Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 35 od 35

Tema: Silent Hill(movie)

  1. #31
    = Citat = Izvorno postao d4mp1r
    E,a zašto ženska traži malu, zar nije muški,tak je bar u igri, ovaj vozi auto,vidi zombija, izleti i traži curicu???!!
    uglavnom...kolko sam skuzil film je nekolko godina nakon igra (valjda ),a prica s curicom se ponavlja.a moguce je da film nema veze s igrom(kaj mi se NIMALO ne svidja )...

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Gledao sam jučer film i svidio mi se, no nisam igrao igru. Isto tako, zbunio me kraj.
    Mater i kćer dođu u kuću ( njihovu ) i mater sjedne u fotelju, a kćer odšeta negdje. Uglavnom, muž se kasnije probudi i obiđe kuću, te otvori vrata i gleda vanka. WTF???
    Molim vas objasnite mi kraj, jer želim shvatiti što se dogodilo.
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  3. #33
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    SPOILER

    Oni nisu mrtvi , kad je mala pogledala ona zla je ušla u nju i sad toj staroj neda da se vrati iz tog svijeta i ova ostane zauvijek zatočena . Samo zlo može ući i izaći iz tog svijeta .

  4. #34
    Senior Member It lives by night antrax5's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Somewere from Middle Earth
    Postova
    644
    ja sam gledao film u kinu i onak dobar je ali mogao je biti i bolji
    The DOOM shall apear from dark caves of Moria. And there shall be no peace...

  5. #35
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao d4mp1r
    E,a zašto ženska traži malu, zar nije muški,tak je bar u igri, ovaj vozi auto,vidi zombija, izleti i traži curicu???!!
    uglavnom...kolko sam skuzil film je nekolko godina nakon igra (valjda ),a prica s curicom se ponavlja.a moguce je da film nema veze s igrom(kaj mi se NIMALO ne svidja )...
    Ne, film ima veze sa skoro sve i jednim dijelom Silent Hilla. Kada uzmes u obzir glavnog lika zenu, to aludira na Silent Hill 3 odnosno Heather Mason. Pyramid Head aludira na Silent Hill 2. Muzika je iz svakog dijela Silent Hilla. I UPRAVO TU, nailazimo na ono sto se zove cisti SHIT. Naime film moze nekom ko nema pojma o Silent Hillu izlgedati kao dobar, no kada ga pogleda pravi strucnjak kao ja, moze mu se samo povracati. Svaki pravi fan zna zasto nikada i nikako Pyramid Head ne bi mogao biti u filmu. Isto tako, cijela prica je tako debilozna da je za plakati, jer se puuuuno odvaja od cijele koncepcije Silent Hill filozofije. Zenska glavni lik? Ma daj molim te, dakle onda bi nastavak u kojem glumi Heather trebao biti musko???? Muzika je odvratna, jer je Yamaoka tacno znao gdje dode koji zvuk i kada je tisina najbolja, no reziser je to sve pretumbao u jedan veliki komercijalni SHIT. Gluma cisto neuvjerljiva, kao i izgled grada, koji sve osim pravog izgleda.

    Moja preporuka je da, ako niste jos gledali ne gledate. U svakom slucaju poigrajte igru, ili bolje reci igre, te vidite sta je zapravo Silent Hill, i kako on izgleda.

Slične teme

  1. Glasina: Novi Silent Hill film baziran na Silent Hillu 3
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 27-07-2012, 23:18
  2. Silent Hill
    By LeftY in forum Gaming općenito
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 30-11-2006, 17:51
  3. Silent Hill
    By LeftY in forum Gaming općenito
    Odgovora: 105
    Posljednji post: 30-07-2006, 18:59
  4. Silent Hill
    By LeftY in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-01-2006, 22:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •