Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Autorun.exe

  1. #1
    Senior Member Nuke me please Orla's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osten Ard
    Postova
    260

    Autorun.exe

    Kad idem otvorit USB, javi se AVG i kaze da je autorun.exe inficiran s trojancem. Udrem opciju heal i kaze succesfuly healed.

    Ali, ako idem kliknut na ikonu za otvorit USB, samo se otvori lista programa s kojima mogu otvorit usb, ali nema jednostavno open folder. Ako taj isti usb pokusam otvorit na drugom kompu, radi.

  2. #2
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    575
    znam da je glupo, ali sta ako ides na my computer->usb
    Let the bodies hit the floor!

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Klikni desnim na ikonicu USB drivea u My Computeru i odaberi Explore. Trebao bi vidjeti sadržaj. U menuu na vrhu idi Tools > Folder Options. Prebaci na View i odčekiraj "Hide protected operating system files (Recommender)" ako je čekirano. Tražiće ti potvrdu, odgovori Yes. Sada bi trebao na flashu vidjeti Autorun.exe i Autorun.inf fileove (ako ne, probaj stisnuti F5). Obriši oba. Možda ćeš imati i Mscvrt71.dll ili tako nešto tu - ako ga ti nisi s namjerom kopirao tu, slobodno obriši. Ponovo otiđi u Folder Options i uključio ono što si isključio. Flash drive bi ti sada trebao biti upotrebljiv. Inače, ako ti se opet pojavi neki inficiran Autorun.exe, briši ga, nemoj ni pokušavati neki "heal", "repair" ili nešto, jer osim sadržanja koda virusa, taj file ni nema drugu svrhu.

  4. #4
    Senior Member Nuke me please Orla's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osten Ard
    Postova
    260
    E pa i govorim o tome kad idem na my computer.

    Kad ustekam usb ne pokrene se sam (jer ne radi autorun dobro ocito), a kad idem na my comp pa na ikonu, otvori se lista programa s kojom bi kao trebao otvorit to, ali nema open folder, nego svi zivi programi(photoshop, paint, notepad, itd)

    Imam opcije move to vault, heal i ignore. Pokusao sam i move to vault, ni to ne funkcionira.

    Također sam skenirao i usb, na njemu sam nasao također virus, 'system.sys'. Kasnije se taj virus nije vracao, ali i dalje ne radi.

    EDIT: @burek, ok pokusat cu i to.

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Ako ne budeš mogao pristupiti driveu ni sa Explore (a morao bi moći), probaj cijelu proceduru uraditi na nekom drugom kompu.

  6. #6
    Formatiraj usb. To je meni pomoglo.

Slične teme

  1. USB Autorun
    By deathadder in forum Software
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 11-05-2010, 08:27
  2. Autorun
    By Mario23 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-11-2008, 14:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •