Stranica 5 od 26 PrvaPrva ... 3456715 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 764

Tema: Call Of Duty 5

  1. #121
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    da šta brajo nego da čekaš pa ovaj cod4 me toliko oduševio ej čovječe iako sam ja prešao i cod3 zato što sam tad imao pley 2 ali mogu ti reć cod3 skidam mu kapu
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  2. #122
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    a da ti decko prestanse spamati tolko?
    ma uopce se ne zamaram 5-icom cetvorka i dvojka su mi dosta (za sada)
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  3. #123
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    ma šta je cod5 za konzole koji je izvor tog podatka lol

    ja ti kažem da je cod5 za KONZOLE I ZA PC , vidjet čete kad izađe.... krajem 2008 godine

  4. #124
    = Citat = Izvorno postao Doggy
    imam neki osjecaj da petica bude konzolasko sranje ko i trojka...
    Meni je trojka bila odlična

  5. #125
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    516
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    daj pa šta govoriš pa sve je to isto samo što je u UT brža akcija u UT možeš ih ubit 15 u pet sekunda a u COD vi se nadjete oči u oči i onda ga tribas svladat sa skillom i sa razmišljanjem i vrlo je važno reagirati u pojedinim trenutcima recimo ako su ispred tebe 2 neprijatelja šta ćeš učinit
    meni nije problem brzo misliti, u UT-u puno puno puno treba vise misliti ak je netko ispred tebe nego u codu.... u codu ispalis sanzer ili noz u facu i mrtav je a u UT-u nema noza, imas impact hammer al s njim nije tak lako ko u codu sa nozem.... u codu ak su 2 ubijes ih sam tak (barem ih ja ubim jednostavno) a u ut-u ti nema spasa ak su 2 ispred tebe na 2 metra.... jedino ak nemas rocket luncher i six pack spreman da ispalis
    Code:
     13:33  @imex-Wasteful   › throws a playstation at himself
     13:40   [99]gaeensdood  • lol
     13:40   [99]gaeensdood  • that must hurt
     13:40   [99]gaeensdood  • you have a playstation boomerang?
    xD


  6. #126
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    koja su to sranja da u cod treba sreca a ne skill a u UT samo skill! to pricaj za ruckom sa familijom a ovdje nas takvih izjava postedi! oces reci da je octane bio nbr 1 u europi zbog srece? oladi malo...
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  7. #127
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    da bar dode CoD5 u paketu s nekom paklenom konfiguracijom, pa bi si to kupil, očajno tream novu grafulju, s ostalim se da preživit, al grafulja je strašnaaa....
    ufff kak bi bilo dobro da dode u paketu nekom...

  8. #128
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    da u UT ti je više izražen skill. pa nije istina. pa zaigraj cod4 multiplayer ako nisi igra. vidit ćeš kako je dobra igra. samo probaj neki server sa deserak igrača a ne sa tridesetak. LOL
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  9. #129
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    516
    pa igro sam.. zato i kazem
    Code:
     13:33  @imex-Wasteful   › throws a playstation at himself
     13:40   [99]gaeensdood  • lol
     13:40   [99]gaeensdood  • that must hurt
     13:40   [99]gaeensdood  • you have a playstation boomerang?
    xD


  10. #130
    Potvrđen jke za PC cod 5 ali se nezna jeli se radi o expanziji ili nastavku http://www.gaming.hr/vijesti/893-Hrpa-n ... siona.html

  11. #131
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao codHR
    Iako su mnogi mislili da dolaskom Call of Duty 4 završava era Call of Duty serijala s temom iz 2. svjetskog rata čini se da Activision opet sprema iznenađenje. Nedugo nakon objave da se radi na Call of Duty 5 iz Activisiona stiže, zasad još neslužbeno da bi se Call of Duty serijal trebao vratiti korijenima, a to je temi iz 2. svjetskog rata. Naime, tim Treyarch koji radi na Call of Duty 5 objavio je oglas za zapošljvanje dizajnera za misije i mape u kojima se traži dobro poznavanje same tematike 2. svjetskog rata što dovodi do zaključka da se peti dio definitvno vraća temi iz prva 3 dijela ovog serijala. Podsjetimo da je tim Treyarch radio na Call of Duty 3 i UO ekspanziji za Call of Duty 1.
    Svidja mi se ovo...iako je malo glupo prva tri coda ww2,onda modern cod4 i opet 5 ww2 al oke

  12. #132
    sviđa mi se što će novi cod biti opet ww2, iako uistinu sumnjam da će ljudima biti bolji od cod4.

    Bit će bolji ako će biti realističan kao cod4 što se tiče šumova vjetrova od kojih ne čuješ kad ti neko trči iza leđa, i još ako dodaju nož, tj bajonetu koju skineš s puške ili tak nekak...

    Inače igrao sam kod frenda cod3, i zaista je odličan, pa ako cod5 bude bolji od 3 Activisionu bi trebalo podignuti spomenik

  13. #133
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    nisam siguran ali mogo bi ovo biti trailer za cod5 iako sumnjam
    ItHAzXWK ... re=related

    može me neko prosvijetiliti?

  14. #134
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    = Citat = Izvorno postao Hamti Damti
    nisam siguran ali mogo bi ovo biti trailer za cod5 iako sumnjam
    ItHAzXWK ... re=related

    može me neko prosvijetiliti?
    Fejk
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  15. #135
    neznam, stvarno sumnjam iako lako moguće, jer neznam od koje druge igre bi ovo mogo bit filmić ak ne od cod5, ali s druge strane ne kužim ovaj natpis na kraju filma

  16. #136
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    bokte "Hour of victory", coming out 2007, na koju foru moze biti cod5??? use the brain

    Bux.to referrer

  17. #137
    = Citat = Izvorno postao Kron
    bokte "Hour of victory", coming out 2007, na koju foru moze biti cod5??? use the brain
    o tome sam i govorio, ali ne kužim koja im je fora napisati cod5 trailer?

  18. #138
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258
    očito nemaju pojma šta govore

  19. #139
    Member Plants Vs Zombies blue shark's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    nightstreet
    Postova
    33
    [img][/img]S

    MIsLiM Da Ce BiTi ZaNiMlJiVo!!!
    8lu3 $ha'rk

  20. #140
    Junior Member Plants Vs Zombies enemy.deleted's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    13
    Call of Duty 5 će biti MMO?
    COD4 Modern Warfare je napravio veliku promjenu u serijalu. Osim što je napustila vrijeme Drugog svjetskog i prebacila se u današnje doba igra je također skratila single player kampanju i posvetila multiplayeru u kojemu je preuzela neke RPG elemente. Kako se stvari čine idući nastavak bi mogao otići još dalje i postati MMO(FPS?) igra. Pošto je to jedan jako veliki zalogaj za Activision na igri bi vjerojatno pripomogli njihovi novi partneri iz Vivendia (čitaj: Blizzarda). Tu ideju su tek nakratko spomenuli na sastanku na kojem su više komentirali o idućem Guitar Herou koji će također dobiti veliku podršku iz Vivendia, no kako narod kaže: „Gdje ima dima ima i vatre.“
    8800ultra-4g ram-intel2duo quad 4x2.4ghz

  21. #141
    Junior Member Plants Vs Zombies enemy.deleted's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    13
    da se mene pita ja bih najradije ww2
    ww2 je zakon!
    8800ultra-4g ram-intel2duo quad 4x2.4ghz

  22. #142
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    = Citat = Izvorno postao enemy.deleted
    Call of Duty 5 će biti MMO?
    COD4 Modern Warfare je napravio veliku promjenu u serijalu. Osim što je napustila vrijeme Drugog svjetskog i prebacila se u današnje doba igra je također skratila single player kampanju i posvetila multiplayeru u kojemu je preuzela neke RPG elemente. Kako se stvari čine idući nastavak bi mogao otići još dalje i postati MMO(FPS?) igra. Pošto je to jedan jako veliki zalogaj za Activision na igri bi vjerojatno pripomogli njihovi novi partneri iz Vivendia (čitaj: Blizzarda). Tu ideju su tek nakratko spomenuli na sastanku na kojem su više komentirali o idućem Guitar Herou koji će također dobiti veliku podršku iz Vivendia, no kako narod kaže: „Gdje ima dima ima i vatre.“

    ako ovo bude, biti ce igra stoljeca i ja cu puknut od sreće

    Bux.to referrer

  23. #143
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    hmm MMO u ww2 ne bi bilo dobro kao MMO u današnjem dobu, jer se za današnje doba mogu izmišljat questovi(misije) dok bi se u ww2 mogli kao misije prelaziti samo stvari koje su se desile u ww2...

  24. #144
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    dokle god bude šuška ja cu ga igrati... bmk , moze biti i igra na poteze ja cu ga igrati

  25. #145
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    ZOMG, prebrzo se to razvija da ja sve pohvatam... Predviđam da ću COD4 igrati za 2-3 godine najmanje, a tek ovo...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  26. #146
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    oMg?wTf?NOOB?
    Postova
    93
    gledo sam malo po njihovim stranicama...samo da to izadje...valjda ce bit dobro... jedva cekam

  27. #147
    Member Plants Vs Zombies Metabolicc's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Moka-san
    Postova
    88
    Najvise me zanima kakva ce konfa tribat jer meni i cod4 na normal trza pa neznam bas....
    Metabolicc Ecchi Style

  28. #148
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    ma ww2 pow@@@@@@@@@@@ .... cod2 je best do sada, vidit cemo za cod5 sta ce biti... :]
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  29. #149
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283
    = Citat = Izvorno postao Mr.G4m3r
    ma ww2 pow@@@@@@@@@@@ .... cod2 je best do sada, vidit cemo za cod5 sta ce biti... :]
    slazem se :]
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  30. #150
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    = Citat = Izvorno postao Haki
    = Citat = Izvorno postao Mr.G4m3r
    ma ww2 pow@@@@@@@@@@@ .... cod2 je best do sada, vidit cemo za cod5 sta ce biti... :]
    slazem se :]
    ma daaaaj, mozda u prici al je CoD 1 milijun puta bolji od cod 2, jedina mana su healthi... al najvjerojatnije nece otic u ww2 zato kaj je vec preizlizan i zato kaj nema vracanja, il sadasnjost il buducnost, iako mislim da je ovo 2. =S

Slične teme

  1. Duty Calls - parodija na Call of Duty - download link
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 10-02-2011, 10:59
  2. Call of Duty 2 low fps
    By azuregos in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 18-09-2007, 19:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •