Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Tečajevi Breakdance u Koprivnici!

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Đurđevac
    Postova
    16

    Tečajevi Breakdance u Koprivnici!

    Efo svi zainteresirani mogu doci na upise tečajeva u Koprivnici.

    Traninge će održavat 3 trenera s velikim znanjem sto se tečajeva tice.zavrsenim osnovnim radom za tecajeve.Kvalitetni izradak Tecajeva.

    za vise na info energy000.blog.hr.Spitajte na blogu ili javite se na moj msn(golbin.lower@hotmail.com) ili od svega nazovite: 091/596 21 48
    091/157 80 64

    Uvodni tečaj će biti 19.01.2008 u 18h u DOmu mladih KC.za ostlao info pogledajte sliku;Mlađi od 18 doći s roditeljima,starija nema potrebe!


  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Tečajevi Breakdance u Koprivnici!

    HAHA brijem da ce mi bratić doc na to moram ga nazvat.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    ajde pa da vrtimo na cajke woooo

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    e da vam mali dinek dode xD

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    cijelo ljeto su bili nekakvi tecajevi, sta ovo sad nes ozbiljnije?

  6. #6
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Đurđevac
    Postova
    16
    ne ovo preko ljeta odrzava ju deca iz Korpivnice koji nisu registrirani klub i nisu zavrsili osnove vodenja tecajeva.oni treniraju ovak izvan redno malo bacanja i to 6 mjeseci.hehe da ozbiljno je Jako.ima se pogram i sve po kojemu se izuzetno pazljivo radi.

    kaj se tice malog DIneka.lol on je iz VG i on je dobar na svoj nacin al nije kralj.Niko nije=) hehe.tak da mali dinek je obican ko i svi mi=)!

  7. #7
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Đurđevac
    Postova
    16

    Re: Tečajevi Breakdance u Koprivnici!

    = Citat = Izvorno postao prcko
    HAHA brijem da ce mi bratić doc na to moram ga nazvat.
    akO ZELI NEKA DODE.hVALA!

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Neki se vrag događa sa forumom...tri posta zaredom?Uglavnom,koka (),koristi opciju edit. :

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    pa kaj kuhar i ukaj su nes to mlatili po domu kolko se sjecam,al istina oni nisu profici

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036
    mene su htjeli sa hip-hopa regrutirat na breakdance, al kad je mama vidjela da to vode neke ćelave tetice koje puše travu reče: ajmo ne

    malo mi daleko ovo sad

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    malo mi daleko ovo sad
    ma nije kc daleko ja stalno putujem svakam hehe

  12. #12
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Đurđevac
    Postova
    16
    Gle kuhar i Ukay su legenda istina je da Ukay je posutal s brejom zdebljal se itd itd,Kuhar trenira oko 6 -8 mjeseci neznam tocno i treniraju sami,sto znaci nistko im nije prenosio Osnove breakdanca,oni i dalje mogu tamo trenriat al njihov rad nikamo ne vodi.

    Ja nemam nsita protiv njih,al njihov rad je samo za zajebanciju i oni nisu mislili da je break ozbiljan nejdu po nastupima itd,no mi cemo osnovama pokazati drugimada se u kracem roku moze nauciti vecina stvari i kvalitetno,s tim da ce biti i nastupa pod kraj tecajeva a poslije nastavljaju treninzi normalni...

    eto ostale informacije dobit cete na sam dan Uvodnog tecaja 19.01 u 18h.Hvala!

  13. #13
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    19
    e kad budem isao sifilisu u koprivnisu budem navratio... pa da ja bacim taj dance.. ali moram uzet svoj najbolji cd onaj kaj pjeva(i ona igra vrti se kao cigra)

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao Koka
    Gle kuhar i Ukay su legenda istina je da Ukay je posutal s brejom zdebljal se itd itd,Kuhar trenira oko 6 -8 mjeseci neznam tocno i treniraju sami,sto znaci nistko im nije prenosio Osnove breakdanca,oni i dalje mogu tamo trenriat al njihov rad nikamo ne vodi.

    Ja nemam nsita protiv njih,al njihov rad je samo za zajebanciju i oni nisu mislili da je break ozbiljan nejdu po nastupima itd,no mi cemo osnovama pokazati drugimada se u kracem roku moze nauciti vecina stvari i kvalitetno,s tim da ce biti i nastupa pod kraj tecajeva a poslije nastavljaju treninzi normalni...
    pa istina,znam ukaya vec jedno 4 godine uvijek je sam radio i trudio se al nikad natjecanja i to. s kuharom sam iso u skolu davno jos, znam da je kratko u tome,al isto tak zezancija...

    nist navratit cu da vidim,makar me ne zanima taj đir i to al lijepo je gledat sve te poteze i to

  15. #15
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Đurđevac
    Postova
    16
    hehe Ok pa evo recite svima koje to zanima ili zele nauciti pokusati neka dodu u subotu u 18h u DMK,znaci mladima od 18 je obavezno doci roditeljima,i tako.biti ce razgovora oko rada itd itd

    Sto se tice druzenja i gledanja sada vam tocno nemogu nsita tocn oreci kako ce to biti.al uglavnom kao navedeno receno u proslom mojem TOpicu,Moj klub ENERGY break crew iz durdevca organizira JAm(druzenje) znaci svih b-boyjeva brejekra kako zelite b-girleva iz cijele Hrvatske,mozda bosne i slovenije.Uz to biti ce jedan od najboljih dj u Hrvatskoj kao gost i nas DJ DJ REAL ONE(ZG) i biti ce mnogo dobrih ljudi.kao naprijem Ekipa iz Zagreba Phil the panic koji su nastupali na SHowtimu u finali plesali na pjesme i bili u T-Molibe CD emisiji kao plesaci te REAL ON kao DJ,i plesaci COLONIJE i ET-a,itd Upad ce biti 20 kuna s tim da ce biti dosta iznanadenja u veceri.

    Eto pa tamo ce biti ljudi druzenja.pa ako vas zaniam i ljepo vam je gledati svakako dodite.20 kuna nije puno.biti ce zabava..eto to je sve od mene.!

Slične teme

  1. Tečajevi sintisajzera
    By Teon in forum Multimedia
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 18-04-2008, 22:22
  2. SCORPIONS,THE CULT i ILL NINO u Koprivnici :)
    By Rocchiro in forum Multimedia
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 08-06-2007, 17:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •