Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 36

Tema: Sennheiser HD 515 ili Razer Barracuda?

  1. #1
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Sennheiser HD 515 ili Razer Barracuda?

    Frend bi uzeo neshto izmedju toga. Molim vashe cijenjeno mishljenje ^^
    #paperplatoongoonz

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Reci frendu da ne hebe i nek si zeme nekaj od ovoga -> Klik

    A uz to si za ostatak para uzme neku zvučnu karticu!

    Ja sam uspio odgovoriti kolegu sa faxa da si umjesto Barracude uzme SpeedLink Medusa i uz njih X-Fi Extreme Audio zvučnu i dečko je PRE ZADOVOLJAN zvukom! Kaže da je zvuk perfektan, slušalice su još bolje, udobne, odlična izolacija od vanjskih zvukova... ma savršeno!

    Ako će si uzeti Barracudu, moral bu izdvojiti opet još parsto kuna za bolju zvučnu te bu ga ta solucija izašla preko 1300 kuna! A ako si zeme SpeedLink i Audigy 4 ili XFi Extreme Audio, izašlo bu ga ispod 1000 kuna i dobio bu jednako kvalitetan zvuk!

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer callista's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    1.091
    kako znaš bartuc da čovjek već nema zvučnu?

  4. #4
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Ali opet, Barracuda je cca 1000 kuna... Medusa je cca 500 kuna! Nekako sumnjam da se isplati dat 500 kuna više... čini mi se da nije isplativo! Zato sam mu ponudio odličnu alternativu!

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer callista's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    1.091
    da.. bezveze je bacat tolke pare u slušalice.
    reci frendu da mu je bolje uzet ovu što je bartuc preporučio i ostane mu para da se počasti još nečim!

  6. #6
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    26
    Ja sam taj frend ove sluske bi sluzile za lan turnire isto a ne samo za kucno igranje, a razer na sebi vec ima ugradenu zvucnu karticu ak niste znali,a neki su mi rekli da je bolji senn od razera pa zato ako znate pomoc je dobro dosla hvala

  7. #7
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Gdje si to čuo da Barracuda ima u sebi zvučnu karticu!?

    Barracuda nema zvučnu u sebi i najbolje radi sa ovime -> Klik

    Moja preporuka i dalje stoji!

  8. #8
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    pobrkao je jer se barracuda zovu i slušalice i zvučna..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  9. #9
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Vjerovatno!

    Ali ako baš moraš birati između te dvije, osobno bi rađe izabrao Barracudu! Ako se ne varam, HD 515 nema mikrofona na sebi!? A vjerujem da je on vrlo važan u MP igrama!

    HD 515 mi se više čini kao DJ slušalice dok su Barracuda čistokrvne gamerske sluške! To je moje mišljenje!

    PS: Obavezno uz jedne i druge moraš kupiti solidnu zvučnu kako bi izvukao njihov maximalni potencijal!

  10. #10
    Guest
    Ma dajte ljudi 1000kn dat za slušalice???LOL

    Ja sam dj u jednom discu u zagorju pa neam potrebe za tako nečim.A ako je nekome bitan zvuk onda sam to ja.

    Za 1000kn uzmeš najjači 2.1 sustav i to Z-2300 koji razara.

    Max dat za sluške 500kn.Nemojte bit ludi.Imate po 600kn sluške od pioonera koje jedu sve vaše ovdje priložene pa ih nitko ne stavlja.

  11. #11
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Zato što je čovjek rekao slušalice za gaming što podrazumjeva da imaju mikrofon!

    To isto kaj si sad rekao, sam ja rekao kolegi! Ali fora je u tome da on uopće ne koristi zvučnike već je konstantno na slušalicama! Zato si i je htjeo priuštiti nešto sa većom kvalitetom...

    Ali da si u pravu, to DEFINITIVNO JESI

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer callista's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    1.091
    = Citat = Izvorno postao Deni
    Ja sam taj frend ove sluske bi sluzile za lan turnire isto a ne samo za kucno igranje, a razer na sebi vec ima ugradenu zvucnu karticu ak niste znali,a neki su mi rekli da je bolji senn od razera pa zato ako znate pomoc je dobro dosla hvala
    lol... otkud ti to? btw što si odlučio?

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Hm... Sennheiserice imaju neusporedivo bolji zvuk. Ali usput, to su studijske slusalice, odnosno taj model 515 koji je naveden, tak da su otvorenog tipa i nemaju nikakvu zvucnu izolaciju, tak da je cisto glupo kupovati zbog LAN turnira. Osim toga, slusalice nemaju mikrofon i te gamerske spike... Te Sennheiserice su ti za pravo uzivanje u zvuku, udobne su da boli glava, ali eto.. toliko od mene...

    OfT: nisam bio dugo na forumu ... :/

    P.S. Nikako nemoj uzeti te Sennheiserice iskljucivo za gaming.

  14. #14
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    @Omega, dobro nam došel nazad! Mislim da su te Sennheiserice zatvorenog tipa -> Klik

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    @Omega, dobro nam došel nazad! Mislim da su te Sennheiserice zatvorenog tipa -> Klik
    Evo sad sam pogledao, otvorenog su tipa, jer znam da je cijela njihova audiofilna serija otvorenog. Vidis da ima one kao "resetke" tj. propusta zrak kroz njih kako bi doslo do manje distorzije u zvuku. Jedino sto je sranje sto takve slusalice nemaju akusticnu izolaciju.

  16. #16
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Vidiš nisam to skužio prema slici! Ja također nisam ljubitelj otvorenog tipa pošto mi smetaju vanjski zvukovi koje čujem kad je mirnija atmosfera u igrama!

  17. #17
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    26
    E sad sam zbunjen do kraja igraci koji igraju mp igre rekli su da je bolji senn, a ti igraci su najbolji u hr u csu

  18. #18
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Deni
    E sad sam zbunjen do kraja igraci koji igraju mp igre rekli su da je bolji senn, a ti igraci su najbolji u hr u csu
    To su slušalice namjenjene večinom glazbi a ne igranju.Dok razer proizvodi naprosto samo za gaming.Večina boljih slušalica je napravljenja kao "5.1" sustav što bi tebi trebalo biti kod izbora prvo.

  19. #19
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Deni
    E sad sam zbunjen do kraja igraci koji igraju mp igre rekli su da je bolji senn, a ti igraci su najbolji u hr u csu
    Najbolji igrač nije najbolji zato kaj ima najlijepši zvuk u headsetu! Vjeruj mi, uzmi si Speed Link Medusa, 100% nećeš požaliti... nema teoretske šanse da ostaneš razočaran!

    Uz njih si uzmeš 5.1 zvučnu i imat ćeš uber l33t gaming zvučnu periferiju

  20. #20
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    26
    a jesu te Medusa bolje zvucno izolirane od Senn?

  21. #21
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Jesu! One su ti baš zatvorenoga tipa! Pogledaj si te zvjeri kako izgledaju:

    http://www.4frags.com/catalog/images/im ... aUSB_3.jpg

  22. #22
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    26
    Mislim da cu ipak an kraju uzet baracuda,ipak to je game n1 headset gledao sam po netu. Da ima u hr uzeo bi onda Icemat Siberia al kako nema onda je Razer n1 za game

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer NiX4's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    U borbi protiv horda zla
    Postova
    1.426
    = Citat = Izvorno postao Deni
    Mislim da cu ipak an kraju uzet baracuda,ipak to je game n1 headset gledao sam po netu. Da ima u hr uzeo bi onda Icemat Siberia al kako nema onda je Razer n1 za game
    deni ja sam ti predložio par njih prek msn-a

    pa ako hoćeš uzmi te , makar ja ne znam što bi uzeo imaš lijepu ponudu i punooooo para , blago ti se

    ja imam svoje SIGMA slušalice sa micom za 70 kn zatorene , udobne i mogu se oba dva "zvučnika" okretat u sve strane
    silent we fall

  24. #24
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    10
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Ma dajte ljudi 1000kn dat za slušalice???LOL

    Ja sam dj u jednom discu u zagorju pa neam potrebe za tako nečim.A ako je nekome bitan zvuk onda sam to ja.

    Za 1000kn uzmeš najjači 2.1 sustav i to Z-2300 koji razara.

    Max dat za sluške 500kn.Nemojte bit ludi.Imate po 600kn sluške od pioonera koje jedu sve vaše ovdje priložene pa ih nitko ne stavlja.
    Ispravak. Ako radiš kao DJ, onda je ovo što si napisao krajnja glupost. DJ slušalicama s cijenom raste i kvaliteta, tak da je tu bolje dat maksimum para. Ja koristim Sennheiser HD 200, ali ipak mislim nešto još bolje uzet. Sennheiser je definitivno u ovom slučaju bolji izbor.

  25. #25
    Guest
    [quote=Mario Gorup]
    = Citat = Izvorno postao "amd freak":ykgqa8uw
    Ma dajte ljudi 1000kn dat za slušalice???LOL

    Ja sam dj u jednom discu u zagorju pa neam potrebe za tako nečim.A ako je nekome bitan zvuk onda sam to ja.

    Za 1000kn uzmeš najjači 2.1 sustav i to Z-2300 koji razara.

    Max dat za sluške 500kn.Nemojte bit ludi.Imate po 600kn sluške od pioonera koje jedu sve vaše ovdje priložene pa ih nitko ne stavlja.
    Ispravak. Ako radiš kao DJ, onda je ovo što si napisao krajnja glupost. DJ slušalicama s cijenom raste i kvaliteta, tak da je tu bolje dat maksimum para. Ja koristim Sennheiser HD 200, ali ipak mislim nešto još bolje uzet. Sennheiser je definitivno u ovom slučaju bolji izbor.[/quote:ykgqa8uw]

    Di sam ja spomenuo kakve sluške koristim???
    Naveo sam da prosječnom korisniku netrebaju pro sluške...

    I zašt postaš u teme koje su riješene??
    Ovo nije hardware caffe..sorry!

  26. #26
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    10
    Rekao si: Di sam ja spomenuo kakve sluške koristim???


    Maloprije je bilo: Ma dajte ljudi 1000kn dat za slušalice???LOL

    Ja sam dj u jednom discu u zagorju pa neam potrebe za tako nečim.


    Pa zato moram napisati: Vidiš da si spomenuo!

  27. #27
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Mario Gorup
    Rekao si: Di sam ja spomenuo kakve sluške koristim???


    Maloprije je bilo: Ma dajte ljudi 1000kn dat za slušalice???LOL

    Ja sam dj u jednom discu u zagorju pa neam potrebe za tako nečim.


    Pa zato moram napisati: Vidiš da si spomenuo!
    Ja imam pioonerke od 700kn i zašto bi dao više novaca za nešto bolje i jače kad nema potrebe???Niti su mi ikad bile preslabe,a uz to jako lijepo izgledaju.Razglas mi je puno bitniji pošto dok svira jedna stvar ja moram radit na drugoj i pripremit je...a zo ti te netrebaju neznam šta od slušalica..Glavno da su dovoljno snažne da se čuje dok iz razglasa ide druga playlista.
    A ti npr kupi nekih 5-6 slušalica cjenovnog ranga od 700kn na dalje pa ču te ja pitat jel se isplati dat više novaca???Ne ne isplati se.

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Deni
    Mislim da cu ipak an kraju uzet baracuda,ipak to je game n1 headset gledao sam po netu. Da ima u hr uzeo bi onda Icemat Siberia al kako nema onda je Razer n1 za game
    Znam da je kasno i sve to, ali slusaj kako padas na marketing. E to nije normalno. Isto ko i oni mulci koji kupuju recimo ferrari bicikle i onda plate po 7000kn samo ime )))

    Ovako redom cemo ici.

    Sennheiser prejebeni proizvodac slusalica, jedan od najboljih na svijetu.

    Razer odlican proizvodac miseva i podloga, ali bome za slusalice nebi nikad rekao da su bolje od jednog sennheisera ili bose.

    Sto se tice mikrofona, to su bullshit. Kupis jedne najobicnije slusalice za 18kn, te stavis oko vrata i usmjeris mikrofon, a kvalitetne audiofilske slusalice stavis na uha i to je sva mudrost, ako ti je vec stalo do zvuka. Al opet moras znati da takve slusalice za igre nemaju smisla, 5.1 zvuk big deal, samo porez na budale je to. Igram sa Sony slusalicama za 200kn, oko vrata imam slusalice za 20kn. Svi se cujemo na TS, sve lijepo igramo bez beda i jos tome ustedio sam 800kn, ilitiga 2GB rama ili XFI zvucna ili neznam sto sve ne.

    Inace ako bas hoces najbolje slusalice, pogledaj si BOSE, da imao sam ih na usima kada sam bio u Londonu u njihovom ducanu, imaju posebne sustave za izolaciju zvuka, i NEMA TEORETSKE sanse da cujes nesto izvana, a otvorenog su tipa )))))) prejebeno, nisam mogao vjerovati. Ducan pun ljudi i ja nist ne cujem osim muzike.
    Cijena im se krece od 1200kn - 3000kn razlika je u glasnoci i sposobnisti izolacije.

    Doma imam Sennheiserice i nemam ama bas nikakvu zamjerku na tog proizvodaca. Sad je na tebi sto ces kupiti, ali razera kupiti za audio komponentu je GLUPO.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  29. #29
    Guest
    Bose možda je najbolji kod nas ali cijenom se može pokopati...


    Tu se svejedno isto plača ime.

  30. #30
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    @Nitros

    Zato sam mu rekel da su jedne SpeedLink sluške daleko isplativije od Barracude! Još da kod nas ima SteelSound Za gaming dušu dale

Slične teme

  1. Seagate Barracuda serija 11
    By SkunK in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 69
    Posljednji post: 14-09-2014, 11:51
  2. Moj mali osvrt: Razer Deathadder & Razer Destructor!
    By zoky in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 27-09-2008, 15:19
  3. Seagate Barracuda 500GB (Serial-ATA)
    By [TFD]Hunter in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-07-2008, 10:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •