Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 256

Tema: call of duty 4 , modern warfare

  1. #1
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    call of duty 4 , modern warfare

    ajde svi vi pripizdeki sto mi dosadujute kako je cod4 sugav/mutav/retardiran/za djecu do 10god/maloumne/itd. pisite ovdje i prestanite spamati u cod podforumu

  2. #2
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    kaj ti je bilo tako teško čekati da se neko sam usudi otvorit ovu temu pa da lijepo iznese svoje mišljenje i razloge?

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    je
    jer bi mu i dalje retaji spemali o tome tamo di ne treba
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #4
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    samo Jambrek pljuje po ovoj igri ...ajde nek sad pljune

  5. #5
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    ma ima ih puno na internetu a bit će ih i više..

  6. #6
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    = Citat = Izvorno postao 100EURO
    samo Jambrek pljuje po ovoj igri ...ajde nek sad pljune
    nije jedini, ja pljujem po igri jer nema nikakvog smisla za taktiku, kao ni cod2. i pljujem po igri zatko kaj meci prolaze kroz SVE zidove, pogotovo s one teske strojnice na zidovima (2 zida probije, nemoj me jebati).

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    aj ne kenjaj... daj mi filmic u kojem ti je bilo koji metak prosel kroz dva zida... tj kroz jedan betonski ili cigleni zid... kroz sve drugo bu ti metak prosel... to je cist normalno... (kroz debele zidove meci ne prolaze, al kroz tanke prolaze... sto se toga tice, igra je realna)

    sto se taktike tice... tu si u pravu... al moras svatit da igra nije radena da bi u njoj bilo taktike (dvojka ima manje taktike nego cetvorka)... ... ako oces igrat neku igru u kojoj ima taktike... ond je to BF2... to je jedini FPS u kojem ima taktike... tj u kojem se da izraditi prava taktika...

  8. #8
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    to je jedini FPS u kojem ima taktike... tj u kojem se da izraditi prava taktika...
    bar se nisi isro ko grlica
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    SP je jako zabavan. Nisam ocekivao uzivanciju od prvog do zadnjeg trenutka.
    there is no god to punish us

  10. #10
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    [quote=McPingvin_v2.0]
    = Citat = Izvorno postao "Tsumetai Ryujin":mlz57n9z
    to je jedini FPS u kojem ima taktike... tj u kojem se da izraditi prava taktika...
    bar se nisi isro ko grlica[/quote:mlz57n9z]

    slažem se..

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    SP je jako zabavan. Nisam ocekivao uzivanciju od prvog do zadnjeg trenutka.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    bar se nisi isro ko grlica
    k krivo sam se izrazil... jedna od malobrojnih igara u kojoj mozes razraditi pravu taktiku... rec jos neku igru... ... jedino mozda AA... makar nebih znao jer ga nikad nisam igrao... u kojoj jos igri mozes razraditi takvu taktiku... ... ne kazem ja da nema taktike u Q3... ... al ih nemres bas usporedivat...


    EDIT: (kad spominjem BF2 pricam o cijelom BF serijalu)

  13. #13
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    CoD 1, CoD 2, RTCW, W: ET, ET: QW, Quake, Quake 2, Quake 3, UT, UT 2003, UT 2004, Counter Strike, Counter Strike: Condition Zero, Counter Strike: Sorce, Team Fortress, Team Fortress 2, Americas Army...
    Need I say more?

    A ako ćemo već po tvome, onda ja mogu reći da se taktika iz BF-a ne može uspoređivati s onima iz Wolfenstein franšize jer pored svega tu imamo i klase moraju obavljati specifične objective na mapama.
    Samo, ja sam dovoljno pametan da ne pričam nebuloze
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    pimp nisi imo argumenata za pljuvanje

    Ovo s taktikama - Pingvin vas sve izowno.

    Ovo sa zidovima - Metak prođe kroz dva zida. Debela.
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    CoD 1, CoD 2, RTCW, W: ET, ET: QW, Quake, Quake 2, Quake 3, UT, UT 2003, UT 2004, Counter Strike, Counter Strike: Condition Zero, Counter Strike: Sorce, Team Fortress, Team Fortress 2, Americas Army...
    Need I say more?

    A ako ćemo već po tvome, onda ja mogu reći da se taktika iz BF-a ne može uspoređivati s onima iz Wolfenstein franšize jer pored svega tu imamo i klase moraju obavljati specifične objective na mapama.
    Samo, ja sam dovoljno pametan da ne pričam nebuloze
    UT i Quake, koji su debilne pucacine bez razmisljanja s previse skakanja i taktika mi nikak nejdu skupa...

    inace ne volim taktike uopce, jer igram samo tdm, a u cod4 mi se ne svidjaju mape, premale su, premalo ih je i sve su na isti kalup, al ona 2x2 je najdebilnija mapa ikad (mislim da je shipcargo il tak nest)...

    i ne svidja mi se kaj u MP-u radi ko vurica a u SP-u svako malo zatrza, al to je opet kriv moj komp...

  16. #16
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    = Citat = Izvorno postao Doggy
    UT i Quake, koji su debilne pucacine bez razmisljanja s previse skakanja i taktika mi nikak nejdu skupa...
    ocito nisi vidio skillere u ut i quake.ti ljudi imaju reflekse 4x brze od obicnog covjeka(karikiram).ak je to bezumna pucacino onda neznam.i nemos usporedjivat 1v1 pucacinu sa team pucacinama tipa cs(koji je car i dalje)...
    Won't Bow Don't Know How.

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    inace mi i u cod-u ide na k... kad skacu i pucaju, pa skacu, cucnu, legnu i cijelo vrijeme pucaju, a tak je UT i quake uvjek bil... vise volim realniju pucnjavu... mislim, kad si videl nekog u punoj ratnij spremi da skace, legne i opet skoci s puskom i cijelo vrijeme puca po neprijatelju...

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    doggy to se zove bunny hopping i dolphin diving... ...

    Q3 je pucacina u kojoj su ti dovoljni refleksi i preciznost... taktika?? totalno nepotrebna... ... ko i za vecinu igara koje je pingu naveo... ti u CoD2 ne moras imat osjecaj za taktiku koliko moras biti precizan i brz... ... o tome ja pricam... ti u BF2 neces nikad bit medu prvima na mapi ako bus juril ko budala na neprijatelje (za razliku od Q3)...

  19. #19
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Zašto meni CoD4 ne valja? Pa da vidimo, bio sam ga zaigrao na full detaljima, prvih 5 sekundi sam se divio grafici, ali sam krenuo dalje. Rekoh idem igrat, a ne gledat. Tako ja pičim, ništa ne vidim, mrak svuda, odjednom počele granate letit, od svih tih shiny i fancy efekata ja nisam ništ uspjeo vidjet, jedva da nacijljaš lika jer ima toliko tih efekata i blura i ostalih nepotrebnih smeća da je to bolesno koji samo ometaju igranje. Dobro, igram kao ćorava kokoš, idem ja lijepo malo izvirit iza ugla. Tup dobijem 2 metka i padnem mrtav, load game. Opet na istom mjestu, ovaj put idem drugim pristupom. Od nekud doleti metak bazuke, crveni mi se ekran, čekam da se smiri i nastavljam dalje. Nakon 2. pogotka bazukom opet mi se crveni ekran, tek me 3. ubio.

    Mislim gdje je tu logika gdje liku treba 2 metka koji manji od kažiprsta da vas ubije, a od 2 metka veličine žakove guzice ne možete umrijet, onak WTF?

    Igrao sam CoD4 i doma na nižim detaljima i nije mi se svidjeo ni malo. Možda MP-u dam nadu, nisam još isprobao MP.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Možda MP-u dam nadu, nisam još isprobao MP.
    Nema puno razlike ako te smeta ono šta si naveo gore.
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    nisam još igrao pa tako ništa od kritika
    al očekujem zabavan i oke sp
    mp me baš i ne zanima

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Cudno Jambrek, iz mojeg CoD4 iskustva, svaka raketa i granata su ubojiti. Direktni (~3m) naravno.

    Sto se tice efekata, opet imam sasvim drugo iskustvo, osim sto se tice uzivanja u grafici, a kao i ti, igrao sam na "high".


    SP je odlican, iz mog iskustva. Svaki put kad si mislis da si vidio sve sto ima za vidjeti, igra opet iznenadi. Npr, sneaker/sniper dio u Cernobilu. Ili gadjanje meta na zemlji iz helikoptera/aviona.
    Ili, neke scene u igri koje nisu igrive, nego postoje samo zbog price igre... Svaka cast developerima na trudu.


    Ne znaci da nemam zamjerki, prva stvar, igra je mogla ili duze trajati, ovo prolazi eventualno kao epizodni sadrzaj (MP prodaje igru, naravno).
    Druga stvar, suborci, iako izvedeni bolje nego u Airbore-u, svejedno iritiraju.
    No kvalitetu SP-a je tesko narusiti takvim sitnicama.


    Hellboy, sumnjam da ce te razocarati.
    there is no god to punish us

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    doggy to se zove bunny hopping i dolphin diving... ...
    I dva su najdebilnija izuma u povijesti videoigara, da hoću skakutat igrao bi Super-Maria, a ne FPS.

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    cod 4 me razočaro jedino po tome što je potpundrukčiji od dvice. ostalo je sve dobro izvedeno, perkovi, levelanje, oružje, sve! a što se tiče zidova... metak od kalaša probija betonski blok s udaljenosti od 30 -ak metara. tako da ne vidim zašto teške strojnice to nebi mogle
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  25. #25
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    ja ne kuzim kaj vam ne valja , grafika da nije dobra nebi teli igrat , kad je dobra opet necete , bazuka tj. onaj rpg kak bi rekli stari grci nikad ne leti ravno kak ti naciljas nego vecinu puta krivuda zrakom tak da je veoma tesko pogodit zeljenu metu , ali kad ju pogodis nema je vise....ovo sa zidovima nisam siguran al stani se iza neceg zeljeznog pa te nebude pogodilo....po meni najbolji cod dosad.....bute vidli da kad nabavite bolje konfe nijedan lan party nebu bez KODA!!

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Doggy

    UT i Quake, koji su debilne pucacine bez razmisljanja s previse skakanja i taktika mi nikak nejdu skupa...
    gluplju stvar nisi mogao napisat
    jesi probao to dvoje igrat aktivnije ili nedajbože gledat koji tdm ili duel na razini prosa? kurac prosa, dosta je i neki mediocre moron tipa ja da koristi mozak u tim igrama
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Ma moze biti, ali to je opet teamplay zbog brojcane nadmoci, a ne nekih taktika. Navedene igre su jednostavno prebrze za to.
    there is no god to punish us

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    si kad probao tajmati 4 stvari i naćulit uši oko tog di ti je protivnik?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  29. #29
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    aj ne kenjaj... daj mi filmic u kojem ti je bilo koji metak prosel kroz dva zida... tj kroz jedan betonski ili cigleni zid... kroz sve drugo bu ti metak prosel... to je cist normalno... (kroz debele zidove meci ne prolaze, al kroz tanke prolaze... sto se toga tice, igra je realna)

    sto se taktike tice... tu si u pravu... al moras svatit da igra nije radena da bi u njoj bilo taktike (dvojka ima manje taktike nego cetvorka)... ... ako oces igrat neku igru u kojoj ima taktike... ond je to BF2... to je jedini FPS u kojem ima taktike... tj u kojem se da izraditi prava taktika...
    CS>>>>>>BF lol, kakvo je to sranje da je bf2 jedin fps u kojem ima taktike lol, bf nije ni do gleznja cs-u []Sshto se tiche coda, nikad mi se nije svidjao, niti mi se sad nesvidja ali nemam nishta protiv njega, jednostavno mi je predosadan...
    #paperplatoongoonz

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    doggy to se zove bunny hopping i dolphin diving... ...
    I dva su najdebilnija izuma u povijesti videoigara, da hoću skakutat igrao bi Super-Maria, a ne FPS.
    tocno to...

Slične teme

  1. Call of duty modern warfare 3 greška
    By yunior96 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 09-11-2011, 22:29
  2. modern warfare 2 directx error
    By TvRc in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-11-2009, 23:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •