Stranica 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 330

Tema: Renesansna Kraljevstva

  1. #61
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    samo uđite u SP... (stranka prava)
    to vam je najbolji izbor
    na forumu kontaktirajte:Nikkitoma ili Smooky-a
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  2. #62
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    5. post
    ja sam vec za SP i jedan tip iz vase stranke je rekao da ce pitat da mi posalju bodove... ako skupim jos 2 boda mogu glasovat

  3. #63
    Senior Member It lives by night Dart_Wader's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    zg
    Postova
    544
    što ti trebaju još samo 2 bodova povjerenja?
    Btw sutra cu se uclanit u SP ako ce me primit
    morao sam maknut grb iz siga -_-'

  4. #64
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    14
    Bok svima, evo sam se i ja upisao na kraljevstva, pa ako netko mi moze dat bod reputacije... nick Bakara1

    a malo sam bija na forumu, nisam se jos upisa tamo, al sam cita sta se prica... i malo sam se razocara u Stranku Prava, iskreno. Onaj Nikitom je neki diktator, a cita sam vam program, ko da ga je pisala moja mala sestrica. Iskreno, oni drugi, liberali, mi mnogo ozbiljnije djeluju. Cita sam i vasu debatu, blago receno su vas pokosili, pa jos neke afere oko optuznice, ali zaista onaj Nikitom se ponasa kao pravi diktator, koristi svoj utjecaj da primora ljude glasovat za vas, zalostno, podsjeca me na Milosevica ili Sadama... zao mi je ali nicim me niste ubjedili glasovat za vas, mada ako sam dobro shvatija i ne mogu glasovat dok sam na nivou 0. a i ne znam kako glasovat
    Mislim da bi vise glasova uzeli ako bi izbacili Nikitoma iz stranke, jer vas je zaista nagrdija s tim aferama.

  5. #65
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    = Citat = Izvorno postao Longine
    Bok svima, evo sam se i ja upisao na kraljevstva, pa ako netko mi moze dat bod reputacije... nick jegger

    a malo sam bija na forumu, nisam se jos upisa tamo, al sam cita sta se prica... i malo sam se razocara u Stranku Prava, iskreno. Onaj Nikitom je neki diktator, a cita sam vam program, ko da ga je pisala moja mala sestrica. Iskreno, oni drugi, liberali, mi mnogo ozbiljnije djeluju. Cita sam i vasu debatu, blago receno su vas pokosili, pa jos neke afere oko optuznice, ali zaista onaj Nikitom se ponasa kao pravi diktator, koristi svoj utjecaj da primora ljude glasovat za vas, zalostno, podsjeca me na Milosevica ili Sadama... zao mi je ali nicim me niste ubjedili glasovat za vas, mada ako sam dobro shvatija i ne mogu glasovat dok sam na nivou 0. a i ne znam kako glasovat
    Mislim da bi vise glasova uzeli ako bi izbacili Nikitoma iz stranke, jer vas je zaista nagrdija s tim aferama.
    1 covjek koji nas pokopo : Djubrex.

    nhf ali stvarno moras se naucit drzat usta zatvorena.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  6. #66
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    26
    A kaj se zbilo? Ne kontam nista..
    What comes around goes back around.

  7. #67
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    = Citat = Izvorno postao Longine
    Bok svima, evo sam se i ja upisao na kraljevstva, pa ako netko mi moze dat bod reputacije... nick jegger

    a malo sam bija na forumu, nisam se jos upisa tamo, al sam cita sta se prica... i malo sam se razocara u Stranku Prava, iskreno. Onaj Nikitom je neki diktator, a cita sam vam program, ko da ga je pisala moja mala sestrica. Iskreno, oni drugi, liberali, mi mnogo ozbiljnije djeluju. Cita sam i vasu debatu, blago receno su vas pokosili, pa jos neke afere oko optuznice, ali zaista onaj Nikitom se ponasa kao pravi diktator, koristi svoj utjecaj da primora ljude glasovat za vas, zalostno, podsjeca me na Milosevica ili Sadama... zao mi je ali nicim me niste ubjedili glasovat za vas, mada ako sam dobro shvatija i ne mogu glasovat dok sam na nivou 0. a i ne znam kako glasovat
    Mislim da bi vise glasova uzeli ako bi izbacili Nikitoma iz stranke, jer vas je zaista nagrdija s tim aferama.
    hej kako se zoves u igri,imam poen za zamjenit

  8. #68
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    = Citat = Izvorno postao Nesa
    A kaj se zbilo? Ne kontam nista..
    na debati... imao je... nacionalistički stav.
    No pustimo to, uzivajte u igri...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    meh liberali imaju kao neki program, u osnovi isti kao i naš, pokušavaju ispasti učeni i ozbiljni, ali samo baljezgaju.
    ako sp pobijedi, ekonomija ide gore
    ako pobjede liberali, brijem da će napraviti diktaturu
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  10. #70
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    = Citat = Izvorno postao medusa
    meh liberali imaju kao neki program, u osnovi isti kao i naš, pokušavaju ispasti učeni i ozbiljni, ali samo baljezgaju.
    ako sp pobijedi, ekonomija ide gore
    ako pobjede liberali, brijem da će napraviti diktaturu
    meni se sve vise cini da ce bit u obadva slucaja diktatura, iako mi je favorit SP...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  11. #71
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    14
    Ak sam dobro shvatija u vijece dolaze i jedni i drugi, pa nece moc bit diktature... A liberali pokusavaju ispast uceni, i uspijeva im u tome, iskreno mene su mnogo vise privukli nego SP, koji se cak ni ne trude. U svakoj diskusiji su ih pokopali argumentima, na cem su ovi odgovorili optuznicama. To mi se nije ni malo svidjelo. Nisam vidjeo te nacionalisticke stavove Djubrexove, al sam vidjeo kako se odvrato onaj Nikitom ponasao. Diktatura je i sad, i bice poslije. Samo sam iznjeo stav da su mi Liberali mnogo konkretniji, cak sam dobio i poruku od njih u kojoj lipo objasnjavaju svoj program, priblizavaju gradjane vlasti, da ce svak moci odlucivati i predlagati, eto to mi se najvise svidjelo kod njih, ja zaista malo igram i ne poznajem dobro igru, i jos dosta stvari ne kuzim, al studiram pravo, znam prepoznat dobre govornike, dobar sistem, dobar program... A ovi su cak u skoro svakom zakonu koji se SP donijela nasli neku rupu, jer SP najprije nije znala donosit zakone, a ako znaju naci rupu, znace i zakrpu mislim, samo iznosim svoje misljenje... iskreno, prijatno su me iznenadili.

  12. #72
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    heh, diktatura je malo vjerojatna u sp-ovom slučaju zato jer ne bi imali dovoljnu podršku ako i pobjede, bar koliko sad vidim.
    nego, u čemu se nikkitom ponašao kao diktator?
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  13. #73
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    = Citat = Izvorno postao medusa
    nego, u čemu se nikkitom ponašao kao diktator?
    mene isto zanima.. meni se čini ok tip.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  14. #74
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    hahahahaha
    nikkitom diktator???????
    hahahaha
    vidi se da ga još niste upoznali....
    a što se nacionalizma tiče-znam da sam malo "razvezao" jezik izazvan svakodnevnim spamanjem igrača Liberalne Alijanse tipa:
    Srbija ima da zavlada Hrvatskom....
    Srbija do Karlobaga.....

    a ja (KRETEN!!!!!) zbrisao sve poruke (mislim da su bile 4 ili 3 takve poruke) i odlučio se za pošteniju borbu s njima....
    (koliko god ona bila nepoštena)

    glavnu riječ u liberalima vodi Iceburn, koji je svojedobno bio kažnjen zbog (ne znam točno) nekog korištenja buga il tako nešto....
    i sad su pod istragom par igrača(la-ovca) jer se doznalo da imaju multije...
    on još uvijek vodi glavnu riječ u LA i svi ga pažljivo slušaju i "klanjaju" mu se kao da je kralj....
    prije je moguča diktatura na njihovoj strani...
    što se tiče programa-skoro pa su nam identični (cilj je isti-sredstva su druga)
    njihova največa zamjerka našeg programa je to što smo napisali

    dovršit ustav
    umjesto
    napraviti kompletni ustav
    jednostavno nemaju o niočemu pisat kao niti se branih od naših pitanja....

    heh, diktatura je malo vjerojatna u sp-ovom slučaju zato jer ne bi imali dovoljnu podršku ako i pobjede, bar koliko sad vidim.
    nego, u čemu se nikkitom ponašao kao diktator?
    same question...
    zato jer se tip pojavljuje rijetko na forumu i ne posta puno, a kad posta onda LA-ovci muku muče s njegovim postovima-nemora biti odbojan!!!

    Diktatura je i sad, i bice poslije
    wtf????
    bezvlašće nije diktatura...
    a to što te zemljaci privlače-nije moj problem....

    1 covjek koji nas pokopo : Djubrex.

    nhf ali stvarno moras se naucit drzat usta zatvorena.
    ja sam se več ispričao "uvrieđenima"....
    da ti vidiš kaj srbi rade Hrvatima na ostalim igrama (web browsed) znao bi o čemu ja cijelo vrijeme govorim....
    ali ne mijenjam svoj stav o tom pitanju...
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  15. #75
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    = Citat = Izvorno postao Dart_Wader
    što ti trebaju još samo 2 bodova povjerenja?
    Btw sutra cu se uclanit u SP ako ce me primit
    naravnoo da primamo nove članove...
    sad da se vratimo na igru a ne na izbore:
    kak vam se sviđa igra i pogotovo ova zimska verzija????

    (VOTE 4 US
    SP)
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  16. #76
    Senior Member It lives by night Dart_Wader's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    zg
    Postova
    544
    Evo ja usao u sp lvl 1 sam imam polje .
    A LA ima skoro pa iste stvari ko i SP samo šta su možda ljepše "zamotali" ako te to privlači longine onda stvarno....
    SP ima puno bolje ideje i puno veće šanse da realiziraju ideje nego LA, LA još k svemu tome i vara.
    Ako ih Varanje donese k vrhu onda nešto nije u redu sa GM-ima koji to varanje skoro pa zanemaruju, da optuženi su ali postoji više od 50% šanse da će se izvuć (nažalost).


    BTW jel netko od vas može uć u igru meni neće ni stranicu otvorit samo -Server not found!!!!
    morao sam maknut grb iz siga -_-'

  17. #77
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    = Citat = Izvorno postao Dart_Wader
    Evo ja usao u sp lvl 1 sam imam polje .
    A LA ima skoro pa iste stvari ko i SP samo šta su možda ljepše "zamotali" ako te to privlači longine onda stvarno....
    SP ima puno bolje ideje i puno veće šanse da realiziraju ideje nego LA, LA još k svemu tome i vara.
    Ako ih Varanje donese k vrhu onda nešto nije u redu sa GM-ima koji to varanje skoro pa zanemaruju, da optuženi su ali postoji više od 50% šanse da će se izvuć (nažalost).


    BTW jel netko od vas može uć u igru meni neće ni stranicu otvorit samo -Server not found!!!!
    (DON'T BE WORRIE server je onesposobljen 4 a whiled...)(strpi se malo, ovo nije često)
    a tek slušaj ovo:
    ja sam uzeo kredit od 500 kruna....
    (ako znaš postupak prebacivanja love s računa na kreditu onda češ sve skužit o čemu ti pričam...)
    i najednom-taj kredit je jednostavno-nestao (više mi ne piše da sam zadužen za 500 kruna)
    i-ja sam postao to na forumu-ali nikom ništa....
    neki bug....
    e da ne bi bilo da nisam obavijestio kasnije ako mi šerif "pokuca" na vrata....

    a sada da opišem postupak prebacivanja love s računa kredita na svoj vlastiti račun...

    1. napišeš poruku na forumu da želiš kredit
    2.prifvatiš ugovor na forumu...
    3.čekaš da ti se odobri kredit...
    4nakon odobrenja imat češ još nedan link u svome---domu
    (dom---obaveze i odgovornosti---imate zaduženje kneževine...)
    5.staviš neki proizvod po jako skupoj cijeni (Ne brinite se-ne će je niko kupiti, niti van kino nemože prijaviti!čitaj dalje za objašnjenje), ta cijena mora biti originalna (npr.3 vreče kuruze-svaka 18.45 kruna)(originalnost se gleda prema ostalim cijenama na tržištu-mora biti različita od tih ostalih cijena)
    6.uđete u to zaduženje
    7.scrollate na dno , gdje čete vidjeti ---promijeni---(klikneš na to) (trgovina se izvršava novcem s "kreditnog" računa)
    8.odeš na plac (market, tržnica) (grad---tržnica---igrači prodaju), te kupiš svoj(e) proizvod(e) koje si minutu prije stavio na tržište (one koje si stavio po originalnoj cijeni) (originalna mora biti zato da se proizvodi s istim cijenama na tržištu pomiješaju, pa kad kupac kupuje onda ne zna čiju robu kupuje)
    9. odete na račun kredita, (dom---obaveze i odgovornosti---imate zaduženje kneževine...) te če se nakon nekog vremena pojavit roba koju ste kupili maloprije (ona s "originalnom cijenom" )(primjer:3 vreče kuruze )i kliknirodaj (po ŠTO NIŽOJ CIJENI, ALI OPET MORA BITI ORIGINALNA)
    10.opet klikni ---promijeni--- i dolje če ti pisati nešto tipa:
    trgovina se više NE IZVRŠAVA putem tvoje subencije
    (tj. kupuješ SVOJIM NOVCEM a ne novcem s "kreditnog računa")
    11.kupi robu svojim novcem
    12.ponovi ovo sve dok ne preneseš sav novac

    znam da vjerojatno ovo ne će nitko skužit....
    i to užasno iritira... (znam kak je mene...želim taj kredit, a ne znam kak doč do njega)
    lol
    i znam da izgleda komplicirano ali kad se skuži onda je jednostavno....
    jedan savjet....
    PAZI ČIJIM NOVCEM KUPUJEŠ ROBU (svojim ili"putem subvencije")
    vote 4 us
    SP
    (p.s. u stranci večina ljudi, kao i na cijelom politički neutralnom dijelu foruma misli da LA ima multije i tako da se nemojte čudit....
    uskoro čemo imat i jedan screenshot kao dokaz)
    SP
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  18. #78
    Senior Member It lives by night Dart_Wader's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    zg
    Postova
    544
    Hoće tko razmjenu bodova povjerenja?
    morao sam maknut grb iz siga -_-'

  19. #79
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    14
    Ne kuzim, sto si tija reci s ovim "zemljaci"?

    A ovo sto se pitate sto mi Nikitom lici na diktatora, pa mislija sam uglavnom na ovu zadnju aferu gdje je dozvolio sebi da iskoristi svoj polozaj da bi optuzio njih zbog necega, kreira proces za koji se unaprijed vidjelo da je izgubljen, pa je posle i sam reka da se ponasa kao diktator ... mislim, tako su ga oprali ovi Liberali, da bi mu bolje bilo da nije ni progovara...
    Ja kad sam govorija o programima, govorio sam potpuno neutralno, ne obaziruci se na nacionalnost (iskreno, nisam znava da su ovi Liberali iz Srbije), i na stranu nacionalni identitet i privrcenost, ali program SP je za klasu nizi... jesu to u glavninom iste stvari, ali su oni ponudili konkretna rjesenja, objasnjavajuci kako sta misle rjesiti, mislim, da bi istu stvar i vi trebali ucinjeti. Djelat tako da svima bude jasno sta i kako, jer su oni uspjeli u necemu u cem vi niste, uspjeli su priblizit narod politici, dali su narodu mogucnost da odlucuje, pojasnili im stvari...
    Onda gleda sam u debatama, oni vrlo jasno odgovaraju, komentiraju, stavili ste ih u polozaj da se brane, a oni su vam replikama uspjeli ne samo unistit argumente za napad, vec i diskreditovat vas same, i uspjeli su vas dovesti u polozaj da se sami morate branit.
    Ja cijenim ljude po onome sto znaju pricat i rec, a oni to znaju i te kako... misli,m, vidi se da nisu djeca, ozbiljno argumentiraju, imaju cvrste stavove, a iskreno vise se plasim nesposobnosti nego diktature, a SP je sad na vlasti ako se ne varam, pa je mogla primjenit polovicu stvari iz programa i sad :/ a i ne vidim zasto bi Liberali napravili diktaturu, djeluju mi jako ozbiljno i privrzeno poslu, uostalnom, u savjet idu ljudi iz svih partija, pa nema govori o nekoj samovolji, koja je na primjer sada aktuelna, jer se Nikitom ponasa zaista osojno i ne znam za kaj, al mi je postao jako mrzan, mozda zato sto ne podnosim diktatore i samovoljnike, pogotovo ako su ovako nesposobni
    Mislim, ne bih tija ovdje propagirat njih, govorim cisto kao neutralac, na ove izbore ne mislim izlazit, ali zaista, da moram birat, odabrao bih njih, jer me SP nicim nije uspjela ubjedit glasovat za nih, i nemojte se uvrijedit, al vidim da ste jos nezreli, glavnina vas ima tu oko 15 godina, ipak tih 7-8 godina razine medj nama se da primjetit, mislim, lakse uocavam vase mane i nesposobnost. Ne shvacajte ovo kao kritiku, vec kao savjet ipak, lakse je meni prepoznat pravnicki kvalitetne lemente, neg vama...
    puno srece na glasovanju ^^

  20. #80
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    14
    = Citat = Izvorno postao Dart_Wader
    Evo ja usao u sp lvl 1 sam imam polje .
    A LA ima skoro pa iste stvari ko i SP samo šta su možda ljepše "zamotali" ako te to privlači longine onda stvarno....
    SP ima puno bolje ideje i puno veće šanse da realiziraju ideje nego LA, LA još k svemu tome i vara.
    Ako ih Varanje donese k vrhu onda nešto nije u redu sa GM-ima koji to varanje skoro pa zanemaruju, da optuženi su ali postoji više od 50% šanse da će se izvuć (nažalost).


    BTW jel netko od vas može uć u igru meni neće ni stranicu otvorit samo -Server not found!!!!

    Vidi, ne da su ljepse zamotali, neg su mnogo jasnije napisali i pojasnili mi svoj program, sve postupke, sitnice... sve, pa cak i tvari za koje nisam znao da postoje. Gledao sam cisto sa profesionalne, pravne strane gledista, jer mi je bas zbog toga i bila zanimljivija debata na forumu od same igre
    medju idejama SP nisam vidjeo ni jednu koja je inovativna i koja omogucava svakom gradjaninu da utice na vlast, kao sto su liberali ucinili sa prijedlogom onog Donjeg Doma, a to sto kazes da ima vece sanse da realizuje program vjerujem da je cisto inspirisano nacionalnom pripadnoscu clanova i razumijem te, al ja se trudim da ih oboje posmatram krajnje profesionalno, a SP je mogla i do sad realizirat neke tocke svog programa, ipak su oni sad na vlasti... Razumijem vasu averziju prema njima jer su Srbi, al kazem vam, posmatrano profesionalno, odradili su posa mnogo bolje od vas, i ponavljam ne svacaje ovo kao kritiku, vec kao savjet

    a kak to mislis da oni varaju? i kak su optuzeni? za cem?

  21. #81
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    = Citat = Izvorno postao djubrex
    da ti vidiš kaj srbi rade Hrvatima na ostalim igrama (web browsed) znao bi o čemu ja cijelo vrijeme govorim....
    ali ne mijenjam svoj stav o tom pitanju...
    gledaj, nemozes sudit Srbiji kao naciji, kako bi tebi bilo da neko kaze; "Hrvati teroriziraju web browsed igre" iako to ne radis ti a Hrvat si?

    Nije ok, ali idemo natrag na topic, nemojte vise raspravljat o naiconalizmu jer to nije dozvoljeno na ovom forumu...

    OT:

    Nejde mi u igru, nadam se da nece tak bit cijeli dan jer moram stavit charactera da mi minea..
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  22. #82
    Senior Member It lives by night Dart_Wader's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    zg
    Postova
    544
    SVIMA KOJIMA NEIDE U IGRU ULOGIRAJTE SE OVDJE
    http://www.renaissancekingdoms.comS
    A longine oni su optuženi za multi acc to znaju i vrabci na grani da su to i počinili onda uništavaju ljude tako šta pokupuju svu hranu a drugim ljudima koji se nisu odredili za stranku ili ljudima iz druge stranke da nemaju što za jest tako i padaju statusi a tako i jačina ljudi a onda donose riješenja koje su pa mogao bi se i kladit i prije napravili a sad objavljuju u javnost tako da bi se ovo čak moglo shvatit kao uništavanje tržišta ako ne i manipulacija ljudi,oni pokušavajući svojim ponavljam ljepše "zamotanim" argumentima jer ja jedino vidim da je kod njih drukčije da stave na kraju "S poštovanjem ----" dobit izbore.
    A to djubrex sta si rekao:
    a što se nacionalizma tiče-znam da sam malo "razvezao" jezik izazvan svakodnevnim spamanjem igrača Liberalne Alijanse tipa:
    Srbija ima da zavlada Hrvatskom....
    Srbija do Karlobaga.....
    Smogu reci da vam se u knightsdivine,travian i ogame ja nasao u takvim situacijama i sa takvim porukama tako da je to skoro pa u svakom browseru a ako ti to salju nemoj se svadjat nego pokazi da si kulturniji od njih samo to iduci put objavi i gotovo.
    P.S. Election of the Council has started. - IZBORI SU POCELI SVI NA GLASANJE
    Glasajte za Stranku Prava (SP) Vratimo osmijeh Hrvatskoj
    morao sam maknut grb iz siga -_-'

  23. #83
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    Stranka Prava....
    Vratimo osmijeh Hrvatskoj
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  24. #84
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    = Citat = Izvorno postao Dart_Wader
    SVIMA KOJIMA NEIDE U IGRU ULOGIRAJTE SE OVDJE
    http://www.renaissancekingdoms.comS
    A longine oni su optuženi za multi acc to znaju i vrabci na grani da su to i počinili onda uništavaju ljude tako šta pokupuju svu hranu a drugim ljudima koji se nisu odredili za stranku ili ljudima iz druge stranke da nemaju što za jest tako i padaju statusi a tako i jačina ljudi a onda donose riješenja koje su pa mogao bi se i kladit i prije napravili a sad objavljuju u javnost tako da bi se ovo čak moglo shvatit kao uništavanje tržišta ako ne i manipulacija ljudi,oni pokušavajući svojim ponavljam ljepše "zamotanim" argumentima jer ja jedino vidim da je kod njih drukčije da stave na kraju "S poštovanjem ----" dobit izbore.
    A to djubrex sta si rekao:
    a što se nacionalizma tiče-znam da sam malo "razvezao" jezik izazvan svakodnevnim spamanjem igrača Liberalne Alijanse tipa:
    Srbija ima da zavlada Hrvatskom....
    Srbija do Karlobaga.....
    Smogu reci da vam se u knightsdivine,travian i ogame ja nasao u takvim situacijama i sa takvim porukama tako da je to skoro pa u svakom browseru a ako ti to salju nemoj se svadjat nego pokazi da si kulturniji od njih samo to iduci put objavi i gotovo.
    P.S. Election of the Council has started. - IZBORI SU POCELI SVI NA GLASANJE
    Glasajte za Stranku Prava (SP) Vratimo osmijeh Hrvatskoj
    vidim da si jedan od rijetkih koji me razumije....
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  25. #85
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    longine, ako si pogledao onu temu gdje se tuži nekim članovima la, oni su se izvukli na rupu u zakonu i pokušajem diskreditiranja nikkitoma.
    a sp nije na vlasti, na vlasti je bila neka druga stranka, koja se zbog internih problema raspala, te je dobar dio vijeća otišao, te je ostatak ostao u rasulu. taj ostatak je osnovao stranku prava, ali pol vijeća je prazno, tako da ovi postojeći daju sve od sebe u ovakvoj situaciji.
    a očito je da se događaju neke malverzacije tržištem, zato sam se i učlani na forum, pa i u stranku. jer kad je nastala kriza, osnovan je ceh proizvođača pšenice, mlinara i pekara, a kruha nije bilo. tada se počelo sumnjati da netko otkupljuje goleme količine kruha. prva sumnja je pala na kneževinu, ali pokazalo se da tamo nema kruha, te se sada otkrilo da je par ljudi iz la kupilo "veće" količine kruha. zato su ih odveli na suđenje, da se otkrije što tko i zašto. zanimljivo je to da je otprilike tada prestala kriza s kruhom
    nego longine, koji ti je nick na forumu i in game?
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  26. #86
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519
    ukrao si mi odgovor....
    medusa....
    GLASUJTE ZA SP
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  27. #87
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    26
    ja sa glasa za SP..

    jes da mnogo ne kontam u igri al ne virujem da je radi tih 30 struca kruha koje su kupili ti iz LA nasa kolaps ekonomije i kriza.. nesto mi to ne ide.. A za multiacc ja stvarno ne znan.. al' ako u onoliku igru sa onoliko ljudi u europi LA moze multat.. onda je ova igra = 0. Obicno se multa na neke manje igre da te ne uhvate.. na kraljevstva provjeravaju ja misim?

    a za kaj djubrex ne postujes to na forum kad su ti slali te poruke o Srbiji?
    tako ces ih diskreditovat.. i donijet nam par glasova vise
    What comes around goes back around.

  28. #88
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    ja sam glasao,u stranci sam,ali sad trebam uslugu,jer imam frku
    jucer,prekjucer sam platio sekretaru da dodjem na 1. level. jos sam skitnica i nemam polje,ali kad dobijem mi treba zrna da mogu posadit svoje polje kukuruza. mi moze tko prodat ili preporucit nekoga tko ima 1 vrecu kukuruza? i kada dobijam polje i prestajem bit skitnica?

  29. #89
    Senior Member It lives by night Dart_Wader's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    zg
    Postova
    544
    omg ti si trebao stavit da budes proizvodat polja ilitiga seljak il tako nesto a ne skitnica sad si odabrao put putnika koji stalno putuje xD nemozes imat polje dok si skitnica a za promjenu ti nebih znao reci btw inace kad si odabirao sta ces bit imo si prvi seljak i onda dolje skitnica trebao si stisnut na seljaka a ne na skitnicu.
    moje polje je na 1of7 jos samo 6 dana i imat cu uroda yay
    morao sam maknut grb iz siga -_-'

  30. #90
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    ma ja sam imao ponudjeno 1 i kad sam kliknuo je doslo da cu sutra otic na sljedeci level se moze to kako promjenit onda?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •