Stranica 11 od 11 PrvaPrva ... 91011
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 330

Tema: Renesansna Kraljevstva

  1. #301
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: renessanssna kraljevsstva

    Obrisan flejm, nastavite sa topicom bez nepotrebnih svađa.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  2. #302
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    519

    Re: renessanssna kraljevsstva

    BUMO ZGAZILI LA-oVCE!!!AHAH :

    Edit by Sick: Previse smajlica...
    [url=http://www.kraljevstva.com/EnregistrementKC.php?parrain=fran-krsto"%20target=_blank>http://bux.to/?r=djubrex

  3. #303
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: renessanssna kraljevsstva

    Isuse Bože,Terabajt daj zamoli admina da banaju ovog gore...

  4. #304
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: renessanssna kraljevsstva

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Isuse Bože,Terabajt daj zamoli admina da banaju ovog gore...
    Gledaj svoja posla i nespamaj po temi...hvala.

  5. #305
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: renessanssna kraljevsstva

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Isuse Bože,Terabajt daj zamoli admina da banaju ovog gore...
    ane nisam

    btw, djuka, ko je ostao jos u LA?

    Iceburn i Koječen su otisli, a ko je ostao?
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  6. #306
    Senior Member It lives by night Dart_Wader's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    zg
    Postova
    544

    Re: renessanssna kraljevsstva

    LA ti je ostao skoro pa isti osim nekih novih članova. (u koje se i ja ubrajam)
    Tek sad vidim da djubrex nije samo na rk forumu spamer.. huh...
    morao sam maknut grb iz siga -_-'

  7. #307

    Re: Renesansna Kraljevstva

    Dragi RK-ovci, budemo dignuli temu?

  8. #308
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Renesansna Kraljevstva

    Nisam dugo igrao, sigurno je i lik mrtav.

    Ne znam zaš sam prestao, naprosto sam zaboravio za igru.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  9. #309

    Re: Renesansna Kraljevstva

    = Citat = Izvorno postao DJ Not Nice
    Nisam dugo igrao, sigurno je i lik mrtav.

    Ne znam zaš sam prestao, naprosto sam zaboravio za igru.
    A kad si igrao? Prije koliko mjeseci (ili tjedana?)? Otprilike..
    I, ako nije tajna, možeš reći nick, možda smo se upoznali tamo!
    Mislim da se nitko od RK igrača neće buniti ako se vratiš, potrebni su nam novi ljudi...

  10. #310
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Renesansna Kraljevstva

    Uuu, nicka se iskreno niti ne sjećam više.
    A prestao sam prije jedno pol godine, pa ako ne i više : D
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  11. #311
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Renesansna Kraljevstva

    Kako fora igra.


    Ne.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  12. #312

    Re: Renesansna Kraljevstva

    Igra je odlična, ali nema nas niti petstotinjak.
    No svejedno smo skoro zaratili sa Njemačkom (ima ih više od 30.000),

    sa jednom malom vojskom smo ih izludili, a sada traže naplatu štete


    R.I.P. ATP

    Matija -->

  13. #313
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Vrbovsko
    Postova
    5

    Re: Renesansna Kraljevstva

    99% Njemačke nije ni čulo za to što ste napravili :D

    Enivej, definitivno najoriginalnija igra na netu. Možda u početku ne izgleda tako, ali kad malo upoznate mehanizme i shvatite da imate slobodu igrati na bilo koji način, onda vidite da je zakon.

  14. #314

    Re: Renesansna Kraljevstva

    A što ste vi templari napravili, pomogli ste Bosni koja sada odbija nama pomoći, kada je najpotrebnije jer Talijani prijete.
    Koje je ono godine papa naredio spaljivanje templara?



    92m2SkSaLbYS (samo sad je 1459. godina)

  15. #315
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Renesansna Kraljevstva

    Ubacio se. Probat ću igrati, pa ako mi bude zanimljivo...

  16. #316
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Vrbovsko
    Postova
    5

    Re: Renesansna Kraljevstva

    Pa ono, kad smo se već slučajno našli u Bosni, red je bio da pomognemo. A lako za talijane, glavno da Ordo Negrum Equuites ne napadne.

  17. #317

    Re: Renesansna Kraljevstva

    O.N.E za sada neće napasti, valjda idu na Genovu. A nakon što pokore njih priča se da idu za Rumunjsku, samo što da dođu do njih moraju prijeći preko nas

    Evo jedan portugalski fan site, postavljeno je puno slika pa ako se netko misli priključiti može pogledati
    http://reinodeportugal.webs.com/apps/photos/

  18. #318
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Vrbovsko
    Postova
    5

    Re: Renesansna Kraljevstva

    LOL, pojavili su se i Black Eagles u Kraljevini Hrvatskoj. To je vojni red koji se nedavno "proslavio" napadom na Zenicu, kada su bili razbijeni ko p****. Osobno sam svjedočio tome, bilo je patetično. U prvom napadu na zidine, jedna od dvije njihove vojske je razbijena, a zapovjednik druge poginuo. Ovi što su preživjeli završili su ovako:

  19. #319

    Re: Renesansna Kraljevstva

    Dobio sam i ja pismo od njih za pridruženje. Neznam šta misle valjda stvoriti novi ONE ili NNGO, samo balkanska verzija. Ali mislim da u Hrvatskoj neće dobiti preveliki broj pristaša.

    Mali rezime stanje u Hrvatskoj:
    Imamo 3 grada: Rijeka, Vrbovsko i Dubovac (Karlovac). Što se tiče aktivnosti jasno je svima da je Dubovac najaktivniji, svakog trena možete nekoga za pomoć pronaći u krčmi (jako dobro razrađenom chatu igre). U ostala dva grada situacija je mao lošija, ali ako uđete u krčmu i pričekate koju minuti sugurno će vam se neko pridružiti i pitati vas dali se dobro snalazite. E da prosjek gradova nam je nešto iznad 150 ljudi, Hrvatska ukupno ima malo preko 500 stanovnika. Nismo nešto, ali nismo niti loši. Za usporedbu Mađarska ima 600 stanovnika, Bosna niti 100, Srbija 360, Slovenije nema , a Talijani su podjeljeni u nekoliko pokrajina (Milano, Genova, Venecija), ali ih u svakoj pokrajini ima dosta i preko 1000. Velesile su Sveto Rimsko Carstvo (18000) i Francuska (22000).

    Kada uđete u igru gotovo sigurno će te ubrzo dobiti poziv u stranku. Za vas je najbolje da ga odbijete barem dok ne dođete na 1. level jer će te biti malo bolje upoznati sa sistemom igre i osobnosti stranaka. Imamo 3 aktivne stranke to su IRA (inicijativa rojalista i azista), HL (hrvatska liga) i LA (liberalna alijansa) i jednu pasivnu HP (hrvatski peripatetici).

    Osim toga možete postati i član neke obitelji, Šubići, Zrinski, Bekavci, Frankopani, Erdody.

  20. #320
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Vrbovsko
    Postova
    5

    Re: Renesansna Kraljevstva

    = Citat = Izvorno postao Cerruno
    Kada uđete u igru gotovo sigurno će te ubrzo dobiti poziv u stranku. Za vas je najbolje da ga odbijete barem dok ne dođete na 1...
    A još bolje je nikad ne ulazit u stranku i uopće ne pratiti politiku. Po meni je velika greška tvoraca igre što su u srednjovjekovni ambijent ubacili moderni politički sustav.

  21. #321

    Re: Renesansna Kraljevstva

    Tu se slažem, mislim da su to mogli drugačije napraviti, ali moramo to prihvatiti.
    Stranke imaju i pozitivnu stranu, imaju najčešće puno članova i ulaskom u nju svi stranački kolege će vas poznavati, a tako možete dogurati do neke malo bolje pozicije (nešto slično RL[real life]S )

    Vidim da se osniva Hvatska Kraljevska mornarica. Knez je postavio Reco1 za tog glavnog kapetana ili što već.
    Mislim da bi to moglo biti zanimljivo, ali i da su uranili. Trebalo je pričekati nadogradnju luke u Rijeci i izgradnju one na Savi, pa onda napraviti i koji brod za tu mornaricu, a ne ovako da postoje samo na papiru.

  22. #322

    Re: Renesansna Kraljevstva

    Evo i mene Koga Crni Orlovi oce napadat kad traze ljude Veneciju ili?

  23. #323

    Re: Renesansna Kraljevstva

    To samo oni znaju. Ali i ja sam čuo priču da misle napasti Veneciju.
    A do tada najvjerojatnije ponovno pokušati zauzeti Zenicu u Bosni.

  24. #324
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Renesansna Kraljevstva

    lol sta nemate vi svoj forum tamo
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  25. #325
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Vrbovsko
    Postova
    5

    Re: Renesansna Kraljevstva

    Ima ih 3

  26. #326

    Re: Renesansna Kraljevstva

    jeste vi primili poruku od BF-a ?? tamo u RK forumu isto ja nebi o tome, mogli bi svatit kao napad

  27. #327

    Re: Renesansna Kraljevstva

    Hrvatski templarski red

    "Ja, vitez Templara, prisežem na vjernost ovom Svetom Redu. Zlo dolazi, i sada moja služba počinje. Neće završiti do moje smrti. Neću nositi krune niti ću biti slavan. Živjet ću i umrijeti braneći istinu. Ja sam mač u tami. Ja sam čuvar istine. Ja sam vatra koja gori protiv hladnoće, svjetlo koje donosi zoru, rog koji budi spavače, štit koji čuva kraljevstvo Nebesko. Poklanjam svoj život i čast Templarima, za ovu i sve noći koje slijede u borbi za dobro."

  28. #328

    Re: Renesansna Kraljevstva

    I traju borbe u Hrvatskoj.

    Prvo se u Rijeci stvorila nelegalna plaćenička vojska (Ordo Negrum Valahorum ilti ONV) većim dijelom sastavljena od Rumunja. ONV je inače dio veće grupe ONE-a (Ordo negrum equites) koja je pod vodstvom jednog zapovjednika i nakon što se duže vremena okupljao u Veneciji (kažu i preko 200 vojnika) talijanske države su objavile rat ONE-u i razbile ga.

    Službena vojska stacionirana u Rijeci (ATP), nedovoljno opremljena jer je prekasno provela mobilizaciju, napala je te plaćenike, i totalno je razbijena. Sam zapovjednik te razbijene riječke vojske, donio je pomalo suicidalnu odluku da, neposredno prije tih borbi dok su se u Rijeci okupljali Rumunji, otputuje sa svojom vojskom malo do Dubovca na obljetnicu grada, premda je bilo poznato da će Rumunji stvoriti vojsku, a Rijeka je bila bez gradonačelnika zato što je prijašnji gradonačelnik spaljen zbog čarobnjaštva (multiacc). Riječka vojska ništa nije poduzela da preuzme vlast u Rijeci.

    Iz tih razloga, još nejaka templarska vojska iz Vrbovskog požurila je do Rijeke da odmjeni ATP koja je feštala u Dubovcu, i započela je mobilizaciju Riječana. Kada se ATP napokon vratio u Rijeku, nejaki sastavi ATP-a i templarske vojske stajali su nasuprot jakoj rumunjskoj vojsci. Templarska vojska je požurila natrag u Vrbovsko da tamo završi regrutaciju dok bi ATP držao položaje u Rijeci, ali to je propalom raspadom ATP-a.

    Opstala je templarska vojska u Vrbovskom koja se ubrzano mobilizirala, a ONV je nasrnuo na njuu dok je ova još provodila mobilizaciju ali je odbijena i odbačena iz Vrbovskog.

    Templarska vojska kreće prema Rijeci da se sukobi sa ONV, ali umjesto pravih borbi sa ONV-om, sukobila se malom grupom ONE-a i razbila je, ali je izgubila početni zamah i jedva da se sukobila sa samim ONV-om u Rijeci, pa je odbačena iz Rijeke. Nakon pregrupiranja u Vrbovskom, Templari ponovno kreću na ONV u Rijeci, ali su ponovno odbačeni. Gubici su podjednaki na obje strane.

    U međuvremenu prate se zbivanja u Bosni gdje su iz Albanije krenule albanske i talijanske jedinice, na koje je računao i ONE, ali Bosanci u Zenici drže stražu, pa je sjeveroistok Hrvatske, odnosno grad Dubovac zasad siguran, te Hrvatska može skoncentrirati sve snage prema Rijeci. Ionako s ečini da te trupe iz Albanije žele stvoriti Veliku Albaniju na račun Bosne.

    I tada je stigla mala vojska iz Mađarske, s kojom je Hrvatska ujedinjena u jednu Kraljevinu preko osobe kralja. Mađari su predstavili kao saveznici, ali zbog greške u komunikaciji, Mađari su roknuli branitelje Dubovca ulazeći u grad. Jesu li oni doista saveznici, vidjet će se. Inače i u Dubovcu je spaljen prethodni gradonačelnik zbog čarobnjaštva, ili točnije, taj gradonačelnik je na novim izborima ponovno izabran za gradonačelnika, ali već prvi dan je završio na lomači, pa je Dubovac kratko bio u bezvlašću dok netko nije pokrenuo pobunu.

  29. #329

    Re: Renesansna Kraljevstva

    Odlična igra

  30. #330
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: Renesansna Kraljevstva

    = Citat = Izvorno postao Templar iz Vrbovskog
    Hrvatski templarski red

    "Ja, vitez Templara, prisežem na vjernost ovom Svetom Redu. Zlo dolazi, i sada moja služba počinje. Neće završiti do moje smrti. Neću nositi krune niti ću biti slavan. Živjet ću i umrijeti braneći istinu. Ja sam mač u tami. Ja sam čuvar istine. Ja sam vatra koja gori protiv hladnoće, svjetlo koje donosi zoru, rog koji budi spavače, štit koji čuva kraljevstvo Nebesko. Poklanjam svoj život i čast Templarima, za ovu i sve noći koje slijede u borbi za dobro."
    Ahahah, u kojem si ti filmu
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •