Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 59 od 59

Tema: konfa do 7 k kn

  1. #31
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Pod bolje kućište sam mislio na nešto od 300 kuna! Ne na armora koji košta soma + kuna

    EDIT: AMD, ja nemam čisto noname kućište i zvučno sam ga izolirao i anti vibraciono sam ga izolirao pa je sve jedno glasniji od Čifa za 300 kuna! PS: Moje kućište je koštalo 600 kuna i ziher je bolje od ovih za 150 kuna od modecoma ili codegena!

  2. #32
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Pod bolje kućište sam mislio na nešto od 300 kuna! Ne na armora koji košta soma + kuna

    ha ha kak se izvlačimo


    A ono dignete mi živac bezveze.
    Mislim briga mene ko kaj kupuje...mene zaboli..ali štedite malo novce.


    @Bartuc:kak znaš a još nisi kupio chifteca???LOL

    Pa ne proizvodi kučište zvukove lol..

  3. #33
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Pod bolje kućište sam mislio na nešto od 300 kuna! Ne na armora koji košta soma + kuna

    ha ha kak se izvlačimo


    A ono dignete mi živac bezveze.
    Mislim briga mene ko kaj kupuje...mene zaboli..ali štedite malo novce.
    Kaj se izvlačimo, pa daj pročitaj moje prethodne postove... kaj nisi skužio ovaj dio:

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Što se kućišta tiče, ja bi rađe kupio kvalitetno kućište pa ga modao u lijepoticu! Ipak su obična kućišta rađena od nikakvih materijala koja i vibracije ne upijaju i koja su uber glasna, dok kvalitetnija kućišta za samo 100 kunaSviše nude prešano željezo kao materijal interijera zbog čega se vrlo lako može reč da je nebo i zemlja naspram noname kućišta!SZa 100 kunaSdobiješ jedno minimalno 10x bolju kvalitetu i onda ga modneš u kvalitetnu zvjerkuS
    Evo ponovno pročitaj! Da ti pojednostavim -> Tvoje kućište + 100 kuna = 10x kvalitenije kućište koje je savršeno za modanje!

    EDIT: Ako kućište vibrira zbog komponenti onda vjeruj mi, proizvodi jako neugodne zvukove!!!

    EDIT2: Ja još nemam Čifteka ali to ne znači da nisam radio sa njima!

  4. #34
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894
    @ bezimeni ja sad imam zvucnije koje sam priuje 5 god platio 90 kn,mis sam platio 95 kn prije 1 god, tipkovnica 12 kn prije 2 god, za izgled kucista me boli kita vazno mi je sto je unutra, sadasnje sto sad imam je od msi -a evo par slika
    http://img249.imageshack.us/my.php?imag ... 019hp3.jpg
    http://img122.imageshack.us/my.php?imag ... 020ye8.jpg
    http://img122.imageshack.us/img122/8853/dsc00020ye8.jpg
    http://img523.imageshack.us/my.php?imag ... 021ff1.jpg
    http://img249.imageshack.us/my.php?imag ... 022hx7.jpg

  5. #35
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    283
    Može li mi netko reći, kakva su Antecova kućišta, recimo:

    PSU ANT SP-500P, ANTEC, 500 W???
    Phenom II X6 1055T Gigabyte GTX460 768Mb 2X2Gb Kingmax DDR3 1333MHz Asrock EXTREME3 770 Samsung SpinPoint F3 500Gb, 16MB cache

  6. #36
    Guest
    Ma kaj budeš kupil kvalitetno za 300kn??Mambo???Pa pogle kolko to plastike ima.

    500kn ti je neki minimalac za kvalitetno kučište.

  7. #37
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Ma kaj budeš kupil kvalitetno za 300kn??Mambo???Pa pogle kolko to plastike ima.

    500kn ti je neki minimalac za kvalitetno kučište.
    Na čifteka od 7 kila žebeljeza i 1 kile plastike sam mislio

    @Fičo, antec su ti jako kvalitetna kućišta ali su malkoc precijenjena!

  8. #38
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Ma kaj budeš kupil kvalitetno za 300kn??Mambo???Pa pogle kolko to plastike ima.

    500kn ti je neki minimalac za kvalitetno kučište.
    Na čifteka od 7 kila žebeljeza i 1 kile plastike sam mislio

    EDIT: Ako kućište vibrira zbog komponenti onda vjeruj mi, proizvodi jako neugodne zvukove!!!
    A kaj to vibrira ak smijem znat???

    Ako je matična dobro zašerafljena da nema "lufta" i svi cooleri koje koristiš nema ni v od vibracija.Eventualno ono kaj može vibrirat je optika.To sam ja ja riješio sa spužvom.
    Tak da ti to sve pada u vodu.

    A zakaj si onda mene pitao kakva su Chiftec kučišta ako si se susreo s njima i vidio da su odlična?
    I netrebaš stavljat uskilčnike.Ti misliš da ja flejmam,ali ja to ne radi,nego ozbiljnije pričam jer ovdje ima dosta stvari s kojima se ne slažem.

  9. #39
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894
    alo ljudi ovo je moja tema a ne flame tema , zato aje se smirite malo

  10. #40
    Guest
    = Citat = Izvorno postao grizli
    alo ljudi ovo je moja tema a ne flame tema , zato aje se smirite malo
    pa reci za koju si se konfu odlučio..zašt ti se sviđa i jel želiš neke promjene?

    p.s.:Ne flejmamo,pričamo i dijelimo iskustva

  11. #41
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594
    ma dosta svađe
    od kućišta od cca 200kn se može napravit približno kućište nekoj name marki,samo treba imat mašte i malo truda,a sad čuftek ima odlična kućišta za tu cjenu cca- 350-600 kn i zato je nekako best buy i ostala kućišta su dosta dobra ali su većina skuplja od 500kn
    nije svako no name kućište sranje,možda su čak neka i bolja od nekih name kućišta
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  12. #42
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    A kaj to vibrira ak smijem znat???

    Ako je matična dobro zašerafljena da nema "lufta" i svi cooleri koje koristiš nema ni v od vibracija.Eventualno ono kaj može vibrirat je optika.To sam ja ja riješio sa spužvom.
    Tak da ti to sve pada u vodu.
    Niše to ne pada u vodu, čitavo kućište je loše povezano u jednu ne kompaktnu cjelinu zbog čega na svakom spoju konstrukcije vibrira i proizvodi zvukove!

    Što se Čifteka tiče, nisam te pitao da li je kvalitetno nego da mi predložiš nešto što bi moglo biti potencijalni konkurent sa kvalitetom Čifteku a da pri tome lijepo izgleda!

    Uglavnom, EOD... Znaš u sebi da nisi u pravu i da treba izbjegavati noname proizvode, ali ne znaš primiti kritiku te se pokušavaš izvuzlavati na neke totalno ne osnovane činjenice koje stvarno nemaju smisla! Tako da, odustajem od daljnje rasprave...

    PS: Isprika autoru teme što smo mu zaokupirali temu! Ako želi, mogu sve naše postove prebaciti u odvojenu temu gdje se ljudi mogu nastaviti raspravljati o tim stvarima (bez flejma naravno)!

  13. #43
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    A kaj to vibrira ak smijem znat???

    Ako je matična dobro zašerafljena da nema "lufta" i svi cooleri koje koristiš nema ni v od vibracija.Eventualno ono kaj može vibrirat je optika.To sam ja ja riješio sa spužvom.
    Tak da ti to sve pada u vodu.
    Niše to ne pada u vodu, čitavo kućište je loše povezano u jednu ne kompaktnu cjelinu zbog čega na svakom spoju konstrukcije vibrira i proizvodi zvukove!

    Što se Čifteka tiče, nisam te pitao da li je kvalitetno nego da mi predložiš nešto što bi moglo biti potencijalni konkurent sa kvalitetom Čifteku a da pri tome lijepo izgleda!

    Uglavnom, EOD... Znaš u sebi da nisi u pravu i da treba izbjegavati noname proizvode, ali ne znaš primiti kritiku te se pokušavaš izvuzlavati na neke totalno ne osnovane činjenice koje stvarno nemaju smisla! Tako da, odustajem od daljnje rasprave...
    Ne nego se ja nemogu pomiriti da ti pljuješ jeftina ili no name kučišta.
    Nije svako kučište isto.Čak ni ne kužim o kakvim ti to vibracijama pričaš jer ih ja zbilja doma nemam.Jasno da ima kvalitetnijih i skupljih kučišta.Tj kvalitetnija izrada i materijal.Ali da zbilja one sve imaju vibracije s tim se sigurno ne slažem.Ak nečeš diskutirat ok al drugi put napiši EODFM


    borlic5 tome i ja pričam

  14. #44
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Kaj znači EODFM

  15. #45
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Kaj znači EODFM
    EOD-FOR ME jer mi smo i dalje tu.,.ne predajemo se u borbi.

  16. #46
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    U tom slućaju, EODFM

    PS: Dobro dodje malo rasprave, čovjek se mam bolje osjeća

  17. #47
    Guest
    Ha gle svatko ima svoj način razmišljanja i svoj način rada.To je bit svega ali nevolim kad se po nečem pljuje.Pogotovo po kučištima.Ona su baš posebna kad iz njih možeš napravit čudo.

    Inača svaka tema bi trebala biti postavljena na ovaj način da se izbjegnu ovakve stvari:

    1.Za što ču koristiti računalo(igre,multimedija,posao itd)-točno navesti
    2.Koliko novca dajem na komponente a koliko na hardwere-koji dio preferiram i kakva želim cjenovna balansu između perfiferije i komponenti
    3.Koji shopovi su mi u mogučnosti
    4.Hoču li overklokirati računalo ili ne


    E da svatko postavlja teme na ovaj način vjerujem da bi se izbjegla ovakva nadasve suprotna mišljenja koja nikamo ne vode.

    Jer znam da češ ti još uvijek prije uzet Čifteka za 500kn a ja kineza za 150 i moddati ga po svojoj želji.


    Tak da je autor svemu ovome kriv

  18. #48
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Slažem se, ali kaj kada nitko ne čita pravila, nebi bilo više niti jedne teme otvorene da to uvedem pošto bi ih sve morao zaključati iste sekunde

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer NiX4's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    U borbi protiv horda zla
    Postova
    1.426
    ratne grafičke su pokopane

    BOgu hvala


    Bartuc stavi ovo kaj je napisao AMD pod pravila

    ne čini se loše

    to je za koristi kupca i slagača konfe jer će biti brže i kvalitetnjije složeno , a kupac će kupiti to što prije i biti zadovoljniji
    silent we fall

  20. #50
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    A kaj ukoliko netko otvori temu koja nije u skladu sa tim pravilima? Kaj da onda napravim? Svi znamo da nitko ne gleda pravila, samo otvore temu i idemo!

    PS: Nije bilo rata, to ja i moj dečko AMD malo raspravljamo

  21. #51
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894
    = Citat = Izvorno postao NiX4
    ratne grafičkeSsu pokopane
    prije kucista

    @AMD rekao si mi da odlucim između ponuđenoga a sada posto ja nisam neki hardveras, tj. nepratim to bas pa neznam sad koji je dio bolji od drugoga pa bolje mi vi predlozite neku finalnu konfu namjenjenu za igranje s tim da ju ja necu clockat posto se nerazumijem u to tako da.................

  22. #52
    Guest
    Code:
    Intel Core 2 Duo E4400 BOX, 2×2.0 GHz, 800MHz, 775-pin, 2MB 757kn
    Gigabyte P35-DS3L, s775, iP35, DDR II, SATA II, GLAN 647kn
    2xDDR2 1GB PC5300 (667MHz), GoodRAM 312kn
    HITACHI HDT722516DLA380 160GB SATA300 7200rpm 8MB 350kn
    DVD+RW/-RW/RAM NEC AD-7173S, LabelFlash, SATA, bulk 202kn
    Thermaltake VD2000BNS, mid tower Matrix, bez PS, crno, met-alu maska, USB, Fire wire, 1×120mm fan 399kn 
    Chieftec power supply 450W, ATX 2.0, 2×12V, Active PFC, AFC, 12cm fan, 2×SATA connectors 370kn
    8800gt 512mb.....oko 1900kn links,adm...informirati telefonski...
    Monitor LG LCD L222WS crni, 22" wide, 1000:1, 5ms 1992kn
    Logitech Black Value Keyboard CRO OEM / 967648-0133 59kn
    Logitech B58 crni, opt.miš s kotačićem, USB/PS2 OEM 72kn
    LABTEC Pulse 285 3-set, Max-X subwoofer/ 970158-0914 119kn
    -------------------------
    oko 7250kn...ovisno o cijeni grafičke kartice...

  23. #53
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894
    znaci to je to, sad da vas neprestanem tusit na kojim postavkama bi mogao igrati crysis i cod4

  24. #54
    Guest
    = Citat = Izvorno postao grizli
    znaci to je to, sad da vas neprestanem tusit na kojim postavkama bi mogao igrati crysis i cod4
    COD4 bez problema-možeš i reze povečat.

    Crysis vjerujem high na 1024x768.

  25. #55
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894
    ok mozete ovo lockat ili ako zelite si ostaviti temu da se prepirete

  26. #56
    Guest
    Ionak mi je cura (Bartuc) izgubila u suočavanju...Još je mlada meso...Ma budem ja nju naučio...


    Sretno s konfom

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    Je, amd slaže najbolje konfiguracije tako za ostale nema ni potrebe da stavljaju svoje prijedloge.Eto ja se povlačim od daljnjih slaganja .Ako ponovno pogledate temu od početka vidi se tko prvi kreče u flejm.Nisam komentirao njegov prijedlog već dam neki svoj pa neka autor donese odluku.Ali amd ima poriv za komentiranjem tuđih prijedloga pa daje objašnjenja u stilu da sam utukao lovu u nešto a kritiku na vlastiti post jednostavno nemože podnjeti i brzo gubi strpljenje.
    Uostalom nije ni jednostavno gledati po sajtovima i sklapati tako da ću vlastito slobodno vrijeme iskoristiti konstruktivnije,igranjem na piceku .

  28. #58
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Nije me bilo malo dulje pa eto...

    Coolermaster Stacker rulzzzzz...

    I tako to...

    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  29. #59
    Guest
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Je, amd slaže najbolje konfiguracije tako za ostale nema ni potrebe da stavljaju svoje prijedloge.Eto ja se povlačim od daljnjih slaganja .Ako ponovno pogledate temu od početka vidi se tko prvi kreče u flejm.Nisam komentirao njegov prijedlog već dam neki svoj pa neka autor donese odluku.Ali amd ima poriv za komentiranjem tuđih prijedloga pa daje objašnjenja u stilu da sam utukao lovu u nešto a kritiku na vlastiti post jednostavno nemože podnjeti i brzo gubi strpljenje.
    Uostalom nije ni jednostavno gledati po sajtovima i sklapati tako da ću vlastito slobodno vrijeme iskoristiti konstruktivnije,igranjem na piceku .
    Podsječaš me na dugija...ha čuj nisam ja kriv kaj ti nemaš konstruktivne odgovore na žaljenje za moje konfe.Jer tvoja obrazloženja su meni pomalo smiješna.A iz kraja u krajnost ja se ne natječem s nikim,več slažem konfe po zahtjevu autora.Da se natječem vjerovatno ne bi ni slago s jednog dučana a bome niti nebi stavljao kučišta za 140kn.Diskutiram ono što ne valja.Nije ti konfa loša,ali iskustvo mi govori da se dodatna zvučna kartica ne stavlja bez razloga i bez zahtjeva korisnika,pa sam odmah dobio snage da te komentiram.Makar sam ti to tek sad rekao.A to ti govorim iz razloga što zvuk on board praktički nije toliko loš.Ako misliš da če osjetiti razliku onboar i SE na tim zvučnicima grdno se varaš.Možda si je podvalio za budučnost?Ako če imat biolje zvučnike?I i to ti je opet zajeb,za neki malo bolji zvučni sistem audigy 4,x-fi ili e-mu ti ne ginu ako želiš max iz zvučne periferije.Da ne kritiziram kako si stavio 800mhz ram umjesto 667 pošto je isti chipset i uštedio neke kune.Želim ti reć da ima puno stvari na kojima griješimo.Čak bi i za ovu svoju možda neke stvari promjenio.Uglavnom uvijek može bolje.Ah jebiga perfekcionista sam nekad.

Slične teme

  1. konfa za 7 k
    By slayervedran in forum Konfiguracije
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-10-2011, 09:59
  2. konfa 3.5-4k
    By RIDER32 in forum Konfiguracije
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 06-09-2011, 23:43
  3. konfa za 4k kn
    By WhiteInfernal in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 30-07-2008, 02:58
  4. konfa do 5.5k kn
    By grizli in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 19-11-2007, 18:57
  5. konfa 3.5k
    By lov-alien in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 07-08-2007, 10:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •