Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 162

Tema: Oblivijona

  1. #61
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    mravojed

  2. #62
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    S
    Ne treba 1000 voice actora ali da nisu potrošili tone para na Seana Beana i Patricka Stewarta (i njegovih 3 minute pričanja) mogli su platiti još 5 -6 obični profesinalnih voice actora. ali eto reklama čini svoje.
    Ako je daedric skup....zašto kad sam level 30 svi "banditi" na cesti nose daedric oružje ili armor? zašto su još "banditi" ako si mogu priuštiti tako nešto? ili oni šta te traže 100 golda? jebote ima full ebony armor a traži me 100 golda...

    to je sve zbog level scalinga,da nema toga svaki item bi bio ručno stavljen na određene lokacije a ne da ja otvorim malu škrinjicu a u njoj elven warhammer i elven shield.....kako su stali unutra? ponavljam ovo nije diablo 2!!!!!

    štos je u tome da se jaki itemi traže,da se namučiš da ih dobiješ,da ubiješ mac čudovišta i na izmaku healtha uletiš u neku grobnicu i nađeš eto npr. daedric claymore....i onda onaj osjećaj zadovoljstva kad skužiš da si neš postigao u igri i da će tvoj lik bit jači odsada. toga nema u oblivionu.

    šta se tiče vuka i strijele dao sam primjer. i to je totalno nerealno.da tebe zdere netko u lijevo rame sa strijelom pa čovječe zamantalo bi ti se,to je ko metak e,i sad bi ti još išao šprintati tih 200 metara da ubiješ toga ko te pogodio i to ne da ga bar tražiš nego imaš radar i točno znaš gdje je. pa valjda bi prijhe vuk počeo bježati a ne napadati da gfa neko probode strijelom e....il da se bar sakrije,pritaji,bilo šta.

    onda ovo za ganjanje: ja njima nisam niš napravio,ja trčim,vidi me vuk,on trči za mnom,ja ne stajem da ga ubijem nego trčim dalje...i tako bilokoja živbotinja koja me vidi se samo priključi u potjeri....sad ti reci jeli to normalno,napisao sam gore koje su me sve životinje lovile i koliko dugo.

    onda ovo šta si rekao da dignem grafiku: nije važno koliki su detalji jer su stabla tako napravljena,šugavo izgleda kad skužiš kako to ustvari funkcionira!hodaš oko stabla koje ima na sebi 2Dlistove koji se okreću za tobom kako ti hodaš oko stabla.
    voda na high izgleda loše,pogotovo kiša kad pada,u MW puno bolje.

    komentar za dark elfove nisam skužio....u MW dark elfovi su zvučali stvarno cool,opasno,i to kao i u traleru za Oblivion,no kad je igra došla,glasovi su skroz drukčiji..i po mom mišljenju lošiji.
    Prvi odlomak:Filozofija Plati i biti ćeš plaćen. Za bandite postoji construction set pa to sjebi.

    Drugi odlomak:construction set

    Treći odlomakpet construction set

    Četvrti odlomak:Šta bi ti. De zamisli da igraš oblivion i da po toj filozofiji da ti se zamanta u glavi, teško se krećeš i lik izvadi neko drugo oružje, napadne te i ubije. Malo je to glupo. A usput ako baš želiš taj efekt probaj ga namjestiti u construction setu, neznam je li to moguće ali probaj možeš li namjestiti da ti se recoil damage događa kad te netko strefi strijelom. A za vuka možeš namjestiti AI u construction setu(opet)

    Peti odlomak:construction set slično kao i kod vuka

    Šesti odlomak:ako misliš na plosnata drveća(tekstura naljepljena na nekakvu "kocku") digni tree view distance, ako koristiš oldblivion idi na forum. Taj je problem riješen. Ako je Oblivionov b_u_g skini patch. Ako ne popravi taj b_u_g vjerojatno ima nekakav ini tweak pa pitaj na official elderscrolls forumu. Za vodu su imali primjedbe i neki drugi ljudi, a to možeš popraviti ubacivanjem morrowindove texture u oblivion makar mi to nije jasno kako znaju ime i put do texture pa pitaj na forumu (official forum) kako to rade ili ako ti se neda zajebavati s time skini neke pluginove za vodu(upišeš u googleu Better Water Oblivion mod).

    Sedmi odlomak:ista svar ko i za texture. I ako napraviš to zapakiraj ga i uplodaj na neku stranicu s pluginovima zato što sam vidio da puno ljudi želi takve promjene.

    Ako želiš saznati kako se radi u cs-u idi na ovaj link: cs.elderscrolls.com

  3. #63
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Lord of Darkness
    Drugi odlomak:construction set

    Treći odlomakpet construction set

    Peti odlomak:construction set slično kao i kod vuka

    Ako želiš saznati kako se radi u cs-u idi na ovaj link: cs.elderscrolls.com
    Platio sam igru. Neću ja raditi njihov posao. Ako je tebi to u redu, samo naprijed.

  4. #64
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Platio sam igru. Neću ja raditi njihov posao. Ako je tebi to u redu, samo naprijed.
    Sjeti se Morrowinda. Bilo je puno nedostataka (ista stvar kao i s Oblivionom samo što tad nismo bili sitničavi kao sad) pa su se ljudi uhvatili construction seta i ispravili nedostake. Mi smo se danas malo puno uljenili i sve tražimo "servirano na tanjuru". I zapitaj se zbog čega su onda izdali construction set.

  5. #65
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    Stvar je upravo u ovome što je wedran rekao.zašto da ja kupim igru i onda sam popravljam tonu njihovih propusta.

    imam nekoliko modova koji donekle popravljaju stvari ali ni to nije to.

    šta se tiče drveća opet me nisi shvatio.tree draw distance je na max,dođi pokraj stabla,i polako hodaj oko njega i gledaj u krošnju.lišće se okreće kako ti hodaš.

    šta se tiče vode,ima modova koji popravljaju samo prozirnost vode,ona ne izgleda bolje.p meni efekti kiše u MW su za pol koplja bolji od ovog u Oblivionu.

    nismo se mi uljenili nego su se proizvođači igara malo uljenili,a i okretanje tržišta prema "casual gamerima" čini svoje.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  6. #66
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    Bethesda je razvijala grafiku i radiant AI pa je ostalo puno b_u_gova i nedostataka pa nemogu ljudi sve napraviti. Da su još udovoljavali svim ljudima i ispravili te b_u_gove i nedostatke radili bi oni Oblivion još dobrih godinu dana, a onda bi mi pizdili zašto nisu već izdali igru. A mislim da je to i Bethesda planirala i uspjeli bi da nisu izdali screenshotove prije vremena objave bilo kakvih tadašnjih next-gen igara.

  7. #67
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Nemorate vi radit njihov posao(nemorate čak ni kupit igru) ali nemojte tvrdit da je Morrowind bio bolji kada se zna da je Morrowind kada je izašao imao 500 puta više bugova nego Oblivion.

  8. #68
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Lord of Darkness
    I zapitaj se zbog čega su onda izdali construction set.
    Kao i svaki drugi editor. Služi za izradu dodataka, ne za ispravljanje grešaka.

  9. #69
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Nemorate vi radit njihov posao(nemorate čak ni kupit igru) ali nemojte tvrdit da je Morrowind bio bolji kada se zna da je Morrowind kada je izašao imao 500 puta više bugova nego Oblivion.
    ja sam igrao mw dobre 3 godine i nisam naletio nikad na nijedan b.u.g. samo bi mi tu i tamo izletio na desktop. ali nisam naletio na bagove ni u oblivionu,nijednom. isto bi mi samo ponekad izletio na desktop.

    uostalom ja i ne spominjem bagove koliko mi smeta sam dizajn igre koji je očito namjenjen casual gamerima.

    I DA,Morrowind je MENI BIO MNOGO BOLJA IGRA, a objektivno gledajući MW je mnogo bolji RPG od Obliviona.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  10. #70
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645
    Mravojed je u pravu.... morrowind je bio puno bolji jer nije bio toliko pojednostavljen. u oblivionu ti je oznaka na karti tamo gdje trebas ici, a govorili su da "teže realnosti" u svakom nastavku TES-a, a retardirani gušter ima radar u glavi, journal je sav sheban, u morrowindu je bio bas kao pravi, a ovdje je više "popis questova"... i jos jedna stvar, koju moram reci je: jedan od prvih questova u morrowindu, znate li koliko sam ja trazio onu puzzle box kad sam ga poceo igrati...nekoliko sati sam trazio tu rusevinu. e to je bit igre odnosno jednog fantasy RPG-a....

  11. #71
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    nema se šta govorit
    morrowind je bog i batina, stup i spomenik, svetinja
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  12. #72
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao POSA
    nema se šta govorit
    morrowind je bog i batina, stup i spomenik, svetinja
    TOČNO. MORROWIND JE BOLJI OD OBLVIONA

  13. #73
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    Stvar je upravo u ovome što je wedran rekao.zašto da ja kupim igru i onda sam popravljam tonu njihovih propusta.

    imam nekoliko modova koji donekle popravljaju stvari ali ni to nije to.

    šta se tiče drveća opet me nisi shvatio.tree draw distance je na max,dođi pokraj stabla,i polako hodaj oko njega i gledaj u krošnju.lišće se okreće kako ti hodaš.

    šta se tiče vode,ima modova koji popravljaju samo prozirnost vode,ona ne izgleda bolje.p meni efekti kiše u MW su za pol koplja bolji od ovog u Oblivionu.

    nismo se mi uljenili nego su se proizvođači igara malo uljenili,a i okretanje tržišta prema "casual gamerima" čini svoje.

    Ovo s listovima nije valjda istina, pa sjećam se da je tako bilo u Doomu 1
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  14. #74
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Pa ako je Morrowind toliko bolji od Obliviona onda igrajte Morrowind.

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    Pa ako je Morrowind toliko bolji od Obliviona onda igrajte Morrowind.
    nema se šta više prijeć. ja sam utukao preko 1000 sati na morrowind

  16. #76
    Senior Member Nuke me please Shadow's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    227
    Kad si Stealth lik u Oblivionu možeš šta hoćeš, pokradeš cijeli Imperial city u jednoj noći pođeš u "švercera", prodaš i pitaš pošto je grad
    ?????????????????????????????????????
    NEMAM IDJEU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  17. #77
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    je oblivion zakon. ali što mi je jadno - ne možeš igrati kao loš lik, kao recimo u kotoru, čim nešto ukradeš ili opsuješ mater stražaru gotov si
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  18. #78
    Senior Member Nuke me please Shadow's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    227
    Pa Dark Brothehood ti je nešto kao "loše"
    ?????????????????????????????????????
    NEMAM IDJEU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. #79
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    ma jedino lose u igrici je zahtjevnost, pa svi smo se uvjerili da su questovi mrak, isto ko i ta prica... i onda je opet nasuprot...samo zahtjevnost
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  20. #80
    Guest
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    ma jedino lose u igrici je zahtjevnost, pa svi smo se uvjerili da su questovi mrak, isto ko i ta prica... i onda je opet nasuprot...samo zahtjevnost
    igri...

  21. #81
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    = Citat = Izvorno postao Shadow
    Pa Dark Brothehood ti je nešto kao "loše"
    pa da je. ali mislim da je šteta što igru ne možeš prelaziti kao sasvim loši lik, tj. šteta je što nema alignementa koji utječe na sve kao u fableu i kotoru
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  22. #82
    Senior Member Lock'n'Load Rektum_ajkula's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    rektum
    Postova
    109
    Svi bi se rpg-ovi trebali ugledati na svog oca; fallout.

  23. #83
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    nema, al ti određuješ stav svoga liak!!

  24. #84
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    pa istina, mozes ga bas oblikovati kako hoces, to mi se svidja, kako ce drugi biti prema tebi i to...to se isto javlja u Fable-u, a toga sve vise ima u IGRAMA (^^); npr GuildWars:Factions
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  25. #85
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    e jebiga nemam sad morrowind instaliran na kompu no siguran sam da imam više od 1000. btw imaš ovdje pun qurac walksa za MW
    http://www.gamefaqs.com/
    pa pogledaj jel ti fali koja stvarčica

  26. #86
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935
    Upiši u konzolu filljournal pa ćeš vidjet maximum stranica... Meni to ide na k..ac jer moraš klikat mišem do bola da bi došao do zadnjih strana...

  27. #87
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    me to
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  28. #88
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ah pa da lako je tako, popuni ga sam pa da vidiš kakav je to užitak
    Dječače dragi,igrao sam morrowind 2-3 godine i prešao sve fakcije kojih ima plus hrpu side questova u originalu i ekspanzijama,da ne spominjem prehodao cijelu mapu uzduž i poprijeko i bio u gotovo svakoj pećini i ruševini koje ima. Dosta mi je tog "užitka".
    Hvalio si se količinom,ja ti velim kako vidjet koliki je maksimum. Ja nit imam namjeru napunit do maxa journal samo radi hvaljenja nit da jesam to napravio ne bih ovdje to pisao.

  29. #89
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    = Citat = Izvorno postao S
    [R]6800pro ti je najbolja u seriji grafičkih kartica koje su izašle.. ikad...

    To ti je ko kad spojiš tranzistor u spoj zajedničkog uvoda ...



    PS..
    On je bio Bela pravi i nije dao da ga turčin gnjavi
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  30. #90
    Meni nije vazna grafika u igricama kao sto je Oblivion i Morrowind vazan je ugodjaj i ja sam igrao morrowind nekoliko Godina a u journalu imao sezdesetak stranica.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •