Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: gears of war - nemogu pokrenut - help !!!

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378

    gears of war - nemogu pokrenut - help !!!

    Kada sam prvi puta pokrenuo igru dobio sam ove dolje navedene poruke i naravno to sam ignorirao, trenutno sam imao instalirane orginalne drivere za grafu i ušao u igru i svakih 30 sekundi igra me izbacivala van. I dobro, odem ja instalirat ATi Catalyst 7.11 i kada sam ponovo išao pokrent onda nisam uspio ni uči u igru nego sam dobivao poruku WarGame-G4WLive.exe debug, send error report, don't send itd.
    Nakon togam sam otišao skinut (+ AMD Processor Driver for Windows XP and Windows Server 2003 version (x86 and x64 exe) 1.3.2.16), upravo što se zahtjeva u poruci, instalirao i opet ista stvar, i sada idem probat re-install Windows pa ću vidjet, a od vas tražim da mi pomognete što točno mi treba da pokrenem igru (komp mi naravno nije preslab ako sam prvi puta ušao u igru nego sam se zapleo u ovim dolje navedenim porukama) i da, igra je orginal, komp mi je dolje naveden, a matična mi je BIOSTAR K7 M7VIT Bravo. Ovo dolje mi piše prije nego što trebam ući u igru:


    Message 1 of 3

    To run Gears of War with your current hardware setup, you must install the following software update or updates:

    + AMD Processor Driver for Windows XP and Windows Server 2003 version (x86 and x64 exe) 1.3.2.16
    + ATI Catalyst driver revision 8.411.0.0


    If you do not install this software, at some point the game will stop and your progress will be lost.


    Message 2 of 3

    To run Gears of War with your current hardware setup, you must either install the ATI Catalyst driver revision 8.411.0.0 or get the latest ATI Catalyst driver from the http://www.amd.comSwebsite. To install the update, click INSTALL.

    If you do not install this driver or the latest driver from the website, at some point the game will stop and your progress will be lost.


    Message 3 of 3

    To run Gears of War with your current hardware setup, you must either install the AMD Processor Driver for Windows XP and Windows Server 2003 Version (x86 and x64 exe) 1.3.2.16 or get the latest driver for your brand of processor from the http://www.amd.comSwebsite. To install the update, click INSTALL.

    If you do not install this driver or the latest driver from the website, at some point the game will stop and your progress will be lost.

    Hvala unaprijed !!!

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Uspio sam složit !!! Ipak HVALA !!!

  3. #3

    isti problem

    Ja sad imam isti problem ako ikako mozes pomoci kako si to popravio javi na xfire dario0706 ili na mail dsmiljanic123@gmail.com. MOLIM ZA POMOC.
    Hvala unaprijed

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.452
    i BTW da znate da je najnovija verzija ATI drivera 8.1.

  5. #5
    nebi bilo lose da mi neko i POMOGNE malo. JELI!

  6. #6
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Blizina Pitomace
    Postova
    279
    I ja bih trebao istu pomoć pa bih molio da dpeica objasni u cemu je bio štos.

Slične teme

  1. komp se nece pokrenut :<
    By Systematic Reverse in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 02-12-2010, 13:44
  2. 3DMark06 se ne može pokrenut
    By SabaothII in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-04-2010, 21:55
  3. pomoć,firefox se neće pokrenut
    By Alan Ford in forum Software
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-01-2007, 18:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •