Stranica 1 od 16 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 473

Tema: Star Trek Online

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Star Trek Online

    Ajmo trekeri, da vidimo vase ideje

    Molim budite konstruktivni i kreativni

    bez spema

  2. #2
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Ideje na stol! ODMA!

    = Citat = Izvorno postao IgGy
    Ajmo trekeri, da vidimo vase ideje

    Molim budite konstruktivni i kreativni

    bez spema
    Cak polako, prvo neka svi bace oko na ovo http://startrek.perpetual.com/
    pa nek onda komentiraju
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  3. #3
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    A evo i prvih povijesnih slicica http://startrek.perpetual.com/gallery.html
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  4. #4
    Prvo zelim ovdje izraziti tugu sto star trek serija vise nema, i nitko ne zna kada i da li ce se ikad snimati nova. Zadnje scene iz enterprise-a bile su tuzne i ne sramim se priznati da sam suzu pustio! Ovu igru svi trekiji sigurno zeljno ocekuju. Nakon elite force-a 2 nije bilo niti jedne star trek igre za koju ja znam. S obzirom da ekipa koja radi ovu igru ima sve potrebne licence, nadam se da ce to iskoristiti i u igru uvrstiti sve slavne likove i rase iz svih serijala. Sto se tice napredovanja u igri od akademije do kapetana broda, to je odlicna ideja, ali jos uvijek ne mogu zamisliti kako ce sve to izgledati: zamislite situaciju u kojoj nakon ogromnih priprema za bitku i stvaranja posade, u trenutku borbe pukne veza igracu koji je kapetan ili neki drugi visoki casnik, ili ako na brodu bude netko tko ce sabotirati stitove ili slicno. Borzi bi to odmah iskoristili i asimilirali posadu - za ovaj slucaj sam negdje cuo kao potencijalni problem, mozda i od vas u pcp. Moglo bi biti puno frustracija. Usput: ako pricam gluposti i ne razumijem kako stvar nacelno funkcionira, to je zato sto u zivotu nikad nisam igrao niti vidio kako izgleda MMORPG! hvala

  5. #5
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao ribar-eu
    Prvo zelim ovdje izraziti tugu sto star trek serija vise nema, i nitko ne zna kada i da li ce se ikad snimati nova. Zadnje scene iz enterprise-a bile su tuzne i ne sramim se priznati da sam suzu pustio! Ovu igru svi trekiji sigurno zeljno ocekuju. Nakon elite force-a 2 nije bilo niti jedne star trek igre za koju ja znam. S obzirom da ekipa koja radi ovu igru ima sve potrebne licence, nadam se da ce to iskoristiti i u igru uvrstiti sve slavne likove i rase iz svih serijala. Sto se tice napredovanja u igri od akademije do kapetana broda, to je odlicna ideja, ali jos uvijek ne mogu zamisliti kako ce sve to izgledati: zamislite situaciju u kojoj nakon ogromnih priprema za bitku i stvaranja posade, u trenutku borbe pukne veza igracu koji je kapetan ili neki drugi visoki casnik, ili ako na brodu bude netko tko ce sabotirati stitove ili slicno. Borzi bi to odmah iskoristili i asimilirali posadu - za ovaj slucaj sam negdje cuo kao potencijalni problem, mozda i od vas u pcp. Moglo bi biti puno frustracija. Usput: ako pricam gluposti i ne razumijem kako stvar nacelno funkcionira, to je zato sto u zivotu nikad nisam igrao niti vidio kako izgleda MMORPG! hvala
    Ne, uopce nisu gluposti. Pitanja su ti dobra. Mislim da ce im najpakleniji posao biti balansiranje svih rasa, da niti jedna nema prednost vec u startu. A sto se tice pucanja veze kapetanu, vjerojatno ce netko drugi na brodu automatski preuzeti tu funkciju. Inace, smisao igre i je da na brodu uvijek bude cim vise clanova jedne gilde/klana, jer ce tako automatski biti puno efikasniji nego kad im fali kapetan, prvi oficir, casnik za vezu ili doktor.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Nadam se da će u igri bit moguće biti vlasnik malog shuttle-a ili nekog manjeg broda s posadom od 5-6 članova (Ferengija naravno )

  7. #7
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    igru cu odnah kupit... btw kad izlazi? i brijem da ce igra bit hebena...
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  8. #8
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Pitaš kad izlazi, a još nisu ni počeli raditi na igri tj. još istražuju tržište i rade onaj "brainstorming" dio...

  9. #9
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Koliko vidim ovo bi mogla biti hebena igra, stoga kad izade vjerovatno cu je kupiti jer sam i ja StarTrek frik....i da jep to ce mi biti prva MMORPG igra...joj jedva cekam!

  10. #10
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    ak ste star trek fanovi odite na http://sector023.com/forum/index.php

    sry zbog offtopica...
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  11. #11
    Member Plants Vs Zombies Ludjak's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Žuta Kuća
    Postova
    64
    Pročitao sam onaj first-look u PCP-u o igri. Ako će igra fakat bit takwa, rasprodat će je u dwadeset minuta (koliko mi treba da stignem do najbliže trgowine ) Najluđi mi je onaj dio s brodovima od po 300-tinjak ljudi i da swakog kontrolira igrač. Ako to još zajedno s podjelom činova na brodu uspiju naprawiti, owo bi mogla biti jedna od najboljih igara u powijesti !
    Pišem w jer mi je w pokwareno

  12. #12
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    bez brige... bit ce... samo pitaj boga kad ce izach...
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  13. #13
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    Will there be a monthly fee?S
    Yes. The fee will be competitive with other products of our genre.

    When are the beta and release dates?
    We are not yet ready to announce beta or release timing information. Development of STO is expected to take at least 2 years

    What is the current status of development?
    As of July 2005, the development team is in pre-production.

    How can I get involved?
    We plan on setting up official discussion forums once we have adequate staff to support the discussions and information to share. In the meantime, we are relying on community supported websites for feedback and game related discussions. And if you have strong development skills and experience developing games, please visit our jobs section at http://www.perpetual.comSto see a list of open positions on the STO team. We'd love to hear from you.

    Will there be options for solo play?
    Yes. While there will be some content that requires player grouping, the majority is accessible by solo and grouped players.
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  14. #14
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    mislim da bi upravljanje velikim brodovima trebalo prepustiti AI-u naravno ako naprave neki koji ce doista biti AI, a ne samo A kao sto to obično bude. ostatak igre bi trebao kao wow. stotine planeta, rasa. ovo sa 300 igrača na 1 brodu i pucanjem veze bi moglo biti problem, tj. sigurno ce biti.
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  15. #15
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    bilo bi glupo ako bi u STO stavljali AI... sto se tice pucanja veze... npr. ako kapetanu nekog broda pukne veza kapetanu, promaknut ce Commandera i tako sve ostale...
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  16. #16
    imam ideju:

    svi ovi trekiji fino u nekom Space shipu i onda odjednom doleti Darth Vader i sve ih pokolje i THE END

    star wars rules

  17. #17

  18. #18
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    imam ideju:

    svi ovi trekiji fino u nekom Space shipu i onda odjednom doleti Darth Vader i sve ih pokolje i THE END

    star wars rules
    Kao da imas nesto protiv Star Treka?
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  19. #19
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Mislim malo ce mi biti cudno ako bude svaki clan posade upravljan by user, jer sta ako dode do neke borbe i recimo brod sa 100 clanova bude napadnut, a svega je 5 ljudi u tom trenutku online...pa sta onda??? Bilo bi dobro dok bi mogo nastelati AL da radi za tvog lika ako tebe nema na brodu, tj. ako nisi online...eto to me bash zanima kako ce rijesiti...

  20. #20
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    mozda bi poslali poziv svim drugim online igracima sa brodova koji nisu napadnuti pa bi ih pitali dal se oce preselit na napadnuti brod pa da pomognu napadnutom brodu ako oce onda ce se preslit a ako nece onda ce ostat
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    Bilo bi dobro da imamo kakav character od Mr. Spocka, onda bi bilo legendarno

  22. #22
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    34
    = Citat = Izvorno postao Snake
    Bilo bi dobro da imamo kakav character od Mr. Spocka, onda bi bilo legendarno
    hebes Spocka ja bi radije da ima K'Ehleyr

  23. #23
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Mislim malo ce mi biti cudno ako bude svaki clan posade upravljan by user, jer sta ako dode do neke borbe i recimo brod sa 100 clanova bude napadnut, a svega je 5 ljudi u tom trenutku online...pa sta onda??? Bilo bi dobro dok bi mogo nastelati AL da radi za tvog lika ako tebe nema na brodu, tj. ako nisi online...eto to me bash zanima kako ce rijesiti...
    Malo sam se raspitao i izgleda kako su to rijesili tako da u borbama brodova necemo moci napadati jedni druge, vec iskljucivo "AI brodove", recimo u stilu Questova u WoW-u i drugim MMO igrama.
    U biti, oni bi htjeli napraviti opcenito borbe takvima da postoje sluzbene bitke koje podizu ili smanjuju rank (level) i nesluzbene, takozvane holodeck misije.
    U ovim "sluzbenim" ratovalo bi se protiv AI gamadi, dok bi PVP funkcionirao kao neka vrsta igre/igara unutar igre. Imao bi i za to rankove i levele, ali u dijelu igre koji ce se zvati "Holo-svijet" ili slicno.
    No, kao sto i sami kazu, borbe se jos razvijaju, pa tako ovo ne treba uzeti kao definitivno.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  24. #24
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao Snake
    Bilo bi dobro da imamo kakav character od Mr. Spocka, onda bi bilo legendarno
    Razne originalne popularne ST likove necemo moci koristiti kao svoje, ali cemo ih susretati u raznim misijama kao AI NPC-e i "monstere".
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  25. #25
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    podstanar djeda mraza
    Postova
    21

    PITANJE

    SIGURNO NEKOGA ZANIMA EL STE ŠTA NOVOGA OTKRILI U VEZI STAR TREKA ONLINE

  26. #26
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    podstanar djeda mraza
    Postova
    21
    EJ OVAJ VAM JE FORUM ODLIIIIIIIČČČČAANNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SAMO TAKO NAPRIJED SAMO

  27. #27
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    podstanar djeda mraza
    Postova
    21
    EJ LJUDI IMAM IDEJU AJMO MI SNIMITI STAR TREK SERIJU A ZVALA BI SE STAR TREK CROATIANSTAR

  28. #28
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    34
    je ovo prvi?

  29. #29
    bilo bi dobro da fakat svaku poziciju na brodu igraju zivi igraci.

  30. #30
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao Fuzzy
    bilo bi dobro da fakat svaku poziciju na brodu igraju zivi igraci.
    To kazu da ce biti sigurno. S time da naravno ovisi koje je velicine (klase) brod, pa ce shodno tome na njemu biti i igraca.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

Slične teme

  1. Star Trek Online
    By Kid A in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 24-07-2011, 18:30
  2. Star Trek Online
    By Jašar in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 25-02-2010, 13:40
  3. Star Trek Online - It lives again!
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 01-11-2008, 14:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •