Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 37

Tema: Gears of War 2

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378

    Gears of War 2

    Glasine kruže preko interneta kako će Gears of War 2 možda biti razotkriven ove godine na Game Developers Conference, koji će se održati između 18. i 22. veljače u San Francisco.

    Prijašnja špekulacija sugerira na izlazak u 2008.god kao datum izlaska nastavka ove odlične pucačine. Od sada je ona službena na Xbox360 franšizi i na Live-u. Bila su mnoge pobune oko GoW trilogije, koja je trebala biti prikazana za nekoliko godina. Hoće li ove glasine biti istinite o razotkrivanju GeOW-a na GDC-u?

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Zaboli me...
    Toliko ima na PC boljih pucacina da je grijeh jesti Epicova i Microsoftova govna i sav hype koji na umjetan nacin, kao i kod Haloa stvara hitove.
    Igre koje bez miliona $ utucenih u marketing u recenzijama nebi dobile vise od 72%
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  3. #3
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Pa vidi novi Unreal Tournament. Ispod prosječnu igru su prodali novi engine, stara slava i hrpa love utučena u marketing.

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Ja na svojem PC-u nisam imao prilike odigrat prvi nastavak, zato što imam škart napajanje, pa mi se na određenom mjestu PC restarta kada idem igrat GoW, ali sam zato igrao kod frenda koji ima duplo bolju mašinu od mene i mogu reći da me igra ugodno iznenadila, bez obzira što ima problema sa Save-ovima.
    I da... GoW 2 izlazi u studenom ove godine.
    P.S. Pitanje: Dali onaj patch na predprošlom broju broju PCPlaya popravlja bug sa save-ovima?

  5. #5
    ma nisam ni ovaj igrao, kada sam pročitao pingovu recu
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  6. #6
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=1605&select=15

    Eto i potvrđeno je službeno, a i prvi trailer su izbacili.. Nije da baš puno otkriva al ajde.

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    U epicu su se izrazili da će prvenstveno praviti igre za konzole tak da me gears of war 2 uopće ne zanima. prvi je bio jako razvikana igra 2006, a u biti nije uopće trebao biti tako razvikan, kao i bioshock 2007. jedno mi samo nije jasno - kako netko može uživat igrajući gow na x360 gamepadu (imam logitechov chillstream, dakle identičan x360 gamepad i mogu reć da je igranje gears of war na njemu potpuna katastrofa, nešto najgore što sam ikad vidio, tipkovnica + miš, bog i batina)

  8. #8
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Igranje pucačina na gamepadima je izvedeno fantastično, inače ih uopće ne bi pravili. Lijevi stick kontrolira lika, desni stick osi, dok se uglavnom triggeri koriste za pucanje, skakanje, akcije. Igre imaju mali auto aim i nije toliko teško ciljati. Šta se tiče igranja na internetu, isto nije problem. Kad svi imaju miš i tipkovnicu, svi su jednaki. Kad svi imaju gamepade, svi su jednaki. Problem bi ih bilo staviti na isti server, jer kako kolega kaže, lisicu ne valja pustiti u kokošinjac.

    Šta se tiče samog gow-a, inzistiranje na GFW-u i nije tako neobično. Kad ga nitko drugi ne voli, valjda će ga sam microsoft barem pokušati provesti u djelo. Za multiplayer imamo izbor puno boljih pucačina, počevši od cod4 pa sve do tf2. Za singleplayer nudi desetak-petnaestak sati finog old school alien shootera, no za samo jedno prelaženje, jer igra nije nit raznolika, nit ima replay value, a nit je dovoljno zanimljiva duže od te satnice.

  9. #9
    Mislim da nisam vidio lošiji trailer za neku igru (mislim, like ide po crvenoj podlozi i ubije nekog lika?).

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Mislim da nisam vidio lošiji trailer za neku igru (mislim, like ide po crvenoj podlozi i ubije nekog lika?).
    To ti je markentiški trik samo da nabriju nas gamere koji jedva iščekuju određenu igru, a ista stvar je sa Silent Hill 5.

  11. #11
    Ne znam jesi li ti vidio trailer, ali niti me nabrijao niti mi pokazao bilo štoSiz igre, jer su to doslovno 2 siluete koje sudjeluju u 20 sekundnom okršaju onima motornim dijelovima pušaka.

    Jedino što je uspio napraviti je reći mi da se nastavak radi, to je sve.

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ne znam jesi li ti vidio trailer, ali niti me nabrijao niti mi pokazao bilo štoSiz igre, jer su to doslovno 2 siluete koje sudjeluju u 20 sekundnom okršaju onima motornim dijelovima pušaka.

    Jedino što je uspio napraviti je reći mi da se nastavak radi, to je sve.
    Vidio sam trailer, a i nisam u tome smislu mislio što se tiče samog trailera, (i meni je bio glup)nego da likovi nas gamere sve više nabriju tako dugo dok neizađe koji bolji i ljepši trailer i tako dugo izlaze sve do izlaska igre, o tome se radi.

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Zaboli me...
    Toliko ima na PC boljih pucacina da je grijeh jesti Epicova i Microsoftova sladoled i sav hype koji na umjetan nacin, kao i kod Haloa stvara hitove.
    Igre koje bez miliona $ utucenih u marketing u recenzijama nebi dobile vise od 72%
    omgf koja si ti njubina...oprosti nezelim te uvrijediti sa ovime...ali pravi gamer i poznavatelj kvalitetnog naslova ovako nesto nemoze napisati...

    jedno je sigurno GoW nisi igrao...da si igrao shvatio bi da je igra one of a kind...ja se osobno nisam susreo nikad sa takvom igrom...nikad sa takvom igrom gdje u akcijskom suteru ima uloga skrivanja iza zidova, bunkera, vreca, zidica itd...stvarno je to odlicno napravljeno. Prelaz sa Xboxa na PC je isto odlicno napravljen...nije los kao npr. Halo i stvarno sa tipkalom i misom mozes odlicno igrati i nemas potrebe za koristenjem gamepada...

    ponavljam nhf...


    takoder halo je odlicna igra...mozda nema noviteta kao sto ima Gears, ali svejedno naslov zasluzuje sve nagrade koje dobivao...imao sam XBox i odigra oba dva Halo i uzivao maximalno u njima.

    Takoder razmilsjanje zato sto Microsoft ima etiketu da je proizvod dobar je glupost. Da je tako vise bi se paznje posvetilo preodlicnom serijalu AoE...koji je prakticki u sijeni C&C, W3 i Starcrafta...

    Btw da....gameplayu je placena ogromna svota da da dobru ocijenu GoW-u

  14. #14
    sign i jos jedan sarcasam sign

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    E pa ja onda nisam pravi gamer nego fejker...

    A mogu se ja tu druzit sa "pravim" gejmerima?
    Jel dobim kakvu clansku iskaznicu?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    GoW mi stoje na kompu od izlaska i nakon pređene prve misije nikako da krenem na drugu...nije mi igra nešto napeta,non stop hodaj-stani iza zaklona-pucaj-hodaj-stani iza zaklona-pucaj-hodaj-.....
    Halo (odigrao prvi dio na pc-u) je tooootralno prenapuhana igra i osim što u par navrata nudi dobar humor (ljepljive bombe) igra ne zaslužuje ulazak u 80+ akamoli da se nazove uber hitom.
    Tako da mogu reči da me zaboli za GoW 2 i Halo xy.

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    @kulamasta to što jedna osoba tako misli o tebi ne znači da je to istina, zato se ne zamaraj sa takvim stvarima

  18. #18
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    jedno je sigurno GoW nisi igrao...da si igrao shvatio bi da je igra one of a kind...ja se osobno nisam susreo nikad sa takvom igrom...nikad sa takvom igrom gdje u akcijskom suteru ima uloga skrivanja iza zidova, bunkera, vreca, zidica itd...stvarno je to odlicno napravljeno.
    Gears of War je čisti ripoff par godina starog kill.switcha, s drugim settingom.

    http://youtube.com/watch?v=vQ6nASfGiss

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Igre iz trećeg lica gdje se puca i obilato koristi "zaklon". Nedovoljno elemenata da bi se GoW nazvao ripoffom.

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Ma Gears of War je prehebena igra i točka.

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    E pa ja onda nisam pravi gamer nego fejker...

    A mogu se ja tu druzit sa "pravim" gejmerima?
    Jel dobim kakvu clansku iskaznicu?
    Ja nisam nigdje rekao da sam ja pravi gamer i neki poznavatelj gaminga, ali realno gledam na svaku igru...ako mi se nesvida igra nebum je popljuvao bez razloga....sasvim je normalno da nevolim svi iste igre...

    @Vedran

    Nisam nikad odigrao tu igru...bas cu to napraviti ovaj tjedan...

    ako je ripoff onda ova igra mora da rula jakooo

  22. #22
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    Siguran sam da je novi Gearsi biti urnebesna igra...



    ...za konzole...

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Evo prezentacija igre
    27vVUFbUD4Q

  24. #24
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    Gearsi su više showoff Unreal Enginea...

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Samo o grafici i fizici lik blebeće. Cccc.. Ono ko da ne znamo da će izgledati super.

  26. #26
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Samo o grafici i fizici lik blebeće. Cccc.. Ono ko da ne znamo da će izgledati super.
    Da, sve lijepo izgleda, ali daleko od toga ja je Gameplay nezaboravan... Unreal Engine, sa druge strane, jest nezaboravan

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    LOL, ali stvarno LOL, taj tip je takva legenda, čitam ga godinama, ovo mi je jedna od najjačih!

  29. #29
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    LOL, ali stvarno LOL, taj tip je takva legenda, čitam ga godinama, ovo mi je jedna od najjačih!
    Da dobar je...

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao dpeica
    Evo prezentacija igre
    27vVUFbUD4Q
    jedino novo sto su ubacili jest onaj soft body phy., ostalo je otprilike vec negdje vidjeno, samo sto je ovdje....ljepse?

    btw "Ambient Occlusion" kao mali ripoff HDR-a napravljen za nvidijine graficke...?? koliko vidim radi istu stvarm so wtf, tesko je priznati da su ih pokrali....

    I na kraju nisu nista rekli o gameplayu?

    vUi-Nx5j ... re=related

Slične teme

  1. Gears of War
    By MarkaN in forum Gaming općenito
    Odgovora: 167
    Posljednji post: 01-04-2009, 16:26
  2. Gears of war 2
    By GeForce in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 18-09-2008, 13:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •