Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Aj sad malo filzofije

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147

    Aj sad malo filzofije

    Serite šta vam je srcu drago, a da bi vam pokazao kako rade profesionalci dati ću vam primjer*:
    *Moj primjer se zasniva na teoriji da je naše Sunce s planetima samo jedan atom.

    Daklem to ide ovako:
    Sve zvjezde se vrte oko centra galaksije(aka crna rupa) i približavaju joj se, dok se prema nekoj logici sve galaksije vrte oko još veće crne rupe i približavaju joj se.
    Dakle to bi bila ukratko znanstvena teorija, a sada sljedi moja teorija prema kojoj je Sunce skupa s nekim drugim zvijezdama vezano molekularnim vezama i zajedno se gibaju oko puno veće molekule(crna rupa u središtu naše galaksije) kojoj se ujedno i približavaju gdje će konačno naći svoje mjesto i vezati se s ostalim zvjezdama gdje će tvoriti materiju u makro svemiru.
    E upravo materija koju će tvoriti omogući će mi da vam objasnim zašto se sve spiralno giba i tu golemu crnu rupu u središtu svemiru naime mi s suncem tvorimo materiju fekalija ili ti ga prostonarodno govno, ali ne bilo kakvo govno nego govno u trenutku potezanja vode u WC-u što objašnjava spiralno gibanje a ona velika crna rupa je zapravo rupa kroz koju prolazi voda iz WC-a u septičku jamu(zato nema brige za par biljuna godina smo u društvu drugih svemira istih kao ovaj naš).
    Sada dolazim do poruke ove filozofije a ta je da smo možda i mi neka vrsta makro svemira nekome mikro svemiru zato pazite kada potežete vodu u WC-u jer možda upravo gledate svemir koji je nastao vašim djelovanje(dobro djelovanjem vaših crijeva ali to je isto).
    Dakle pouka je:

    Svi smo mi govna u kozmičkom svemiru .

  2. #2
    to je meni i poruka : NAŠ JE SUNČEV SUSTAV VELKO GOVNO

  3. #3
    Issss.... ovo daje iznimnu važnost govnima.
    Never try run away from death.
    You will just die tired

  4. #4
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Govna nisu vazna.
    Well, as long as it's interesting.

  5. #5
    zanimljiva pouka mislim znao sam da zivim u paklu al bas u takvom prostoru. zamislite letite u svemir a pored vas letaju mali djelovi vase KAKEEEEEE. bolesno

Slične teme

  1. Ajde malo help :)
    By NITROS in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 26-01-2008, 15:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •