPSa u crysisu na sve moguće high i 2560x1680 rezi. ali na 22" monitoru imale su 20 FPSa sa istim postavkama samo na 1680x1050.... pa ti računaj.
    PSI9nvIXaF4S
    Crysis vs PC
    Nemogu vjerovat da jedan Slavonac ozbiljno govori o zabijanju noža svinji među oči.

    Pa to ne bi uspio ni Bruce Lee dok mu je drže Spiderman , Superman i onaj leteći miš.

  30. #60
    Guest
    A neki su ovdje i jako zabrijali na ta grijanja kod 8800 gt kartica...mogu njima samo preporučiti da rađe šute jer je grijanje zadnji razlog zbog kojeg se nbi smjela uzet neka grafa.Zamisli grafa dođe do 80c i sad je kritično.Lol nije,ona je napravljena da izdrži na toj temperaturi i mora raditi.Poznato je da postoji i 8800 model sa pasivnim riješenjem hlađenja koji doseže temp i do 110-115c pa opet ne staje.Istina da je to već kritično,ali ona ima takvu arhitekturu da to mora izdržati.Da nemože izdržati nebi bila u prodaji i gubitci bi bome bili veliki.

    Dakle 8800gt kartica ima jako dobre performanse iako je možda temp nešto viša od klase ispod nje.Što nije ni čudno ako se upitamo na kojim frekvencijama radi.A kaj se toga tiče ona je napravljena tako da čak na nju stanu i jeftini zalmanov vf700 koler koji če na njoj napraviti "led" koji npr na njezinu braču gts,gtx i ultru nije moguče "instalirati".

    Tak da vas molim nemojte pričat o glupim izjavama za temperature ako neznate o čem je riječ.

Slične teme

  1. Graficka,8800 gts vs 8800 gt oc graficke
    By Cazze in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 10-06-2008, 17:21
  2. 8800 GS
    By kripton32000 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 31-01-2008, 17:32
  3. 8800 GTS 320mb vs 8800 GTS 512mb koju?
    By kripton32000 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 105
    Posljednji post: 16-01-2008, 23:02
  4. 8800 GTS,GTX ili GT?
    By Carp in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-12-2007, 22:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •