Stranica 4 od 16 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 473

Tema: Star Trek Online

  1. #91
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao Kobasic

    1. T'Polllllll!!!!!!!
    Naj kaj zamerit, ali po meni T'Pol sramoti čitavu svoju rasu. Sve što su nas učili o Vulkancima bacili su u smeće, pa zbog toga ovaj zadnji dio serijala po meni predstavlja Star Shit. Da ne govorim o kapetanu Archeru, za čiju ulogu su angažirali siročeka koji nikad nije naučio glumiti bolje od kvalitete sporednih glumaca C sapunica. Strašan pad gledanosti ovog zadnjeg dijela prouzročio je obustavu rada na daljim serijalima i filmovima. Al da je T'Polica slatka djevojčica, to se slažem
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #92
    Senior Member It lives by night emp!'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    <Důbr¤vn!k>
    Postova
    535
    hehe, you mean star drek?

  3. #93
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ma to je bio cisti promastaj nema do Krika
    Well, as long as it's interesting.

  4. #94
    Dali bi veliki brodovi mogli imati unutrašnje zaštnitne sisteme gun turets , force field itd. I dali bi se mogi kupiti u svemirskim stanicama

  5. #95
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    We will see
    Well, as long as it's interesting.

  6. #96
    Junior Member 0din's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Split
    Postova
    4
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao Fuzzy
    bilo bi dobro da fakat svaku poziciju na brodu igraju zivi igraci.
    To kazu da ce biti sigurno. S time da naravno ovisi koje je velicine (klase) brod, pa ce shodno tome na njemu biti i igraca.
    Da ovo je lijepo ali nadam se da se neće dogoditi stvar da svi postanu kapetani a nema dovoljno brodova za upraljat. No mislim što se tiće samog koncepta s brodovima možda bi bilo dobro da ono svaki klan ovisno o rangu ili nekoj vrsti expa ima svoj glavni brod npr. galaxy klasa a ono svaki igrač ima svoj shuttle ili omanji brod ovisno o expu. tako da kada se vode velike bitke između frakcija/klanova da glavin brod je bas taj s tim da na borbenom polju normalno imaju i manji brodovi kao potpora npr. niže klase brodova ili nešto slično. Nadam se samo da na kaju to neće ispasti nekakav bučkuriš koji neće biti dostojan nositelj imena STARTREK!

  7. #97
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    pa ono moze se svasta dogodit ali sam procito da ce biti borbi u fps online stilu i nesto slicno kao eve online ali ce se placat jebote kupio sam origigi WoW i necu placat jebenih 12 dolara na mjesec da bih ga igro pa ak se i ovo bude placalo a mene ce to biti jos jedan neuspjeli eksperiment ak online igranje bude besplatno ja sam in a ovo sa idejama prvo moramo kreatati klan pa se rasprpstraniti kvadrantom i braniti druge tako da dobimo postovanja i pomoc u osvajanju galaxije!!!HA HA HA HA HA i takoder bi trebali staviti i one starije klase brodova koje su se koristile u epizodama sa kirkom takoder oni novi brodovi u enterpriseu x-01 takoder bi mogli rasporediti cijele brodove kao servere u serveru da je saki brod server koji putuje recimo da je nas klasa voyager to bi bio samo nas klan i server i tu bi se mi nalazili popravljali kao u nekoj igri cek da pronadem onaj enter negde sam ga stavio za WC literaturu skupa sa playbojevima i penthousovima nisam mogo pronac al se u igri dogada da su svi stanari neke postaje i svatko ima neki posao i nema ratovanja ni akcije recimo da je tako a kad bi pocela borba(sad govorim o star treku online)onda bi otisli na most i na borbene polozaje u kartografiju skenere itd. u hangare u manje brodove satlove manje borbene brodove pa bi pocela borba to su moje dobre ideje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    alo?

  8. #98
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598

    Kapetani.....

    Gle ja se sa svime slažem,ali fakat ono nikak neći i neću da mi kapetan broda na kojem igram ja bude tam neki lik/ovi koji se povremeno igra/ju u igraonici i sad se svima hvali/e kak oni tu nekaj se u to kuže simte tamte...

  9. #99
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    mislio sam da po rankovima idu samo nasi clanovi (oni koji su tu vec duze)npr. IgGy,broken mirror itd. kuzis kaj ti kazem
    alo?

  10. #100
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    samo zamišljam kak nekog kardasijanca napucavam sa fazorskom puškom.
    i on umire
    star trek fan / total war fan

  11. #101
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    al ipak ,
    star trek fan / total war fan

  12. #102
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    nadam se karijeri švercera bio-gela,da me stalno prati federacija...
    brodić-assault rajder sa dva fazna topa i lanserima foton...../kvantskih torpeda..trokolbaltne bombe............
    I na kraju da završim u kaznenoj koloniji negdje u Australiji
    star trek fan / total war fan

  13. #103
    Junior Member Camulus's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    u sumi pored babine grede
    Postova
    7
    nisam neki veliki fan treka, zapravo uopce i nisam fan startreka, vise sg-1, no ova igra izgleda odlicno, vjerojatno cu je cim izade pocet igrat, kao sto sam igro EVE(koji je odlican), ipak,malo pitanje, kad tocno izlazi igra.,


  14. #104
    Guest
    coki, 3 posta zaredom... koristi EDIT

    ja mislim da ce ovo biti vrlo teski zadatak za programere jer ako ce ispasti onako kako je ocekivano (setanje u brodu, first person misije, onda inzinjeri koji bi trebali popraviti warp jezgru od napuknuca
    nevjerujem da ce sve ispasti kako je ocekivano, ali ako uspiju napraviti ovakvu igru onda

  15. #105
    Member Plants Vs Zombies MIXer's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Istra
    Postova
    83
    Jedva cekam igru.
    Otkad nema serija na TV, poceo sam se gubit. Sad sam igro ST: Elite Force 2 pa mi je malo probudilo skoro mrtvo zanimanje.

  16. #106
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598

    Smrt...

    Kada nam char. umre dobro bi bilo da te tvoj tim ubaci u onu praznu kapsulu za torpeda pa te izbace u svemir pa te nađu neka tam vrsta 6328 pa postaneš jedan od njih...Svi su vidli pogreb u ST.Bilo bi dobro da tako nešt uvedu i u sam Online.

  17. #107
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598

    Memory stick

    Neznam kakve ovo veze ima s ovom temom ali neka ga.Kada ste prvi put ugledali usb memory stick.Evo još jednog zgodnog i praktičnog izuma iz star treka.Ljudi moji ja ga ugleda u ST:Voyageru.Ona mala žuta cilindrična žuto-prozirna spravica koja se umeće u nekakvo sučelje je upravo to.Bilo bi zgodno da to uvrste u samu igru,da bude neka vrsta vanjske memorije.Neka svaki player dobije svoj komunikator,''usb stick'',PDA.Kada smo već kod opremanja bile bi zgodne i one ''čizmice''(užasno podsjećaju na preyovo astralno odijelo).Možeš hodat s njima kada se isključi gravitacija,što znači da možeš izać van broda i hodat po njemu dok si u warpu-šalim se.

  18. #108
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Trebalo bi moći biti neki "splinter cell" i kada se drugi brod približi ti s užetom na njega i onda infiltriraš, tj. star trek sam fisher the splinter cell "

  19. #109
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    Evo da sam ja radio ove dvije igre ja bi ih fino zajedno uklopio.Fallout bi se trebao početi negdje 2053 kada se u star treku događa treći svjetski rat na zemlji.Tako bi da je po mome te dvije igre bile jednake tje ONLINE I FALLOUT 3 BILA BI JEDNA IGRA.Tako bi se fallout počeo 2053 i trajao nekih 10-20 godina gdje se počinje obnavljati zemlja..no to je samo iluzija...ništa od toga...al svejedno bi bilo cool

  20. #110
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    = Citat = Izvorno postao Kobasic
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Meni su najjače face u Star Treku općenito (znači bez obzira kojem serijalu pripadali):
    1.Spock
    2. Dax
    3. Seven
    4. Data
    5. Worf
    6. Odo
    1. T'Polllllll!!!!!!!
    1. Jadzia Dax forever.

    A sto se tice STO zivi bili pa vidjeli. Znam samo da cu ga probat. Iako bi morali napravit nesto nadnaravno da me odvuku od evea.

    OF topic:
    Eve fanovi koji igrate dodjite na zivac kanal u igri.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  21. #111
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    IgGy tebi light saberom trebbali odrezati bradu

  22. #112
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598

  23. #113
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    = Citat = Izvorno postao Rngd Diego
    = Citat = Izvorno postao Kobasic
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Meni su najjače face u Star Treku općenito (znači bez obzira kojem serijalu pripadali):
    1.Spock
    2. Dax
    3. Seven
    4. Data
    5. Worf
    6. Odo
    1. T'Polllllll!!!!!!!
    1. Jadzia Dax forever.

    A sto se tice STO zivi bili pa vidjeli. Znam samo da cu ga probat. Iako bi morali napravit nesto nadnaravno da me odvuku od evea.

    OF topic:
    Eve fanovi koji igrate dodjite na zivac kanal u igri.

    a doktor?
    star trek fan / total war fan

  24. #114
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    Meni su svi likovi dobri osim....malog Alexanderra(baš me živcira onaj njeegov glas jooooj ),Wesly Krušer.A najbolji od svih je DATA..A zašto?!?!?Meni onaj njegov geg kad ga Picard pozove..legendarno...
    ''Data''A on mu odgovara nakon sekundu i pol kasnije iako je ovaj metar do njega..''Yes,captain'' I da najjadniji lik mi je Uhura...daj zabrij da moraš imat onaj čep u unh stalno..e brijem da bi poludio...

  25. #115
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    Evo malo sam črčko po netu i što sam našo...neznam jel se netko zeza ili...OBAVEZNO PROVJERITE http://atwell.stgu.com/?p=displays_engineering
    UPDATE....Evo jos jedne stranice http://www.stozine.comS ENJOY

  26. #116
    ja sam zato da igrac krene sa nekim shuttleom ili necim slicnom te napreduje, ne znam, do sovereign klase ili nesto sto je ekvivalentno lvl 60 u wow-u. a sistem igre bi bio identican kao u wow-u...

  27. #117
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Ne znam da li je neko spomenuo, ali bilo bi jako cool imati Q-a u igri. Ono, da te spopadne niodakle i uvali ti neki nemoguć quest uz dozu onog njegovog unikatnog karaktera

  28. #118
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    = Citat = Izvorno postao Rapttor
    ja sam zato da igrac krene sa nekim shuttleom ili necim slicnom te napreduje, ne znam, do sovereign klase ili nesto sto je ekvivalentno lvl 60 u wow-u. a sistem igre bi bio identican kao u wow-u...
    Samo za tebe...već je potvrđeno da Sovereign nećemo moć vozit ni ništa slično,za Galaxy nisam siguran...glavni brodovi tj. flag ship će se pojavljaivat-i samo u bitnijim djelovima igre,a koji će to biti neznam....

  29. #119
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    Ne znam da li je neko spomenuo, ali bilo bi jako cool imati Q-a u igri. Ono, da te spopadne niodakle i uvali ti neki nemoguć quest uz dozu onog njegovog unikatnog karaktera
    samo bi nam on falio...a o njegovom karakteru bi se dalo rapravljati
    Q-a će najvjerojatnije biti, brijem da će to bit Game Masteri (GM) koji će biti tu samo da te zajebavaju
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  30. #120
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    redizajnirali su web... http://www.startrekonline.com/

Slične teme

  1. Star Trek Online
    By Kid A in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 24-07-2011, 18:30
  2. Star Trek Online
    By Jašar in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 25-02-2010, 13:40
  3. Star Trek Online - It lives again!
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 01-11-2008, 14:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •