Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 59 od 59

Tema: Torrent client?

  1. #31
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    utorrent 1.8 beta

  2. #32
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494
    evo ljudi jedan(neznam dal je trik il već znate) al nema veze evo:

    ubrzanje utorrenta::::::::::::..

    options->preferences

    ->connection:::max upload rate 10 stavite
    ->bittorrent:::global max number of connections 600
    :::connected peers 555
    :::upload slots 10

    meni je povećalo brzine skidanje drastično....isprobajte pa javite kakve su vam brzine sada i jel brže il sporije il isto.......................................

  3. #33
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    jbt, vjerojatno, tj sigurno je slucajnost, al skidalo mi juce i danas (inace isto) 180kbps, i sad stavim ovak i skida 20-40... XD

  4. #34
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    ( obrisan Gregor847-ov post )
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  5. #35
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    239
    A sto? Koliko se sjecam napisao sam da koristim utorrent, ali da mi je i azureus odlican

  6. #36
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    više se ne sjećam što je bilo, uglavnom neki spam ili vezano uz ilegalu

    sad ontopic
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  7. #37
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    445
    koristim isključivo utorrent i nikad me nije iznevjerio, ok je...

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    ja koristim azureus vuze, brzina mi je do 200kb/s makar to ovisi o netu i od kud se nest skida...

    al prek onog vuze se jako brzo skidaju filmici i muzika...

  9. #39
    evo ja koristim bittorrent i grozno je,tream novi odmah,vjerovatno neki utorrent samo koju verziju i trebao bih info kako ubrzati ono točno kako
    i btw meni je windows firewall uključen sada ja ne znam da li imam drugi firewall(imam dsl od t-coma bežićni pa me zanima da li na usb je firewall i avast je samo antivirus ili?)
    nemojte se smijati

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Avast je samo antivirust, uz T-com dolazi i njihov "firewall" i uz windows takodjer.

  11. #41
    e super,sada idem klati COMODO fireewall koji sam skinuo jer me u sat vrmena naživciro tako jako da nisam gledao LOTR

  12. #42
    Senior Member Lord of The Fleas miska10's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    In the hood
    Postova
    456
    Meni je zelena kvačica dolje, ali kad kliknem da provjeri port, javi error.... Brzina mi se stalno mijenja, neznam zašto, skida nekoliko časa oko 10 kbps, a onda odmah skoći preko 100, pa se opet vrati na 10, i tako stalno
    AMD X2 5200+//Gigabyte M55S-S3//4X DDR2 1GB (800mhz),kingmax //HDD HITACHI 320GB SATA//Gigabyte x5500pro, 5000mb DDR6//Chieftec power supply 550W//LG GSA-H42N Dual Layer, 18x, bulk, black//

  13. #43
    Senior Member Lord of The Fleas miska10's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    In the hood
    Postova
    456

    Re: Torrent client?

    sve mi je sad ok....sa konekcijama...ali imam jedan drugi problem....
    Ne zeli mi skidat....kad otvorim torrent(mislim kad zelim skinut nesto), svrsta mi ga pod neaktivno....tako bilo koji torrent...a ima puno seedera.... please help me....... please
    AMD X2 5200+//Gigabyte M55S-S3//4X DDR2 1GB (800mhz),kingmax //HDD HITACHI 320GB SATA//Gigabyte x5500pro, 5000mb DDR6//Chieftec power supply 550W//LG GSA-H42N Dual Layer, 18x, bulk, black//

  14. #44

    Re: Torrent client?

    pozdrav!

    ovako...imam utorrent 1.7.7 i konekciju interneta 8mb,donedavno sam imao 2mb i skidao je 180-200kbs..al posto sam dobio novi komp instaliro sam novi utorrent i povecao brzinu misleci da ce brze skidad file-ove...al on mi sad skida samo 100kbs..upload mi na 10 a download na 0, a seedera ima 64..

    pitanja su ovo: zast mi tak sporo skida i dal je pomoglo to sto sam brzinu interneta povacao na 8mb..,i kak da namjestim utorrent pokuso sam preko turtoriala al neide..zar nebi trebalo skidat preko 200kbs??thx

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492

    Re: Torrent client?

    Sve ovisi o brzini uploada seedera, ali i trackeru torrenta.
    Ako ti staviš download na unlimited a upload ograničiš na 10, nemoj se nadati da ćeš skinuti puno. Ako ti je brzina skidanja recimo
    400 kbps, upload stavi 120. Mora biti u nekom solidnom omjeru.
    Iako na nekim trackerima, što je manji upload, brže skida.
    Također u opcijama idi ovdje:
    Options>Preferences>BitTorrent>Protocol Encryption>Forced
    To ti možda ubrza download.

  16. #46

    Re: Torrent client?

    = Citat = Izvorno postao KingTomy
    Sve ovisi o brzini uploada seedera, ali i trackeru torrenta.
    Ako ti staviš download na unlimited a upload ograničiš na 10, nemoj se nadati da ćeš skinuti puno. Ako ti je brzina skidanja recimo
    400 kbps, upload stavi 120. Mora biti u nekom solidnom omjeru.
    Iako na nekim trackerima, što je manji upload, brže skida.
    Također u opcijama idi ovdje:
    Options>Preferences>BitTorrent>Protocol Encryption>Forced
    To ti možda ubrza download.
    a sinoc sam nes prcko po ruteru i po utorrentu...i skido mi je 200kbs al onda sam stavio da mi skida 5 file-ova odjedamput i download se popeo na 600..kak da namjestim da mi jedan file skida sa 600

  17. #47
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492

    Re: Torrent client?

    Nekada jednostavno seeder nema toliki upload i ne mozes skidati tolikom brzinom. A i dosta trackera ograničava download. Torrenti su zeznuta stvar...
    Primjer:
    Ukupna brzina downloada: 750 kbps
    Torrent 1- 215 kbps ograničenje
    Torrent 2-200 kbps ograničenje
    Skidat ćeš ukupno 415 kbps...
    90% leechera ti ograniči upload na 5 kbps, i to na najjadnijim javnim trackerima. Zato dobivaš tako spore brzine. Ostalih 200 kbps dobivaš od nekog cara koji ima mega DSL i smilovao ti se.
    Ako cijelo vrijeme želiš punu brzinu, idi na privatne torrent siteove i trackere.
    Vjeruj, probao sam i puno je bolje, jedino onda i TI moraš uploadati, također.



  18. #48

    Re: Torrent client?

    = Citat = Izvorno postao KingTomy
    Nekada jednostavno seeder nema toliki upload i ne mozes skidati tolikom brzinom. A i dosta trackera ograničava download. Torrenti su zeznuta stvar...
    Primjer:
    Ukupna brzina downloada: 750 kbps
    Torrent 1- 215 kbps ograničenje
    Torrent 2-200 kbps ograničenje
    Skidat ćeš ukupno 415 kbps...
    90% leechera ti ograniči upload na 5 kbps, i to na najjadnijim javnim trackerima. Zato dobivaš tako spore brzine. Ostalih 200 kbps dobivaš od nekog cara koji ima mega DSL i smilovao ti se.
    Ako cijelo vrijeme želiš punu brzinu, idi na privatne torrent siteove i trackere.
    Vjeruj, probao sam i puno je bolje, jedino onda i TI moraš uploadati, također.


    da upravu si.. al kak da odem na privatne trackere..cuo sam da se za njih mora imat pozivnica..jel imas ti neku...

  19. #49
    Senior Member Lord of The Fleas miska10's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    In the hood
    Postova
    456

    Re: Torrent client?

    Ja imam problem da mi uopce ne skida, bilo koji torrent...samo mi uploada...imam kvacicu i sve je ok...cijeli dan stavim, ali nista...ima puno seedera.....moze netko pomoc??????
    AMD X2 5200+//Gigabyte M55S-S3//4X DDR2 1GB (800mhz),kingmax //HDD HITACHI 320GB SATA//Gigabyte x5500pro, 5000mb DDR6//Chieftec power supply 550W//LG GSA-H42N Dual Layer, 18x, bulk, black//

  20. #50
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Torrent client?

    Firewall?
    Kratko i jasno.
    Provjeri jeli tvom clientu omogućen download.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  21. #51
    Senior Member Lord of The Fleas miska10's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    In the hood
    Postova
    456

    Re: Torrent client?

    jbt. pa koju brzinu neta imate?????? ja imam wireless 768...i skida mi max 15 kbps....al neznam zakaj su mi uvijek max. 3 klijenata dostupna...
    AMD X2 5200+//Gigabyte M55S-S3//4X DDR2 1GB (800mhz),kingmax //HDD HITACHI 320GB SATA//Gigabyte x5500pro, 5000mb DDR6//Chieftec power supply 550W//LG GSA-H42N Dual Layer, 18x, bulk, black//

  22. #52
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Torrent client?

    Brzina interneta mi je 2 mbit/s download,upload 256 kbit/s.Kada skidam torrente brzina download-a mi je ok 250kbit/s,a uploada 20kbit/s.

  23. #53
    Senior Member Lord of The Fleas miska10's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    In the hood
    Postova
    456

    Re: Torrent client?

    Sve zivce sam izgubio....ne mogu da ga podesim....od 1000 klijenata, meni je uvijek max. 3 online....sad mi skida do 5 kbps.. ali vecinom uopce ne skida..vise neznam sta da radim...kad stisnem, da provjeri dali je port dobro forwardan, pise da je ok....a imam trokutic.... dajte molim vas pomoc....imam isklj. sve firewalle...i forwardao sam port...help....
    AMD X2 5200+//Gigabyte M55S-S3//4X DDR2 1GB (800mhz),kingmax //HDD HITACHI 320GB SATA//Gigabyte x5500pro, 5000mb DDR6//Chieftec power supply 550W//LG GSA-H42N Dual Layer, 18x, bulk, black//

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Torrent client?

    = Citat = Izvorno postao miska10
    Sve zivce sam izgubio....ne mogu da ga podesim....od 1000 klijenata, meni je uvijek max. 3 online....sad mi skida do 5 kbps.. ali vecinom uopce ne skida..vise neznam sta da radim...kad stisnem, da provjeri dali je port dobro forwardan, pise da je ok....a imam trokutic.... dajte molim vas pomoc....imam isklj. sve firewalle...i forwardao sam port...help....
    Možda ti ovajStutorial pomogne.

  25. #55
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Torrent client?

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    Brzina interneta mi je 2 mbit/s download,upload 256 kbit/s.Kada skidam torrente brzina download-a mi je ok 250kbit/s,a uploada 20kbit/s.
    Imam istu konekciju na net pa sam najbrrže skidao samo do 200 kb/s i zapača mi cjeli promet jedva da po ovom forumu čeprkam.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Torrent client?

    Ovisi sa kojih trackera skidaš(ako su privatni onda brže ide).Ako skidaš 1 do 5 torrenta onda bi trebao moći normalno surfati.Ja sam najbrže skidao čak 615 kbit/s (prosječna brzina mi je bila 550 kbit/s).

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034

    Re: Torrent client?

    Nije bitno koliko torrenata skidaš nego kolikom brzinom skidaš. Limitiraj brzinu na 80% maksimalne i možeš bez problema surfat.
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  28. #58
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    239

    Re: Torrent client?

    = Citat = Izvorno postao MinimalSB
    = Citat = Izvorno postao KingTomy
    Nekada jednostavno seeder nema toliki upload i ne mozes skidati tolikom brzinom. A i dosta trackera ograničava download. Torrenti su zeznuta stvar...
    Primjer:
    Ukupna brzina downloada: 750 kbps
    Torrent 1- 215 kbps ograničenje
    Torrent 2-200 kbps ograničenje
    Skidat ćeš ukupno 415 kbps...
    90% leechera ti ograniči upload na 5 kbps, i to na najjadnijim javnim trackerima. Zato dobivaš tako spore brzine. Ostalih 200 kbps dobivaš od nekog cara koji ima mega DSL i smilovao ti se.
    Ako cijelo vrijeme želiš punu brzinu, idi na privatne torrent siteove i trackere.
    Vjeruj, probao sam i puno je bolje, jedino onda i TI moraš uploadati, također.


    da upravu si.. al kak da odem na privatne trackere..cuo sam da se za njih mora imat pozivnica..jel imas ti neku...
    Ovo je za tebe, a i za sve koji zele doći do privatnog trackera a nemaju vezu.
    http://filesharingtalk.com/vb3/SBudite aktivni na ovom forumu, pa kad budete član mjesec ili koliko već, zaboravio sam moći ćete postirati u giveaway pdfu (tamo poklanjaju pozivnice). Ugrabite privatni tracker nižeg lvla (vjerovatno neće tražiti dokaze o ratiu za lvl 2 tracker). Na tom privatnom trackeru koji dobijete skinite min. gb, i održavajte ratio 1.5. Onda ćete imati šanse da dobijete pozivnicu za jače trackere. Obično traže 2 ratio dokaza i jedan speed test. Sretno Ako vam ovo pomogne možete mi se zahvaliti pozivnicom na neki jači tracker

  29. #59
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    239

    Re: Torrent client?

    Evo npr, trenutno ima topic
    lvl2 giveaway

    1 RSR
    1 supertorrents
    5 digital hive
    1 chronictracker

    just post speedtest here and email on private
    rep point would be nice too

Slične teme

  1. Download client
    By Wizard in forum Software
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 12-04-2006, 18:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •