Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: LG DVD PRZILICA

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies vinja's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    pakrac
    Postova
    28

    LG DVD PRZILICA

    LG nesto 8x12x24x48 mislim da je ta do prije 2-3 mjeseca je radila normalno ali poslije se pocela glupirati i kod mene nece prziti dvd , cita sve , przi cd, nosio sam je na servis kazu radi, nosio sam je kod prijatelja kazu radi sve, mjenjao sam napajanje, kablove , cisto laser, plocu sve moguce uzroke sam popravio ali ona i dalje nece prziti dvd kod mene, sad sam stavio nekog pred historijskog neca koji przi DVD-e i on radi normalno kod mene gdje je tu logika???? e da mjenjao sam i nekoliko softera, nero , blindwreit (tako nekako) , alkohol 120%, i jos neke ali nije htijela raditi!!!???!?!?!!?
    art by vinja

    Social life. Where do I download that?

    Cpu: amd 2500+ @3200+
    ostatak je ovdje:
    http://web.vip.hr/avinkler.vip/Report.htm

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709

    Re: LG DVD PRZILICA

    = Citat = Izvorno postao vinja
    LG nesto 8x12x24x48 mislim da je ta do prije 2-3 mjeseca je radila normalno ali poslije se pocela glupirati i kod mene nece prziti dvd , cita sve , przi cd, nosio sam je na servis kazu radi, nosio sam je kod prijatelja kazu radi sve, mjenjao sam napajanje, kablove , cisto laser, plocu sve moguce uzroke sam popravio ali ona i dalje nece prziti dvd kod mene, sad sam stavio nekog pred historijskog neca koji przi DVD-e i on radi normalno kod mene gdje je tu logika???? e da mjenjao sam i nekoliko softera, nero , blindwreit (tako nekako) , alkohol 120%, i jos neke ali nije htijela raditi!!!???!?!?!!?
    napjanje maybe

  3. #3
    da napajanje pa je reko da je vec nekaj mjenjo el si kaj u biosima radio mozda ti opcija za przenje nije odabrana stisni desnom tipkom misa na dvd rom(u my computer-u)i pod recording ili tako nekako imas te opcije

  4. #4
    Junior Member Plants Vs Zombies vinja's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    pakrac
    Postova
    28
    e i jos jedna stvar nije pomoglo niti mjenjanje windowsa i to neliko puta, tako da te opcije nisu bile vjerojatno u pitanju a nisu jos uvjek jer nec radi normalno!!!!
    art by vinja

    Social life. Where do I download that?

    Cpu: amd 2500+ @3200+
    ostatak je ovdje:
    http://web.vip.hr/avinkler.vip/Report.htm

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •