Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: ...i printer i boja i sve..

  1. #1
    Senior Member Nuke me please FG's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    KC al me ima i po VŽ-u.
    Postova
    220

    ...i printer i boja i sve..

    Kupil sam si prije tri mjeseca canon pixma IP 1300 u HGspotu i normalno pital sam ih jel postoji zamjenska farba za to.Odgovor-naravno! i sad kad mi je ink level low u HGspotu kažu da ne drže zamjenske boje samo orig. koja košta 180 kn.I da sranje bude veće nigde nema tih farbi za kupit. .Jučer sam kupil farbu za pixmu 1500 i nekak sam spilil tog tonera i iscjedil tintu van na one tri rupe kaj ima i to nalijal u spužvice na svom toneru koji mi se čini na sebi ima i glavu jer uopće ne liči na nijedan drugi toner ima onak tri tanke crte kak ima glava na normalnim printerima i još na sebi ima 15-20 pinova.Al nisam uspel iscjedin ja mislim ni pol tinte koje tu nutra ima jer spužvica upija ko nenormalna kolko ja van tolko ona nutra...,al glavno da sam se ja usvijil i zapackal ko malo dete
    i još danas mi se poznaju fleki. Sad jel ko zna jel ima gde za kupit tinte u bočici za to ili barem jel ste vidli ili koristite toner za koji mislite da bi tinta jednostavno išla van jer mi je to problem,ulijevanje tinte u svoj toner je pizdin dim..(probal sam s inekcijom tintu van zvleči al ne pomaže,samo se pjeni.) Ideje? tnx.
    EDIT:e da zaboravil sam reći:
    1.radi se o color farbi(to ste valjda i skužili)
    2.dok vratim ''napunjeni'' toner natrag u printer,pita me ono:..ink has been replaced or ..'' to mu kliknem yes i on dalje kaže da je ink level low.sam još kaj zaboravil reći?
    E da i to je boja CL-41.

    AMD athlon XP2600+OEM,ddr 2x256MB viking 400MHz,HDD maxtor 80GB,2MB, 7200rpm, sapphire radeon 9600 atlantis 256MB,128 bit-na (320/200)napajanje 400w

  2. #2
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    pogledaj na GPRS-u
    Postova
    594
    ak sam ja iz cijele tvoje priče skužio dobro, onda ti tražiš nešto ovakvo???
    http://www.jeftinispis.com/jeftin_is...t=2&id=423&b=r

  3. #3
    Senior Member Nuke me please FG's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    KC al me ima i po VŽ-u.
    Postova
    220
    Da.u' ebate al košta...ipak u usporedbi s cijenom orginal tonera je ok.tnx
    Bum jos malčce pričekal ak neko ima neku ludu ideju za''pretakanje tinti ili čak ak postoji toner kojem su spužvice skoro pa istih dimenzija ko i ovim...

    AMD athlon XP2600+OEM,ddr 2x256MB viking 400MHz,HDD maxtor 80GB,2MB, 7200rpm, sapphire radeon 9600 atlantis 256MB,128 bit-na (320/200)napajanje 400w

  4. #4
    Junior Member Plants Vs Zombies qwertzuiop's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    23
    ljudi imam veliki problem imam starudiju od printerai molim pomoc


    printer je hp laser jet 5l da pra historiski je alli bi i bio dobar za fax tu itamu da nes isprintam a problem je sto nemam driver za njega pa ako iko zna gdje ga mogu naci neka mi javi plizzzzzz

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    pogledaj na GPRS-u
    Postova
    594

  6. #6
    Junior Member Plants Vs Zombies qwertzuiop's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    23
    hvala.



    ljudi najbolji ste

Slične teme

  1. Najdraža boja
    By Nodakim in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 15-03-2009, 22:17
  2. na monitoru žuta boja
    By fantac1 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 12-10-2007, 23:04
  3. Koja boja?
    By Ps1ho in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 18-08-2007, 13:45
  4. boja na monitoru
    By big bang in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 25-02-2007, 15:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •