Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 45 od 45

Tema: !!!!! DA VINCIJEV KOD !!!!!

  1. #31
    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    LoOL moja greška, ma nisam ni čito knjigu al znam da je pisac nešto priznao da je sve izmislio..blabal

    Pa nije pisac Da vinci, pisac je dan brown, čini mi se

  2. #32
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    LoOL moja greška, ma nisam ni čito knjigu al znam da je pisac nešto priznao da je sve izmislio..blabal

    Pa nije pisac Da vinci, pisac je dan brown, čini mi se
    Da Vinci je mrtav nekoliko stolječa

  3. #33
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    LoOL moja greška, ma nisam ni čito knjigu al znam da je pisac nešto priznao da je sve izmislio..blabal

    Pa nije pisac Da vinci, pisac je dan brown, čini mi se
    U prvom postu sam zamolio da ne pisete ovakva sranja kao sto gogamer pise. Ljudim je danas tesko odrzet raspravu. Molio bih moderatore da obrisu nepotrebne postove, tj. spamove. Hvala
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  4. #34
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

  5. #35
    Junior Member Plants Vs Zombies brain_fart's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    twin paradises of bytopia
    Postova
    15
    knjiga da vincijev kod je poput cajki... na brzinu sklepan shund koji te ponese u jednom, da bi se u drugom trenutku osjechao praznim...
    (=gnome_power=)

  6. #36
    Ne treba zaboraviti kako je danas na snazi KAPITALIZAM, Dan Brown je ovu knjigu napisao baš zato kako bi sakupio što više novca. Točno je znao gdje i kako treba po crkvi udariti kako bi ona digla što veću hajku. Nema bolje reklame od one koja proputuje svijet i to besplatno. Djelo je vrlo interesantno i bilo bi greška reći kako je to glupost i kako "Da Vincijev kod" uopće ne treba čitati. Baš naprotiv, neka ju što više ljudi pročita; ali neka ne kritiziraju previše niti autora niti crkvu. Ja sam više knjigu čitao kao interesantan krimić, a ne kao napad na crkvu.

    No jeste li se ikad zapitali što je sa svitkom sa crnog mora, tj Tominim evanđeljem? U ovoj knjizi se govori o Isusu kao o čovjeku koji je normalno bio oženjen i koji je ostavio cijelu lozu potomaka iza sebe. Između ostalog o tome i govori Tomino evanđelje - o onih 15-20 godina koji se ne spominju u Bibliji.
    Na kraju, čitava Biblija je zbornik u koji su ušli samo oni izabrani tekstovi od tko zna koliko desetaka, a možda i stotina tekstova. I nije za čuditi kako se sa vremena na vrijeme pojavljuju djela poput ovog jer je to tema koja je vrlo zanimjiva budući se sve ovo dogodilo pred 2000 godina i nema nikakvih pravih dokaza što je Isus radio izvan onog što piše u Bibliji. A što je istina - to samo Bog zna.

  7. #37
    = Citat = Izvorno postao Büre
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    LoOL moja greška, ma nisam ni čito knjigu al znam da je pisac nešto priznao da je sve izmislio..blabal

    Pa nije pisac Da vinci, pisac je dan brown, čini mi se
    U prvom postu sam zamolio da ne pisete ovakva sranja kao sto gogamer pise. Ljudim je danas tesko odrzet raspravu. Molio bih moderatore da obrisu nepotrebne postove, tj. spamove. Hvala

    Ma šta sada da izvineš sereš! Šta mene briga što si ti zamolio, napisao sam post vezano uz temu, SLOBODNO MOŽEMO RASPRAVLJATI O KNJIZI! Napisao sam tko je PISAC pa što???


    I BTW. Sinoć sam čitao knjigu i u te gluposti nevjerujem!
    Uglavnom za one koji ne znaju u knjizi se govori o tome da su kao budući događaji već zapisani u bibiliji samo ih treba dekodirati!

  8. #38
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Büre
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    LoOL moja greška, ma nisam ni čito knjigu al znam da je pisac nešto priznao da je sve izmislio..blabal

    Pa nije pisac Da vinci, pisac je dan brown, čini mi se
    U prvom postu sam zamolio da ne pisete ovakva sranja kao sto gogamer pise. Ljudim je danas tesko odrzet raspravu. Molio bih moderatore da obrisu nepotrebne postove, tj. spamove. Hvala

    Ma šta sada da izvineš sereš! Šta mene briga što si ti zamolio, napisao sam post vezano uz temu, SLOBODNO MOŽEMO RASPRAVLJATI O KNJIZI! Napisao sam tko je PISAC pa što???


    I BTW. Sinoć sam čitao knjigu i u te gluposti nevjerujem!
    Uglavnom za one koji ne znaju u knjizi se govori o tome da su kao budući događaji već zapisani u bibiliji samo ih treba dekodirati!
    Da si uopce procitao moj prvi post, nebi ovako reagirao i saznao bi ime pisca. No problem je u tome sto su tvoji postovi ovdje samo spam. Sorry stari, al to je istina. Komentiraj knjigu, ako si je "procitao", rado cemo uc u polemike ove knjige.
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  9. #39
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao MapHtH
    Ne treba zaboraviti kako je danas na snazi KAPITALIZAM, Dan Brown je ovu knjigu napisao baš zato kako bi sakupio što više novca. Točno je znao gdje i kako treba po crkvi udariti kako bi ona digla što veću hajku. Nema bolje reklame od one koja proputuje svijet i to besplatno. Djelo je vrlo interesantno i bilo bi greška reći kako je to glupost i kako "Da Vincijev kod" uopće ne treba čitati. Baš naprotiv, neka ju što više ljudi pročita; ali neka ne kritiziraju previše niti autora niti crkvu. Ja sam više knjigu čitao kao interesantan krimić, a ne kao napad na crkvu.

    No jeste li se ikad zapitali što je sa svitkom sa crnog mora, tj Tominim evanđeljem? U ovoj knjizi se govori o Isusu kao o čovjeku koji je normalno bio oženjen i koji je ostavio cijelu lozu potomaka iza sebe. Između ostalog o tome i govori Tomino evanđelje - o onih 15-20 godina koji se ne spominju u Bibliji.
    Na kraju, čitava Biblija je zbornik u koji su ušli samo oni izabrani tekstovi od tko zna koliko desetaka, a možda i stotina tekstova. I nije za čuditi kako se sa vremena na vrijeme pojavljuju djela poput ovog jer je to tema koja je vrlo zanimjiva budući se sve ovo dogodilo pred 2000 godina i nema nikakvih pravih dokaza što je Isus radio izvan onog što piše u Bibliji. A što je istina - to samo Bog zna.
    DA, istina, zapravo nitko na ovom svijetu nezna istinu!!! Postoji li Bog? Sto i tko je zapravo Bog? To su retoricka pitanja, za one koji sumnjaju u svoju vjeru. A taj sam ja. Upitna je vjerodostojnost Biblije, kao knjige, zapravo u krscanstvu je sve upitno. Najveci problem je taj sto nema nigdje dokaza, koji bi potvrdili istinu sa oba dvije strane. No tko zna, jednoga dana cemo saznati, al taj dan ce biti vec prekasno.....jer taj dan biti ce i sudnji dan, tako barem ja mislim
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Nevjerniče usuđuješ se njekati Moje postojanje

  11. #41
    [quote=Büre]
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao "Büre":2rqqwnvl
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    LoOL moja greška, ma nisam ni čito knjigu al znam da je pisac nešto priznao da je sve izmislio..blabal

    Pa nije pisac Da vinci, pisac je dan brown, čini mi se
    U prvom postu sam zamolio da ne pisete ovakva sranja kao sto gogamer pise. Ljudim je danas tesko odrzet raspravu. Molio bih moderatore da obrisu nepotrebne postove, tj. spamove. Hvala

    Ma šta sada da izvineš sereš! Šta mene briga što si ti zamolio, napisao sam post vezano uz temu, SLOBODNO MOŽEMO RASPRAVLJATI O KNJIZI! Napisao sam tko je PISAC pa što???


    I BTW. Sinoć sam čitao knjigu i u te gluposti nevjerujem!
    Uglavnom za one koji ne znaju u knjizi se govori o tome da su kao budući događaji već zapisani u bibiliji samo ih treba dekodirati!
    Da si uopce procitao moj prvi post, nebi ovako reagirao i saznao bi ime pisca. No problem je u tome sto su tvoji postovi ovdje samo spam. Sorry stari, al to je istina. Komentiraj knjigu, ako si je "procitao", rado cemo uc u polemike ove knjige. [/quote:2rqqwnvl]


    procitao sam dosta, uglavom znam temu, pa mogu i o tome, i hvala bogu nisam spamao! i nisam sppamer

  12. #42
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao brain_fart
    knjiga da vincijev kod je poput cajki... na brzinu sklepan shund koji te ponese u jednom, da bi se u drugom trenutku osjechao praznim...
    Da je tako, knjiga nebi dozivjela milijunsku prodaju. Ako si je procitao, sumnjam da bi tako reagirao. No, stvar je ukusa........
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  13. #43
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    hm... procito sam knjigu... i andele i demone isto tako... i ... nista posebno... osim da smatram da su to puka nagadanja... puke slucajnosti... a i u knjizi je lik reko ( ako se doro sjecam ) da su to samo nagadanja... ... tak da... men se nisu svidjele...

  14. #44

  15. #45
    Senior Member Nuke me please Imothep's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    279
    = Citat = Izvorno postao Büre
    Ja sam veliki protivnik katolicke crkve, znaci crkve kao ustanove, koja nazalost, nema veze s Bogom
    slažem se
    Suckin up all you can, suckin up all you can suck.
    Workin up under my patience like a little tick.
    Fat little parasite.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •