Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 162

Tema: Oblivijona

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies Back IN Black's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Histria
    Postova
    12

    Oblivijona

    Tek sam mu zagrizao rebra pa već... Na mjestima u kojima tulumari veći broj likova i tamo gdje se geometrija kurči, framerate opasno pada. Ne da postaje neigrivo, ali nije ugodno. S obzirom da se to dešava na 3,1 GHz, uz 6800 PRO i gigaramu, smijem pljunut ko u staru kantu. A prijatelj koji igra Obliviona na Xbox 360 moli da napomenem kako su učitavanja katastrofalno predugačka (na PC-u to nisam primijetio doduše). No igra uopće nije loša sama po sebi. Čveknem ja mamu onome tko kaže još jednu riječ protiv The Elder Scrolls IV: Oblivion
    @-@

  2. #2
    Nisam je još probao igrati, ali po svemu što sam sada pričao, momci su vrlo bezobrazni koji su je pravili, trebali su programirati za manje hardverske zahtjeve, heboga ti, nije čitav svjet bogat da može imati amd x2, 2 gige ram-a i 7800 gtx da bi to čudo igrao na high detaljima!

    Ja je nažalost nemogu ni igrati! upravo zbog hardverskih zahtjeva!

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    ni ja. nego,ja vidim na službenom forumu ljudi govore da opet kad nešto ukradeš ili ubiješ nekog stražari opet to znaju....a meni se tako sere od toga to je užasno nerealno i iritantno.trgovci čak neće kupovati nešto što ukradeš na drugom kraju mape.kako oni znaju da je ukradeno? to je totalna debilana ako je istina.

    Black otkud tebi oblivion?šta se već prodaje ili je to pc play dobio kopiju za recenziju?ili imaš frenda pirata?
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    meni igra radi u 30ak FPSa na 800x600 sve low. istina je pomalo je debilno da u zatvorenoj sobi nešto ukadeš i odmah doleti stražar i uhiti te

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    thx god 4 mods.

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    Black otkud tebi oblivion?šta se već prodaje ili je to pc play dobio kopiju za recenziju?ili imaš frenda pirata?
    pa mogo si ga nabavit na netu jos u srijedu... samo da malo pazis sigurno bi vidio

    i jos sam bez rijeci u vezi igre...... ocarava me.....
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    Black otkud tebi oblivion?šta se već prodaje ili je to pc play dobio kopiju za recenziju?ili imaš frenda pirata?
    pa mogo si ga nabavit na netu jos u srijedu... samo da malo pazis sigurno bi vidio

    i jos sam bez rijeci u vezi igre...... ocarava me.....
    Ja ga neću nabavljati na taj način.

  8. #8
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352

    Re: Oblivijona

    = Citat = Izvorno postao Back IN Black
    Tek sam mu zagrizao rebra pa već... Na mjestima u kojima tulumari veći broj likova i tamo gdje se geometrija kurči, framerate opasno pada. Ne da postaje neigrivo, ali nije ugodno. S obzirom da se to dešava na 3,1 GHz, uz 6800 PROSi gigaramu, smijem pljunut ko u staru kantu. A prijatelj koji igra Obliviona na Xbox 360 moli da napomenem kako su učitavanja katastrofalno predugačka (na PC-u to nisam primijetio doduše). No igra uopće nije loša sama po sebi. Čveknem ja mamu onome tko kaže još jednu riječ protiv The Elder Scrolls IV: Oblivion
    Ownam istu grafičku karticu i baš mi je nekak super ona...

    E al Olbivijona još nemam, pa se nadam da će se gurat na sličnoj konfi ( imam jači proc, kul ne? ) kako spada...

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557

    Re: Oblivijona

    [quote=S][R]
    = Citat = Izvorno postao "Back IN Black":3b44yasn
    Tek sam mu zagrizao rebra pa već... Na mjestima u kojima tulumari veći broj likova i tamo gdje se geometrija kurči, framerate opasno pada. Ne da postaje neigrivo, ali nije ugodno. S obzirom da se to dešava na 3,1 GHz, uz 6800 PROSi gigaramu, smijem pljunut ko u staru kantu. A prijatelj koji igra Obliviona na Xbox 360 moli da napomenem kako su učitavanja katastrofalno predugačka (na PC-u to nisam primijetio doduše). No igra uopće nije loša sama po sebi. Čveknem ja mamu onome tko kaže još jednu riječ protiv The Elder Scrolls IV: Oblivion
    Ownam istu grafičku karticu i baš mi je nekak super ona...

    E al Olbivijona još nemam, pa se nadam da će se gurat na sličnoj konfi ( imam jači proc, kul ne? ) kako spada...[/quote:3b44yasn]
    6800 pro?

    misliš Ultra ili je to neka verzija 6800le(isto kao i XT)?

  10. #10
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    6800pro ti je najbolja u seriji grafičkih kartica koje su izašle.. ikad...

    To ti je ko kad spojiš tranzistor u spoj zajedničkog uvoda ...



    PS..
    On je bio Bela pravi i nije dao da ga turčin gnjavi

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    Oblivion je fenomenalan i kolko sam ja vidio bolji od Morrowinda, nemojte da vam zahtjevi ruse misljenje o igri

    Sjetite se kako je Morrowind bio zahtjevan svojevremeno, ovo nije nista. Ja sam bio promijenio dvije konfiguracije dok nisam mogo Morrowind bez trzanja igrat
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  12. #12
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    tu sam negdje
    Postova
    148
    ja oblivion igram na mrvicu visim detaljima od low...


    po mome je bolje to nego da je ne mogu uopce igrati...
    Jedini način da bi izbjegli greške je steći iskustvo.
    Jedini način da bi stekli iskustvo... je činiti greške.

  13. #13
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    Budući da ne želim gubit živce s beskonačnim trzanjem i glupostima neću igrat igru dok ne kupim novi komp,a dotle će valjda izaći patch za ovaj debilni crime system,samo kad čitam o tome kako ukradeš nešto na jednom kraju mape odeš na drugi,uđeš u neku prostoriju,zatvoriš vrata,baciš ukradeni predmet na pod i čim ga želiš ponovno podignuti stražar se magično stvori u prostoriji.....riga mi se od ovoga,cjeli službeni forum bruji o tome,ja ne kužim kako su napravili tako debilan koncept i da nikome ko je testirao igru nije išlo na živce a sad smeta svima koji su igru kupili.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  14. #14
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    tu sam negdje
    Postova
    148
    to smeta samo onima koji su izabrali thief-a...

    priznajem mene je to jednom isto nanerviralo kada sam u 1 polici nasao knjigu,a morao sam je uzeti jer sam je htio procitati i procitam je te je vratim u policu izadjem iz zgrade,i uhitili me
    Jedini način da bi izbjegli greške je steći iskustvo.
    Jedini način da bi stekli iskustvo... je činiti greške.

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    Budući da ne želim gubit živce s beskonačnim trzanjem i glupostima neću igrat igru dok ne kupim novi komp,a dotle će valjda izaći patch za ovaj debilni crime system,samo kad čitam o tome kako ukradeš nešto na jednom kraju mape odeš na drugi,uđeš u neku prostoriju,zatvoriš vrata,baciš ukradeni predmet na pod i čim ga želiš ponovno podignuti stražar se magično stvori u prostoriji.....riga mi se od ovoga,cjeli službeni forum bruji o tome,ja ne kužim kako su napravili tako debilan koncept i da nikome ko je testirao igru nije išlo na živce a sad smeta svima koji su igru kupili.
    da i debilno je šta ukradenu robu nitko neće kupit bez obzira da li ti bio uhvaćen tijekom krađe ili ne

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    debilana... i to u 21 stoljecu... nema do fallouta i baldurs gatea..
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  17. #17
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    Budući da ne želim gubit živce s beskonačnim trzanjem i glupostima neću igrat igru dok ne kupim novi komp,a dotle će valjda izaći patch za ovaj debilni crime system,samo kad čitam o tome kako ukradeš nešto na jednom kraju mape odeš na drugi,uđeš u neku prostoriju,zatvoriš vrata,baciš ukradeni predmet na pod i čim ga želiš ponovno podignuti stražar se magično stvori u prostoriji.....riga mi se od ovoga,cjeli službeni forum bruji o tome,ja ne kužim kako su napravili tako debilan koncept i da nikome ko je testirao igru nije išlo na živce a sad smeta svima koji su igru kupili.
    stvarno debilana! ne kužim kako mogu imati takve propuste? takve su mi stvari dovoljan razlog da odmah obrišem igru. tak je u falloutu 2 bilo kad ubiješ nekoga u gradu odmah su ti svi bili neprijatelji. ništa, čekamo patch...
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Ma jebo patch dok oni to poprave već ćemo mi igrti TES 5, vjerovatno je netko već napravio mod kojim je to popravio.

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Malo o minusima Obliviona. Uspoređujuci gradove iz MW i O u MW su bili puno maštovitiji , primjerice vivec , ald-ruhn ,itd.. Oblivion gradovi su super zamišljeni i napravljeni ali im nekako fali maštovitosti. Ipak je Tamriel maštoviti svit. I gle , ideš seoskim putem i naiđeš na ruševine , 10 metara dalje nove ruševine sa duhovima i skeletonima , još 20 metara pa te napadne puma i ubije ti konja , pa naiđeš na neku špilju.. Mogli su barem po planinama razbacati takve stvari a ne po seoskim putevima. Seoski put mora biti siguran za obicne magove vulgaris koji vole šetati prirodom na svom konju! Previše su toga ubacili na malo prostora. No to nije nužno loša stvar.
    Ako te zanima glavna prica potpuno zanemariš ono po cemu je oblivion poseban , svu slobodu i izbore oko side questova i guildova. Evo primjerice ja sam sada na predzadnjem glavnom questu i srica zaustavija sam se , trenutno skupljam recomendations za mage guild i to su jedini side questovi koje sam obavija dosad a vec sam skoro priša igru.
    Jaufree je mrtav , ne to nije spoiler vec sam ja kriv radi njegove smrti, moga sam ga spasiti al ko ga jebe nesposobnoga kad se nezna braniti , obicni scamp ga je dokrajcija. Sada je mrtav radi ai nesposobnosti. Kad sam vec kod ai-a , nevjerovatno je lako pobjediti nekog monstera ako postoji neki poveci kamencic na kojeg se možeš popeti pa cipati sa magijama. Prejednostavno , ljudi bi od nove generacije rpg-a ocekivali više , bar da beštije mogu skociti!!! Biti vampir je pain in the ass , moraš se hraniti , paziti na dan , ne možeš pricati sa ljudima ako imaš vampirizam na 100, ali vampirizam ima i svojih prednosti. Uspija sam naci cure za vampirizam , puno garlica ,nightshadea, gušterove krvi sa posebnim bodežom , prah nekog pre zlog vampira , krvave trave. Sve to pomišamo skupa kod tete vještice i voala više niste vampir. Vezano za vampire quest ... kad pomognete grofu da izljeci svoju ženu imate se priliku upoznati sa velikim bugom , naime grof vam isplati 5000 golda za uloženi trud i svaki put kad klikate na određenu rijec (reward) opet dobijete 5000 zlata!!!! Ja sam pokupija 30000. Bilo mi je dosta..
    Ako si mage možeš iskoristiti ovaj glupavi level up sistem ali s time si i upropastiti gušt igranja. Primjerice conjuration magiju možeš nabildati na 100 bez problema samo waitajuci i sumonirajuci monstere , isto to možeš raditi i sa drugim magijama. Tako da na kraju zbog tog level up sistema možeš postati super jaki mag bez da te taka zarđani mac i otrovni ocnjak dušmanina tvoga. Trenutno sam level 21 battlemage , willpower 90 , inteligence 100 , strength 90.. Igra je doslovno gotova. Sam sam kriv za to!

    A da i ne govorim o hardwerskim zahtjevima...

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao whiskey
    Malo o minusima Obliviona. Uspoređujuci gradove iz MW i O u MW su bili puno maštovitiji , primjerice vivec , ald-ruhn ,itd.. Oblivion gradovi su super zamišljeni i napravljeni ali im nekako fali maštovitosti. Ipak je Tamriel maštoviti svit. I gle , ideš seoskim putem i naiđeš na ruševine , 10 metara dalje nove ruševine sa duhovima i skeletonima , još 20 metara pa te napadne puma i ubije ti konja , pa naiđeš na neku špilju.. Mogli su barem po planinama razbacati takve stvari a ne po seoskim putevima. Seoski put mora biti siguran za obicne magove vulgaris koji vole šetati prirodom na svom konju! Previše su toga ubacili na malo prostora. No to nije nužno loša stvar.
    Ako te zanima glavna prica potpuno zanemariš ono po cemu je oblivion poseban , svu slobodu i izbore oko side questova i guildova. Evo primjerice ja sam sada na predzadnjem glavnom questu i srica zaustavija sam se , trenutno skupljam recomendations za mage guild i to su jedini side questovi koje sam obavija dosad a vec sam skoro priša igru.
    Jaufree je mrtav , ne to nije spoiler vec sam ja kriv radi njegove smrti, moga sam ga spasiti al ko ga jebe nesposobnoga kad se nezna braniti , obicni scamp ga je dokrajcija. Sada je mrtav radi ai nesposobnosti. Kad sam vec kod ai-a , nevjerovatno je lako pobjediti nekog monstera ako postoji neki poveci kamencic na kojeg se možeš popeti pa cipati sa magijama. Prejednostavno , ljudi bi od nove generacije rpg-a ocekivali više , bar da beštije mogu skociti!!! Biti vampir je pain in the ass , moraš se hraniti , paziti na dan , ne možeš pricati sa ljudima ako imaš vampirizam na 100, ali vampirizam ima i svojih prednosti. Uspija sam naci cure za vampirizam , puno garlica ,nightshadea, gušterove krvi sa posebnim bodežom , prah nekog pre zlog vampira , krvave trave. Sve to pomišamo skupa kod tete vještice i voala više niste vampir. Vezano za vampire quest ... kad pomognete grofu da izljeci svoju ženu imate se priliku upoznati sa velikim bugom , naime grof vam isplati 5000 golda za uloženi trud i svaki put kad klikate na određenu rijec (reward) opet dobijete 5000 zlata!!!! Ja sam pokupija 30000. Bilo mi je dosta..
    Ako si mage možeš iskoristiti ovaj glupavi level up sistem ali s time si i upropastiti gušt igranja. Primjerice conjuration magiju možeš nabildati na 100 bez problema samo waitajuci i sumonirajuci monstere , isto to možeš raditi i sa drugim magijama. Tako da na kraju zbog tog level up sistema možeš postati super jaki mag bez da te taka zarđani mac i otrovni ocnjak dušmanina tvoga. Trenutno sam level 21 battlemage , willpower 90 , inteligence 100 , strength 90.. Igra je doslovno gotova. Sam sam kriv za to!

    A da i ne govorim o hardwerskim zahtjevima...
    Pa ti si sam sebi uništio igru to ti je kao da koristiš cheatove i onda veliš da je igra prelagana lol.
    A što se tiče "sigurnih" seoskih puteva:
    1.U ono doba(srednjovjekovni seting) seoski putevi su bili DALEKO od sigurnog
    2.Pa zaboga nalaziš se u svijetu u kojem su se otvorila vrata pakla, što si očekivao tratinćice i maslačke

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Na dobrom si tragu tu broken mirror. Baš je nevjerovatno za svit u kojem su se otvorila vrata obliviona da postoji toliko tratincica i maslacaka...

  22. #22
    Igra je do jaja, jedino sto me nervira je sto samo fenceri kupuju hot robu, odnosno trgovci (obicni nece ).Igram na 800*600 HDR ukljucen AA i AF iskljuceni, sve ostalo na max oko 15-30 frameova, sasvim prihvatljivo za ovaj tip igre, bar meni!Inace uocio sam par bagova sa nkeim questovim pa ih je jako tesko zavrsiti!
    And when you kill a man, youre a murderer
    Kill many, and youre a conqueror
    Kill them all...ooh...oh youre a god!

    BSG FAN

  23. #23
    jebote totalno usrana igra! Nije normalno kolko ta igra ima bugova i gresaka u kodu. Pogotovo u stvarima vezanim za stabilnost. Porsvrljajte malo na njihovim forumima,pffffff. Obozavam TES i zasad, Morrovind je bolji, al da mi OB ne steka....

    Ima 2500+ xP, 768Mb, GeCube 9600PRO Xtreme i na low, mi igra steka ko na Large!!!!! Zajebali su sve

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao domi
    jebote totalno usrana igra! Nije normalno kolko ta igra ima bugova i gresaka u kodu. Pogotovo u stvarima vezanim za stabilnost. Porsvrljajte malo na njihovim forumima,pffffff. Obozavam TES i zasad, Morrovind je bolji, al da mi OB ne steka....

    Ima 2500+ xP, 768Mb, GeCube 9600PRO Xtreme i na low, mi igra steka ko na Large!!!!! Zajebali su sve
    Zajebali su sve jer tebi igra šteka.... ....

  25. #25
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    Sigurno pola ovih što se buni na stabilnost igre nema original.

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    stvarno je prezahtjevno
    meni trza, na nekim mjestima i neigrivo ludo. ajde imam slabu konfu, ali na Low??!!1
    konfa je atholon2600+, 512Ram i GF5200
    grafa je sranje, al opet, na low bi trebao ići bez problema kad mi već HL2 ide na high bez trzanja
    i doom i FC sam pokrenuo na medium bez trzanja, kod FC mi je i nešto bilo na high
    inače, igra je zakon
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  27. #27
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao CTDP_Marko
    Sigurno pola ovih što se buni na stabilnost igre nema original.
    jel to tvoj problem?
    jel itko od njih govorio o piratstvu?
    a i kako očekuješ da ova djeca (većinom) na forumu koja očito nemaju bogate roditelje imaju originale koji koštaju jednako kao i hrana za četveročlanu obitelj za 7 dana...
    prema tome pusti ljude na miru dok oni poštuju pravila foruma, tebe se ne tiče ostalo.
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  28. #28
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    = Citat = Izvorno postao tomifish2002
    = Citat = Izvorno postao CTDP_Marko
    Sigurno pola ovih što se buni na stabilnost igre nema original.
    jel to tvoj problem?
    jel itko od njih govorio o piratstvu?
    a i kako očekuješ da ova djeca (većinom) na forumu koja očito nemaju bogate roditelje imaju originale koji koštaju jednako kao i hrana za četveročlanu obitelj za 7 dana...
    prema tome pusti ljude na miru dok oni poštuju pravila foruma, tebe se ne tiče ostalo.
    Zato se i ne kupuje 50 igara mjesečno. Nemam ni ja para za kupit svaku igru i zato kupim samo onu koja će trajat dugo. Iskreno meni ne smeta s kojim verzijma igraju ali onda neka se barem ne bune na igru ako nemaju original.

  29. #29
    Ljudi pa igra nema uopce zastitu!!!! Backup ili original nema veze!
    Znam da bi mi igra bila milija da mi ne steka,ali meni grafa nije bitna vec igrivost! Igra jest dobra ali sa rusenjem i tako losim optimiziranjem.....po mom misljenju i po misljenju dosta ljudi na TES forumu, igra nije trebala izaci jos nekih 2 mjeseca jer je totalno usrana, no ipak svakom radi drugacije. Citao sam na forumu da na 3200++ 64 , 1gb i 7800Gt steka na med a ne na low!! I stvar je u tome sto to nije samo jedan post nego ih ima mali milijun. Mislio sam kupit original,ali hvala bogu da sam odusto.
    Dok ne poprave stabilnost i fps odustajem od ove igre jer ne vrijedi mi igrat ak ce mi se svako malo srusit ili neki ***** dogodit! Ne kazem da igra nije dobra, ali zasad je morrovind bolji,puno,jer je Oblivion totalno pojednostavljen za Gates-ovo govno i da se sto bolje proda dok su hardcore fanovi ostali razocarani.

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    bugovi nemaju veze s tim je li igra piratska ili ne jer igra uopće nema zaštitu

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •