Vidi rezultate ankete: Dali ima još popularnih tema za rađenje igara

Glasači
26. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • DA

    18 69,23%
  • NE

    8 30,77%
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Stare-nove igre

  1. #1
    Member Plants Vs Zombies GRIMSEY's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    'MOG 93
    Postova
    92

    Stare-nove igre

    Dali mislite da su sve teme za rađenje novih igara već iskorištene u prošlim igrama.Recimo za Area 51 igre ta je tema već makar iskorištena 100 puta.

  2. #2
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Stare-nove igre

    = Citat = Izvorno postao GRIMSEY
    Dali
    Riba, pobogu.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  3. #3
    Member Plants Vs Zombies GRIMSEY's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    'MOG 93
    Postova
    92
    Pa meni su teme onda puno,puno zanimljivije.

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Pa otvorio si jedno 3-4 teme s anketom u jednom danu.

  5. #5
    Member Plants Vs Zombies GRIMSEY's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    'MOG 93
    Postova
    92
    Pa želim viditi šta misle drugi forumaši-Meni je zanimljivo

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    mi moze netko prevest sto je grimsey napisal u prvom postu... tj kaj zeli postici ovim threadom??

  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    A u biti... pa ono, nije mu ni loša anketa

    Ne znam, mislim da su sve teme već polako iskorištene. Pod teme mislim na nekakvu priču, jelte.
    Sad je stvar u realizaciji, dakle kako to provesti u nešto zanimljivo... Half-Life 2 kao najočitiji primjer već 100 puta izlizane teme koja je ipak ultra zanimljiva zbog odličnog pristupa, gameplaya, odvijanja radnje itd...
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  8. #8
    Member Plants Vs Zombies GRIMSEY's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    'MOG 93
    Postova
    92
    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    mi moze netko prevest sto je grimsey napisal u prvom postu... tj kaj zeli postici ovim threadom??
    Mislio sam to da je većina tema već iskorištena u prijašnjim igrama.
    Da vidim šta misle drugi forumaši.

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    Sve su to uglavnom varijacije na istu temu.Danas je furka na grafički izgled,što ne donosi nikakvu inovativnost u gameplayu.S druge strane sa napretkom tehnologije omogučuje se viša razina interaktivnosti unutar sadržaja igre,gaming bi se trebao kretati u tom pravcu.Jer kao što vidimo kriteriji su se pooštrili nakon Obliviona .Neke izvrsne igre proglašavaju se osrednjim.
    Predpostavljam da će u narednim godinama navaliti rpg-ovi sa apokaliptičnim i SciFi sadržajem.(pogotovo nakon izlaska Fallouta3)
    Moj zaključak je ;Ništa novo samo storyline-i drugačiji:Klonovi su među nama!Naravno,biće izuzetaka kao ovogodišnji Witcher,nisam još nabavio ali imam u planu.

  10. #10
    Member Plants Vs Zombies GRIMSEY's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    'MOG 93
    Postova
    92
    = Citat = Izvorno postao Sybelius
    Moj zaključak je ;Ništa novo samo storyline-i drugačiji:Klonovi su među nama!.
    Slažem se!

  11. #11
    A slušaj, grafika ne može bolje (dobro ajde može, ali onda već zalazimo DUBOKO u fotorealizam aka. Uncanny Valley efekt, za one koji znaju) od Crysisa. Sad još samo neka se malo poradi na samoj optimizaciji sve te grafe (i manji Bloom/HDR tako da pobogu ne osljepim svaki put kad upalim igru) i onda nek se bace na stvarno sadržaj u igrama - područje koje je već DUGO bilo zanemareno kod dobrog dijela igara.

  12. #12
    They don't make us as they use to.
    Sve se svodi na grafiku,a prica je sporedna stvar...
    Znam igrati!!

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    a jbg sta ces, danas je sve u grafici, svaki klinjo danas gleda igru po grafici a prica se nimalo ne cijeni (Planescape:Torment ), tak da je sve danas nekak-zajebano?
    glupo je vise nadogradjivat komp svakih 6 mjeseci zbog tam nekog krajzisa koji je tak neinovativan i glup da to nije normalno..
    a ni dobrog rpg-a nisam vec dugo videl, onak u stilu kasnih devedestih/pocetak 21. st(torment, baldur's gate..), sad cekam dragon age i da vidim kaj ce od tog bit, no nekak sumnjam da je EA iza sveg tog ali nemora ni bit zadnje smeche s obzirom da se EA prizemljio nakon ovog spajanja Vivendi/Blizzard sa activisionom, a opet su mozda jednako glupi da napola developmenta igre izbace proizvod na trziste...
    i da neplacam ja vise porez na budale, za par mjeseci novi komp, cekam dragon age i WAR i udri braco )
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  14. #14
    Member Plants Vs Zombies GRIMSEY's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    'MOG 93
    Postova
    92
    Meni CRYSIS ima dobru priču i grafiku.

  15. #15
    Jedino cemu se mozemo nadati sa dobrom pricom su, remakovi starih igara na novoj grafici.
    Znam igrati!!

  16. #16
    Moja teorija:

    Mladim igračima su dobre klišejne i, da kažem, patetične priče koje kao da su pisali osnovnoškolci (bez uvrede ikome) zato jer nisu bili aktivni u vrijeme kad su se pisala remek djela kod PC igara i jednostavno ne znajuSništa bolje, a sama grafika ih odbija da isprobaju stare goodies-e.

    Začarani krug, anyone?

  17. #17
    Osim toga, dansa se vise gleda mp,ako to dobro prođe onda je igra vise manje hit...
    Znam igrati!!

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    = Citat = Izvorno postao GRIMSEY
    Meni CRYSIS ima dobru priču i grafiku.
    I meni mislim meni je igra strava.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  19. #19
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Ja mislim da se može nači još originalnih tema koje nisu iskorištene, no većinom ove sadašnje igre (čitaj: pod vlašću EA) recikliraju stari sadržaj koje je već 100x prožvakan. No ako se uzima već 101x prožvakana tema, kako učiniti tu igru zanimljivom je stvar pristupa toj temi.

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Moja teorija:

    Mladim igračima su dobre klišejne i, da kažem, patetične priče koje kao da su pisali osnovnoškolci (bez uvrede ikome) zato jer nisu bili aktivni u vrijeme kad su se pisala remek djela kod PC igara i jednostavno ne znajuSništa bolje, a sama grafika ih odbija da isprobaju stare goodies-e.

    Začarani krug, anyone?
    ne nije u tome kvaka... ajde reci ko jos od osnovno skolaca(ima i srednjoskolaca i starijih sa poslom) zna engleski? mi smo tupav narod(a ni ostali nisu daleko). Engleski tecno razumije(da ne govorim izgovara jel sve rjeci znat izgovorit ko englez zna 1% u hrvatskoj) oko 10% ljudi u hrvatskoj i kolko njih gejma? i sad koji ce qurac neko ko nezna engleski citat a nista ne razumije? nema smisla... zatim dolazimo do MP, imam frendove koji igraju CoD2 i nisu privirili u SP , vec odma idu na servere i budu topovsko meso... SP naravno nece jer to nije zanimljivo, dosadno, glupi likovi(dok su meni bas fora ), to bilo prije 100 godina, hebes to, bilo pa proslo... takvi su komentari inace... jbg tako je kako je...

    sad sam oso malo vise OT al uglavnom novih tema ima, ako nema izmisli!
    kako je neko tamo izmislio orke, grci su svaki dan izmislili neki qurac(bilo im jako zanimljivo jelte?) a to se i sada koristi... a kao sto je neko vec reko samo sto to neki dobro realiziraju i obrade dok drugi ne... takva je stvar sa warcraftom, ima svoj svijet i super storyline, ali uopce nema svojih cudovista(osim ona plemena raznih stakora iz WoW-a) dok se u Warcraftu rjetko nadu jedino u kampanji ima nes... chimere, harpije, orci, trollovi, patuljci, elfovi, undeadovi sve je to pokupljeno...
    svaka im cast na draenaima za njih jos nisam cuo, nadam se da su izrod njihove maste.

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    archimonde iz warcrafta 3 ti je draenei ilitiga eredar

    sry na OT
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  22. #22
    Member Plants Vs Zombies GRIMSEY's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    'MOG 93
    Postova
    92
    = Citat = Izvorno postao Iron Storm
    Ja mislim da se može nači još originalnih tema koje nisu iskorištene, no većinom ove sadašnje igre (čitaj: pod vlašću EA) recikliraju stari sadržaj koje je već 100x prožvakan. No ako se uzima već 101x prožvakana tema, kako učiniti tu igru zanimljivom je stvar pristupa toj temi.
    Slažem se 120%

  23. #23
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    ma ima jos dosta mnogo izvora za dobre price..

  24. #24
    Mozda ima, ali to vise onima koji ih pisu nije vazno. Samo je vazan ljepa grafika i to je to!!
    Znam igrati!!

  25. #25
    naravno da ima.uvjek bude

Slične teme

  1. Anketa! - Stare igre vs nove igre!
    By Forengner in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 10-06-2011, 00:31
  2. Stare igre
    By haso in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 16-12-2007, 18:09
  3. Stare igre..
    By Lord of Darkness in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 07-07-2006, 11:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •