Stranica 5 od 11 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 330

Tema: Renesansna Kraljevstva

  1. #121
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    ljudi
    ulazim u viječe!
    pa mogu reči da se pomalo i slažem s tim pogubljivanjem.... (samo da nije tako radikalno.
    najbolje bi bilo:zabranit ulazak u Hrvatsku sljedečih (više od) 4 mj.
    (novčana kazna od 150 kruna godišnje)
    zako se plača izdaja!
    i to je radikalno (i sad uviđam i da je ovo prije napisano malo ipak previše-time bi ipak bila diktatura-bili bismo kao u zatvoru!)
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  2. #122
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    ovi koji su ukrali to je jedno, a sad žele zabraniti odlazak SVIMA iz sp. znao sam da će biti diktature ništ, idem nebu pod oblake
    ajd mi objasni na temelju čega ti želiš zabraniti ljudima da idu iz jedne kolonije u drugu? žele staviti željeznu zavjesu. ja sam se razočarao u obje stranke ovdje, izlazim iz stranke i idem u mađarsku. možda su tamo pošteniji ljudi...
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  3. #123
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    = Citat = Izvorno postao medusa
    ovi koji su ukrali to je jedno, a sad žele zabraniti odlazak SVIMA iz sp. znao sam da će biti diktature ništ, idem nebu pod oblake
    ajd mi objasni na temelju čega ti želiš zabraniti ljudima da idu iz jedne kolonije u drugu? žele staviti željeznu zavjesu. ja sam se razočarao u obje stranke ovdje, izlazim iz stranke i idem u mađarsku. možda su tamo pošteniji ljudi...
    a kako se uopce selis lol,tamo na karti ja imam 1 grad i rudnik,nist drugo

  4. #124
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    druga pokrajna...
    mađari su otvorili novu pokrajinu, pa se selim tamo...
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  5. #125
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    26
    medusa, ne ides ti u Madjarasku jer je tamo bolje, nego te zvao Goran i ekipa, kad su pokupili 20 000 kruna. I obecali ti da ce tamo bit super. Ne ides ti zbog LA..

    LA niko ne treba da se boji. Jer nismo zaveli vandredno stanje da se obracunamo sa SP.. SP je smijesna partija, vec da lakse uhvatimo ove kriminalce koji su pokrali HRVATSKU. Pokrali preko 20 000 i pobjegli u Madjarsku.

    Vandredno stanje ce samo zabraniti da iko vise pokusa ukrade ista, i ono ce vrlo brzo da se makne.. samo treba da dodje novi gradonacelnik, Ixandar, jer je sadasnji pokrao preko 12 000 kruna, koje je dobio od Gorana i pobjegao. A to je Smooky.

    Ko god nije krao nema cega da se boji. Vandredno stanje nece dugo biti na snazi. I svako smije da ode u Madjarsku, nikom nije zabranjeno. To je na vama da odlucite, da li cete da se pridruzite izdajicama ili da pomognete da se izgradi Hrvatska! Niko ne stavlja gvozdenu zavjesu.. svima je dozvoljeno da rade sve sto i do sad, ali ako nije zabranjeno zakonima koji vec odavno doneseni..

    SP je izdala drzavu, tj njen vrh. I ti koji su izdali ce za ovo da budu tuzeni i sudice im se.. A to su
    Goran80
    NikkiTom
    Matija_293892
    TeraBajt
    Smooky
    shadowfool
    Aciruj (koji nije clan SP, al' je pobjegao ko zna zbog cega)

    I svi ostali koji budu izdali Kraljevinu.

    Veliki pozdrav i ostajte snazni, SP i izdajice mogu samo da uspore napredak ove kraljevine, al niakd da ga zaustave! Necemo dozvolit lopovima da nam pokvare igru..
    What comes around goes back around.

  6. #126
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    = Citat = Izvorno postao Nesa
    medusa, ne ides ti u Madjarasku jer je tamo bolje, nego te zvao Goran i ekipa, kad su pokupili 20 000 kruna. I obecali ti da ce tamo bit super. Ne ides ti zbog LA..

    LA niko ne treba da se boji. Jer nismo zaveli vandredno stanje da se obracunamo sa SP.. SP je smijesna partija, vec da lakse uhvatimo ove kriminalce koji su pokrali HRVATSKU. Pokrali preko 20 000 i pobjegli u Madjarsku.

    Vandredno stanje ce samo zabraniti da iko vise pokusa ukrade ista, i ono ce vrlo brzo da se makne.. samo treba da dodje novi gradonacelnik, Ixandar, jer je sadasnji pokrao preko 12 000 kruna, koje je dobio od Gorana i pobjegao. A to je Smooky.

    Ko god nije krao nema cega da se boji. Vandredno stanje nece dugo biti na snazi. I svako smije da ode u Madjarsku, nikom nije zabranjeno. To je na vama da odlucite, da li cete da se pridruzite izdajicama ili da pomognete da se izgradi Hrvatska! Niko ne stavlja gvozdenu zavjesu.. svima je dozvoljeno da rade sve sto i do sad, ali ako nije zabranjeno zakonima koji vec odavno doneseni..

    SP je izdala drzavu, tj njen vrh. I ti koji su izdali ce za ovo da budu tuzeni i sudice im se.. A to su
    Goran80
    NikkiTom
    Matija_293892
    TeraBajt
    Smooky
    shadowfool
    Aciruj (koji nije clan SP, al' je pobjegao ko zna zbog cega)

    I svi ostali koji budu izdali Kraljevinu.

    Veliki pozdrav i ostajte snazni, SP i izdajice mogu samo da uspore napredak ove kraljevine, al niakd da ga zaustave! Necemo dozvolit lopovima da nam pokvare igru..
    gledaj, ti si očito neupućen jer ja sam otisao poslije njih, NISAM ni bio u vijeću niti ću i biti. A što se tiće prijevara i toga... oni su vam ostavili cirka 60 000 kruna, uzeli su sa sobom 20 000 kruna, tako da nesto su uzeli ali su vam ostavili brdo. Nesa, Djubrex, neznate situaciju, zato stfu i da ovaj topic ne predje u flejm javit cu modovima da ga lockaju.

    EDIT: Sad sam opet procito... Kakvo bjezanje clanova? Mi smo se uredno pokupili! Meni se cini da si ti clan LA-a i ljubomoran si na obilje hrane koje imamo tamo!

    Pozdrav iz Gyora!

    TeraBajt.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  7. #127
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    istina je-terabajt nema veze s krađom novca
    tužno je što im država za krađu novca nemože ništa
    samo im ljs može spržit acc.-ove
    ali on je rijetko aktivan
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  8. #128
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    = Citat = Izvorno postao djubrex
    istina je-terabajt nema veze s krađom novca
    tužno je što im država za krađu novca nemože ništa
    samo im ljs može spržit acc.-ove
    ali on je rijetko aktivan
    a zasto sprziti accove? Pocinili su zlocin, to je IG! Nemaju multije (kao *khm*LA*khm*), a pocinili su zlocin IG, nadjite ih vi! Vi izvrsite pravdu!

    Pozdrav iz snjeznog Gyora,
    TeraBajt
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  9. #129
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    ja nisam ništa ukrao, ali otišao sam iz pokrajine. nemate mi zbog čega suditi, ne znam za terabajta, no ja nisam ništa pokrao, a vjerujem da nije ni on. i eto ga, navlačite željeznu zavjesu i sudite nam zato što smo otišli, vidjet ćemo kako će se to završiti... a pitam se odkud meni mogućnost da uzmem lovu kad nisam bio ni na jednoj važnoj poziciji
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  10. #130
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    26
    TeraBajt, znamo mi svi kad si ti otisao i zasto si otisao. Tako da tu ipokraciju ne mogu slusat vise.. da, da javi moderatorima, jer je sad flejmanje a nije bilo dok ste dovodili clanove u SP.

    Ajde molim te..

    Ljubomoran na obilje hrane u Madjarskoj? Ljepsi je meni kruh u Hrvatskoj, nego meso u Madjarskoj. Nisam ja izdajica.. kao prvo.
    A kao drugo oni su u riznicu ostavili 0.7 kruna, jer su poslali Vacho 51 000 kruna. Naravno Vacho je posten gradjanin pa je te pare vratio.

    Al' oni nisu ostavili brdo, nego 70 lipa.. da je Vacho pobjegao ostalo bi 70 lipa. Tako da bolje da ti stfu.. nego sto lupetas gluposti.


    djubrex, jesi siguran? ) Ima jos mnogo nacina da ih uhvatimo.
    What comes around goes back around.

  11. #131
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    26
    medusa, i terabajt

    Ukoliko niste krali zasto ste pobjegli iz Hrvatske?
    Zasto niste ostali kao svi posteni gradjani?

    Ako ste obojica posteni.. nema zbog cega da se brinete, jer onda nema dokaza protiv vas.

    I te optuzbe za macc.. to su gluposti, da LA ima macc SP bi odavno kontaktirala LJS oko toga, i on bi sprzio accounte.
    What comes around goes back around.

  12. #132
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    zato što la želi uspostaviti diktaturu, što se vidi po ovim optužbama. zna se tko je ukrao, a oni optužuju samo članove SP koji su otišli. i sad se pravite da je tu sve legalno? to su neosnovane optužbe
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  13. #133
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    = Citat = Izvorno postao Nesa
    TeraBajt, znamo mi svi kad si ti otisao i zasto si otisao. Tako da tu ipokraciju ne mogu slusat vise.. da, da javi moderatorima, jer je sad flejmanje a nije bilo dok ste dovodili clanove u SP.

    Ajde molim te..

    Ljubomoran na obilje hrane u Madjarskoj? Ljepsi je meni kruh u Hrvatskoj, nego meso u Madjarskoj. Nisam ja izdajica.. kao prvo.
    A kao drugo oni su u riznicu ostavili 0.7 kruna, jer su poslali Vacho 51 000 kruna. Naravno Vacho je posten gradjanin pa je te pare vratio.

    Al' oni nisu ostavili brdo, nego 70 lipa.. da je Vacho pobjegao ostalo bi 70 lipa. Tako da bolje da ti stfu.. nego sto lupetas gluposti.


    djubrex, jesi siguran? ) Ima jos mnogo nacina da ih uhvatimo.
    flejm je medjusobno sukobljavanje, ti ocito to neznas...Ostavili su Vachu zato jer su mu vjerovali, a da su htjeli mogli bi pobjec i sa svim parama...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  14. #134
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    26
    Nisu jer su kasno poceli da prebacuju.
    Kad se radio reset Smooky je i dalje prebacivao pare sa racuna. I onda su morali da bjeze da ih nebi stavili u zatvor odma posle reseta kad dodjemo na vlast.

    Pametno nema sta.. podmuklo jos gore.
    What comes around goes back around.

  15. #135
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    jos jedan flame... ili jos jedan spam.. ili bilo šta što nema veze s temom... i ova tema ode bye-bye u banned...
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  16. #136
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    26
    Niti ima flejma nit spama.

    Svaki post je u vezi trenutnih desavanja u igrici. I kaj je problem?
    To sto odjednom nismo svi za SP i njihove drugove moderatore?

    Ma slobodno banajte.. kad argumentima nista ne mozete ni odgovorit.
    What comes around goes back around.

  17. #137
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    = Citat = Izvorno postao Nesa
    TeraBajt, znamo mi svi kad si ti otisao i zasto si otisao. Tako da tu ipokraciju ne mogu slusat vise.. da, da javi moderatorima, jer je sad flejmanje a nije bilo dok ste dovodili clanove u SP.

    Ajde molim te..

    Ljubomoran na obilje hrane u Madjarskoj? Ljepsi je meni kruh u Hrvatskoj, nego meso u Madjarskoj. Nisam ja izdajica.. kao prvo.
    A kao drugo oni su u riznicu ostavili 0.7 kruna, jer su poslali Vacho 51 000 kruna. Naravno Vacho je posten gradjanin pa je te pare vratio.

    Al' oni nisu ostavili brdo, nego 70 lipa.. da je Vacho pobjegao ostalo bi 70 lipa. Tako da bolje da ti stfu.. nego sto lupetas gluposti.


    djubrex, jesi siguran? ) Ima jos mnogo nacina da ih uhvatimo.
    ajde reci par???
    trenutno nemamo niti vojsku niti policiju
    a bio sam na chatu s smoooky-em i on ima 20k na računu
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  18. #138
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    = Citat = Izvorno postao Nesa
    Svaki post je u vezi trenutnih desavanja u igri. I kaj je problem?
    To sto odjednom nismo svi za SP i njihove drugove moderatore?
    Ja ne igram ovu igru, za streetglowa ne znam.

  19. #139
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    ajde se vratite na temu

    evo još razmišljam dal da krenem na put ili ne

    jako sam neodlučan
    s jedne strane:Hrvatska
    a s druge:blagostanje i izdaja
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  20. #140
    Senior Member It lives by night Dart_Wader's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    zg
    Postova
    544
    Kakva izdaja djubrex nemoj da ti oni pune glavu glupostima o izdaji nema izdaje to šta su oni otišli šta je LA izigrao dogovor o vijeću. A nećete valjda i mene optužit zato šta ću otić u gyor ha? Oni su mogli uzet sve moguće pare ali nisu. A nemože se poricat da LA dignuo diktaturu i čemu to "vandredno stanje". Pogledajte tržnicu prazna PRAZNA nije SP kriv za to što je prazna oni su otišli i ostavili tržnicu na miru i sad bi kakti program od LA trebao to popravit e pa ja nevidim ništ novo jer tržnica je još uvijek prazna a pretpostavljam da će i bit. I sad zbog ovog će bit manje igrača u vrbovskom oni koji će ostat neće imat šanse za život osim ako se ne pridruže LA već vidim. Ja odlazim u gyor jer tamo npr. ako pogledate tržnicu ona je puna PUNA oni će se prije razvit nego vrbovsko. I da btw samim tim šta je tržnica prazna iako vi imate pune želudce igrači koji se nisu oprijedjelili za stranku a imaju statse će umirat statsi će padat a tako će i država polako tonut i tonut sljedećih 2 mjeseca.
    Sutra odlazim ako netko hoće ić i radit grupu nek mi javi IG.
    E da terabajt kakav je snjeg u gyoru i koje su cijene na tržištu?
    Ja dolazim sutra i razmišljam da tamo otvorim krčmu.
    I da Nesa ti kažeš da ti nisi izdajica ali izdajica si samo ako si pripadnik tog naroda tj građanik Hrvatske mislim da to nebivrijedilo zatebe
    i da btw nije vandredno nego izvanredno stanje ipak je to Vrbovsko i tu igraju Hrvatski igrači u većini pa bih molio da to ispraviš.

    S poštovanjem Dart_Wader_Cro
    morao sam maknut grb iz siga -_-'

  21. #141
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    otkad je izdaja otići u drugu državu?
    pokrasti novce je jedno, otići zato što nisi zadovoljan diktaturom, i bezveznim optuživanjem je drugo
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  22. #142
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    = Citat = Izvorno postao Dart_Wader
    Kakva izdaja djubrex nemoj da ti oni pune glavu glupostima o izdaji nema izdaje to šta su oni otišli šta je LA izigrao dogovor o vijeću. A nećete valjda i mene optužit zato šta ću otić u gyor ha? Oni su mogli uzet sve moguće pare ali nisu. A nemože se poricat da LA dignuo diktaturu i čemu to "vandredno stanje". Pogledajte tržnicu prazna PRAZNA nije SP kriv za to što je prazna oni su otišli i ostavili tržnicu na miru i sad bi kakti program od LA trebao to popravit e pa ja nevidim ništ novo jer tržnica je još uvijek prazna a pretpostavljam da će i bit. I sad zbog ovog će bit manje igrača u vrbovskom oni koji će ostat neće imat šanse za život osim ako se ne pridruže LA već vidim. Ja odlazim u gyor jer tamo npr. ako pogledate tržnicu ona je puna PUNA oni će se prije razvit nego vrbovsko. I da btw samim tim šta je tržnica prazna iako vi imate pune želudce igrači koji se nisu oprijedjelili za stranku a imaju statse će umirat statsi će padat a tako će i država polako tonut i tonut sljedećih 2 mjeseca.
    Sutra odlazim ako netko hoće ić i radit grupu nek mi javi IG.
    E da terabajt kakav je snjeg u gyoru i koje su cijene na tržištu?
    Ja dolazim sutra i razmišljam da tamo otvorim krčmu.
    I da Nesa ti kažeš da ti nisi izdajica ali izdajica si samo ako si pripadnik tog naroda tj građanik Hrvatske mislim da to nebivrijedilo zatebe
    i da btw nije vandredno nego izvanredno stanje ipak je to Vrbovsko i tu igraju Hrvatski igrači u većini pa bih molio da to ispraviš.

    S poštovanjem Dart_Wader_Cro
    nemoj otvarat krcmu, vec ju imamo... nije potrebno
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  23. #143
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    26
    = Citat = Izvorno postao Dart_Wader
    Kakva izdaja djubrex nemoj da ti oni pune glavu glupostima o izdaji nema izdaje to šta su oni otišli šta je LA izigrao dogovor o vijeću. A nećete valjda i mene optužit zato šta ću otić u gyor ha? Oni su mogli uzet sve moguće pare ali nisu. A nemože se poricat da LA dignuo diktaturu i čemu to "vandredno stanje". Pogledajte tržnicu prazna PRAZNA nije SP kriv za to što je prazna oni su otišli i ostavili tržnicu na miru i sad bi kakti program od LA trebao to popravit e pa ja nevidim ništ novo jer tržnica je još uvijek prazna a pretpostavljam da će i bit. I sad zbog ovog će bit manje igrača u vrbovskom oni koji će ostat neće imat šanse za život osim ako se ne pridruže LA već vidim. Ja odlazim u gyor jer tamo npr. ako pogledate tržnicu ona je puna PUNA oni će se prije razvit nego vrbovsko. I da btw samim tim šta je tržnica prazna iako vi imate pune želudce igrači koji se nisu oprijedjelili za stranku a imaju statse će umirat statsi će padat a tako će i država polako tonut i tonut sljedećih 2 mjeseca.
    Sutra odlazim ako netko hoće ić i radit grupu nek mi javi IG.
    E da terabajt kakav je snjeg u gyoru i koje su cijene na tržištu?
    Ja dolazim sutra i razmišljam da tamo otvorim krčmu.
    I da Nesa ti kažeš da ti nisi izdajica ali izdajica si samo ako si pripadnik tog naroda tj građanik Hrvatske mislim da to nebivrijedilo zatebe
    i da btw nije vandredno nego izvanredno stanje ipak je to Vrbovsko i tu igraju Hrvatski igrači u većini pa bih molio da to ispraviš.

    S poštovanjem Dart_Wader_Cro
    Ma nije valjda..
    Za sve je ovo LA kriva, i ona je uvela diktaturu.
    Kakvu diktaturu je uvela?
    Svim gradjanima koji prekrse zakone se sudi, bila na vlasti LA i SP il MN..
    A to znaci ako se zloupotrijebi polozaj, ne vrati odobrenje, ne ispostuje kredit.. manipulise trznicom, i tako dalje.

    I za sve je LA naravno kriva, pogotovo za ovo stanje.
    Nadam se da kad stanje bude bolje nego u Madjarskoj, necete reci da je ustvari to zasluga SP?

    I LA nema problema sa nijednom politickom strankom. Al' vi ste suvise mali da biste svojom glavom razmisljali.. tj cim ste izgubili izbore i nisu vam se dale pozicije otisli ste u Madjarsku. Sta to govori o vama?

    SP da je htjela bi otisla u Madjarsku isto jutro, a ne kasnije kad im je palo na pamet da pokradu drzavu. Jer im nije unaprijed obecan bio dogovor. Kao i svi vi drugi.. dok je vasa partija bila na vlasti, nije bilo problema. LA na vlasti 2 dana, odma se ne moze zivjet od njih.
    Ma kako da nije..

    Izdaja je pokrasti pare, ne vratiti odobrenja i otici iz drzave.
    Vi koji to niste uradili, ne znam zasto pravdate ostale koji su to uradili.

    Al' to nije moje da sudim il da razmisljam o tome. Uzivajte vi u Madjarskoj. LA ce ostati u Hrvatskoj, i izgraditi Hrvatsku. A vi tamo uzivajte, i ocekujemo vas brzo.

    A mozete i da predjete na madjarske forume, umjesto da postujete na nase.. jer ipak igrate u Madjarskoj. Ili mozda ne mozete, ne znate madjarski.. a ako progovorite neki drugi spalit ces vas LJS?

    Uzivajte u snjegovitom Gyoru!
    What comes around goes back around.

  24. #144
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao Nesa
    A mozete i da predjete na madjarske forume, umjesto da postujete na nase.. jer ipak igrate u Madjarskoj. Ili mozda ne mozete, ne znate madjarski.. a ako progovorite neki drugi spalit ces vas LJS?

    Uzivajte u snjegovitom Gyoru!
    jel se ja jedini sjećam da je stanoviti član la boravio u italiji a krojio politiku u hrvatskoj?
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  25. #145
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    i ja se nekogSsiječam da je bio u Italiji
    medusa, daj mi pomogni, nemrem se sjetit ko je to bio ( )
    ehhh
    lako vama u LA-u
    vi ste na vlasti, i vas vlast drži u vrbovskom
    pa ja cijelo vrijeme govorim o izdaji kao krađi sredstava i bijeg sa sredstavima.
    a oni koji bježe s njima su suučesnici , jer im smooky i ostali prekršitelji nude novce za bijeg
    i meni su nudili ali ja sam odbio
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  26. #146
    Senior Member It lives by night Dart_Wader's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    zg
    Postova
    544
    Da ne radim piramide samo ću odg.
    Da život je nemoguć u vrbovskom znaš zašto pa malo pregledaj tržnicu pa će ti bit jasno u mađarskoj imam šansu razvit chara tako da nakon nekog vremena neću bit ovisan o tržnici jer ja se vraćam i kad dodem opet ću se prijavit u tadašnju stranku koja će bit. A nemožeš reć da LA nije igrala prljavo izigrali su dogovor o položajima u vijeću.
    I da di su sad vaša obećanja ovo će potaknut igrače da se odsele il nove igrače koji su tek došli samo će gledat kako im char umire???
    Hrvatska ako će bit izgrađena a hoće to neće bit uskoro jer vi neznate vodit državu vidi se po početku vidit će se i po kraju.
    Evo pozdravljam vas iz Gyora ako netko hoće pošaljem mu razglednicu .
    morao sam maknut grb iz siga -_-'

  27. #147
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    = Citat = Izvorno postao djubrex
    i ja se nekogSsiječam da je bio u Italiji
    medusa, daj mi pomogni, nemrem se sjetit ko je to bio ( )
    ehhh
    lako vama u LA-u
    vi ste na vlasti, i vas vlast drži u vrbovskom
    pa ja cijelo vrijeme govorim o izdaji kao krađi sredstava i bijeg sa sredstavima.
    a oni koji bježe s njima su suučesnici , jer im smooky i ostali prekršitelji nude novce za bijeg
    i meni su nudili ali ja sam odbio
    cuj, na kraju ispada da nitko nije nevin, ni neki clanovi SP-a ni neki clanovi LA-a... Ovi pokrali, a ovi drugi dosli na vlast zbog multija, tako da izdaja u oba slucaja
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  28. #148
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    26
    Ukoliko pricate o Iceburnu, on igra sada u Hrvatskoj. Tako da tu pricu mozete negde drugo pricati. I ukoliko imate kritika na novo vijece vi ih napisite.. umjesto sto svima govorite da se sele i nudite im novac za to. Znaci ukoliko pricate konstruktivne stvari vi pisite na forumu.
    Ali je licemjerno da nagovarate ljude da se sele samo da bi dokazali kako LA nije dobra partija. I zato sto ne mozete da podnesete da ste izgubili izbore.
    A zasto sve to radite?
    Nije zbog chara.
    Jer da je zbog chara vi biste se odselili odavno a ne sad kad je promijenjeno vijece, u zadnjih mjesec dana su se otvorile 3-4 kolonije. A vi bas nasli da mislite o charu kad ste izgubili pozicije

    Dalje, sto se tice pocetka LA. LA ima veoma tesku poziciju jer je ostavljena sa jednim Mlinarom i jednim Pekarom. Znaci pozicija je vrlo teska, i na nju LA ne moze da utice, to jest na takvo stanje.

    Sto se tice izigranih pozicija. Da bi znali malo vise.
    Dogovor je bio da Goran dobije mjesto Sheriffa, i onda mu je ponudjeno da ipak bude Min Trgovine. Razmislite samo malo o tome i bice vam jasno. Ne morate slusat non stop Gorana sta vam kaze, razmislite, da li je stvarno toliki problem ako je neko Sheriff ili Min Trgovine.

    Ako vi stvarno mislite da je ovo valjan razlog zasto su svi otisli ok. Neka vam bude. LA ce sigurno pokusati sve sto je u njenoj moci da stanje vrati u normalu i pocne sa napretkom. To ce sigurno biti tesko.

    Ali LA ce sigurno prihvatit odgovornost za to. Nece pobjec niti ostavit Hrvatsku na cjedilu, ni kada se izgube izbori ni kada se dobiju izbori.

    Veliki pozdrav iz suncanog Vrbovskog!
    What comes around goes back around.

  29. #149
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    26
    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    = Citat = Izvorno postao djubrex
    i ja se nekogSsiječam da je bio u Italiji
    medusa, daj mi pomogni, nemrem se sjetit ko je to bio ( )
    ehhh
    lako vama u LA-u
    vi ste na vlasti, i vas vlast drži u vrbovskom
    pa ja cijelo vrijeme govorim o izdaji kao krađi sredstava i bijeg sa sredstavima.
    a oni koji bježe s njima su suučesnici , jer im smooky i ostali prekršitelji nude novce za bijeg
    i meni su nudili ali ja sam odbio
    cuj, na kraju ispada da nitko nije nevin, ni neki clanovi SP-a ni neki clanovi LA-a... Ovi pokrali, a ovi drugi dosli na vlast zbog multija, tako da izdaja u oba slucaja
    Pobjeda je bila ubjedljiva. Sa 2/3 vecinom.
    Fakat je SP pokrala drzavu.
    A fakat nema dokaza LA ima multije.

    Ako vi smatrate da iko iz LA ima multije u Hrvatskoj. Vi slobodno napisite na pm LJS.. ko i sta. I ti ce biti sprzeni odma.
    Prica da je LA dobila zbog multija je previse smijesna, jer je dobila zato sto SP za 2 mjeseca nije uspjela cak ni kruh normalno dostavljat. A kamoli sta drugo..

    Veliki pozdrav!
    What comes around goes back around.

  30. #150
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao djubrex
    i ja se nekogSsiječam da je bio u Italiji
    medusa, daj mi pomogni, nemrem se sjetit ko je to bio ( )
    ehhh
    lako vama u LA-u
    vi ste na vlasti, i vas vlast drži u vrbovskom
    pa ja cijelo vrijeme govorim o izdaji kao krađi sredstava i bijeg sa sredstavima.
    a oni koji bježe s njima su suučesnici , jer im smooky i ostali prekršitelji nude novce za bijeg
    i meni su nudili ali ja sam odbio
    zanimljivo je da nude a da ja nisam dobio ni lipe.
    izašao sam iz stranke, za sada ne namjeravam ući natrag jer su čelnici izigrali moje povjerenje. nisam mislio da će se ovo dogoditi i razočaran sam.
    a nesa, iceburn je bio u italiji a krojio politiku ovdje. tako da mogu i ja postati na domaćim forumima.
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •