Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 60

Tema: Sta mislite na ovo?

  1. #31
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    hehe... da da... fractal energy, to znaci da igrash na nekom jako loshem serveru.. znam deosta servera koji su odlicni... btw ima jedan server koji ima 100 mbps vezu... moze podnijeti do 150 playera... ali mislim da vam se nece svidjet jer je BLIZZLIKE.... nema 1 lvl kill odma 5 lvl....

  2. #32
    paaa, ja i igram na blizzlike serverima... samo nekad za zajebanciju na funserverima (bio sam na jednom od 5k exp puta, lol, 1 kill dobis 30. lvl).
    istina, igram ih ko ludjak ali ja jos uvijek ocu blizzard.
    dobra strana privatnih servera?
    paaa... kao prvo besplatno je. er, drugo, nemogu se drugoga sijetiti ^^
    (ako ga usporedimo sa blizardom)

    server UOPCE nije los. samo ima premalo igraca. pa tu 95% questova radi, radi AH, mail. naravno trebate addon da bi to sve funkcioniralo. server rules, pa makar je blizlike.
    bas sam jucer pokrenuo svoj privatni server i mogu vam reci da je ludnica. kao administrator mozete igrati na svojem serveru cak dok ste offline (!), vjerovatno kak bi mogli modificirati i ispravljati bugove. uglavnom, malo sam se igrao sa tim Gm comandama... nabavio si Aresov set za warriora i grand marshal shield... izgleda ubitacno ^^ da ne
    spomenem thunderfury . totalna ludost.

    dex...
    server sa 150 ljudi ima samo mozda jedan ili dva na cijelom wowstatus.net i meni ne radi... neznam zasto. + k tome koriste neke stare verzije 1.6. tak nesto. kladim se da se taj server rusi svakih malo. ako ne onda je to neki skupi srv...
    o i btw.. ak si vidio taj srv od 150 ljudi... aj mi daj link za reganje ^^

    deno...
    ne vole svi funservere

  3. #33
    Guest
    e joj... ti private serveri me sve vise privlace...
    nemam love da platim ali bih volio igrati u nekim privat server blizzlike,a ne onakvima ubijes nekog tamo jadnika i vec si level 30. dali moras imati igru, jer bi ja presnimio od frenda pa bi igrao. I gdje ima lista tih private servera?

  4. #34
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gotham City
    Postova
    580
    Daj Fractal Energy ne seri, kad si lvl 1 ubiš mooba i lvl 4 si, a ne 30!!!! pa nebi ni ja igro na tom serveru da je tako, neznam koji si to bio server našo ali je sranje

  5. #35
    deno vidim da nemas bas iskustva sa privatnim serverima.
    na nekim funserverima dobijes jedan kill pa si vec na 4 lvlu, ali svaki fun server je razlicit. npr. moj susjed vec dosta igra na funserver LORD BG big fun server, i tamo ti je exp puta 250. jedan kill i vec si lvl 11. naravno svaki funserver je za sebe... kod nekih mozes dobiti 1 kill, lvl 30 ali je zato tamo lvl limit 255... vjeruj mi, vec 4 mj. igram na privatnim srvrima, isprobo sam skoro sve ^^
    isto tako jaki funserver je Ralph's fun server, isto crazy exp...

  6. #36
    zephyris
    1.odi na wowstatus.net
    2. odi na WoW-Fe
    3. downloadaj WoW-Fe i pokreni ga
    4. nadji server i registriraj se na njega (klikni na server i onda stisni na link koji kaze da je registracijska strana)
    5. dok si se rego, vrati se stranu natrag (wowstatus.net i klikni na Add this server to your favorite)
    6. dok ti je kao favorite u WoW-Fe oznaci server i stisni play...
    7. log in to your acc
    8. enjoy

    i naravno da moras imati igru lol... i barem patch 1.8.0 (najcesce se korisit na privatnima)

    ima jos jedan nacin...
    dok otvorite stranu za neki server tamo vam isto tako pise server addres... pa ako nemate wow-fe samo košpirajte tu adresu u vas realmlist i prije toga se regajte i pokrenete WoW

    npr.
    ako oces igrati na knights... odi na ovaj link: http://www.knightslegion.net/wow/forum/ ... 7533ba0f8&S
    tu se regaj, i promijeni realmlist u "set realmlist knightswow.servegame.org" bez navodnika, lol (otvori realmlist.wtf u notepadu). pokreni WoW i enjoy
    server je blizlike, ako ne volite blizlike servere onda zaobidjite ovaj

  7. #37
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gotham City
    Postova
    580
    Ej Fractal...sve sam to ja htio reći
    btw znam da je svaki server različit, ali ja mislim da sam igro na tom na kojemu si ti igro i igram WoW godinu dana

  8. #38
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    pa naravno da su svi drugaciji.... imash ti privatea sa very low exp rateom, sa low, sa blizzlike, sa high i oni naj fun, very high exp rateom... imam ja doma 2 il 3 private servera... sa gm-om je zabavno prvih dan dva... al nije to to kad nema brdo playera s kojima se mozesh upoznat i zabavljat... al ipak blizzard je blizzard....

  9. #39
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gotham City
    Postova
    580
    = Citat = Izvorno postao dex
    pa naravno da su svi drugaciji.... imash ti privatea sa very low exp rateom, sa low, sa blizzlike, sa high i oni naj fun, very high exp rateom... imam ja doma 2 il 3 private servera... sa gm-om je zabavno prvih dan dva... al nije to to kad nema brdo playera s kojima se mozesh upoznat i zabavljat... al ipak blizzard je blizzard....
    Istina

  10. #40
    Guest
    jel treba originalna igra da se igra na private serverima? jer ja sam kupio i zelio igrat ali brat... mi ga je puko pa nezelim kupovati opet.

  11. #41
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gotham City
    Postova
    580
    = Citat = Izvorno postao Zephyris
    jel treba originalna igra da se igra na private serverima? jer ja sam kupio i zelio igrat ali brat... mi ga je puko pa nezelim kupovati opet.
    Misliš slomio?? Ja bi ga ubio, a ako je stariji od mene onda bi ga otrovo nečim

  12. #42
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Kako ti je slomio, sve sto ti treba je CD-key, cd-ove je lako nabaviti
    Well, as long as it's interesting.

  13. #43
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gotham City
    Postova
    580
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Kako ti je slomio, sve sto ti treba je CD-key, cd-ove je lako nabaviti
    ooooo Wizard nisam te vidio dosta dugo šta ima?
    btw...igraš na privatnom serveru ili...?

  14. #44
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    = Citat = Izvorno postao Deno
    = Citat = Izvorno postao Zephyris
    jel treba originalna igra da se igra na private serverima? jer ja sam kupio i zelio igrat ali brat... mi ga je puko pa nezelim kupovati opet.
    Misliš slomio?? Ja bi ga ubio, a ako je stariji od mene onda bi ga otrovo nečim
    tako je... ja bi ga zaklo... i to ne daggerom vec two-hand swordom ... ne ... nemorash imat origigi za private...

  15. #45
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao Deno
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Kako ti je slomio, sve sto ti treba je CD-key, cd-ove je lako nabaviti
    ooooo Wizard nisam te vidio dosta dugo šta ima?
    btw...igraš na privatnom serveru ili...?
    Sigram na blizzardovim, account mi je frozen pa igram sa rodjakovim, svaki put kad ujdem napravim novog lika na novom serveru
    Well, as long as it's interesting.

  16. #46
    Guest
    = Citat = Izvorno postao dex
    = Citat = Izvorno postao Deno
    = Citat = Izvorno postao Zephyris
    jel treba originalna igra da se igra na private serverima? jer ja sam kupio i zelio igrat ali brat... mi ga je puko pa nezelim kupovati opet.
    Misliš slomio?? Ja bi ga ubio, a ako je stariji od mene onda bi ga otrovo nečim
    tako je... ja bi ga zaklo... i to ne daggerom vec two-hand swordom ... ne ... nemorash imat origigi za private...
    ja nebi.. mozda jer nemoze komunicirati, ima 8 godina i ima bolest zvana Autizam. nemoze normalno pricati ni sporazumjevati

  17. #47
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    damn... sorry....

  18. #48
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    17
    mislim da je piratski wow smeće,igrao sam kod frenda 5 ljudi na serveru,di je tu gušt???kod mene na orginalu ima puuuuno više ljudi,zna li neko koliko ljudi može odijednom igrati na jednom serveru?

  19. #49
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    17
    sry nisam htio napisati kretenski wow,nego piratski wow

  20. #50
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    17
    ???zašto stalo piše kretenski? ja želim reći fališi wow

  21. #51
    Guest
    mjereno prije 100 godina još kad je WoW bio u počecima rekord je bio 500 000 ljudi odjednom igralo, heh ali ne na jednom serveru....mislim da na serveru može odjednom bit 15-20 tisuća ljudi ...samo da nisu na jednom mjestu (svi znaju što se dogodilo na svakom jebenom serveru pri otvaranju AQ-a)

  22. #52
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Deno
    Iskreno, dođem iz škole oko 13 ili 14 i igram WoW do 00:00 starci misle da sam bolestan samo ručam i opet igram i ja mislim da sam bolestan malo me to zabrinjava!!! Dok sam u školi sjedim i razmišljam di ću ići i šta ću radit u WoW-u kada dođem doma!!
    I'M SICK
    Nakong ovoga DEFINITIVNO nikada neću nabavit WoW....
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  23. #53
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Lijek za WoW je "feminitis sisatis" - CURA. Nađite si neku žensku, mladi ste!!! Istražujte lol, nemojte čamit pred kompom cijeli dan. Igram WoW, cura me nazove, gasim WoW, idem se nać s njom

    Dakle krenite, još ste tu. Nazovite neku rospiju i udri muški lol
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  24. #54
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gotham City
    Postova
    580
    U pravu si

  25. #55
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Dobra fora za plačat 50:50 ali samo ako imas buraza ili ludu sestru koja bi igrala WoW,ovak mi je malo tupavo

  26. #56
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    ma sve se da rijesit ak imas dsl... jel dok se t-com sjeti doc do nas.....
    igram 10 day free a prije sam se mal zasicivo s frendovim accom... al mislim da mi se modemom neisplati igrat... nije stver u lathnecyji il necem takom vec to sto bi imo OGROMAN tel racun... jest da igram preko carneta u nocnom razdobolju kad je net jeftiniji al svejedno 4-6 sati puta cca 2 kn/h ispada recimo 10 kn dnevno... i recimo 25 dana mjesecno... to je 250 kn... pa starci bi me koknuli....

  27. #57
    = Citat = Izvorno postao dex
    slazem se da to bash nije najbolja ideja... jedino ak ti je "frend" mal spaljen iliti mutav pa ga zafrknesh da on ni neigra... kad sam ja uspio skupit pare za wow mal sam razgledo situaciju i odlucio da necu kupit wow nego da cu cekat burning crusade...
    omg... pa kaj ce ti burning crusade, ak jos nemas nit wow

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    za BC treba WoW orginal
    može

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    igrat na privatnom to razumijem jer i ja igram tamo ali na funserver pa koji je tamo gušt igrat to mi nije jasno...

  30. #60
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    pa sad je wow 250 kn a kad izade bc wow ce bit mozda jos i manje... al to je bilo prije sto godina sto sam napiso... tad nisam bas imo para a i dobro sam odlucio... cjena je od tad pala 100 kn al nevijedi mi kupit igru da mi skuplja prasinu u sobi (a to ce i radit) kad kod nas nema dsl-a...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •